منو سایت

 • خانه
 • اخبار استارتاپ
 • Crunch روزانه: برای مدیریت محصولات پرتقاضا، آمازون از سیستم سفارش مبتنی بر دعوت رونمایی می کند

Crunch روزانه: برای مدیریت محصولات پرتقاضا، آمازون از سیستم سفارش مبتنی بر دعوت رونمایی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Crunch روزانه: برای مدیریت محصولات پرتقاضا، آمازون از سیستم سفارش مبتنی بر دعوت رونمایی می کند

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۱۵:۰۰ PDT به صندوق ورودی شما تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

سلام و خوش آمدید در 2 ژوئن 2022. جایی که ما می نشینیم، خورشید می درخشد، پرندگان آواز می خوانند و ما اضافه شدن را جشن می گیریم بکا شکوتاک از تیم TechCrunch. این سرمایه گذاری خطرپذیر و اخبار راه اندازی سرویس اشتراک TechCrunch + ما را پوشش می دهد. در زیر می توانید اولین داستان او را در تاپ 3 بیابید! – سلام و کریستین

TechCrunch برتر 3

 • مهمانی آمازون فقط با دعوت: این کار باعث می‌شود مردم به عقب برگردند، اما به یاد دارید که شما از Toys “R” Us برای اقلام پر تقاضایی که در پشت فروشگاه نگهداری می‌کنند خرید می‌کردید، و یکی از برگه‌های قیمت را برداشته و به صندوق می‌بردید؟ آمازون در حال ایجاد نسخه دیجیتالی از این با تجربه جدید خرید مبتنی بر دعوت برای محصولات با تقاضای بالا و کم عرضه است. مصرف کنندگان می توانند برای خرید برخی اقلام دعوت نامه درخواست کنند – در ابتدا اینها کنسول های بازی ویدیویی هستند که به گفته شرکت به جلوگیری از کمبود سهام و محافظت از ربات ها در برابر افزایش قیمت کمک می کند.
 • اگر به کنفرانس جهانی توسعه دهندگان می روید، راهنمای اطلاعات داخلی شما را داریم: WWDC اپل در 6 ژوئن شروع می شود و تیم TechCrunch برای آن اینجاست. برایان آنچه را که باید انتظار داشت را تجزیه می کند.
 • به نسبت، ماتا چیست؟: لطفاً سلام کنید، Daily Crunch بکا شکوتاکیکی از آخرین گزارشگران پروژه مخاطره آمیز ما در TechCrunch + که اولین داستان خود را امروز منتشر کرد. این بررسی می‌کند که چگونه سرمایه‌گذاران پیشرو در حلقه‌های تامین مالی در حال بازنگری در استراتژی توزیع متناسب خود در این محیط تامین مالی چالش‌برانگیز هستند.

راه اندازی و VC

دیروز مرکز توجه شهر ما بود: کلمبوس، اوهایو، و دیدن همه شما در آنجا عالی بود! ما هیجان زده بودیم که شروع را تماشا کنیم و پیروزی SureImpact را تبریک بگوییم! آنها در Startup Battlefield 200 شرکت TechCrunch جای می گیرند.

از نظر رویدادها، ما به تازگی برنامه TC: Sessions Robotics را اعلام کرده ایم که در 21 جولای برگزار می شود و واقعا عالی خواهد بود. این یک رویداد مجازی است، بنابراین شما می توانید از هر نقطه در کهکشان شرکت کنید. بلیط های خود را بگیرید، شرکت کنید!

اخبار مور؟ اخباری برای مورو داریم:

 • کریپتو ترمز را فشار می دهد: جمینی 10 درصد از نیروی کار خود را اخراج می کند زیرا بنیانگذاران آن کریپتو را در «مرحله کوچک شدن» توصیف می کنند، آنیتا و ناتاشا گزارش.
 • Crypto سرمایه گذاری بیشتری دریافت می کند: کارشناس زیرساخت توسعه‌دهنده، آناند آیر تنها با صندوق رمزنگاری 20 میلیون دلاری جدید می‌رود آنیتا گزارش ها.
 • برش های بیشتری در راه استمی نویسد: سرویس پیام های ویدیویی Loom 34 کارمند یا 14 درصد از کل کارکنان را اخراج می کند. ناتاشا.
 • خیلی قوی به نظر نمی رسد: بخش مراقبت های بهداشتی نیز از انقباضات در امان نیست. شرکت مراقبت های بهداشتی مجازی Carbon Health روز پنجشنبه در نامه ای اعلام کرد که 250 نفر یا 8 درصد از نیروی کار خود را اخراج کرده است. کریستین گزارش ها.
 • بنابراین در اینجا چه چیزی جدید است: LaunchNotes به دنبال تغییر نحوه ارتباط تیم های نرم افزاری با تغییرات مشتری است و 15 میلیون دلار برای آن جمع آوری کرده است. رون گزارش ها.
 • اگر اجازه بدهید می سازند: پولی 4.4 میلیون دلار جمع آوری می کند تا مجوزهای ساختمانی را به شدت کارآمدتر کند. مری ان گزارش ها.
 • این خوراکی لذیذ در جاهایی می رود: دور 47 میلیون دلاری Yummy به تقویت برنامه تحویل و اشتراک گذاری سفر فوق العاده LatAm کمک می کند. کریستین گزارش ها.
 • زیرا اینستاگرام مخصوص افراد مسن استسارا گزارش می دهد: Poparazzi، برنامه اجتماعی علیه اینستاگرام Gen Z که سال گذشته در صدر اپ استور قرار گرفت، امروز ادعا می کند که دستگاه iOS آن در سال اول بیش از 5 میلیون نصب داشته و 15 میلیون دلار برای ادامه رشد خود جمع آوری کرده است.

