منو سایت

 • خانه
 • اخبار استارتاپ
 • Crunch روزانه: FDA الگوریتم Fitbit را پاک می کند، که به طور غیر فعال علائم AFib را اسکن می کند.

Crunch روزانه: FDA الگوریتم Fitbit را پاک می کند، که به طور غیر فعال علائم AFib را اسکن می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Crunch روزانه: FDA الگوریتم Fitbit را پاک می کند، که به طور غیر فعال علائم AFib را اسکن می کند.

برای دریافت نمای کلی از بزرگترین و مهم ترین داستان های TechCrunch که هر روز ساعت 15:00 PT به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود، در اینجا مشترک شوید.

به کرانچ روزانه برای دوشنبه، 11 آوریل 2022 خوش آمدید! امروز روزی بود که ایلان ماسک با گفتن اینکه به هیئت مدیره توییتر نمی‌پیوندد ما را غافلگیر کرد، اگرچه در حال حاضر فکر می‌کنم این بیشتر “شرم‌آور من” است، زیرا باید از هر کاری که انجام می‌دهد غافلگیر نشویم. الکسخوشبختانه، ما به دقت نگاه کردیم تا ببینیم آیا چیزی یاد گرفتیم یا خیر. هشدار اسپویلر: “بله؟”

از هر نظر کاملا بی ربط درو در آخر هفته به عنوان مهمان ظاهر شد و در این فکر بود که آیا رسانه های اجتماعی باعث آسیب (دوباره) جمعی می شوند یا خیر.

نفس بکش برو بیرون تو داری ما بهت ایمان داریم! عشق فراوان، کریستین و سلام

PS اگر این آخر هفته بیرون بودید و نفس می کشیدید، در اینجا مواردی وجود دارد که ممکن است از دست داده باشید:

 • Coinbase تنها چند روز پس از راه‌اندازی، پشتیبانی از پرداخت‌های UPI در هند را متوقف می‌کند
 • آرفیلد گوپتا از میفیلد در مورد جمع آوری سرمایه در دوران رکود صحبت می کند
 • دنیای غیر رمزنگاری FOMO خاصی را از نظر جداول محدودیت خود احساس می کند
 • خبرنامه ها: فین تک و تحرک

TechCrunch برتر 3

 • فیت بیت قلب ما را می کشدگوگل تأیید کرده است که پوشیدنی های Fitbit آن قبلاً توسط FDA برای تشخیص فیبریلاسیون دهلیزی، که بیشتر به نام ضربان قلب نامنظم شناخته می شود، تأیید شده است که می تواند منجر به سکته مغزی یا نارسایی قلبی شود. آنچه که متفاوت خواهد بود، این است که “فناوری جدید رویکرد سازگار تری برای تشخیص AFib نسبت به بررسی های دوره ای که در حال حاضر از طریق برنامه Fitbit در دسترس است، ارائه می دهد.”
 • این AC روی پنجره چقدر است؟: ماژول‌های AC دردسر مشترکی دارند و تیم Windmill می‌خواهد با افزودن سهولت نصب و جذابیت طولانی‌مدت به ترکیب، تجربه را آسان‌تر کند. این شرکت به تازگی 10 میلیون دلار جمع آوری کرده است تا فراتر از هزاران دلاری که تاکنون فروخته است گسترش یابد. خیلی باحاله
 • در داخل SailPoint خرید: شما این را در Big Tech نیز خواهید دید، اما من می‌خواستم نشان دهم که چگونه الکس ویلهلم وقتی تام براوو را از شرکت امنیتی SailPoint خرید، لایه‌های سفید پیاز را حذف کرد. آیا خرید با قیمت تک شاخ خوب است؟

راه اندازی و VC

من اوایل امسال در CES با تیم Mayht صحبت کردم و می‌دانستم که تکنسین بلندگوی جدید حرکت می‌کند – فقط نمی‌دانستم چقدر سریع است. کمتر از سه ماه بعد، غول بلندگوهای هوشمند Sonos اعلام کرد که این استارتاپ کوچک اما قدرتمند را خریداری کرده است. من در ژانویه یک مصاحبه عمیق با تیم موسس انجام دادم که در زمینه این خرید بسیار جالب است. هر دو را بررسی کنید!

