منو سایت

Coinbase شتاب خود را از دست داد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Coinbase شتاب خود را از دست داد

سلام به همه و دوباره خوش آمدید واکنش زنجیره ای.

در پادکست Chain Reaction این هفته، من و آنیتا با مرسدس بنت از شرکای Lightspeed Venture درباره حمایت از استارت آپ های بلاک چین و آینده فین تک مصرف کننده صحبت کردیم. جزئیات بیشتر در زیر

هفته گذشته ما در مورد اینکه چگونه صنعت کریپتو باید برای خرید عشق فالوورهای خود کمی وقت بگذارد صحبت کردیم. این هفته به بدبختی‌های ناگوار شرکت رمزنگاری عمومی محبوب آمریکایی نگاه می‌کنیم

برای دریافت این خبرنامه در صندوق پستی خود هر پنجشنبه، می توانید در صفحه خبرنامه TechCrunch مشترک شوید.


Coinbase چند روز پس از راه‌اندازی، پرداخت‌های UPI در هند را به حالت تعلیق در می‌آورد

اعتبار تصویر: رابرت نیکلسبرگ / گتی ایماژ

داغ ترین پذیرایی

اگرچه بازارهای کریپتو از زمان افت شدید هفته گذشته نسبتاً باثبات بوده اند، این هفته تاریکی در منوی سرمایه گذاران نهادی و خرده فروشانی بود که زمستان های کریپتو را پیش بینی می کردند که طی چند سال آینده به همه خانوارها ضربه خواهد زد.

پیامی که از سوی سرمایه گذاری خطرپذیر به استارتاپ‌ها و مگاکورپ‌های کریپتو ارسال شد، «کاهش چربی» بود – بیانیه‌ای که با مهمانی‌های مجلل راه‌اندازی و برنامه‌های پنج‌بار استخدام که به‌نظر می‌رسد بسیاری از بنیان‌گذاران ماه گذشته روی آن کار می‌کنند، همخوانی ندارد. این دوره رونق بی‌سابقه‌ای برای استارت‌آپ‌های کریپتو بود، اما از زمانی که بیت‌کوین و بازارهای عمومی نوامبر گذشته به اوج خود رسیدند، زندگی برای کوین‌بیس کمی کمتر لذت‌بخش به نظر می‌رسید.

کوین بیس پس از بیش از 80 درصد کاهش نسبت به بالاترین سطح خود در ماه نوامبر، در حال حاضر زیر 65 دلار در هر سهم معامله می شود. بسیاری دیگر از سهام‌های فناوری در بازار عمومی نیز آسیب دیده‌اند، اما از نظر میزان درآمدی که Coinbase در سال گذشته به دست آورد، واضح است که سرمایه‌گذاران انتظارات برای عملکرد آتی شرکت را از بین برده‌اند. Coinbase در سال 2021 7.4 میلیارد دلار درآمد خالص ایجاد کرد و در حال حاضر ارزش بازار آن زیر 14 میلیارد دلار است. این دیوانه است.

سرمایه‌گذاران در بازار عمومی ممکن است ایده‌آمیزترین ایده Coinbase را نداشته باشند، اما سوال اینجاست که واقعاً چگونه بر شرکت تأثیر می‌گذارد. خب، این شرکت در حال تعدیل انتظارات رشد خود برای یک چیز است. مدیر عملیات امیلی چوی این هفته اعلام کرد که این شرکت در حال ترمز کردن است: “ما برنامه ریزی کرده ایم که اندازه شرکت را در سال جاری سه برابر کنیم. با توجه به شرایط فعلی بازار، ما معتقدیم که به تعویق انداختن استخدام و ارزیابی مجدد منطقی است…

این قابل انتظار است، اما برای شرکتی که چندین رقیب دارد که به دنبال سهم بازار خود هستند، عالی نیست. این شرکت در حال تنوع بخشیدن به پیشنهادات خود با استفاده از شبکه خود و ارائه بیش از یک مرورگر برای دنیای نوپای وب 3 است، اما مشخص نیست که دنیای رمزارزها در سال آینده در مقایسه با زوج قبلی چه نوع پیکاپ مصرف کننده ای را انتظار دارد، چیزی که شرکت را ترک کرد. وضعیت تاریک در کوتاه مدت …


جدیدترین پادکست

هی، این است آنیتا، در اینجا برای ارائه به‌روزرسانی در مورد آخرین اپیزود خود از Chain Reaction، جایی که آخرین اخبار وب 3 را به‌صورت بلوک به بلوک برای کنجکاوی‌های کریپتو باز می‌کنیم.

