منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Coatue از هدف Kubercost برای ارائه داده به میلیون ها توسعه دهنده Kubernetes پشتیبانی می کند

Coatue از هدف Kubercost برای ارائه داده به میلیون ها توسعه دهنده Kubernetes پشتیبانی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Log4Shell برای هک سرورهای VMWare استفاده می شود


در طول سال گذشته، پذیرش Kubernetes به بیش از 5.6 میلیون توسعه‌دهنده با استفاده از ابزارهای ابری رسیده است که نسبت به سال قبل 67 درصد افزایش داشته است.

برای کسانی که نیاز به به‌روزرسانی Kubernetes دارند، این یک پروژه کانتینر منبع باز است که توسط Google در سال 2014 برای خودکارسازی، نظارت و راه‌اندازی برنامه‌ها ایجاد شد.

Kubernetes یکی از ابزارهای مورد استفاده توسعه دهندگان ابری است و می تواند با رشد شرکت چالشی باشد، اما Kubecost قصد دارد تا بخشی از این درد فزاینده را از طریق ابزارهای منبع باز خود برای نظارت، مدیریت و بهینه سازی هزینه های Kubernetes در مقیاس کاهش دهد.

این شرکت در سال 2019 توسط دو کارمند سابق گوگل، وب براون و آجی تریپاتی، که قبلا روی راه حل های نظارت بر زیرساخت برای گوگل و زیرساخت گوگل کلود کار می کردند، تاسیس شد.

براون به TechCrunch گفت: «مشکلی در فضای اطراف هزینه، بهره‌وری و قابلیت اطمینان، با این انتقال بزرگ به ظروف وجود داشت. “تیم ها سود بردند، اما کاملاً دید را در هزینه ها قربانی کردند، چیزی در حدود یک میلیون دلار، اما بدون اینکه بدانند کدام بخش، تیم یا افراد چه چیزی دریافت کرده اند.

بدون این دید، براون توضیح داد که اثرات پایین دستی را می توان در ضایعات اضافی مشاهده کرد – او دیده است که تیم ها در برخی موارد 80٪ را در زمانی که قیمت یک محصول را نمی دانند خرج می کنند.

با درک نیاز تیم‌ها به داشتن شبکه‌های حفاظت از هزینه برای کاهش شوک‌های آینده، Kubecost متعهد به ارائه دید در زمان واقعی و بینش‌های مورد نیاز برای نظارت مستمر و کاهش میلیون‌ها دلار در هزینه‌های ابری مرتبط با Kubernetes است.

محصول اصلی این شرکت منبع باز است و به‌صورت رایگان در اختیار تیم‌ها قرار می‌گیرد، چیزی که براون گفته همیشه درست خواهد بود. همچنین دارای یک محصول تجاری برای مشاغل است که می توان آن را در عرض چند دقیقه به صورت کاربردی نصب کرد و بدون نیاز به فروش، آزمایش یا استفاده کرد.

مشتریان مجبور نیستند اطلاعات را با Kubecost به اشتراک بگذارند، اما در عوض این فناوری اطلاعات منبع باز را می گیرد و آن را به محیط مشتری معرفی می کند و با مرکز داده های ابری یا محلی خود یکپارچه می شود.

از آنجا، اطلاعات در زمان واقعی جمع آوری می شود و بینش هایی ارائه می شود که تمام زمینه هایی را که یک شرکت در آن منابع خرج می کند، هزینه ها را افزایش می دهد و دلیل افزایش هزینه ها را نشان می دهد. سپس Kubecost اطلاعاتی در مورد چگونگی کاهش هزینه‌ها و ارسال سیگنال‌ها ارائه می‌کند یا می‌تواند به تنظیم خط‌مشی‌ها کمک کند تا بتوان آن را در طول زمان مدیریت کرد.

کوبکوست

اعتبار تصویر: کوبکوست

چگونه کوبرنت ها بر جهان حکومت کردند

Kubecost در حال حاضر با بیش از 2000 شرکت، از جمله بیش از 100 مشتری شرکتی کار می کند – این تعداد در سال گذشته سه برابر نرخ تعهد شده است – و بیش از 2 میلیارد دلار از مخارج Kubernetes را مدیریت می کند. درآمد دوره ای سالانه شرکت سه بار در سال افزایش می یابد. براون ارزیابی خاصی از این شرکت به اشتراک نگذاشت، اما گفت که نسبت به سال گذشته پنج برابر شده است.

با پیش بینی پذیرش برای ادامه مسیر خود، این شرکت 25 میلیون دلار سرمایه در سری A را در حلقه ای به رهبری Coatue Management با مشارکت سرمایه گذاران تازه کار First Round Capital و Afore Capital تضمین کرده است. به عنوان بخشی از این سرمایه گذاری، دیوید کان شریک Coatue به هیئت مدیره Kubecost خواهد پیوست.

سرمایه جدید برای استخدام در همه جا سرمایه گذاری خواهد شد. خاستگاه Kubecost با منبع باز آغاز شد و براون قصد دارد سرمایه گذاری های عمده ای در این جامعه و ویژگی های بیشتر انجام دهد. همچنین در حال آماده سازی برای معرفی هزاران ویژگی جدید، ادغام با سایر محصولات در اکوسیستم و پیشرفت های بیشتر برای بینش و بهینه سازی است.

علاوه بر این، این شرکت همچنین سفر خود را با Hosted Kubecost آغاز می‌کند، یک ارزش افزوده برای تیم‌هایی که پس از آزمایش محصول، می‌خواهند به شرکت اجازه دهند تا عملکرد را از طرف آنها مدیریت کند.

براون گفت: «به طور کلی، یک موج باورنکردنی از تحول بنیادی از ابر به کانتینر رخ داده است، که وقتی به آن نگاه می‌کنید، به اندازه انتقال از مراکز داده به ابر است، بنابراین ما انتظار داریم که این تغییر ادامه یابد.» “Kubernetes در قلب پشته فن آوری شرکت های بزرگ است. ما قصد داریم به آنجا عمیق‌تر برویم تا انتقالات را انجام دهیم و به محصولی در مقیاس بالا برسیم که بتواند همه برنامه‌ها را از طریق آن اجرا کند.”

VC شرط بندی بزرگ روی Kubernetes: در اینجا 5 دلیل وجود دارد