منو سایت

Daily Crunch: باج‌افزار راز انویدیا را تهدید می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Daily Crunch: باج‌افزار راز انویدیا را تهدید می‌کند

برای دریافت نمای کلی از بزرگترین و مهم ترین داستان های TechCrunch که هر روز ساعت 15:00 PST به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود، در اینجا مشترک شوید.

سلام و به Crunch روزانه برای جمعه، 4 مارس 2022 خوش آمدید! جمعه است، همه، یعنی این خبرنامه پر از حال خوب و آرامش قریب الوقوع است. البته تا آخر هفته کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد، بنابراین جدیدترین‌های مربوط به مرحله اولیه (رفتن به راک) و TC Sessions: Mobility (رفتن به حرکت) را بررسی کنید و ما می‌توانیم وارد آن شویم! – الکس

TechCrunch برتر 3

 • سرکوب فنی علیه روسیه ادامه دارد: دنیای فناوری در حال بستن پیچ و مهره روسیه پس از حمله این کشور به اوکراین است. Apple Maps تکرار می کند که کریمه در اکثر نقاط جهان بخشی از روسیه نیست. مایکروسافت فروش خود را در این کشور متوقف کرد. Airbnb فعالیت های خود را در روسیه و کشور متخاصم بلاروس به حالت تعلیق درآورد. در پاسخ؟ روسیه فیسبوک را مسدود می کند.
 • چگونه سرمایه گذاران شرکتی جهان را در سال 2022 می بینند: پس از مطالعه ما در مورد داده های پشت رونق CVC در سال 2021، TechCrunch در حال مذاکره با تعدادی از سرمایه گذاران شرکتی است تا بفهمد چه چیزی در سال جاری به آنها علاقه دارد. به طور خلاصه، تنش بین اهداف ریسک شرکت‌های استراتژیک و مالی به اندازه‌ای که انتظار داشتیم گسترده نیست و دلیلی برای کاهش رونق در صندوق‌های جدید شرکتی در کوتاه‌مدت نمی‌بینیم.
 • قرارداد مایکروسافت Nuance به پایان رسیده است: آیا سال گذشته را به یاد دارید که مایکروسافت اعلام کرد که می خواهد 20 میلیارد دلار برای خرید Nuance، شرکتی که در حوزه هوش مصنوعی کار می کند، هزینه کند؟ خب، این معامله از دستکش نظارتی گذشت و در نهایت به پایان رسید.

راه اندازی و VC

دنیای ریسک شرکتی تنها جایی نیست که شاهد افزایش پول هستیم. فضای اینفلوئنسرها متفاوت است. بنابراین جای تعجب نیست که خانواده D’Amelio سرمایه 25 میلیون دلاری خود را برای سرمایه گذاری جمع آوری کرده است. خانواده D’Amelio چیست؟ خوب، اینها چارلی و دیکسی هستند، دو فوق العاده مشهور در رسانه های اجتماعی. اگر این شما را گیج می کند، از فرزندان خود بپرسید.

 • پشتیبانی را بچرخانید: لاک پشت دوباره ایده جدیدی دارد. این شرکت به عنوان یک شرکت ارائه دهنده بازار اسکوترهای الکترونیکی برای اجاره شروع به کار کرد. سپس روبات های تحویل دهنده را ساخت. حالا او این ربات ها را به فروشگاه های موبایل تبدیل می کند. من دوست دارم زمانی که یک استارت آپ چشم انداز خود را متزلزل می کند و چیز جدیدی را امتحان می کند، بنابراین اگر یک ربات / فروشگاه لاک پشت را ببینم، سعی می کنم چیزی از آن بخرم.
 • تاکسی های پرنده بالاخره می آیند? Volocopter معتقد است و سرمایه گذاران آن نیز موافق هستند. این شرکت آلمانی جنوبی به تازگی 170 میلیون دلار به ارزش 1.87 میلیارد دلار جذب کرده است. یعنی یک وجود دارد زیاد بر اساس مفهوم تاکسی با برخاست عمودی.
 • اجاره کامیون های سلف سرویس برای توسعه معکوس امکان پذیر است!! TechCrunch همچنین Fetch را قبلا پوشش داده بود، شرکتی که می‌خواهد اجاره کامیون یا ون را بدون نیاز به رفتن به فرودگاه برای انجام این کار برای مشتریان آسان‌تر کند. این شرکت اکنون 3.5 میلیون دلار برای کسب و کار خود جمع آوری کرده است، که باید به Fetch کمک کند تا چرخ های بسیاری را بگیرد و بازگرداند (خرید و استقرار کند؟).
 • AssemblyAI 28 میلیون دلار جمع آوری می کند: در فضای صوتی کارهای زیادی در حال انجام است که به هوش کامپیوتری مربوط می شود. به عنوان مثال، Deepgram در میان بازیکنان دیگری مانند Otter.ai وجود دارد. AssemblyAI، که در حال حاضر پر از سرمایه های جدید است، یک API برای آنچه ما به عنوان “رونویسی، خلاصه کردن، و در غیر این صورت درک آنچه در هزاران جریان صوتی در یک لحظه در حال انجام است” ارائه می دهد.
 • Blocknom ابزارهای رمزنگاری را در آسیای جنوب شرقی وارد می کند: باشه پس کوین بیس. خودت میدونی. اینجا مکانی است که می توانید توکن های رمزنگاری شده را بخرید و بفروشید. این است هم جایی که می توانید توکن های خود را “شرط” کنید و برای آن پول دریافت کنید. Blocknom – حدس می زنم کیف پول “blockchain om nom nom”، درست است؟ – می خواهد این سرویس را به آسیای جنوب شرقی منتقل کند. و او فقط نیم میلیون برای تلاش های خود جمع آوری کرد.
 • Popchew به سازندگان کمک می کند تا بپزند: بازگشت به دنیای رسانه های اجتماعی / اینفلوئنسرها: پاپچو. TechCrunch گزارش داد که این شرکت “لیستی از زیرساخت ها و مواد تشکیل دهنده شریک رستوران را جمع آوری کرده است تا سازندگان بتوانند برندهای غذایی محلی و دیجیتالی محلی خود را بسازند، راه اندازی و توسعه دهند.” متذکر می شویم که این شامل پیتزای بیت کوین نیز می شود. چه مسخره میکنی یا نه با این وجود، این شرکت به تازگی 3.6 میلیون دلار برای تلاش های خود جمع آوری کرده است. بنابراین باید یک بازار خاص و خوشمزه پیدا کرده باشد.

