منو سایت

 • خانه
 • اخبار استارتاپ
 • Daily Crunch: با 250 میلیون دلار سری D، فین تک Flutterwave به با ارزش ترین استارت آپ آفریقا تبدیل می شود

Daily Crunch: با 250 میلیون دلار سری D، فین تک Flutterwave به با ارزش ترین استارت آپ آفریقا تبدیل می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Daily Crunch: با 250 میلیون دلار سری D، فین تک Flutterwave به با ارزش ترین استارت آپ آفریقا تبدیل می شود


برای دریافت نمای کلی از بزرگترین و مهم ترین داستان های TechCrunch که هر روز ساعت 15:00 PST به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود، در اینجا مشترک شوید.

سلام و خوش آمدید به Crunch روزانه در چهارشنبه، 16 فوریه 2022! اکثر داستان‌های مربوط به تامین مالی ویروسی نمی‌شوند، اما امروز یک استثنا کوچک است – من می‌توانم تأیید کنم که دایره عظیم Flutterwave تأثیر گذاشته است.

اما قبل از آن و بقیه اخبار، خوشحالم که اعلام کنم تری برنز از GV به مرحله اولیه TechCrunch می آید تا در مورد مطابقت محصول با بازار صحبت کند، که باید یک جلسه عالی باشد. آنجا میبینمت! – الکس

TechCrunch برتر 3

 • به قانون آنلاین ایمنی کودکان (KOSA) سلام کنید: به نظر می رسد سال ها از زمانی که فرانسیس هاگن، کارمند سابق فیس بوک، مجموعه ای از اسناد را از شرکت فاش کرد و در مقابل کنگره ظاهر شد تا درباره تأثیر رسانه های اجتماعی بر ما انسان ها صحبت کند، می گذرد. به نظر می‌رسد افشاگری‌های او در قالب لایحه‌ای جدید تأثیر می‌گذارد که TechCrunch می‌گوید «شرکت‌های رسانه‌های اجتماعی را ملزم می‌کند تا به مصرف‌کنندگان زیر 16 سال توانایی محافظت از اطلاعات خود، غیرفعال کردن ویژگی‌های محصول اعتیادآور و صرف نظر از توصیه‌های الگوریتمی را بدهند». ، و بیشتر.
 • Flutterwave 250 میلیون دلار جمع آوری می کند که این برآورد را سه برابر می کند: شما از قبل می دانید که استارت آپ هایی که در آفریقا مستقر هستند و در حال گسترش هستند، سرمایه های خطرپذیر زیادی را جذب می کنند. اما حتی در مقابل این پس‌زمینه، برآورد جدید 3 میلیارد دلاری Flutterwave مردم را وادار کرده است که عقب بنشینند و توجه کنند. ما می نویسیم که راه اندازی، “پرداخت های فرامرزی را برای مشاغل کوچک تا بزرگ در آفریقا از طریق یک API تسهیل می کند” در صورتی که شما نمی دانید.
 • به اقتصاد پس از یک بیماری همه گیر خوش آمدید: مهم نیست کجا زندگی می کنید و چقدر ممکن است به دلیل همه گیری COVID-19 بسته باشید، اقتصاد رو به جلو است. شرکت هایی که در طول محاصره عملکرد خوبی داشتند به زمین بازمی گردند، در حالی که سایرین که در پس زمینه اقتصاد کووید عملکرد ضعیفی داشتند در حال بهبود هستند. برای استارت آپ ها، این دنیای جدید (قدیمی) است.

شروع / VC

امروز ما با چیزی شروع می کنیم که من آن را بیت مری آن می نامم. مری آن آزودو او هم یک روزنامه نگار باهوش و هم مرد است و در عین حال شلوغ ترین مرد روی کره زمین است. از آرشیو حجیم او، دو داستان از امروز:

 • Nomad در حال جمع آوری 20 میلیون دلار است: Nomad که توسط برخی از ساکنان سابق Twilio تأسیس شده است، می‌خواهد رابطه مستاجر و مستاجر را با محصولاتی که می‌توانند درآمد را برای صاحبخانه‌های کوچک‌تر تضمین کنند، تغییر دهد.
 • 200 میلیون دلار برای برنامه های کاربردی فین تک کم هزینه: مری آن همچنین در مورد جنسیس می نویسد، که به تازگی یک دور نه رقمی را پس از ارائه 45 میلیون دلار در سال گذشته برای کمک به موسسات مالی برای سریعتر برنامه های بیشتر گردآوری کرده است. ببر، البته، دور را رهبری کرد.

(کمی پایین بروید تا یکی دیگر از مری آن را ببینید!) و اکنون به بقیه اخبار و رویدادها برای شروع روز!

 • خرید آرشیو موسیقی را فراموش کنید. خرید آرشیو یوتیوب: به نظر می رسد که مالی شدن محتوا در کاتالوگ های موسیقی رونق سوپراستارها متوقف نخواهد شد. و این دیس نیست، به خاطر داشته باشید. TechCrunch می‌نویسد که Spotter به تازگی 200 میلیون دلار جمع‌آوری کرده است تا به سازندگان درآمد ویدیوی آنها را پیش‌پرداخت کند، و سپس به مرور زمان جمع‌آوری می‌کند. اگر کسی بخواهد 100 میلیون دلار درآمد آینده از آثار من را به من پیشنهاد دهد، تبریک می گویم.
 • فراز و نشیب های تخفیف: هاج جان کمپس خودمان امروز در سایت مقاله ای در مورد تخفیف ها دارد و اینکه چگونه می تواند به نتیجه نهایی شما کمک کند – و به آن آسیب برساند. او از روی تجربه صحبت می کند.
 • موسیقی درمانی برای ژنرال Z? به Spoke سلام کنید، استارت‌آپی که به تازگی یک حلقه موسیقی ساده ایجاد کرده است که برای مغز شما مفید است. ذهن آگاهی به عنوان یک مفهوم جدید نیست، اما تمایل دارد با چیزهایی مانند مدیتیشن مرتبط باشد، نه موسیقی. بنابراین صحبت کردن چیز کمی جدید است.
 • ویترین های مجهز به هوش مصنوعی یک تجارت بزرگ هستند: این درس ما از Voila است که به تازگی 6 میلیون دلار برای این کار جمع آوری کرده است. ویترین مجهز به هوش مصنوعی چیست؟ به گفته TechCrunch، این فناوری به جای لیست خسته کننده از پیوندها، می تواند «با شناسایی خودکار آیتم ها در محتوای آنلاین سازندگان و سپس تولید لینک های خرید، پنجره های خرید شخصی سازی شده ایجاد کند» که اگر از طرفداران اینستاگرام باشید احتمالاً منطقی تر است. که من نیستم