انقباض بازار سهام چه ربطی به برآوردهای اولیه دارد؟

لنگر در دریای آبی شفاف

اعتبار تصویر: ماتیاس کولکا (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

بدون ذکر یک یادداشت غم انگیز: واضح است که بادها در صنعت فناوری در حال تغییر هستند.

تعدیل نیروها در حال افزایش است، سرمایه گذاران از شرکت ها می خواهند که از پرتفوی خود پنهان شوند، و بنیانگذاران هر کاری انجام می دهند جز شعار دادن برای گسترش باند.

دانیل فالوپا، موسس Equidam می پرسد: “اما آیا واقعاً رتبه بندی ها در حال کاهش است؟” “برای همه استارت آپ ها؟” اگر چنین است، چرا و چه چیزی می توانیم در کوتاه مدت و میان مدت انتظار داشته باشیم؟

انقباض بازار سهام چه ربطی به برآوردهای اولیه دارد؟

TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و استارت آپ ها کمک می کند تا به جلو حرکت کنند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید.)

شرکت بزرگ فناوری

روباه چه میگوید؟: این شرکت تایید کرد که کارخانه فاکسکان در مکزیک مورد حمله باج افزار قرار گرفت. اگرچه این اولین بار نیست که این اتفاق برای فاکسکان می افتد، سخنگوی این شرکت گفت که عملیات کارخانه در حال بازگشت به حالت عادی است، اگرچه آنها به جزئیات در مورد اینکه آیا اطلاعاتی در دسترس است یا خیر پرداختند.

ویژگی های جدید متا: خبر مهم این هفته این شرکت هنوز این است که شریل سندبرگ می رود، اما زمان رو به اتمام است و ویژگی هایی وجود دارد که باید ظاهر شوند. متا در روند ارائه برخی ویژگی‌های مشابه TikTok، برخی از ویژگی‌های جدید Reels را در فیسبوک منتشر کرده و طول Reels در اینستاگرام را به 90 ثانیه افزایش داده است. این یکی در اینستاگرام ممکن است هیجان‌انگیزتر باشد زیرا پوسترهای میم بیشتر Reels را می‌سازند، که فکر می‌کنیم خواندن آن‌ها را سخت‌تر می‌کند. ثانیه های اضافی می تواند آنها را بازخرید. علاوه بر این، مسنجر یک بخش ویژه «تماس‌ها» دریافت می‌کند تا بتوانید کلیک‌های کمتری برای برقراری ارتباط با همتایان خود داشته باشید.

ما چیزهای بیشتری برای کمک به شما در آموزش چشمان خود داریم:

 • من باید این نامزدی را بگیرم: انجمن های توییتر، شبکه خصوصی غول اجتماعی، جدول زمانی مبتنی بر الگوریتم خود را دریافت می کند. کاربران اکنون این گزینه را دارند که از «جدیدترین» که نمای استاندارد است، به «برای شما» که بر اساس مکالمات پیشرو است، فیلتر کنند.
 • هزینه خدمات درخواست کره جنوبی در حال افزایش است: با توجه به تغییر در سیاست پرداخت درون برنامه ای گوگل، توسعه دهندگان برنامه و ارائه دهندگان محتوا کره جنوبی بلافاصله هزینه اشتراک و خدمات خود را در بازار Google Play افزایش می دهند.
 • طرح EV 3.7 میلیارد دلاری فورد: دیروز اخباری را برای شما آوردیم که بیوک با خودروهای برقی همراه خواهد شد و امروز فورد اعلام کرد که 3.7 میلیارد دلار در برنامه خود برای فروش 2 میلیون خودروی الکتریکی در سال تا پایان سال 2026 سرمایه گذاری خواهد کرد. بخشی از این سرمایه گذاری به بیش از 6000 دستگاه خواهد رسید. مشاغل تولیدی اتحادیه در اینجا بیشتر در مورد نحوه برنامه ریزی فورد برای انجام این کار توضیح داده شده است.
 • گوگل هوش مصنوعی را که تقلبی های عمیق تولید می کند ممنوع می کند: گوگل تصمیم گرفته است شرایط استفاده خود را برای پلتفرم Google Colaboratory خود با توجه به تولید کننده تقلبی منبع باز DeepFaceLab خود به روز کند.