منو سایت

 • خانه
 • اخبار استارتاپ
 • Daily Crunch: با ممنوعیت در انتظار اتحادیه اروپا، Google Play با روسیه امروز خداحافظی کرد، برنامه های Sputnik

Daily Crunch: با ممنوعیت در انتظار اتحادیه اروپا، Google Play با روسیه امروز خداحافظی کرد، برنامه های Sputnik

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Daily Crunch: با ممنوعیت در انتظار اتحادیه اروپا، Google Play با روسیه امروز خداحافظی کرد، برنامه های Sputnik

برای دریافت نمای کلی از بزرگترین و مهم ترین داستان های TechCrunch که هر روز ساعت 15:00 PST به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود، در اینجا مشترک شوید.

سلام و خوش آمدید به کرانچ روزانه چهارشنبه، 2 مارس 2022. امروز یک خبرنامه کامل برای شما داریم. ما خرید، دورهای تامین مالی، محصولات نهایی و موارد دیگر داریم. TechCrunch Live نیز به آستین می رود، که بسیار سرگرم کننده خواهد بود، و تیم Equity متوجه شده است که چگونه TAM فین تک را با برنامه های دوستیابی توضیح دهد. حالا سر کار! – الکس

TechCrunch برتر 3

 • اپیک گیمز Bandcamp را می خرد: مستقیماً از سمت چپ، این معامله دنیای فناوری را شگفت زده کرد. Epic Games، که بیشتر برای Fortnite شناخته می‌شود و انتخاب می‌کند – شایسته یا بی‌اهمیت، بسته به اولویت‌های شما – برای خریدهای درون‌برنامه‌ای در فروشگاه برنامه‌اش با اپل مبارزه می‌کند. و اکنون او صاحب Bandcamp خواهد شد، پلتفرمی که بیشتر برای کمک به هنرمندان موسیقی در فروش آهنگ‌های خود و حفظ بیشتر پول شناخته شده است. مطمئن. چرا که نه.
 • به نظر می رسد که هر شرکتی رشد عمودی نخواهد داشت: زمانی که SPAC ها داغ بودند، بسیاری از استارت آپ هایی که می خواستند ترکیب شوند و عمومی شوند، از پیش بینی ها راضی بودند. خشونت آمیز رشد درآمد. اکنون که داده ها در حال آمدن هستند، نتایج کمی کمتر از بسیاری از معاملات دیدنی است. پیش بینی ها چقدر با واقعیت فاصله داشت؟ ما داده ها را داریم.
 • فشار فروشگاه فیزیکی آمازون به پایان رسیده است: ممکن است تا به حال به یکی از آنها مراجعه نکرده باشید، اما اگر نه، دیگر دیر شده است. فروشگاه‌های فیزیکی آمازون که مجموعه‌های منتخبی از کالاها را از بازار تجارت الکترونیکی خود به فروش می‌رسانند، اکنون کاپوت شده‌اند. بنابراین دیگر هیچ کتابفروشی عجیب و غریب آمازون یا فروشگاه های به اصطلاح چهار ستاره وجود ندارد. با توجه به بخش کوچکی از کل GMV شرکت که در اینجا صحبت می کنیم، این خبر تکان دهنده ای نیست، اما با توجه به خرده فروشی فیزیکی، برای مجموعه بزرگتر استارت آپ های DTC اهمیت دارد. اگر آمازون نتواند کار کند، خوب است، درست است؟

شروع / VC

فشار برای تامین مالی دولت-ملت جنگ زده اوکراین با رمزارز واقعی است. این خوب است، زیرا کشور به پول نیاز دارد و خوب است که ببینید پول بلاک چین علاوه بر ثروتمند کردن رقبای شما، در دنیای واقعی نیز تأثیر دارد. TechCrunch یادداشت هایی در مورد نحوه استفاده اوکراین از سکه به طور کلی و نظامی دارد.