از این داستان های شگفت انگیز لذت ببرید:

 • میدونی برای بچه ها: Epic 2 میلیارد دلار با 32 میلیارد دلار جمع آوری می کند تا یک متاورس برای نسل جوان بسازد.
 • رفیق، ماشین من کجاست (برو): Tive شرکتی راه‌اندازی کرده است که دقیقاً می‌داند کانتینر حمل و نقل شما کجاست، و به تازگی 54 میلیون دلار جمع‌آوری کرده است تا همه چیز را پیگیری کند.
 • به مغز براد نگاه کن: کایل به کشتن داستان های شگفت انگیز از استادیوم ادامه می دهد (بیا او را در توییتر دنبال کنید!). این بار او با مقاله ای در مورد اینکه چگونه ترکیب بینایی و زبان می تواند کلید هوش مصنوعی بهتر باشد باز می گردد.

Kindbody TC-1

تصویر Kindbody TC-1 توسط TechCrunch

اعتبار تصویر: نایجل ساسمن

Kindbody که در سال 2018 تأسیس شد، 154.7 میلیون دلار برای ایجاد شبکه ای از کلینیک های باروری، زنان و زایمان جمع آوری کرده است.

در یک مجموعه سه قسمتی، خبرنگار Rae Witte در مصاحبه‌هایی با موسس جینا بارتاسی، که چرا احساس می‌کرد برای انتقال از بیمه باروری به بهبود کیفیت مراقبت از بیمار خواسته شده بود، ریشه‌های شرکت را بررسی کرد:

“شکایات بسیار زیادی از بیماران وجود دارد که به عنوان مرکز تماس در یک شرکت بیمه نمی توانید کمک کنید. بنابراین بیماران تماس گرفتند و شکایت کردند که پزشک آنها را در اتاق انتظار رها کرده است یا به تماس آنها پاسخ نمی دهد یا مدت زیادی طول می کشد تا به تلفن پاسخ دهد. اما شما نمی توانید تغییری ایجاد کنید. هیچ کاری نمی توانستی در مورد آن انجام دهی.”

بخش 1: چگونه شفقت و شمول به Kindbody کمک می کند تا صنعت باروری را تغییر دهد

قسمت 2: چرا تمرکز بر مراقبت جامع به Kindbody کمک کرده تا درآمد خود را در سال 2021 سه برابر کند

بخش 3: حل مشکلات سلامت باروری، یک بیمار در یک زمان

(TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و استارت آپ ها کمک می کند تا به جلو حرکت کنند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید.)

Kindbody TC-1

شرکت بزرگ فناوری

 • فروشندگان Etsy در اعتصاب هستند: از امروز، بیش از 14000 فروشنده Etsy در اعتراض به افزایش کارمزد تراکنش پلتفرم از 5% به 6.5% برنامه ریزی کرده اند که برای برخی خرده فروشان اعتصاب کنند. برگزارکنندگان بیش از 48000 امضا هم از خریداران و هم از فروشندگان جمع‌آوری کرده‌اند که از Etsy خواسته‌اند «با فروشندگان کار کند، نه علیه ما».
 • امروزه بسیاری از فعالیت های ادغام و اکتساب: همانطور که در بالا وعده داده شده بود، ران میلر امروز صبح مشغول نوشتن بود، زیرا سه شرکت قراردادهای خود را اعلام کردند: Perforce Software گفت که شرکت اتوماسیون زیرساخت Puppet را خریداری خواهد کرد، که ما گفتیم در زمان ایجاد فرصت به دنبال تامین مالی بود. سپس خرید SailPoint توسط تام براوو به مبلغ 6.9 میلیارد دلار باعث خصوصی شدن این شرکت خواهد شد. امنیت سایبری در حال حاضر بازار داغی است و ششمین خرید تام براوو در این زمینه خواهد بود. در نهایت، اگر وقتی گفتیم صنعت سایبری داغ است، ما را باور نکردید، شاید خرید Datto، یک شرکت 6.2 میلیارد دلاری بازیابی بلایای طبیعی توسط Kaseya، شما را باورمند کند.
 • بسیاری از اخبار جریان امروز نیز: اگر نمایش نتفلیکس «چیزهای عجیب» را دوست دارید، تجربه جدیدی در ماه مه به نیویورک خواهد آمد. وقتی صحبت از نتفلیکس شد، فقط یک “شست بالا” دیگر آن را قطع نمی کند، بنابراین از “دو شست بالا” برای بیان آنچه نشان می دهد که دوست دارید فقط برای دوست داشتن استفاده کنید. برای همه شما طرفداران یوتیوب که منتظر عکس خود در تصویر هستید، این شرکت از شما می خواهد که بدانید چند روزی خواهد بود.