منو سایت

 • خانه
 • اخبار استارتاپ
 • Daily Crunch: ادغام آمازون و MGM به مبلغ 8.5 میلیارد دلار هزاران عنوان Prime Video را به ارمغان می آورد.

Daily Crunch: ادغام آمازون و MGM به مبلغ 8.5 میلیارد دلار هزاران عنوان Prime Video را به ارمغان می آورد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Daily Crunch: ادغام آمازون و MGM به مبلغ 8.5 میلیارد دلار هزاران عنوان Prime Video را به ارمغان می آورد.

برای دریافت نمای کلی از بزرگترین و مهم ترین داستان های TechCrunch که هر روز ساعت 15:00 PT به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود، در اینجا مشترک شوید.

سلام و به Crunch روزانه برای پنجشنبه، 17 مارس 2022 خوش آمدید! ما کوه مطلقی از اخبار داریم که امروز باید از آن بالا برویم، بنابراین به سرعت دست به کار خواهیم شد. یک یادآوری کوچک قبل از انجام این کار که صف آرایی رویداد ما در مراحل اولیه بیشتر و منظم تر به نظر می رسد. من نمی توانم صبر کنم تا همه IRL ها را ببینم! – الکس

TechCrunch برتر 3

 • سرمایه بیشتر برای تحویل فوری: پس از هیجان سال 2021، بازار ریسک برای شرکت های تحویل فوری همچنان فعال است. Getir، یک شرکت تحویل فوری هندی، به تازگی 768 میلیون دلار از سری E جمع آوری کرده است و ارزش آن را به نزدیک به 12 میلیارد دلار افزایش داده است. شرکت سرمایه گذاری مبدلله رهبر این حلقه بود.
 • چگونه یک شهر بازار استارت آپ خود را متنوع می کند: بازار سرمایه خطرپذیر ایالات متحده اغلب به عنوان دو ساحل اصلی آن در نظر گرفته می شود. اما در فضای وسیع کشور، استارت آپ ها با سرعتی بی سابقه در حال ساخت و تامین مالی هستند. و شیکاگو، یکی از مهم‌ترین کلان‌شهرهای آمریکا، به بنیان‌گذاران کم‌نمایش در مراحل اولیه و فرشته‌ای کمک مالی می‌کند. ما کشف کردیم که این تغییر چگونه اتفاق می افتد.
 • پارادایم از خوش بینی برای مقیاس پذیری اتریوم پشتیبانی می کند: بلاک چین اتریوم چیزی در مورد آن دارد. می توانید آن را برنامه ریزی کنید و برای همه چیز از آن استفاده کنید. اما گاهی اوقات استفاده از آن گران است و کارمزد تراکنش ها بالا و پایین می شود. شرکت‌های زیادی در حال ساخت فناوری برای ساخت مقیاس اتریوم هستند. Optimism یکی از این شرکت ها است و به تازگی 150 میلیون دلار در سری B با ارزش گذاری 1 میلیارد دلار در شمال جمع آوری کرده است.

راه اندازی و VC

 • Reface از بازار روسیه حذف شد: هنگامی که روسیه به اوکراین حمله کرد، بسیاری از شرکت ها بلافاصله خدمات خود را از مرزهای این کشور خارج کردند. TechCrunch گزارش داد که Reface، یک برنامه اوکراینی، این کار را انجام نداد، در عوض تصمیم گرفت “از برنامه خود به عنوان کانالی برای دور زدن سانسور رسانه های کرملین استفاده کند.” با این حال، به نظر می رسد که این تأثیر کمی داشته است و اکنون شرکت در بالای آن قرار دارد – و در حال بازنشستگی است.
 • Tile فناوری ضد آزار و اذیت را در پلتفرم خود گنجانده است: اپل و Tile راه هایی را برای کاربران ایجاد کرده اند تا بتوانند دستگاه های خود را بهتر ردیابی کنند. اما هر دو شرکت موفق به ایجاد موقعیت هایی شده اند که در آن سوء استفاده کنندگان می توانند از فناوری خود برای کمین مردم سوء استفاده کنند. کاشی در حال حاضر فناوری خود را برای مقابله با این وضعیت به روز می کند، همانطور که اپل نیز همینطور است.
 • پلوتن را فراموش کنید. Hydrow همچنان افزایش می دهد: ممکن است فکر کنید که پس از فروپاشی Peloton، سرمایه گذاران بیش از حد روی تجهیزات ورزشی در خانه سرمایه گذاری خواهند کرد. نه Hydrow – ماشین کارشناسی با نام مناسب در خانه – به تازگی 55 میلیون دلار جمع آوری کرده است. بنابراین، اگر در خانه قایقرانی انجام می دهید، خبر خوبی است! من هم قایقرانی و هم قایقرانی در رودخانه انجام داده ام و در هر دوی این ها یک احمق هستم، بنابراین نمی توانم در مورد کیفیت خود Hydrow نظری بدهم، اما می توانم تأیید کنم که این یک ورزش کل بدن است نه فقط دوچرخه سواری.
 • تقویم اجتماعی جدید: ترکیبی از تقویم‌ها و فضای کار، با ترکیبی سالم از تمرکز تیمی، Amie یک ایده عالی است. با توجه به اینکه چه مقدار از جهان در Google Calendar یا Outlook زندگی می‌کند، با وجود رقابت شدید در زمان راه‌اندازی، احتمالاً هنوز تعداد زیادی TAM وجود دارد که Amie باید آنها را مدیریت کند.
 • معامله امروز شرکت: ببین، من واقعا نمی توانم چه چیزی را بهبود ببخشم ران میلر اینجا نوشت، پس بیایید فقط از آن مرد نقل قول کنیم، درست است؟ او گزارش داد: «Upstash، یک استارت‌آپ اولیه، در حال ساخت یک پلتفرم داده بدون سرور برای توسعه‌دهندگان برنامه‌های کاربردی فشرده با استفاده از مدل قیمت‌گذاری مبتنی بر مصرف است که باید به کاهش قیمت‌ها کمک کند.» عالی Upstash به تازگی 1.9 میلیون دلار از Mango Capital را بسته است.
 • TikTok 🤝 داستان ها: برخی از ایده ها به همان اندازه خوب هستند که مصرف کنندگان آنها را دوست دارند. داستان‌ها یا به‌روزرسانی‌های سریال‌ها توسط سازندگان خاص که به گونه‌ای طراحی شده‌اند که زودگذرتر از انتشارات معمولی باشند، یکی از این موارد است. و TikTok پس از آزمایش این مدل، کار بیشتری را با محصول داستانی خود انجام می دهد.
 • افزایش Profishop از Tiger: Profishop با 35 میلیون دلار سرمایه جدید در حال ساخت در فضای لجستیک است. به ویژه، روی ارائه B2B “در زمان مقرر” برای محصولات تجاری و صنعتی کار می کند. این یک شرکت آلمانی است که اکنون در 13 بازار فعالیت می کند. انتظار می رود که اکنون با وجود بودجه های جدید، این تعداد افزایش یابد.
 • این هنرمند که قبلاً با نام Square شناخته می شد از کیاش حمایت می کند: جک دورسی، غول فین‌تک مصرف‌کننده و تجاری که اکنون بلاک نامیده می‌شود، در دور ۴۱.۷ میلیون دلاری کیاش، یک اپلیکیشن مالی موبایل ژاپنی شرکت کرد. TechCrunch گزارش داد که به نظر می رسد این اولین سرمایه گذاری Block در یک شرکت مستقر در آسیا باشد.

