منو سایت

 • خانه
 • اخبار استارتاپ
 • Crunch روزانه: خواربار الکترونیکی آسیایی و اسپانیایی وی! کیف های سری E 425 میلیون دلاری

Crunch روزانه: خواربار الکترونیکی آسیایی و اسپانیایی وی! کیف های سری E 425 میلیون دلاری

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Crunch روزانه: خواربار الکترونیکی آسیایی و اسپانیایی وی! کیف های سری E 425 میلیون دلاری

برای دریافت نمای کلی از بزرگترین و مهم ترین داستان های TechCrunch که هر روز ساعت 15:00 PST به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود، در اینجا مشترک شوید.

سلام و به Crunch روزانه برای دوشنبه، 28 فوریه 2022 خوش آمدید. امروز نشانه های شگفت انگیزی را برمی گردانیم. از آنجایی که دوشنبه است، به یک تقویت و راه اندازی نیاز داریم که نام آن شامل “!” فقط در یک دور 400 میلیون دلار جمع آوری کرد. 2022! این یک چیز کامل است. – الکس

TechCrunch برتر 3

 • فن آوری ها و اوکراین: همانطور که می توانید تصور کنید، حمله روسیه به اوکراین تا حدی یک داستان تکنولوژیکی است. برای مثال، اوکراین کمک‌های ارزهای دیجیتال را می‌پذیرد که TechCrunch در اینجا پوشش داده است. و شهروندان اوکراینی در طول جنگ به ابزارهای پیام رسانی رمزگذاری شده و حتی نقشه های آفلاین روی می آورند. اما اتفاقات بیشتری در سطح شرکت‌ها رخ می‌دهد، از جمله توییتر، که توییت‌های مربوط به دولت روسیه را یادداشت می‌کند تا جایی که دسترسی آنها را محدود می‌کند. روسیه از اینکه رسانه‌های اجتماعی آمریکایی دسترسی خود را محدود می‌کنند عصبانی است، اما، صادقانه بگویم، خیلی بد است.
 • واقعاً هزینه شروع BNPL شما چقدر است؟ خبر معامله بین Zap و Sezzle در بازار BNPL ما را بر آن داشت تا آمارها را شکست دهیم تا بفهمیم چه هزینه‌ای برای شرکت‌ها برای خرید کمتر، پرداخت بعدا (BNPL) دارد. چرا ما اهمیت می دهیم زیرا تعداد زیادی از استارت‌آپ‌ها در حال ایجاد شرکت‌هایی حول مدل اعتبار مصرف‌کننده و تجاری هستند. خبر نیست عالی.
 • وی! اوه! یک دایره بزرگ ایجاد کرد! SoftBank’s Vision Fund 2 425 میلیون دلار سری E را برای Weee به ارمغان می آورد، و به مصرف کنندگان راهی برای خرید مواد اولیه برای غذاهای مختلف می دهد، بنابراین اگر نیاز دارید قطعاتی از غذاهای مختلف “چینی، ژاپنی، کره ای، ویتنامی، فیلیپینی، هندی و لاتین” را پیدا کنید. ، خوب، احتمالا وجود دارد. این معامله ارزش استارت آپ را دو برابر کرد و به بیش از 4 میلیارد دلار رساند و نشان می دهد که SoftBank هنوز یک عملیات مخاطره آمیز است.

شروع / VC

صحبت از حلقه های ریسک بزرگ با قیمت های بالا، OneCard در حال مذاکره برای افزایش سرمایه نه رقمی هنگام ارزش گذاری یک تک شاخ است. مقاله ما، توسط خبرنگار هندی ما، مانیش سینگ، همچنین اشاره می کند که دور جدید تنها یک ماه پس از آخرین بار اعلام سرمایه جدید FPL Technologies، شرکت پشتیبان OneCard، انجام می شود.

برای جبران، OneCard یک راه اندازی کارت اعتباری مصرف کننده در هند است که خدمات رتبه بندی اعتباری را نیز ارائه می دهد.

