Daily Crunch: استارت‌آپی که آیتم‌های واقعی را به NFT تبدیل می‌کند، 6.9 میلیون دلار در دور شروع جمع‌آوری می‌کند.

Daily Crunch: استارت‌آپی که آیتم‌های واقعی را به NFT تبدیل می‌کند، 6.9 میلیون دلار در دور شروع جمع‌آوری می‌کند.

برای دریافت نمای کلی از بزرگترین و مهم ترین داستان های TechCrunch که هر روز ساعت 15:00 PT به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود، در اینجا مشترک شوید.

سلام و انشاالله که 3 با شما باشه. آیا ما این میم را درست متوجه شدیم؟ امروز، ما هیجان‌زده هستیم که می‌بینیم a16z قصد دارد 50 میلیون دلار (500 میلیون دلار) در استارت‌آپ‌های هندی در جدیدترین صندوق خود سرمایه‌گذاری کند. ما همچنین از نزدیک تراسیو را دنبال می کنیم زیرا او یک مدیرعامل جدید را منصوب می کند و مجموعه ای از تعدیل ها را انجام می دهد – کریستین و سلام

TechCrunch برتر 3

 • NFT برای اقلام فیزیکی؟: Americana Technologies فکر می‌کرد که وقتی نوبت به NFT می‌رسد، افرادی که چیزهای فیزیکی می‌سازند از دست می‌روند، بنابراین این استارت‌آپ راهی برای مشارکت این سازندگان ایجاد کرد. خواهیم دید که آیا این چشم انداز متزلزل می شود، اما با حامیانی مانند شرکت سرمایه گذاری الکسیس اوهانیان، Seven Seven Six. بازار NFT OpenSea; و رپر Future احتمالاً شرط خوبی است که اتفاق خواهد افتاد.
 • بازگشت به NFT که می شناسیم و دوست داریم: خوشمون اومد الکسخط داستان امروز برای کسانی که قطعات ارزشمند زمین دیجیتال را تصاحب می‌کنند: «خدمه Bored Ape موفق شدند یک کیت موفق NFT را به چندین مجموعه، چک‌های ریسک بزرگ و اکنون مجوز چاپ پول را به لطف دلالان که به تازگی پیشنهاد داده بودند، تبدیل کنند. دارایی های دیجیتال. “من نمی توانم صبر کنم تا ببینم آنها با آن چه می کنند.
 • این جزیره جز روبلکس هیچ ربطی به عشق نداره: Spotify جزیره Spotify خود را راه اندازی کرد و اکنون اولین برند پخش موسیقی Roblox است. این یک جزیره کوچک زیبا با قلب ها و تخم مرغ های عید پاک است، اما از ما انتظار نمی رود که به هم وصل شویم.

راه اندازی و VC

امروز همه چیز فین‌تک است، با دور ۶۵ میلیون دلاری کوین برای پرداخت از حسابی به حساب دیگر از طریق پایانه‌های داخل سایت، Neobank Open تبدیل به یک تک‌شاخ می‌شود، غول بانکی Truist در تلاشی لانگ گیم را تصاحب می‌کند. برای رسیدن به جمعیتی جوان‌تر و پوینت 115 میلیون دلار جمع‌آوری می‌کند تا به صاحبان خانه کمک کند تا از سهام خود در خانه‌هایشان پول نقد کنند.

استارت‌آپ مراقبت‌های بهداشتی myNurse (که قبلاً Salusive Health بود) در یک پیشرفت موفق، مجموعه‌ای از داده‌های بیماران را از دست داد و کمتر از دو ماه بعد به‌طور ناگهانی تعطیل شد. او ادعا می کند که هیچ ربطی به این نقض ندارد، اما دلیلی برای تعطیلی ارائه نکرد. کنجکاوتر و کنجکاوتر می شود.

ما هم دوستش داشتیم رونداستان امروز برای گرافیت که یک برگه از کتاب اسلک گرفته بود، یک ابزار داخلی گرفت و آن را به عنوان یک شرکت جداگانه با 20 میلیون دلار سری A جدا کرد. من باید یک داستان پایه خوب را دوست داشته باشم.