دیمیتری شولنکو، یکی از بنیانگذاران لاک پشت: “شما نمی توانید بسیاری از کارها را همزمان انجام دهید”

دیمیتری شولنکو، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل لاک پشت

اعتبار تصویر: برایس دوربین

شروع بیرونی که چندین چرخش را انجام می دهد ممکن است به نظر بی جهت باشد.

در واقع، تغییر دوره معمولا هوشمندانه ترین شرط بندی است زیرا به بنیانگذاران تیم اجازه می دهد تا از فناوری های جدید استفاده کنند و با شرایط متغیر بازار سازگار شوند.

ربکا بلان، خبرنگار حمل و نقل، با دیمیتری شولنکو، یکی از بنیانگذاران لاک پشت، در مورد انتقال شرکتش “از استفاده از یک مدل سخت افزاری به عنوان یک سرویس به یک طرح نرخ بهره که 10٪ از کل فروش های انجام شده توسط ربات های پرداخت کارتی را به آن می دهد” مصاحبه کرد. ”

Shevelenko می گوید که چرخش مثبت است. “مهم ترین چیز در مورد انعطاف پذیری این است که در واقع بتوانید با ظرافت بپذیرید که اشتباه می کنید یا اینکه اطلاعات جدیدی یاد گرفته اید و خود را با آن سازگار کرده اید.”

(TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و استارت آپ ها کمک می کند تا به جلو حرکت کنند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید.)

دیمیتری شولنکو، یکی از بنیانگذاران لاک پشت: “شما نمی توانید بسیاری از کارها را همزمان انجام دهید”

شرکت بزرگ فناوری

 • معامله با آمازون MGM به پایان رسید: فعالیت های فزاینده ضد انحصار که معاملات بزرگ را مسدود می کند بسیار زیاد است. خرید 8.5 میلیارد دلاری آمازون از استودیو فیلم MGM به پایان رسید و قدرت رسانه ای بیشتری را برای غول تجارت الکترونیک و رایانش ابری به ارمغان آورد. البته ممکن است کمی عجیب به نظر برسد که AWS یک استودیوی فیلم نیز دارد، اما با توجه به اینکه کالاهای دیجیتالی بیشتر و بیشتری در اشتراک Prime قرار می‌گیرند، این معامله ممکن است منطقی باشد.
 • مازراتی V-6 را برای خودروهای برقی برنامه ریزی می کند: به نظر می رسد رونق خودروهای الکتریکی به همه سازندگان، از جمله خودروهای اسپرت رده بالاتری مانند مازراتی رسیده است. به گزارش TechCrunch، این شرکت خودروسازی ایتالیایی قصد دارد تا سال 2025 نیم دوجین خودروی الکتریکی را روانه بازار کند.
 • TechCrunch محصولات جدید اپل را بررسی می کند: اگر تشنه مک استودیو جدید اپل هستید، خبر خوبی است. بررسی ما به پایان رسیده است. ما همچنین با مدیران اپل در مورد رایانه جدید و مانیتور شریک آن صحبت کردیم، که مورد دوم نظرات متفاوت تری را از دستگاه ارائه شده دریافت کرد.

و موارد دیگر نیز وجود داشت: متا در حال آزمایش راه هایی برای کنترل بیشتر برندها بر روی قرار دادن تبلیغات است، گوگل یک به روز رسانی پیش نمایش اندروید 13 برای توسعه دهندگان دارد، و شرکت جستجو ابزاری را برای کمک به شرکت ها در مدیریت ارسال ها ساخته است.