منو سایت

Codenotary راه حل نظارت کامل پشته را برای محیط های Kubernetes و VMware راه اندازی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Codenotary راه حل نظارت کامل پشته را برای محیط های Kubernetes و VMware راه اندازی می کند

Codenotary، شرکتی که پشت پایگاه داده منبع باز و بدون تغییر immutb و امنیت زنجیره تامین نرم افزار ساخته شده بر روی آن قرار دارد، امروز اعلام کرد که یک سرویس نظارتی Kubernetes و VMware vSphere را برای عملیات و تیم های DevOps نیز اضافه می کند. به طور کلی، در حالی که پیشنهاد قبلی این شرکت – Codenotary Cloud – بر ارائه زنجیره تامین نرم افزار متمرکز بود، اکنون خدمات خود را در نظارت بر سیستم های تولید با انتشار معیارهای ثابت و فایل های گزارش گسترش می دهد.

با توجه به اینکه Codenotary یک سیستم پایگاه داده اساساً جدید دارد، منطقی است که شرکت به حوزه های دیگری گسترش یابد که می تواند از این سیستم برای افزودن ارزش استفاده کند.

Codenotary راه حل نظارت کامل پشته را برای محیط های Kubernetes و VMware راه اندازی می کند

اعتبار تصویر: کدونری

این شرکت ادعا می کند که سرویس جدیدش به کاربران اجازه می دهد تا پشته کامل خود را از برنامه تا ماشین مجازی یا کانتینر Kubernetes و زیرساخت شبکه و ذخیره سازی نظارت کنند. این شرکت می‌گوید راه‌حل آن به کسب‌وکارها ابزاری برای نظارت بر پیاده‌سازی Kubernetes و زیرساخت مجازی‌سازی شده توسط ابزارهایی مانند VMware vSphere می‌دهد، که اغلب بدون نیاز به استفاده از چندین ابزار در بالای آن قرار می‌گیرند.

دنیس زیمر، یکی از بنیانگذاران و مدیر فنی Codenotary می گوید: «فناوری ما سریع ترین ارزش را برای پول فراهم می کند. “با Codenotary Immutable Metrics & Logs، مشتریان نتایج استقرار تقریباً فوری را، چه در فضای ابری و چه در محل، مشاهده می کنند. علاوه بر این، ما تنها فناوری را ارائه می‌کنیم که فایل‌های گزارش و تغییرات پیکربندی را که کاملاً قابل تأیید و ممیزی هستند ذخیره می‌کند و انطباق مقررات و مجوزها را بدون دردسر می‌کند.»

بدیهی است راه حل های نظارتی دیگری بر بازار وجود دارد، اما Codenotary احتمالاً استدلال می کند که پایگاه داده بدون تغییر آن می تواند آن را در برابر رقابت، به ویژه در ممیزی ها و انطباق با مجوزها، رد کند.

در ژانویه، Codenotary اعلام کرد که مبلغ 12.5 میلیون دلار راند سری B جمع آوری کرده است و مجموع بودجه خود را تا به امروز به 18 میلیون دلار رسانده است.

Codenotary در حال جمع آوری 12.5 میلیون دلار برای سری B برای ارائه زنجیره های تامین نرم افزار است