منو سایت

Coinbase توقف اجاره را تمدید می کند، برخی از پیشنهادات پذیرفته شده را لغو می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Coinbase توقف اجاره را تمدید می کند، برخی از پیشنهادات پذیرفته شده را لغو می کند

کوین بیس امروز اعلام کرد که فریز انجماد را تمدید می کند و پیشنهادات پذیرفته شده توسط برخی از نامزدهایی که هنوز سمت خود را نگرفته اند لغو می کند.

سومین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال، کوین بیس، از دو هفته پیش شروع به تاخیر در استخدام کرد، اما این حرکت شدیدتر است.

ال جی براک، مدیر ارشد منابع انسانی، در یادداشتی از شرکت که به صورت عمومی در وبلاگ Coinbase به اشتراک گذاشته شده است، نوشت: «انطباق و اقدام سریع اکنون به ما کمک می‌کند تا با موفقیت در این محیط کلان حرکت کنیم و حتی قوی‌تر شویم و رشد سالم و نوآوری بیشتری را ممکن می‌سازد.

براک اضافه کرد که با ادامه رکود اقتصاد کلان، توقف استخدام ادامه خواهد داشت و این فریز در مورد پر کردن نیز اعمال خواهد شد. با این حال، هر نقشی که برای امنیت و انطباق لازم باشد، همچنان جایگزینی را استخدام خواهد کرد.

ما همچنین تعدادی از پیشنهادات تسویه نشده را برای افرادی که هنوز شروع نکرده اند لغو خواهیم کرد. این یک تصمیم ساده نیست، اما باید اطمینان حاصل شود که ما فقط در بالاترین اولویت ها توسعه می دهیم. “همه کارمندان ورودی امروز از طریق ایمیل از وضعیت به روز پیشنهاد خود مطلع خواهند شد.”

افرادی که پیشنهادات آنها لغو شده است، واجد شرایط “فلسفه غرامت سخاوتمندانه” کوین بیس خواهند بود، که در نامه مشخص نشده است. اما در اواخر سال 2020، زمانی که برایان آرمسترانگ، مدیر عامل شرکت، کارکنان را دعوت کرد تا در صورت ناراحتی از مأموریت “غیرسیاسی” شرکت، کارمندان را ترک کنند، بسته های غرامت Coinbase از کارمندان برای مدت 4 تا 6 ماه بسته به مدت زمان استخدام آنها، با شش ماه سلامت حمایت می کرد. پوشش از طریق COBRA. این شرکت همچنین در حال راه‌اندازی یک «مرکز استعداد» برای ارائه حمایت‌های بیشتر به افراد آسیب‌دیده، مانند آموزش برای مصاحبه و بررسی رزومه است.

براک نوشت: «ما همیشه می‌دانستیم که ارز دیجیتال بی‌ثبات خواهد بود، اما این نوسان، همراه با عوامل اقتصادی عمده، می‌تواند شرکت و شخص ما را به روش‌های جدیدی آزمایش کند. اگر ما منعطف و انعطاف پذیر باشیم و در بلندمدت متمرکز بمانیم، کوین بیس قوی تر از طرف مقابل خواهد بود.

کوین بیس با تمرکز بر سال 2022 قصد دارد کارکنان خود را سه برابر کند. اما این شرکت در نتایج مالی سه ماهه اول خود گفت که محدود کردن تعداد کارکنان می تواند راهی برای مدیریت هزینه ها باشد. این شرکت ضرر 430 میلیون دلاری را گزارش کرد که یک فال بد برای صرافی ارز دیجیتال است که بیشتر درآمد آن به فعالیت های تجاری بستگی دارد.

پلتفرم ارزهای دیجیتال Gemini که توسط بنیانگذاران و برادران دوقلوی کامرون و تایلر وینکلووس اداره می شود، امروز نیز اعلام کرد که نیروی کار خود را کاهش می دهد. جمینی 10 درصد از کارکنان خود را به دلیل “شرایط آشفته بازار که احتمالا برای مدتی ادامه خواهد داشت” اخراج کرده است.

متأسفانه، این آشفتگی بسیار فراتر از فضای ارزهای دیجیتال است. تنها در ماه مه، حدود 15000 کارمند فناوری شغل خود را از دست دادند زیرا شرکت ها تلاش کردند هزینه ها را در یک دوره سخت اقتصادی کاهش دهند.

نتایج دشوار Coinbase در سه ماهه اول بازار استارت آپ های رمزنگاری را پیچیده می کند