منو سایت

 • خانه
 • اخبار استارتاپ
 • Daily Crunch: ایالات متحده تا 10 میلیون دلار برای اطلاعات در مورد 6 هکر نظامی نخبه روسیه پاداش می دهد.

Daily Crunch: ایالات متحده تا 10 میلیون دلار برای اطلاعات در مورد 6 هکر نظامی نخبه روسیه پاداش می دهد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Daily Crunch: ایالات متحده تا 10 میلیون دلار برای اطلاعات در مورد 6 هکر نظامی نخبه روسیه پاداش می دهد.

برای دریافت نمای کلی از بزرگترین و مهم ترین داستان های TechCrunch که هر روز ساعت 15:00 PT به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود، در اینجا مشترک شوید.

27 آوریل 2022 نیز چیزی است که ما انتظار نداشتیم بیاید: می. لعنتی امسال چه شد؟ با نزدیک شدن به اعتدال تابستانی، گرم شدن هوا و طولانی شدن روزها، مدت زیادی با چترهای رنگین کمانی کوچک در آنها می نوشیم. اگر این را در نیمکره جنوبی می خوانید: برای خوش بینی تابستانی ما متاسفم. لطفاً از شکلات داغ و جوراب‌های کرکی لذت ببرید، زیرا ما در استخر آب می‌شویم. – کریستین و سلام

TechCrunch برتر 3

 • دولت می‌خواهد کرم را وادار کنددر توطئه‌ای که جک بائر به آن افتخار می‌کند، دولت ایالات متحده به دنبال شش جاسوس روسی که بیشتر به عنوان گروه هکری تحت حمایت دولت به نام کرم شنی شناخته می‌شوند، افزایش داده است. برای اطلاعاتی که اعضای آن را شناسایی یا مکان یابی کند، جایزه 10 میلیون دلاری ارائه می دهد. اگر تو داری 1337 مهارت doxxing، در اینجا شانس شما برای انجام یک کار خوب است. ادامه دادن. موفق باشید.
 • عصبی به عنوان یک خدمت: پس از یک دوره طولانی آزمایش، سرمایه‌گذاران به این نتیجه رسیدند که تجارت فین‌تک مصرف‌کننده شرکت‌های SaaS نیستند. الکس توضیح می دهد که چرا این مهم است: به طور خلاصه، این درآمدهای فین تک نباید به عنوان درآمدهای تکرارشونده سالانه (ARRs)، محصول اصلی مشکلات نرم افزاری به عنوان یک سرویس ارزیابی شوند.
 • خوب، باشه، به شما اجازه می دهیم تلفنی را که خریداری کرده اید و دارید باز کنید: اپل که در گذشته از رویکرد “دستکش های کثیف خود را روی محصولات گرانبها ما نگه دارید” استفاده می کرد، در حال شروع تعمیر سلف سرویس برای رایج ترین تعمیرات آیفون: تعویض باتری، ترمیم صفحه نمایش و موارد مشابه است. هکرهایی که حق تصحیح دارند، که جایی در اعماق ما زندگی می کنند، بسیار خوشحال هستند.

راه اندازی و VC

بدیهی است که فصل جمع آوری کمک های مالی برای صندوق های تامینی! MassMutual Ventures یک صندوق 300 میلیون دلاری را برای حمایت از استارت آپ های آسیایی و اروپایی بسته است. شرکای لایت اسپید هند سرمایه ای معادل نیم میلیارد دلار اعلام کرده است. Dragonfly Capital با تمرکز بر کریپتو سومین صندوق خود را به ارزش 650 میلیون دلار رسماً اعلام کرد.

کمی آرمان کمتر، کمی کشش بیشتر، لطفا:

 • پول را به من نشان بده: در دنیایی که ممکن است 90 میلیون دلار در چند هفته به دلیل اشتباه ناپدید شود، Streamlined 4 میلیون دلار جمع آوری کرد تا پرداخت های B2B را به عهده بگیرد.
 • Muestrame el Dinero: Minka 24 میلیون دلار برای تسهیل خدمات پرداخت سریعتر در آمریکای لاتین جمع آوری می کند
 • درخشش چیز وحشتناکی برای از دست دادن است: یکی از بزرگترین شرکت های خورشیدی در آفریقا و آسیا، Sun King، 260 میلیون دلار بودجه سری D برای ارائه فناوری انرژی خارج از شبکه به افراد بیشتری در هر دو قاره جمع آوری کرده است.
 • برای داده های خود با الیگوشئت ها عمیق تر حفاری کنید: داده های موتزارت به تازگی یک دور 15 میلیون دلاری برای کمک به استارتاپ ها برای ایجاد یک پشته داده معقول سازماندهی کرده است.
 • او یک اسکوتر مستقیم واقعی است: Neuron سنگاپور در دور سری B 43.5 میلیون دلار جمع آوری کرد و کل سرمایه گذاری خود را به 77.7 میلیون دلار رساند تا حضور خرد خود را در استرالیا، نیوزلند، کره جنوبی، بریتانیا و کانادا تعمیق بخشد.
 • تمام شبانه روز: شرکت نظارت بر انرژی خانه Sense به تازگی 105 میلیون دلار جمع آوری کرده است تا جرقه ای برای رشد بیشتر داشته باشد.
 • زندگی ام را تکه تکه کن، این آخرین حمل و نقل من است: دو تا از بزرگترین رقبای روباتیک چین، Pony و WeRide، برای سرمایه گذاری 135 میلیون دلاری در خدمات خودروی OnTime چین، به نیروها می پیوندند.

