منو سایت

 • خانه
 • اخبار استارتاپ
 • Daily Crunch: استودیوی استارت آپ اروپایی eFounders نسل بعدی ابزار CRM خود را ارائه می دهد

Daily Crunch: استودیوی استارت آپ اروپایی eFounders نسل بعدی ابزار CRM خود را ارائه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Daily Crunch: استودیوی استارت آپ اروپایی eFounders نسل بعدی ابزار CRM خود را ارائه می دهد

برای دریافت نمای کلی از بزرگترین و مهم ترین داستان های TechCrunch که هر روز ساعت 15:00 PT به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود، در اینجا مشترک شوید.

روز جنگ ستارگان مبارک. اینها چهارم اردیبهشت نیست که شما دنبالش هستید. اما این یک خبرنامه بسیار عالی است که امروز برای شما داریم، بنابراین وجود دارد.

خبر خوب بسیار ویژه اگر دانشجو هستید: تیم رویداد ما برای شما قراردادی بسته است، با شانس دریافت بلیط رایگان Disrupt! Yeeeeesssssss – اگر دانشجوی فعلی یا فارغ التحصیل اخیر هستید، هر مجوز دانشجویی را برای جلسات TC رزرو کنید و به طور خودکار واجد شرایط شرکت در مسابقه عملکرد دانشجویی ما برای شانس برنده شدن یک بلیط رایگان برای Disrupt 2022 خواهید بود. اگر هوای تازه را دوست دارید. و آب، بقا و چیزهای دیگر، برای مثال، جلسات TC ما: فناوری آب و هوا را بررسی کنید. – کریستین و سلام

TechCrunch برتر 3

 • اینجا یک CRM سفارشی است. نه واقعا همینطوره: eFounders امروز با پلتفرم مدیریت ارتباط با مشتری Folk خود راه اندازی می شود. استراتژی او برای آسان‌تر کردن سفارشی‌سازی محصول برای نیازهای شما این است که نام این شرکت واقعاً بزرگ CRM را فراموش کنید. لیست انتظار او 10000 است اما رومن با نمای داخلی شما را به بالای خط شتاب می دهد.
 • آیا Stripe به تازگی رقیبی برای Plaid منتشر کرده است؟: در حالی که این است در توییتر مورد بحث قرار گرفت در حال حاضر، خبر این است که Stripe، Financial Connections را راه اندازی کرده است، محصولی که به مشتریان اجازه می دهد به حساب های بانکی مشتریان خود متصل شوند. این به نوبه خود دسترسی به داده های مالی را برای سرعت بخشیدن یا اجرای انواع خاصی از تراکنش ها فراهم می کند، که اساسا راهی سریعتر برای به دست آوردن این اطلاعات است. با این حال، تا زمانی که مشتریان مجبور نشوند اطلاعات حساب بانکی خود را در صورت درخواست وارد کنند، اینگرید خاطرنشان می کند که “جالب است که ببینیم آیا مصرف کنندگان ایالات متحده از به اشتراک گذاشتن این اطلاعات در شرایطی که قبلاً نبوده است خوشحال خواهند شد.”
 • وردل خرید خوبی برای نیویورک تایمز بود: غول روزنامه در سه ماهه اول “ده ها میلیون” نفر را در وب سایت NYT گزارش داد. ما امیدواریم که آنها برای اخبار باقی بمانند، اما فکر می کنیم این فقط برای بازی بود.

راه اندازی و VC

اریک رایس با پیشگامی در جنبش Lean Startup کمک زیادی به دنیای استارتاپ ها کرده است، اما چند چیز وجود دارد که او باید به آنها پاسخ دهد. آخرین اما نه کم اهمیت تر، اصطلاح محصول با حداقل ماندگاری. در قطعه او، سلام تحسین برای اینکه چگونه MVP ها قابل دوام نیستند، محصول نیستند و لزوماً حداقل نیستند. ما واقعاً این داستان را دوست داریم، و هاج (که این بخش را می نویسد) از نواختن ووووزلای خودش (این یک ابزار واقعی است، نه یک شوخی جنسی) کمی شگفت زده می شود و در مورد خودش به صورت سوم شخص مفرد صحبت می کند. و اول شخص جمع در همان پاراگراف. اینجا هستیم که با زبان مبارزه می کنیم و بهترین هایمان را می دهیم.

به نظر می رسد که همه می خواهند بالاتر بخزند و در شرکت ها در مراحل اولیه و زودتر سرمایه گذاری کنند. ما خوشحالیم که سرمایه Afore 150 میلیون دلار برای شروع خوردن ناهار Y Combinator با یک مدل کاملاً جدید “معامله استاندارد” قبل از سرمایه گذاری افزایش می دهد.

در سایت اشتراک TC + ما، الکس در بار کاهش امتیاز در راه اندازی در Q1 عمیق تر شد.

