منو سایت

Course Hero از Scribbr استفاده می کند تا به شما در مطالعه یک موضوع خاص کمک کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Course Hero از Scribbr استفاده می کند تا به شما در مطالعه یک موضوع خاص کمک کند

با قیمتی نامشخص، Course Hero Scribbr را خریداری کرد که یک سرویس تصحیح و ویرایش برای نوشتن آکادمیک است. این آخرین معامله Course Hero در مجموعه ای از خریدها است – از جمله CliffNotes، LitCharts، QuillBot و Symbolab – که همگی با کمک مالی دوتایی انجام شده است که ارزش پلتفرم edtech را 1.1 میلیارد دلار برآورد کرده است.

Scribbr که در سال 2012 تأسیس شد، می‌گوید که دارای یک شبکه بین‌المللی متشکل از 700 ویرایشگر است که خدمات مختلفی از ویرایش گرفته تا یادداشت‌ها و بررسی وضوح ارائه می‌دهند. این معامله به Course Hero کمک می کند تا جای پای خود را در اروپا گسترش دهد، زیرا Scribbr یک تجارت هلندی است. به طور کلی، تمرکز Scribbr به طور خاص تکمیل کننده خرید Quillbot توسط Course Hero در سال 2021 است، یک ابزار هوش مصنوعی که به روشن شدن نوشتاری که تا حدودی یادآور Grammarly است کمک می کند.

Course Hero LitCharts را که توسط سازندگان SparkNotes تأسیس شده است، بدست می آورد

مدیر اجرایی Cours Hero اندرو گراور توضیح داد که ماموریت شرکت او ایجاد بستری برای پرسش و پاسخ با سطوح استثنایی از ویژگی برای دانش آموزان است. اشتراک‌های دانشجویی را به فروش می‌رساند که دسترسی به تمام محتوای آموزشی و یادگیری آن را باز می‌کند، که شامل مطالب دوره‌ای خاص است که توسط معلمان و ناشران ایجاد شده است.

این استارتاپ می‌خواهد یک موضوع آگنوستیک باشد، به این معنی که می‌تواند دانش‌آموزان را به هر رشته‌ای که در آن به مشاوره نیاز دارند متصل کند، خواه یک قانون گرامر تخصصی یا یک سؤال جبر یکبار مصرف باشد. به نوعی، این به نظر می‌رسد آینده آموزش و پرورش است: دانش‌آموزان مجبور نیستند توصیه‌هایی را کنار هم بگذارند، و حتی بهتر از آن، اگر در صورت درخواست کمک باشد. شرکت‌های Edtech که به دانش‌آموزان مشابه در موضوعات مختلف کمک می‌کنند، حتی ممکن است شکاف‌های دائمی در درک خود پیدا کنند. اگر یک شرکت بتواند به یک دانش آموز دبیرستانی بگوید که او دائماً در هنگام سؤال در مورد استنباط گیج است، چه؟

با این حال، نادیده گرفتن طرف مقابل سخت است. فقط به این دلیل که دانش آموزی می خواهد برای کمک ریاضی به Course Hero بیاید، به این معنی نیست که او می خواهد به شرکت خلاصه خوانی شکسپیر بیاید. این واقعیت ممکن است از هدف فرضی Course Hero برای ایجاد یک محصول چسبناک تر و مفیدتر برای مشتریان دور کند.

پاسخ Graeur به این نگرانی این است که او می‌گوید هیچ برنامه‌ای برای ادغام بین شرکت‌های جدید و مختلف در چتر قهرمان دوره آموزشی ندارد.

Graeur گفت: “ما با این پایان نامه شروع می کنیم “بیایید غیرمتمرکز باشیم، بیایید کارآفرینی را برای ایجاد این شرکت های جداگانه توانمند کنیم و ادامه دهیم.” “و سپس، اگر و زمانی که این لحظات وجود داشته باشد، شما شروع به مشاهده ادغام بیشتر و بیشتر محتوا، ابزارها و خدمات مختلف بین پیشنهادات در زمان مناسب خواهید کرد.” پاسخ نشان می دهد که Course Hero می خواهد نقش پشتیبان را بازی کند. صندلی و نقش یک پلت فرم در زندگی این شرکت ها، به جای ترکیب و پرداخت آنها برای تحریک اشتراک بیشتر.

و برای اینکه یک دقیقه وقت بگذاریم تا بنیانگذار شرکت را که در سال 2006 راه‌اندازی کرد و اخیراً شروع به استفاده از سرمایه‌های مخاطره‌آمیز به عنوان اهرمی برای رشد کسب‌وکار اصلی کرد، باور کنیم، به نظر می‌رسد که هر اکتساب به تنهایی در دنیای خاص خود باقی می‌ماند. او به من می‌گوید که چیزهای بیشتری در راه است، یعنی ما خواهیم دید که اشتهای edtech با افزایش آن چگونه خواهد بود.

قهرمان دوره، یک تکشاخ برنده edtech، پول کمیاب جمع آوری می کند

او گفت: «ما شرکتی از برندهای نسبتاً مستقل و مستقل هستیم. “فرصت بسیار شگفت انگیزی برای ادغام فناوری و خدمات دیگران وجود دارد. و سوال این است که چگونه آنها را رتبه بندی و اولویت بندی کنیم.”

به ده‌ها هزار نفری بپیوندید که در خبرنامه هفتگی استارت‌آپ‌های من مشترک می‌شوند. برای دریافت آن در صندوق پستی خود اینجا ثبت نام کنید.