برترین ها: Accel یک صندوق سرمایه گذاری جدید در هند راه اندازی کرده است. با ارزش حدود 650 میلیون دلار، می توانید تصور کنید، چه قدر صحنه سرمایه گذاری هند در سال های اخیر بزرگ شده است؟ جواب؟ بزرگ.

قبل از اینکه به بررسی روز تأمین مالی بپردازیم، دو یادداشت کوتاه دیگر. ابتدا، Tier Mobility اسپین را از فورد خرید. به یاد داشته باشید که در مدت زمان کوتاهی مشخص شد که تمام دنیا می توانند به عنوان راهی برای رفت و آمد به اسکوترهای مشترک روی بیاورند. این امر ادامه پیدا نکرد اما بخشی از دارایی های ساخته شده در این دوره در حساب شرکت هایی باقی می ماند که اولویت های دیگری دارند. این معامله ما را شوکه نمی کند.

و دوم، TechCrunch امروز گزارشی در مورد زباله های فضایی، یکی از مسائل مورد علاقه من برای حیوانات خانگی دارد. اینجا را بخوانید.

از سوراخ تامین مالی:

 • نئوبانک ها به رشد خود ادامه می دهند: از لحظه‌ای که به نظر می‌رسید سرمایه بی‌نهایتی در دسترس است و برای تامین مالی نئوبانک‌ها نیاز است، به نظر می‌رسید که چرخه‌های تنوع فین‌تک کند شده‌اند. اما این امر مانع از آن نشده است که نئوبانک استرالیایی Zeller به مبلغ 100 میلیون دلار با برآورد 1 میلیارد دلاری درآمد کسب کند. این سری B برای کتاب های رکورد است.
 • TrueCircle می خواهد بازیافت را اصلاح کند: دنیا هنوز از پلاستیک های یکبار مصرف استفاده می کند، به این معنی که ما تنها خانه خود هستیم. علاوه بر این، بازیافت در بسیاری از بازارها می تواند بیشتر یک سراب باشد تا واقعیت. بنابراین خوب است که ببینیم TrueCircle مستقر در بریتانیا چگونه به دنبال «به‌کار بردن هوش مصنوعی مبتنی بر داده‌ها به صنعت بازیافت برای بهبود بازیابی و کیفیت است». این شرکت به تازگی یک دور پیش خرید 5.5 میلیون دلاری را بسته است.
 • Blockchain infra یک تجارت بزرگ است: عجله برای تامین مالی استارت آپ های متمرکز بر بلاک چین – چه بیت کوین محور و چه به طور کلی وب 3 – نشانه های ضعیفی از کندی را نشان می دهد. دور امروز بازار شامل Tenderly است که به تازگی 40 میلیون دلار جمع آوری کرده است. ابزارهای توسعه‌دهنده برای دنیای غیرمتمرکز، یک بازار استارت‌آپ محبوب هستند، با Alchemy که موقعیت decacorn را به دست می‌آورد و همان گرایش‌های رایج Tenderly را دنبال می‌کند.
 • NeuraLegion اکنون Bright Security است: در مورد تغییر نام صحبت کنید. من را به یاد زمانی می اندازد که می خواستم شرکتی را نام ببرم که در فکر راه اندازی Functional Brilliance بودم که خوشبختانه من را رد کردند. همین امر در مورد NeuraLegion نیز صدق می کند، که من مطمئن هستم که روی کاغذ عالی است، اما کمی آشغال. امنیت روشن ساده تر و در نتیجه بهتر است. TechCrunch گزارش داد که این شرکت به تازگی 20 میلیون دلار برای ادامه کار بر روی “آزمایش پویا امنیت برنامه ها و شناسایی مسائل منطق تجاری” جمع آوری کرده است.
 • کارگران بدون میز نیز نیاز به ارتباط دارند: در چهار کلمه، این زمین پشت Connecteam است که به تازگی 120 میلیون دلار با برآورد حدود 800 میلیون دلار جمع آوری کرده است. فشار برای ارائه نرم افزار به افرادی که امرار معاش نمی کنند جدید نیست – Blink برای یک دقیقه این کار را انجام داده است – اما خوش آمدید. هر کس لیاقت این را دارد که با کار کمتری کارهای بیشتری انجام دهد، بنابراین در اینجا کدی وجود دارد که این امکان را فراهم می کند – در صورت امکان.

