منو سایت

Daily Crunch: با اشاره به “عدم اطمینان بازار جهانی”، خطوط صاف دریا Shopee India

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Daily Crunch: با اشاره به "عدم اطمینان بازار جهانی"، خطوط صاف دریا Shopee India

برای دریافت نمای کلی از بزرگترین و مهم ترین داستان های TechCrunch که هر روز ساعت 15:00 PT به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود، در اینجا مشترک شوید.

سلام و به Crunch روزانه برای دوشنبه، 28 مارس 2022 خوش آمدید! افسوس که می دانستم آن روز در راه است و اینجاست. کریستین و سلام آهنگ‌های من را از Daily Crunch از اینجا به بعد بگیرید، اگرچه من هر از گاهی برمی‌گردم تا وقتی آنها در تعطیلات هستند پر کنم. نه این که TechCrunch را ترک کنم. نه ذره ای از او. من دارم می روم روی TechCrunch + کار کنید به عنوان پروژه اصلی من، شما را در دستان بسیار توانا آنها می سپارم.

علاوه بر این، والتر من به نوشتن بخش TechCrunch + ادامه خواهم داد که از این بابت بسیار سپاسگزارم. برای این همه ماه نوشتن درباره شما در اینجا بسیار خوشحالم. آغوش و موفق باشید! – الکس

TechCrunch برتر 3

 • Sea’s Shopee فعالیت خود را در هند تعطیل می کند: Singapore’s Sea در حال تعطیل کردن تجارت الکترونیک Shopee خود در هند است، اما نه به دلیلی که ممکن است فکر کنید. در حالی که این اعلامیه به دنبال تصمیم هند برای ممنوعیت عنوان محبوب Sea Fire در این کشور در ماه گذشته صورت گرفت، TechCrunch گفت که این شرکت اصرار داشت که دلیل آن “بلاطمات بازار جهانی” است. سایت Shopee کمتر از یک سال قدمت داشت.
 • اپل برنده اسکار شد: اگر دیشب مراسم اسکار را تماشا کردید، احتمالاً یک چیز برای شما باقی مانده است: AppleTV + اولین سرویس استریم بود که بهترین عکس را برد. هیچ چیز دیگری از این رویداد اصلاً برجسته نبود، نه قربان. هیچ چی. هیچ توییت، تکراری یا محتوای دیگری در مورد سایر رویدادهای اسکار وجود ندارد. اما اپل نتفلیکس را در صدر اسکار شکست داد.
 • آیا تاخیر راه اندازی وجود دارد؟ ما چند روزی است که از سیل داده های استارت آپی سه ماهه اول 2021 حذف شده ایم، اما لرزش هایی وجود دارد که می توانیم احساس کنیم که نشان می دهد بله، بازار سرمایه در حال کند شدن است. زیاد؟ برای گفتن خیلی زود است. علاوه بر این، تأخیر در رکوردهای همه زمان ها اصلاحی را نشان نمی دهد، چه رسد به رکود در زمان راه اندازی. پول هنوز در جریان است و وجوهی که سرمایه های هنگفتی را جمع آوری کرده است، بدون توجه به تاخیر یا عدم توزیع، همچنان باید توزیع شود.

راه اندازی و VC

ایلان ماسک ممکن است تهدید کند که پلتفرم رسانه اجتماعی خود را از بین خواهد برد، اما امروز آماندا به طرز فصیحی بحث می کند که چرا برای ناله کردن در مورد آن در توییتر خیلی زود است. او در پایان گفت: «وقتی صحبت از این است که ماسک واقعاً ایده‌های دیوانه‌کننده‌اش را در توییتر دنبال می‌کند، تجربه او عالی نیست.

به نظر می رسد شتاب دهنده فرانسوی The Family در حال گذر از دشمنی های شدید خانوادگی است، یکی از بنیانگذاران آن به اتهام جعل و “انحراف 3 میلیون یورویی که باید در چندین شرکت نوپا سرمایه گذاری می شد” شکایت کرد.

 • Latitud قصد دارد به “سیستم عامل برای هر شرکت پرخطری که در آمریکای لاتین پشتیبانی می شود” تبدیل شود و به تازگی 11.5 میلیون دلار از Andreesen Horowitz و NfX جمع آوری کرده است تا به کار بر روی این چشم انداز ادامه دهد.
 • سکوی مصری Eksab برای گسترش فوتبال فانتزی خود 3 میلیون دلار جمع آوری کرد – این ⚽ – پلت فرم در MENA و آفریقا.
 • بازار آزاد مالت با در اختیار گرفتن بازار مشاوره Comatch جذابیت و دامنه جغرافیایی خود را گسترش داده است.
 • شریک قدیمی DCM کایل لوئیس به Bling Capital به عنوان دومین شریک عمومی خود می پیوندد.
 • این زنگی که می توانید در بالای درختان بشنوید می تواند فقط Treeswift باشد که از هواپیماهای بدون سرنشین برای زیر نظر گرفتن جنگل ها استفاده می کند و 4.8 میلیون دلار بودجه برای آن جمع آوری کرده است.
 • با توجه به آنچه در مغز می گذرد، brain.space EEG را مجدداً کار می کند تا اندازه گیری امواج مغزی را به آسانی قرار دادن یک هدست VR انجام دهد.
 • مراقبت های بهداشتی همچنان یک چالش است – و تامین نیروی کار با رشد سریع کارکنان بخشی از آن است. لانتوم برای کمک به تسکین این درد خاص، تزریق 15 میلیون دلاری دریافت کرد.