پادکست Equity TechCrunch این ماه پنج ساله می شود و هفته گذشته با یکی از اعضای موسس خود خداحافظی کرد. در اینجا قسمتی است که هر دو را مشخص می کند.

4 عنصر اساسی لازم برای اجرای روان OSS تولیدی

[#Beginning of Shooting Data Section]  Nikon COOLPIX8700 فاصله کانونی: 71.2 میلی متر تعادل رنگ سفید: زوم دیجیتال خودکار: 1.00 2006/01/01 10:59:56 حالت نوردهی: اولویت دیافراگم حالت AF: AF-S مقایسه اشباع: 0 JPEG (حالت اندازه گیری 8 بیتی) Fin : Multi-Pattern Tone Comp .: Auto Sharpening: Auto Size Image: 3264 x 2448 1 / 96.1 s - F / 4.2 Flash Mode Sync: Not Attached Noise Reduction: Off Color Comp.: 0 EV Converter Lens: None sensitivity: ISO 100 [#End of Shooting Data Section]

اعتبار تصویر: کین بالوف (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

نرم‌افزار متن‌باز به شرکت‌ها آزادی عمل زیادی می‌دهد تا بخواهند پشته‌ای از فناوری بسازند که نیازهای آن‌ها را برآورده کند، اما این به معنای کار با نرم‌افزاری است که توسط بسیاری از اشخاص حقوقی و افراد ایجاد شده است.

شان اومرا، مدیر فنی جهانی Mirantis، در یک راهنمای عمیق، خوانندگان را از طریق چهار عنصر اصلی استفاده از OSS در تولید راهنمایی می‌کند:

 • حسابرسی
 • به روز نگه داشتن
 • تیم خود را برای تعامل با منبع کد آماده کنید
 • پذیرفتن اینکه انجام همه کارها توسط خودتان ممکن است غیرممکن باشد

(TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیان‌گذاران و استارت‌آپ‌ها کمک می‌کند تا پیشرفت کنند. می‌توانید در اینجا ثبت‌نام کنید.)

4 عنصر اساسی لازم برای اجرای روان OSS تولیدی

شرکت بزرگ فناوری

 • باکس پاسخ می دهد: پس از یک سال پرتلاطم، باکس نوعی بازده را با نتایجی فراتر از انتظارات تکمیل کرد و به سرمایه گذاران چیزی برای خرید داد. پس از عبور از یک نبرد پراکسی، نزدیک به یک رکورد بالا معامله شد.
 • سونی و هوندا با هم خودروی برقی خواهند ساخت: تفاهم نامه یا یادداشت تفاهم چیست؟ این مانند یک نسخه غذایی از LOI یا یک نامه قصد است. و LOI چیست؟ این مانند یک نسخه غذایی از یک قرارداد است. با این حال، سونی در حال حاضر یک یادداشت تفاهم با هوندا برای بررسی امکان ساخت خودروهای مشترک دارد. ببینیم به بازار می آیند یا نه.
 • دیزنی در حال برنامه ریزی یک سطح دیزنی + با تبلیغات است: دیزنی + در زمان عرضه بسیار بسیار سریع رشد کرد. اکنون به نظر می رسد که شرکت مادر در حال آماده سازی دومین فشار برای گسترش پایگاه مشتریان خود است، این بار با یک گزینه پشتیبانی از تبلیغات.
 • توییتر وارد پادکست ها می شود: جهنم مورد علاقه همه در رسانه های اجتماعی ساخت بخش پادکست است. بنابراین اگر نمی خواهید به پادکست هایی که در حال حاضر در حال انجام آن هستید گوش دهید، آیا گزینه های بیشتری خواهید داشت؟ اینکه دقیقاً چگونه با فضاهای توییتر ارتباط برقرار می کند باید جالب باشد.
 • پسوردهای انویدیا منقضی شده اند: TechCrunch مدتی است که در تاریخچه هک و باج گیری انویدیا بوده است و آخرین مورد در این حماسه به صورت رمزهای عبور منقضی شده است. داده های بسیار بیشتری در معرض خطر هستند، بنابراین مراقب باشید که Nvidia چگونه با این وضعیت برخورد می کند.

کارشناسان TechCrunch

کارشناسان dc

اعتبار تصویر: SEAN GLADWELL / Getty Images

TechCrunch برای کارشناسان TechCrunch استخدام می‌کند، پروژه‌ای در حال انجام که در آن از متخصصان برتر در مورد مشکلات و چالش‌هایی که در مراحل اولیه برای استارت‌آپ‌ها رایج است می‌پرسیم. اگر این شما یا شخصی که می شناسید، می توانید قبل از پایان نظرسنجی امروز در ساعت 23:00 به وقت شرقی اینجا به ما اطلاع دهید.