با حرکت رو به جلو، تلاش‌های Y Combinator برای تأمین مالی استارت‌آپ‌ها در سرتاسر جهان نتیجه می‌دهد. داده‌های شتاب‌دهنده استارت‌آپ معروف نشان می‌دهد که از هر شش شرکت یا حدود 16 درصد از شرکت‌هایی که اکنون 150 میلیون دلار یا بیشتر هزینه دارند، یک نفر از هر 6 شرکت، یا حدود 16 درصد، در خارج از ایالات متحده مستقر هستند.

من از نسبت و تعداد فزاینده شرکت های بین المللی که پیشنهاد می کند تعجب نمی کنم. سوال من این است که با چه سرعتی برخی از استارت‌آپ‌های باارزش مورد حمایت Y Combinator به سمت اکثریت بین‌المللی حرکت می‌کنند.

 • Stämm Biotech 17 میلیون دلار جمع آوری می کند: آیا در مورد بیوراکتورها شنیده اید؟ آنها برای من جدید هستند، اما مشخصا یک مجموعه کلیدی در دنیای تولید ارگانیک هستند. Stämm که در بوئنوس آیرس مستقر است، به تازگی یک سری A بزرگ برای محصول بیوراکتور خود ساخته است. به نظر می رسد یک کامپیوتر بازی بزرگ و گران قیمت باشد. با این وجود، اگر بازار به اندازه کافی تقاضا برای راه اندازی بیوراکتورهای بیشتری برای ساخت وجود داشته باشد، حدس می زنم زیست شناسی در سال های آینده روشن شود.
 • تیم Conductor در حال ایجاد یک شرکت در اطراف پروژه است: این یک افسانه به قدمت زمان است. یک شرکت ابزاری ایجاد کرد و بعداً آن را با منبع باز باز کرد. سپس برخی افراد یک نسخه میزبانی شده از محصول را به عنوان یک استارت آپ ایجاد می کنند. در این مورد، ابزار Conductor است که نتفلیکس آن را ایجاد کرده است. تیمی که کد را برای غول استریمینگ نوشت، اکنون برای ساخت Orkes تقسیم شده است، که حدس می‌زنید، نسخه میزبانی Conductor را ارائه می‌دهد.
 • Robin.io در بازوی مخابراتی Rakuten به فروش می رسد: اینجا چند اتفاق در حال رخ دادن است. اول، Rakuten یک تجارت مخابراتی به نام Rakuten Symphony دارد. این خیلی جدید است. این گروه همچنین Robin.io را خریداری کرد که TechCrunch آن را به عنوان “راه اندازی که پلتفرم Kubernetes را ارائه می دهد، بهینه سازی شده برای راه حل های ذخیره سازی و برنامه های شبکه پیچیده” توصیف می کند.
 • TikTok محدودیت طول ویدیو را افزایش می دهد: TikTok متعلق به Bytedance است که از نظر فنی هنوز یک شرکت خصوصی است. بنابراین، حدس می‌زنم اخبار TikTok متعلق به این بخش از خبرنامه باشد. با این حال، اکنون می توانید TikToks 10 دقیقه ای انجام دهید. که، idk، به نظر می رسد کمی با چیزی که این سرویس به آن شناخته شده است مغایرت دارد. شاید همه اینها تبدیل به یوتیوب شود.
 • Oribi در لینکدین 80 میلیون دلار به فروش می رسد – 90 میلیون دلار: معامله دیگری که امروز به چشم شما می آید، این بار با اوریبی، که در مورد آن می نویسیم، «استارت آپی در تل آویو است که در فناوری انتساب بازاریابی تخصص دارد». البته لینکدین پورتالی است که در آن افراد در صنعت فروش می توانند شعر کلاه خود را تمرین کنند.
 • Flashfood نام خوبی برای شروع است: Flashfood چه می کند؟ برای کمک به مبارزه با ضایعات مواد غذایی، مواد غذایی تقریبا تاریخ مصرف گذشته را می فروشد. فلش موب ها را به یاد دارید؟ ایده این بود که وقتی توییتر جدید و باحال بود، آنها به سرعت گردهمایی تشکیل دادند. به هر حال، بین فلش موب و فلاش فریز، می توانیم فلش فود را به دسته فلش اضافه کنیم. این شرکت به تازگی 12.3 میلیون دلار جمع آوری کرده است.

