منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Comcast و Charter در حال همکاری برای راه اندازی یک پلتفرم پخش جدید برای مصرف کنندگان آمریکایی هستند

Comcast و Charter در حال همکاری برای راه اندازی یک پلتفرم پخش جدید برای مصرف کنندگان آمریکایی هستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Comcast و Charter در حال همکاری برای راه اندازی یک پلتفرم پخش جدید برای مصرف کنندگان آمریکایی هستند

غول های تلویزیون کابلی آمریکایی طرح جدیدی برای ادعای جنگ های استریم دارند. امروز صبح، Comcast و Charter اعلام کردند که برای توسعه یک پلتفرم استریم مبتنی بر Comcast’s Flex و شامل سرویس استریم رایگان Xumo که از طریق دستگاه‌ها و تلویزیون‌های هوشمند جدید به مصرف‌کنندگان در سراسر کشور ارائه می‌شود، با یکدیگر همکاری خواهند کرد. تعهد مشترک 50/50 Comcast License Flex را می بیند که به خرده فروشی تلویزیون های XClass کمک می کند، و به Xumo، یک سرویس استریم که بیش از 200 کانال رایگان را در سال 2020 ارائه می دهد، کمک خواهد کرد. در همین حال، منشور کمک اولیه را از دلار خواهد کرد. 900 میلیون به سرمایه گذاری مشترک، که طی چندین سال تامین شده است.

این شرکت ها می گویند که پلتفرم پخش نسل بعدی آنها بر روی انواع دستگاه های پخش جریانی 4K و تلویزیون های هوشمند در دسترس خواهد بود – تلاشی که این پیشنهاد را در رقابت مستقیم تر با سایر ارائه دهندگان پخش جریانی قرار می دهد که سهم بازار تلویزیون کابلی را امروز می خورند. مانند Roku و Amazon. اپراتورها همچنین به کاربران قول می دهند که این پلتفرم شامل یک “تجربه کاربری و ناوبری در کلاس جهانی” و همچنین بهترین برنامه هایی است که بینندگان انتظار دارند.

از آنجایی که پلتفرم جدید مبتنی بر فلکس است، می‌تواند به وعده‌های خود برای برنامه‌ها عمل کند. Flex اکنون دسترسی به بهترین خدمات پخش، از جمله Netflix، Disney +، HBO Max، Prime Video، Hulu، Peacock، Apple TV +، YouTube، Starz، Cinemax و سایر سرویس‌های موسیقی مانند Spotify و Pandora را فراهم می‌کند.

Comcast و Charter در حال همکاری برای راه اندازی یک پلتفرم پخش جدید برای مصرف کنندگان آمریکایی هستند

اعتبار تصویر: Comcast Flex

البته، شکست ارائه‌دهندگان تلویزیون کابلی در نوآوری در طراحی رابط کاربری در سال‌های اخیر یکی از عوامل متعددی بوده است که بسیاری از مصرف‌کنندگان آمریکایی را در وهله اول به همراه تمایل به کاهش هزینه‌ها به قطع کابل با تلویزیون سنتی سنتی سوق داده است. و جستجو برای دسترسی غیرمجاز به برنامه نویسی – می تواند چیزی را که شما از بین برنامه های پخش جریانی انتخاب می کنید، ارائه دهد. و در حالی که Comcast’s Flex، که در سال 2019 راه اندازی شد، به حل این مشکلات کمک کرد، دیر وارد بازار شد، جایی که سایر تولیدکنندگان دستگاه های جریانی قبلاً پایگاه های مشتری مربوطه خود را ایجاد کرده اند.

طبق آخرین داده‌های Parks Associates (از طریق CNBC) امروز، Roku و آمازون بر بازار ایالات متحده برای دستگاه‌های متصل تسلط دارند، جایی که این دو شرکت با سهم تقریبی 36٪ برابری دارند. Apple TV و Chromecast به ترتیب 12٪ و 8٪ عقب هستند و بقیه در رده “دیگر” 6٪ را تشکیل می دهند.

این سرمایه گذاری مشترک جدید نشان می دهد که روند قطع کابل ها تا چه حد برای ارائه دهندگان تلویزیون پولی سنتی به یک نگرانی جدی تبدیل شده است. EMarketer تخمین می زند که تا سال 2024، بیش از یک سوم خانوارهای ایالات متحده (46.6 میلیون) کابل را برای تلویزیون های پولی قطع خواهند کرد که این رقم در سال 2019، 24.6 میلیون بود.

Comcast در بیانیه ای اعلام کرد که تلویزیون های XClass، که شامل پلتفرم پخش جدید است، از طریق شرکای خرده فروشی ملی و به طور بالقوه مستقیماً به خود مصرف کنندگان و بر اساس منشور فروخته خواهند شد. سپس Charter از سال 2023 شروع به دیدن دستگاه های پخش 4K و کنترل های صوتی همراه خواهد کرد.

در همین حال، Comcast به ارائه پلتفرم استریم Flex و Xumo خود ادامه خواهد داد – این مورد اخیر به عنوان یک سرویس رایگان از طریق محصولات سرمایه گذاری مشترک و دستگاه های شخص ثالث به فعالیت خود ادامه خواهد داد. آنها گفتند که تجارت دو شرکت با پهنای باند و ویدیوی کابلی بخشی از سرمایه گذاری نیست و مستقل باقی خواهد ماند.

“ما از شراکت با Charter برای ارائه این پلتفرم و تجربه برنده جایزه آن برای میلیون ها مشتری جدید هیجان زده هستیم. دیو واتسون، مدیر عامل Comcast Cable در بیانیه ای گفت: همه این محصولات به گونه ای طراحی شده اند که جستجو و یافتن ویدیوی زنده بر اساس تقاضا و پخش ویدیو را بدون درز و به طرز باورنکردنی برای مصرف کنندگان آسان کنند. “این مشارکت به طور منحصر به فردی بیش از یک دهه نوآوری فنی، مقیاس ملی و فرصت های جدید را برای کسب درآمد از سرمایه گذاری های ترکیبی ما گرد هم می آورد.

تام راتلج، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل منشور، افزود: “سرمایه گذاری جدید ما یک پلت فرم عملیاتی با امکانات کامل، دستگاه های جدید و تلویزیون های هوشمند با یک فروشگاه برنامه پایدار را به ارمغان می آورد که تجربه مشتری ساده تر و انبوهی را ارائه می دهد.” “از آنجایی که چشم انداز ویدیویی به تکامل خود ادامه می دهد، این سرمایه گذاری فرصت های مصرف کنندگان خرده فروشی را افزایش می دهد، در مقیاسی با پلتفرم های ملی تثبیت شده رقابت می کند و به طیف گزینه های موجود ما برای برنامه تلویزیونی Spectrum که در اکثر دستگاه های پخش موجود است.” متعلق به مشتریان است.