مویر نیوز:

 • بازار استفاده نشده: Fleksy بر ارائه ابزارهایی برای کمک به توسعه دهندگان برای ایجاد صفحه کلیدهای سفارشی برای برنامه های خود تمرکز می کند.
 • web3 به tax3 نیاز دارد: شما ممکن است این را ندانید، اما IRS به خاطر حس شوخ طبعی یا فناوری پیشرفته اش شناخته شده نیست. تاکتیک 2.6 میلیون دلار جمع آوری کرد تا سعی کند به مردم در وب 3 کمک کند تا دنیای مالی جسورانه جدید را مدیریت کرده و گزارش دهند.
 • این کارت اعتباری خارج از زنجیره است: خب، کمی برعکس است. این است بر زنجیره. Masa Finance 3.5 میلیون دلار برای ایجاد یک پروتکل اعتباری غیرمتمرکز برای عصر وب 3 جمع آوری کرد.
 • من زنجیره تامین در آفریقا را برکت می دهم: Norebase پلتفرمی ایجاد می کند که راه اندازی، گسترش و فعالیت در کشورهای آفریقایی را برای شرکت ها بسیار آسان تر می کند.
 • بیا با آن روبرو شویم: ما عاشق این داستان هستیم کایل در مورد اینکه چگونه شرکت های پوشاننده در میان کاهش علاقه به طور بالقوه شکوفا می شوند.

استارت‌آپ‌های روان‌گردان راهی طولانی برای رسیدن به بازارهای مصرف دارند، اما این 5 سرمایه‌گذار خطرپذیر در راه هستند.

اسفنج سیلوسایبین در پس زمینه کپسول آسیاب می شود

اعتبار تصویر: لزلی لورن (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

سال‌هاست که کاربران از موادی مانند حشیش و میکرودوزهای ال‌اس‌دی و قارچ سیلوسایبین برای تقویت خلق و خو و تمرکز ذهنی خود استفاده می‌کنند. اکنون که تنظیم‌کننده‌ها و پزشکان در حال ارزیابی مجدد این داروها هستند، سرمایه‌گذاران در حال بررسی این هستند که این بازار رو به رشد چه چیزی برای ارائه دارد.

در ایالات متحده، بیش از 400 کلینیک کتامین درمانی ارائه می دهند و MDMA، معروف به اکستازی، در مسیر تایید FDA در سال 2023 است. در اوکلند و دنور، “قارچ های جادویی” قبلاً برای استفاده بزرگسالان جرم زدایی شده اند.

خبرنگار آنا هیم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه‌هایی که سرمایه‌های مخاطره‌آمیز را به روان‌گردان جذب می‌کنند، با پنج نفر از فعالان این بخش مصاحبه کرد:

 • تیم شلید، یکی از بنیانگذاران و شریک، پالو سانتو
 • رایان زورر، بنیانگذار Vine Ventures
 • دینا بورکیتباوا، بنیانگذار PsyMed Ventures
 • کلارا برتنشاو، شریک Neo Kuma Ventures
 • سعد شاه، شریک مدیر، صندوق نوتیک

(TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و استارت آپ ها کمک می کند تا به جلو حرکت کنند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید.)

استارت‌آپ‌های روان‌گردان راهی طولانی برای رسیدن به بازارهای مصرف دارند، اما این 5 سرمایه‌گذار خطرپذیر در راه هستند.

شرکت بزرگ فناوری

آمازون در حال دو برابر شدن در هند است و می‌گوید که امروز تا سال 2025 به ارزش 20 میلیارد دلار کالاهای داخلی هندی را صادر خواهد کرد که در مقایسه با 10 میلیارد دلار کالایی که قبلاً قول صادرات آن را داده بود، افزایش می‌یابد.

شما به زودی می توانید NFT را با کاپوچینوی بدون قهوه خود دریافت کنید (اگر می دانید، می دانید). استارباکس با مجموعه NFT خود وارد دنیای وب 3 می شود و ما گزارش می دهیم که ایده پشت آن نه تنها “کمک به ارتباط بهتر استارباکس با افراد جوان تر” بلکه ارائه راهی برای ایجاد ترافیک و درآمد رو به رشد است، نه تنها از نظر خرده فروشی، اما همچنین درآمد اضافی در نتیجه کسب و کار خود.

به گزارش ما، Google چندین کنترل فضای کاری دیگر را تا پایان سال برای کاربران خود در اروپا در تلاش برای “کنترل، محدود کردن و نظارت بر انتقال داده ها به و از اتحادیه اروپا” معرفی می کند. به نظر می رسد این تلاش مداوم گوگل برای رعایت بهتر قوانین حریم خصوصی است.

در اینجا چند داستان دیگر وجود دارد که فکر می کنیم از آن لذت خواهید برد:

 • غول های فناوری چینی NFT FOMO دارند: ما به سقف فکر می کنیم.
 • در دنیای vroom: فیسکر در حالی که غول کرایه اتومبیل Sixt پس از یک حمله سایبری با کمی تأخیر مورد اصابت قرار گرفت، از یک خودروی اسپرت لوکس تمام الکتریکی رونمایی کرد.
 • ایلان ماسک می تواند به پارلمان برود: مدیر عامل عجیب و غریب به بریتانیا دعوت شده است تا در مورد برنامه های خود برای توییتر با انگلیسی ها صحبت کند.
 • TikTok در تقسیم درآمد مشارکت دارد: محصول تبلیغاتی جدید آن قصد دارد تبلیغ کنندگان را با این ایده که تبلیغات خود را تا 4 درصد اول محتوا داشته باشند جلب کند.
 • در همین حال، Robinhood در حال ایجاد تنوع در درآمد است: اواخر این ماه، Robinhood ویژگی وام دادن سهام را راه اندازی کرد تا مصرف کنندگان بتوانند سهام خود را اهدا کنند و درآمد دوره ای از وام گیرندگان کسب کنند، در حالی که Robinhood برخی از وام ها را دریافت خواهد کرد. این شرکت به نوعی در حال انجام این کار است، اما تفاوت در اینجا این است که پتانسیل سود بالاتر است.