در این قسمت در مورد آن صحبت کردیم سام بنکمن-فرید، میلیاردر 30 ساله بلاک چین (SBF) در حال خرید 7.6 درصد از سهام رابینهود و اقداماتی است که می تواند برای کمک به معکوس کردن بازار سهام در میان نیمه اول دشوار سال انجام دهد. همچنین تفاوت بین پورتفولیوهای حضانت و پورتفولیوهای حضانت پس از رابینهود را توضیح دادیم. تازه اعلام کرد جدیدترین – جدیدترین از یک سری محصولات جدید را عرضه می کند که برای جذب کاربران بیشتر به پلتفرم خود طراحی شده اند.

همانطور که در مورد Robinhood صحبت می کردیم، باید به اتفاقاتی که برای رقیب آن، Coinbase می افتاد، نگاه می کردیم، که این هفته اعلام کرد که برنامه های استخدام خود را به دلیل فروپاشی بازار ارزهای دیجیتال به تعویق می اندازد. ما همچنین به شنوندگان یک به روز رسانی در مورد جدیدترین UST شرم آور – stablecoin ارائه کردیم که (به نوعی) همه چیز را شروع کرد.

مهمان این هفته ما مرسدس بنت بود، سرمایه‌گذار در Lightspeed Venture Partners، که به ما کمک کرد تا اصطلاح پرمشغله‌ای را باز کنیم، که «فرا جهان» است و در مورد برخی از پتانسیل‌های بلندمدت که در بخش‌هایی مانند بازی‌های ویدیویی وب 3 می‌بیند صحبت می‌کند.

اشتراک در Chain Reaction در سیب، Spotify یا پلتفرم پادکست جایگزین شما که هر هفته با ما همراه باشید.

آنیتا راماسوامی


پیگیری پول

پول اولیه در دنیای رمزارز کجا می رود:

  1. بانکداران پرتفوی زنجیره ای BitKeep 15 میلیون دلار از Dragonfly
  2. شرکت مدیریت مالی استارت آپ Coinshift 15 میلیون دلار از Tiger Global دریافت می کند
  3. استارت آپ کریپتو TipTop 24 میلیون دلار از a16z جمع آوری می کند
  4. شرکت اجتماعی Web3 CyberConnect 15 میلیون دلار از Animoca و Sky9 درآمد کسب می کند
  5. استارتاپ قرارداد هوشمند Certora از جامپ 36 میلیون دلار درآمد کسب می کند
  6. Crypto Education Co Encode Club 5 میلیون دلار از Galaxy Digital و Lemnis Capital جمع آوری می کند
  7. بازی‌های کریپتو با بانکداران متاتئوری 24 میلیون دلار از a16z
  8. Investment DAO Seed Club 15 میلیون دلار از Union Square Ventures و سایرین درآمد کسب می کند
  9. شرکت سرمایه گذاری کریپتو Elwood Technologies 70 میلیون دلار از گلدمن ساکس دریافت می کند
  10. استودیوی وب Gusto Collective 11 میلیون دلار از Animoca می گیرد

TechCrunch +

Animoca Brands قصد دارد آموزش را به تجارت چند میلیارد دلاری NFT و بازی خود اضافه کند.

Animoca Brands به یکی از بزرگترین شرکت‌ها در متاورس، بازی برای برنده شدن و NFT تبدیل شده است، اما یکی از بنیانگذاران Yat Siou به TechCrunch گفت که بخش جدیدی وجود دارد که شرکت می‌خواهد وارد آن شود: آموزش. نه، نه آموزش در مورد موضوعات رمزنگاری، بلکه ابزارهای آموزشی عمومی تر که می توانند در بیش از یک رشته به کار روند. سیو گفت که امیدوار است اقتصاد آموزش را با الگوی “یاد بگیر برای برنده شدن” یا “یاد بگیر تا برنده شوی” تقویت کند، به طوری که هم معلمان و هم دانش‌آموزان بتوانند در قالب یک نشان یا پول پاداش بگیرند. این افزایش می‌تواند موج جدیدی برای اکوسیستم کریپتو برای پیاده‌سازی روش‌های اضافی برای کسب جوایز باشد.


از اینکه هر پنجشنبه با عضویت در صفحه خبرنامه TechCrunch، Chain Reaction را دنبال کرده و در صندوق پستی خود دریافت می کنید، سپاسگزاریم.

لوکاس ماتنی