آکیله باپو از DeepScribe می گوید هنگام جذب سری آ از سرمایه گذاران اولیه استفاده کنید.

عمیق توصیف کنید

اعتبار تصویر: Index Ventures / DeepScribe

در حین ساختن سری A برای پلتفرم رونویسی پزشکی مبتنی بر هوش مصنوعی، دیپ اسکریب، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران آکیله باپو، ضرب الاجل های روشنی را برای سرمایه گذارانی که به آنها نزدیک شد، تعیین کرد.

شریک Index Ventures، نینا آچاجیان، تست باپو را در حالی که هنوز در تعطیلات بود دریافت کرد، اما موسس به او اجازه نداد برای هفته آینده جلسه ای را برنامه ریزی کند.

همانطور که معلوم شد، غرایز باپو برای او خوب کار کرد. آچاجیان گفت: وقتی جلسه را ترک کردم، بلافاصله به سراغ یکی از شرکای خود رفتم و گفتم: بالاخره شرکتی را پیدا کردم که رویکرد درستی را دنبال می کند.

آکیله باپو از DeepScribe می گوید هنگام جذب سری آ از سرمایه گذاران اولیه استفاده کنید.

شرکت بزرگ فناوری

 • اپل جریمه های هلندی را تا زمان مرگ گرمایی کیهان افزایش می دهد: این نتیجه گیری ما از اخباری است که اپل با یک ضربه خورده است ششم مجازات توسط دولت کشور برای تصمیم گیری در مورد پرداخت ها در برنامه ها و برنامه های دوستیابی در داخل مرزهای خود. اپل، یک شرکت آمریکایی، ظاهراً توسط مقامات مصرف کننده و بازار هلندی فحاشی می کند و 5 میلیون یورو دیگر از آن دریافت می کند. او اکنون حدود 30 میلیون یورو به این کشور بدهکار است و جریمه ها می تواند به 50 میلیون یورو برسد. فکر می کنم اپل ممکن است پول زیادی داشته باشد.
 • گوگل داده های ترافیک زنده در اوکراین را غیرفعال می کند: تهاجم روسیه به اوکراین موقعیت‌های فن‌آوری جالب بسیاری را نشان می‌دهد، از جمله اینکه چگونه برخی از داده‌های ترافیکی زنده برای ردیابی حرکت نیروها استفاده می‌کنند. گوگل داده های نقشه خاصی را در این کشور به حالت تعلیق درآورده است، اگرچه مسیرها همچنان در دسترس خواهند بود.
 • اتحادیه اروپا می خواهد رسانه های روسی را ممنوع کند: اسپوتنیک و روسیه امروز در اتحادیه اروپا ممنوع هستند. TechCrunch می نویسد که این انتخاب نظارتی خاص به این معنی است که “شرکت های رسانه های اجتماعی با فشار مواجه هستند تا به روشی مشابه عمل کنند”.
 • بنیانگذار کروز دوباره پشت فرمان است: پس از استعفای مدیرعامل جنرال موتورز از سمت مدیرعاملی، کایل فوگت، یکی از بنیانگذاران کروز، دوباره مسئولیت را بر عهده گرفت. او همچنین مدیر ارشد فناوری است، بنابراین انتظار داشته باشید که در سه ماهه آینده کمی مشغول باشد. رانندگی خودران به نقطه تجاری سازی نزدیک می شود، بنابراین جالب است که ببینیم کروز چگونه از فناوری به تجارت تبدیل می شود.

کارشناسان TechCrunch

کارشناسان dc

اعتبار تصویر: SEAN GLADWELL / Getty Images

TechCrunch برای کارشناسان TechCrunch استخدام می‌کند، پروژه‌ای در حال انجام که در آن از متخصصان برتر در مورد مشکلات و چالش‌هایی که در مراحل اولیه برای استارت‌آپ‌ها رایج است می‌پرسیم. اگر این شما یا فردی که می شناسید، می توانید از اینجا به ما اطلاع دهید.