به گفته دالتون کالدول از YC، چگونه وارد ترکیب YC شویم

تصویر درهای بسته با یک درب باز ترک خورده.

اعتبار تصویر: تصاویر چشم سوم (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

در مصاحبه ای با TechCrunch Early Stage، مدیر عامل YC و شریک گروه، دالتون کالدول در مورد فرآیند درخواستی که بنیانگذاران قبل از پذیرش در یکی از بهترین شتاب دهنده های جهان باید طی کنند، صحبت کردند.

اولین چیزی که با خواندن یک برنامه می بینم تیم است. کالدول گفت: «چیزی که من به دنبال آن هستم، برتری فنی در تیم است.

او افزود: «تیم‌های ما، که به تلاش برای استخدام مهندسان یا مشاوران برون‌سپاری یا هر چیز دیگری برای ساخت محصول خود متکی هستند، نسبت به افرادی که دارای بنیان‌گذار فنی هستند، بسیار کندتر حرکت می‌کنند». آنها تمایل به سرقت دارند.

(TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیان‌گذاران و استارت‌آپ‌ها کمک می‌کند تا پیشرفت کنند. می‌توانید در اینجا ثبت‌نام کنید.)

به گفته دالتون کالدول از YC، چگونه وارد ترکیب YC شویم

شرکت بزرگ فناوری

Robinhood اعلام کرده است که قصد دارد 9٪ از کارکنان خود را درست قبل از اینکه خدمات سرمایه گذاری و تجارت برای کسب سود آماده شود، کاهش دهد. باید ببینیم پنجشنبه چه اتفاقی می‌افتد – و آیا این وضعیت را روشن می‌کند یا خیر.

در بحث درآمد، آمار Spotify به ما گفت که قبلاً حدس زده بودیم: اینکه بحث در مورد در دسترس بودن پادکست جو روگان تأثیر کمی بر تعداد مشترکین داشته است که 15 درصد افزایش یافت. دیروز ما شما را برای سود جنرال موتورز آماده کردیم و امروز می توانیم به اشتراک بگذاریم که جنرال موتور جاه طلبی های بزرگ و مقداری پول جدی برای شرط بندی پشت آن دارد. منتظر فورد باشید در همین حال، آلفابت نتایج متفاوتی نشان داده است – گوگل خوب عمل می کند، یوتیوب چندان خوب نیست، اگرچه تعداد کانال هایی که درآمد 10000 دلاری ایجاد می کنند 40٪ افزایش یافته است. بد نیست.

Salesforce ابزار گردش کار کم کد خود، Salesforce Flow را به روز کرده است رون به عنوان “تلاش جسورانه ای برای گرد هم آوردن تمام بخش های زرادخانه Salesforce به روشی منسجم تر، با استفاده از ابزار محبوبی که از سال 2019 برای انجام کار وجود دارد” توصیف می شود.

اخبار در توییتر ادامه دارد، از آنچه در مجمع عمومی شرکت رخ داد تا نظر دوین در مورد اینکه ایلان ماسک و توییتر در صورت شکست معامله چقدر باید پرداخت کنند. تعداد دنبال‌کنندگان در حساب‌های پرمخاطب در همه جا متفاوت بود، به طوری که توییتر می‌گوید موج‌ها عمدتاً ارگانیک بودند. الکس و آماندا ایلان ماسک و توییتر برای آخرین پادکست Equity گرد هم آمدند تا درباره همه چیز صحبت کنند. ما همچنین برای تلاش ماسک برای پایان دادن به توافق با SEC در مورد توییت‌های تسلا نقطه ضعفی داریم.

در اینجا چند مورد دیگر وجود دارد که فکر می کنیم ممکن است دوست داشته باشید:

 • پی پال دفتر خود در سانفرانسیسکو را می بندد: صرفه جویی در هزینه ها بود یا صرفه جویی در مالیات؟ در حال حاضر نمی توانیم بگوییم.
 • چه کسی هنوز این چیز را تحمیل می کند؟: یک سند منقضی شده نشان می دهد که سند تبلیغاتی فیس بوک با قوانین حفظ حریم خصوصی اروپا مطابقت ندارد. وقتی صحبت از فیس بوک شد، ما یک به روز رسانی در مورد آنچه برای شرکت مادر اتفاق می افتد و برخی ادعاها در مورد شرایط کاری بد در کنیا داریم.
 • UiPath مدیر اجرایی جدید را معرفی کرد: راب انسلین، رئیس سابق فروش Google Cloud، وظایف خود را به عنوان مدیر عامل با دانیل داینز در تلاش برای مدیریت آینده شرکت عمومی به اشتراک خواهد گذاشت.
 • حلقه اورا را روی آن قرار دهید: ما 411 چشم انداز مدیرعامل جدید تام هیل را برای آینده حلقه هوشمند داریم.