 • شورش در بولت: اتفاقی در چهاردیواری بولت می افتد. مری ان هفته گذشته به بررسی اخبار مختلف در مورد زمینه پرداخت و این هفته مدیر عامل بولت توجه خود را به عملکرد استارتاپ پس از شکایت جلب کرد و مدعی شد که فروشندگان آن در سال جاری دو برابر سال گذشته عملکرد خوبی داشتند.
 • هنگامی که شما کاملاً، به طور مثبت در حال حاضر به این guac نیاز دارید: Zepto مبلغ هنگفت 200 میلیون دلار به ارزش 90% Unicorn و 10% Horse جمع آوری کرد تا به شما کمک کند در تعدادی از شهرهای دیگر در هند مواد غذایی را در 10 دقیقه دریافت کنید.
 • شماره جادویی رایگان است (نه، این نیست): تشویق مشتریان از طرح‌های رایگان به پرداخت‌کننده‌ها و از طرح‌های ارزان‌تر به هزینه‌های بالاتر، یک دردسر همیشگی برای شرکت‌های SaaS است. Toplyne به تازگی 15 میلیون دلار جمع آوری کرده است تا به شرکت های تولید کننده کمک کند تا مشتریان خود را تجزیه و تحلیل کنند و بهترین استراتژی های بازاریابی را ارائه دهند.
 • برگرد، برگرد، برگرد به جایی که زمانی آهنگ داشتی: کشف موسیقی یک چالش ابدی برای سرویس‌های استریم است و SoundCloud در تلاش است تا با خرید Musiio، متصدی موسیقی با هوش مصنوعی، این مشکل را حل کند.
 • برای گیاهخواران، فقدان استیک در حال حاضر یک استیک اشتباه از گذشته است: در یک پیچ و تاب سرگرم کننده که انتظارش را نداشتیم، Mooji یک چاپ سه بعدی از گوشت سبزیجات است. YC Alum به تازگی 3 میلیون دلار برای “چاپ” استیک جمع آوری کرده است.
 • اولین صندوق جهان Ɛqǝʍ: (این web3 است، اما در زیر): نیوزیلند اولین صندوق VC مبتنی بر وب 3 خود را دریافت می کند.

استخدام استعدادهای برتر استارتاپی با بودجه در دوران استعفای بزرگ

اعتبار تصویر: تابلوی خلق و خو (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

گلن ایوانز، شریک تیم استعداد اصلی Greylock، به والتر تامپسون ویراستار ارشد در TechCrunch Early Stage پیوست تا در مورد چگونگی بهینه‌سازی فرآیند استخدام، یافتن و توسعه استعدادها، و کشف برخی از بهترین‌ها صحبت کند.

ایوانز که دو دهه تجربه استخدام و ایجاد تیم در شرکت‌های در حال رشد سریع از جمله اسلک، فیس‌بوک و گوگل دارد، می‌گوید: «وضعیت بازار کار رقابتی‌تر از چیزی است که من دیده‌ام.

او گفت: «عرضه بسیار محدودی از استعدادها وجود دارد و احتمالاً بیشترین تقاضایی که من تا به حال دیده‌ام وجود دارد، بنابراین واقعاً برای مردم مهم است که به این فکر کنند که چگونه می‌توانند از هم متمایز شوند و پایه‌ها و عادات را برای به دست آوردن استعداد در روزهای اولیه ایجاد کنند.» “این علم موشک نیست.”

(TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیان‌گذاران و استارت‌آپ‌ها کمک می‌کند تا پیشرفت کنند. می‌توانید در اینجا ثبت‌نام کنید.)

استخدام استعدادهای برتر استارتاپی با بودجه در دوران استعفای بزرگ

شرکت بزرگ فناوری

 • اتومبیل ها چیزی هستند که ما را از A به B می برند، اما اخبار امروز در مورد سرمایه گذاری های بزرگ در تولید خودروهای الکتریکی است. ابتدا، Stellantis قصد دارد 2.8 میلیارد دلار برای افزایش تولید خودروهای الکتریکی در دو کارخانه خود در کانادا تزریق کند. این بخشی از سرمایه گذاری بزرگ 35.5 میلیارد دلاری است که Stellantis انجام می دهد تا تا سال 2038 کربن صفر شود. سپس Rivian برنده بسته خوبی از مشوق ها برای رانندگی در گرجستان و ساخت یک کارخانه خودروهای الکتریکی شد. در نهایت، سیلاس روی یک مرکز جدید در واشنگتن قفل دارد که به سازنده باتری خودروهای الکتریکی اجازه می‌دهد تا سال 2026 محصولات خود را به خودروها معرفی کند.
 • اگر تا به حال سعی کرده اید کتابی را بخوانید که قبلاً دارید اما از آمازون خریده اید و می خواهید از طریق Kindle بخوانید، این روز خوش شانس شماست. آمازون قبلاً راهی برای انجام کارهایی ایجاد کرده است که مراحل زیادی را شامل نمی شود. علاوه بر این، به نظر می رسد این شرکت با افزایش لیست نمایش های اصلی به Roku فرصتی برای پول خود می دهد. تاکنون برند سرگرمی جف لوئیس را فراموش کرده ایم.
 • اگر پوشش روزانه توییتر و ایلان ماسک را از دست دادید، سارا توییتر SEC ارسالی را گزارش می دهد که در صورت انجام معامله پیشنهادی، خطرات کسب و کار اصلی تبلیغات خود را نشان می دهد. تبلیغ‌کنندگان در حال حاضر برای این کار آماده می‌شوند، در حالی که ماسک قبلاً ایده‌هایی را برای کاهش وابستگی توییتر به تبلیغ‌کنندگان درآمد فاش کرده بود. اوه، و توییتر چیزی به نام حلقه توییتر را آزمایش می‌کند، زیرا دوباره دبیرستان است و در Six Chicks فقط می‌توان شش کودک داشت، پس عاقلانه انتخاب کنید.