با تشدید جنگ در اروپا، این یک “سپر” برای صنعت امنیت سایبری است

دست بریده که چتر را در هنگام باران در دست دارد

عکس: Rosley Majid / EyeEm / Getty Images

آژانس امنیت سایبری و امنیت زیرساخت ایالات متحده (CISA) پس از حمله روسیه به اوکراین بیانیه ای صادر کرد و در مورد احتمال حملات سایبری تحت حمایت دولت هشدار داد:

وی توصیه کرد: هر سازمان – بزرگ و کوچک – باید آماده پاسخگویی به فعالیت های مخرب سایبری باشد.

عمل به هشدارهای عمومی دشوار است، اما اکنون که تقریباً تمام اطلاعات از راه دور ذخیره می‌شوند و کارکنان به طور گسترده منتشر می‌شوند، توصیه‌های سپر CISA به ویژه ضروری است.

شرکت ها چگونه باید سطح حمله خارجی خود را ارزیابی و محافظت کنند؟ ما پاسخ ها را داریم.

(TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و استارت آپ ها کمک می کند تا به جلو حرکت کنند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید.)

با تشدید جنگ در اروپا، این یک “سپر” برای صنعت امنیت سایبری است

شرکت بزرگ فناوری

 • رویداد بعدی اپل در 8 مارس است: تقویم های خود را علامت گذاری کنید و قرارهای خود را لغو کنید. البته TechCrunch آن را تا درجه n پوشش می دهد.
 • فیس بوک شبکه اجتماعی را برای بچه های کالج می بندد: این برای من یک خبر است، اما فیس بوک یک شبکه اجتماعی برای دانشجویان به نام پردیس ساخته است. که طعنه آمیز است، زیرا شرکت از آنجا شروع به کار کرد. اما، هی، چه کاری می توانید انجام دهید؟ شاید در متاورژن دوباره باز شود.
 • فورد به دو قسمت تقسیم می شود: بخش ICE فورد و نیمه برقی این شرکت در زمینه های مختلف قرار می گیرند در حالی که شرکت آمریکایی آینده خود را اختراع می کند. در این مرحله، احتمالاً می توانید حدس بزنید که کدام گروه سرمایه گذاری بیشتری در 10 سال آینده دریافت خواهد کرد.
 • اتحادیه اروپا رسانه‌های دولتی روسیه را محدود می‌کند: راه دیگری که در آن تهاجم روسیه به اوکراین اثر معکوس دارد، بستن شدید و سریع دسترسی به ابزارهای تبلیغاتی دولت این کشور است. اتحادیه اروپا مشغول ممنوع کردن آنها است و اثرات آن در خارج از بازار پخش می شود.
 • نتفلیکس در حال خرید یک شرکت بازی در پشت عناوین بر اساس آدرس IP آن است: وقتی رشد جهانی کسب و کار استریمینگ شما کند می شود چه می کنید؟ بدیهی است وارد بازی ها شوید. تلاش نتفلیکس برای تبدیل شدن به یک بازیکن در دنیای بازی، امروز با خرید غول فناوری و رسانه ایالات متحده، Next Games، یک شرکت فنلاندی که بازی‌های مبتنی بر عنوان تولید می‌کند، تغییر کرد.

کارشناسان TechCrunch

کارشناسان dc

اعتبار تصویر: SEAN GLADWELL / Getty Images

TechCrunch برای کارشناسان TechCrunch استخدام می‌کند، پروژه‌ای در حال انجام که در آن از متخصصان برتر در مورد مشکلات و چالش‌هایی که در مراحل اولیه برای استارت‌آپ‌ها رایج است می‌پرسیم. اگر این شما یا فردی که می شناسید، می توانید از اینجا به ما اطلاع دهید.