و البته، موارد بیشتری نیز وجود داشت، از جمله جمع‌آوری دلارهای کلان ابزاری برای بررسی‌های تولید مبتنی بر نرم‌افزار، تبدیل شدن قهرمان استخدام به AUD تک‌شاخ در حین خرید، و آخرین قسمت از Equity در حال حفاری در تعمیر Hopin.

۹ سرمایه‌گذار فین‌تک درباره آنچه که به دنبال آن هستند و نحوه ارائه آن‌ها در سه ماهه اول ۲۰۲۲ صحبت می‌کنند.

یک رول ارز آمریکایی با یک اسکناس 10 دلاری در بیرون، پرتره ای از الکساندر همیلتون در مرکز.

اعتبار تصویر: جان پیکوس (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

Magic 8 Ball می‌گوید: بازارهای عمومی فناوری فین‌تک را در ماه‌های اخیر خنک‌تر کرده‌اند، اما برای کارآفرینانی که هنوز به فکر شروع هستند، «چشم‌انداز خوب است».

در سال 2021، یک سوم کل تک‌شاخ‌های ایجاد شده شرکت‌های فین‌تک هستند: این بخش بیش از یک نفر از هر پنج دلار سرمایه‌گذاری شده در سال گذشته را وارد کرده است.

اما این داده ها در همه جا موجود است. آنچه بنیانگذاران واقعاً می خواهند بدانند این است: سرمایه گذاران در حال حاضر به دنبال چه هستند؟

مری آن آزودو برای بررسی درونی آنچه سرمایه‌گذاران فین‌تک در سه‌ماهه اول سال ۲۰۲۲ به آن فکر می‌کنند، به ۹ نفر از آنها روی آورد.

او نوشت: “هر پاسخ دهنده به اندازه کافی مهربان بود تا به ما بگوید که چگونه می خواهد معرفی شود و یکی با لبخند نمونه ای از یک ایمیل سرد را به اشتراک گذاشت که کار می کند.”

(TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و استارت آپ ها کمک می کند تا به جلو حرکت کنند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید.)

۹ سرمایه‌گذار فین‌تک درباره آنچه که به دنبال آن هستند و نحوه ارائه آن‌ها در سه ماهه اول ۲۰۲۲ صحبت می‌کنند.

شرکت بزرگ فناوری

 • وایمو 🤝 لجستیک: Waymo Via، بخش باربری خودکششی آلفابت، در حال همکاری با CH Robinson برای خلبانی است که 9 فرستنده دیجیتال را به مدار می آورد. به نظر می رسد که انقلاب خودران به جای شش با مادربزرگ در راه است، اما، هی، در پایان آرام و پیوسته عمل خواهد کرد.
 • توییتر برای ارزیابی ربات ها: برخی از ربات های توییتر وحشتناک هستند، سعی می کنند شما را از NFT یا عقل سلیم خود فریب دهند. سایر ربات‌ها در توییتر در به ارمغان آوردن اطلاعات، هنر یا سایر لذت‌ها برای فالوورهای خود بسیار خوب هستند. توییتر در حال راه اندازی برچسب “ربات خوب” است، ما اعلام می کنیم که استقبال می شود، زیرا چند ربات کوچک بسیار خوب در سرویس اجتماعی وجود دارد.
 • تغییرات حریم خصوصی اندروید در راه است: فردریک لاردینویز خودمان از گوگل ناراضی است که می خواهد PrivacySandbox خود را از کروم به اندروید منتقل کند. از آنجایی که تبلیغ‌کنندگان پس از تغییرات اپل در حریم خصوصی iOS تلاش می‌کنند، به‌روزرسانی‌ها در نحوه پردازش داده‌های کاربر توسط پلتفرم‌های اصلی تلفن همراه به‌عنوان معاملات بزرگ تلقی می‌شوند.
 • اسنپ ​​با TicketMaster ادغام می شود: در بالای این خبرنامه اشاره کردیم که اقتصاد پس از چندین سال انسداد در حال بازگشت به وضعیت IRL است. به عنوان اثبات این تغییر، به اخبار امروز که اسنپ، شرکت مادر اسنپ چت، در حال همکاری با TicketMaster برای ارتباط کاربرانش با رویدادهای اطراف است، توجه نکنید.

کارشناسان TechCrunch

کارشناسان dc

اعتبار تصویر: SEAN GLADWELL / Getty Images

TechCrunch برای کارشناسان TechCrunch استخدام می‌کند، پروژه‌ای در حال انجام که در آن از متخصصان برتر در مورد مشکلات و چالش‌هایی که در مراحل اولیه برای استارت‌آپ‌ها رایج است می‌پرسیم. اگر این شما یا فردی که می شناسید، می توانید از اینجا به ما اطلاع دهید.