منو سایت

CRED هند در حال مذاکره برای سرمایه گذاری در Smallcase است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Log4Shell برای هک سرورهای VMWare استفاده می شود


به گفته سه منبع، شرکت فین‌تک CRED هند در حال مذاکره برای سرمایه‌گذاری در استارت‌آپ Smallcase مستقر در بنگلور است، زیرا شرکت تحت حمایت ببر و آلفا ویو به دنبال گسترش عرضه‌های ثروت خود است.

به گفته یک منبع، سرمایه گذاری پیشنهادی CRED در Smallcase، راه اندازی را بین 300 تا 400 میلیون دلار تخمین می زند. منبع هشدار داد که میزان سرمایه گذاری نامشخص است و مانند دیگران، او خواست نامش فاش نشود، زیرا بحث ها ادامه دارد و خصوصی است.

CRED از اظهار نظر خودداری کرد. موسس Smallcase بلافاصله به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

Smallcase پلتفرمی را برای کمک به نسل جدیدی از سرمایه گذاران برای مشارکت در بازارهای سهام هند مدیریت می کند.

این استارت آپ که شامل آمازون، سکویا کاپیتال هند، بلوم ونچرز و آرکام ونچرز به عنوان سرمایه گذاران فعلی خود است، به بیش از 3 میلیون کاربر خدمات ارائه می دهد و آنها را با یک تیم داخلی از متخصصان دارای مجوز که بیش از 100 سبد سهام و صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس را ارائه می دهند، متصل می کند. دسترسی به مدیران مستقل سرمایه گذاری، کارگزاران و پلتفرم های ثروت. با تعدادی از خدمات کارگزاری از جمله Kite و Upstox کار می کند.

سرمایه گذاری در Smallcase به CRED اجازه می دهد تا خدمات مدیریت ثروت خود را گسترش دهد. این استارت آپ که توسط کونال شاه تأسیس شده است، سه پیشنهاد چادر دارد. این به مشتریان برای پرداخت به موقع صورتحساب کارت اعتباری خود پاداش می دهد تا به آنها کمک کند رفتار مالی خود را بهبود بخشند. همچنین به آنها کمک می کند تا اجاره، آموزش و چندین قبض دیگر را بپردازند و پیگیری کنند. پیشنهاد سوم او مدیریت ثروت است.

سال گذشته، CRED یک سرویس وام‌دهی سهام به نام Mint راه‌اندازی کرد که به مشتریان خود فرصت سرمایه‌گذاری را ارائه می‌دهد که بر تورم غلبه می‌کند.

اگر این معامله محقق شود، آخرین مورد از یک سری سرمایه گذاری های CRED در سه ماهه اخیر خواهد بود. این استارت آپ که در آخرین دور تامین مالی خود به ارزش 4 میلیارد دلار ارزش داشت، سال گذشته از راه اندازی کسب و کار نوپا CredAvenue حمایت کرد و Happay را که یک پلت فرم مدیریت هزینه شرکتی را اداره می کند، خریداری کرد.