اوه، و هفته‌نامه استارت‌آپ‌های ناتاشا را از دست ندهید، جایی که او این هفته به چگونگی تلاش ما برای اختراع مجدد شتاب‌دهنده‌های استارت‌آپ می‌پردازد.

از RevOps برای توسعه یک رویکرد مشتری محور برای فروش B2B استفاده کنید

تصویر مفهومی یک خوک طلایی و یک گوشی پزشکی جدا شده روی سفید خالص و تمرکز انتخابی روی قلک

اعتبار تصویر: مالاموس – بریتانیای کبیر (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

کارمندان برای انجام یک کار خاص استخدام می شوند، بنابراین حتی استارت آپ ها می توانند در مراحل اولیه منزوی شوند.

ارول تاکر، بنیانگذار و مدیر عامل Truly.co می نویسد، شرکت هایی که راه هایی برای ادغام فروش و عملیات خود برای موفقیت مشتری پیدا می کنند، دارای مزیت هستند.

تاکر می‌گوید: «بهینه‌سازی مسیر منحصربه‌فرد شما برای ارتباط بهتر با مشتری، مستلزم یک تیم بین‌رشته‌ای است که صرفاً بر روی آن هدف متمرکز باشد و مشتری را به عنوان ستاره پیشرو خود ببیند». ما این را RevOps می نامیم.

(TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و استارت آپ ها کمک می کند تا به جلو حرکت کنند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید.)

از RevOps برای توسعه یک رویکرد مشتری محور برای فروش B2B استفاده کنید

شرکت بزرگ فناوری

 • Pinterest 1.2 میلیون دلار به صندوق خود برای سازندگان اضافه می کند: ایجاد صندوق برای سازندگان حرکتی است که پلتفرم‌ها انجام می‌دهند تا کاربران بیشتری را وادار به ساختن چیزهایی برای وب‌سایت یا برنامه خود کنند. این اصلی ترین چیز است. پینترست نسبت به برخی از رقبا بودجه کمتری برای سازندگان دارد، اما تمرکز خوبی بر کسب درآمد برای افراد کم‌نماینده داشته است. TechCrunch گزارش می‌دهد که استارت‌آپ سابق «1.2 میلیون دلار اضافی را به صورت ترکیبی از کمک‌های نقدی، اعتبارات تبلیغاتی و سایر منابع از سازندگان برای گروه‌هایی که نمایندگی کمتری دارند، کنار گذاشته است». بیشتر از این لطفا
 • Spotify پیدا کردن پادکست های جدید را آسان می کندSpotify در حال حاضر خبر کمی دارد و ابزار جدید کشف پادکست را راه‌اندازی کرد – مرتبط با خرید 50 میلیون دلاری Podz در تابستان گذشته – و سرویس‌های خود را در روسیه به دلیل قوانین سخت‌گیرانه “اخبار جعلی” این کشور که تهاجم وحشیانه روسیه را ممنوع می‌کند، تعطیل کرد. اوکراین که با روایات روسیه در تضاد است.
 • جریمه هلندی اپل به حداکثر می رسد: مطمئن نیستم که اپل از آسودگی نفس می کشد یا نه، زیرا جریمه های آن به دنبال دستور ضدتراست فناوری پرداخت برای اپلیکیشن های دوستیابی، به 55 میلیون دلار رسیده است. این پس از آن است که اپل آخرین پیشنهاد خود را تنظیم کرد و TechCrunch اعلام کرد که پیشنهاد اصلاح شده “باید به شرایط نهایی برای ارائه دهندگان برنامه دوستیابی منجر شود.” در صورت مخالفت قانونگذاران، این شرکت ممکن است با جریمه های بیشتری روبرو شود.
 • اسپیس ایکس تولید کپسول های Crew Dragon را متوقف کرد: برای کسانی از شما که نگران هستید اسپیس ایکس به تولید کپسول های جدید Crew Dragon ادامه دهد، نگران نباشید. در عوض، این شرکت می‌گوید چهار عدد کافی است و بر ارتقای ناوگان فعلی خود تمرکز خواهد کرد، که ما می‌گوییم “تنها وسیله نقلیه قابل استفاده مجدد توسط ناسا برای انتقال فضانوردان به و از ایستگاه فضایی بین‌المللی است.”
 • خدمات بازگشت مبارک PayPal اکنون رایگان است: تاجران PayPal Checkout اکنون می توانند از نرم افزار پورتال بازگشت و مبادله Happy Returns به صورت رایگان استفاده کنند. Ulta Beauty با راه اندازی بارهای بازگشت در 1300 صندلی خود این حرکت را رهبری می کند. پس از دستیابی به نرم افزار و سرویس لجستیک توسط پی پال در سال 2021، تعداد نوارهای برگشتی به بیش از 5000 افزایش یافته است.
 • TikTok یک ویژگی را آزمایش می کند تا دیگر هرگز ویدیویی را از دست ندهید: گاهی اوقات شما برای تماشای یک ویدیو آماده نیستید، اما وقتی می روید آن را پیدا کنید، نمی توانید. این مشکل به حدی بود که مصرف کنندگان راه حل های خود را منتشر کردند. خوب، TikTok صدای شما را می شنود و اکنون در حال آزمایش یک ویژگی تاریخچه تماشا برای صفحه درباره شما شما است تا بتوانید از هر گونه رفتارهای از دست رفته بازیابی کنید.