منو سایت

Daily Crunch: برکس می‌گوید که DoorDash اولین مشتریان جدید شرکتی است که می‌آیند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Daily Crunch: برکس می‌گوید که DoorDash اولین مشتریان جدید شرکتی است که می‌آیند

برای دریافت نمای کلی از بزرگترین و مهم ترین داستان های TechCrunch که هر روز ساعت 15:00 PT به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود، در اینجا مشترک شوید.

به کرانچ روزانه برای چهارشنبه، 13 آوریل 2022 خوش آمدید! فردا از هیجان که در مرحله اولیه حضور خواهیم داشت سرگیجه داریم (اگر می آیید فراموش نکنید که تست خود را بفرستید!). اگر هنوز بلیط خود را دریافت نکرده اید، هنوز هم می توانید بلیط لحظه آخری را برای پیوستن به تفریح ​​در سانفرانسیسکو تهیه کنید.

در Equity امروز، تیم پادکست ادعا می کند که VC بسیار بیشتر از برعکس به ارز دیجیتال نیاز دارد، پس به آن گوش دهید!

خوش بگذره! – کریستین و سلام

TechCrunch برتر 3

 • بیایید با مدیریت هزینه های شرکتی مبارزه کنیم: جنگنده دیگری برنده مسابقه شد تا به کسب و کارهای بزرگ کمک کند مقرون به صرفه تر باشند. برکس که در ابتدا با کارت شرکتی خود بر روی استارتاپ ها متمرکز بود، اکنون وارد نرم افزار شده است. DoorDash در حال حاضر به عنوان مشتری ارائه شده است، بنابراین جهش در مخارج شرکتی بیشتر شبیه یک تفنگ ساچمه ای بود تا فرو رفتن در انگشت. از قضا، در همان روز، مری ان برای Emburse نوشت، یک شرکت مدیریت هزینه که شرکتی را راه اندازی کرد که اکنون در حال حرکت به سمت کسب و کار کوچک برکس است. دینگ دینگ!
 • اقدام امروز TechCrunch +: الکس در مورد اینکه آیا واگذاری SaaS اکنون که بازارهای عمومی در حال تسطیح هستند به پایان رسیده است یا خیر، گفت: از قضا، نرخ بهره ممکن است بهترین دلیل برای این باشد که بیشتر فروش سهام از ما عقب باشد. در عین حال، آنا به گفته آنا، من به سرمایه گذاری در آمریکای لاتین پرداختم، جایی که ارقام کاهش سرعت را نشان می دهد، اما این ممکن است فقط یک “اصلاح پس از مقداری گرمای بیش از حد” باشد. هنوز پاک‌ها را حذف نکنید – از آنجایی که همه سرمایه‌گذاری‌های اولیه هنوز به منطقه سرازیر می‌شوند و برخی سرمایه‌های جدید روی LatAm متمرکز شده‌اند، به وضوح “گرد و غبار خشک زیادی وجود دارد که هنوز نیاز به ریختن دارد”.
 • یک زندانی سابق سین کیانگ تجربه ای را در اردوگاه های بازداشت چین تعریف می کند: در این مرحله، سخت است که در مورد اردوگاه های بازداشت چینی که متهم به زندانی کردن افراد با منشاء قومی خاص هستند، نشنید. زک با مردی مصاحبه کرد که پس از اعطای وضعیت مهاجرت موقت توسط دولت ایالات متحده، با خانواده اش به واشنگتن دی سی رسید. زاویه فنی چیست؟ اوالبک تورداکون در اردوگاه و پس از آزادی در حبس خانگی گفت که دوربین های هایک ویژن “همیشه روشن هستند و در حال تماشا هستند.”

راه اندازی و VC

بسیاری از شرکت‌های خودروهای برقی بودند که به‌جای دنبال کردن مسیر معمولی IPO، با «خرید» توسط یک شرکت ثبت‌شده از قبل به بازارهای عمومی راه یافتند. ژاکلین ادعا می کند که شرکت های خودروهای برقی باید قبل از سوار شدن به SPAC کمی ترمز را فشار داده باشند.

در همین حال، اخیراً از بخش ردیابی ماشین‌های تبلیغاتی ما، TikTok هر چه در توان داشت انجام داد تا برخی از تبلیغات رسانه‌ای دولتی روسیه را از پلت فرم خود حذف کند، اما یک نظرسنجی آن را ناموفق نشان داد: این پلتفرم همچنان تحت سلطه محتوای طرفدار جنگ است.

این به سادگی بهترین است. بهتر از بقیه:

 • بکوب، شیل و بنشین، خدایا: بانک دیجیتال Umba که قبلاً در لاگوس و نیجریه فعال است، به تازگی 15 میلیون دلار برای توسعه در مصر، غنا و کنیا جمع آوری کرده است.
 • وضعیت ذهنی برای اجاره: شبکه استعدادهای Handshake انتظار دارد که توسعه اروپا با خرید Talentspace این چشم انداز را به واقعیت تبدیل کند.
 • فقط یک آجر دیگر در دیوار (et): دلایل متعددی وجود دارد که چرا یک سبد مشترک ممکن است منطقی باشد، اما راه حل های با تکنولوژی بالا برای چنین چیزهایی وجود دارد. Braid اینجاست تا نحوه تفکر ما در مورد حساب های بانکی مشترک را به چالش بکشد.
 • دیگر تخفیف پنج انگشتی وجود ندارد: فناوری “فقط آنچه را که نیاز دارید بردارید و دور شوید” آمازون در حال آمدن به استادیوم MLB در نزدیکی شما است. خوب، اگر در هیوستون، تگزاس زندگی می کنید، به شما نزدیک است.
 • Domo arigato، ربات دکتر: شرکت رباتیک، کمک پرستار، Diligent 30 میلیون دلار جمع آوری کرد.

سوفی عزیز: من در قرعه کشی H-1B برنده نشدم. گامهای بعدی من کدام است؟

Daily Crunch: برکس می‌گوید که DoorDash اولین مشتریان جدید شرکتی است که می‌آیند

اعتبار تصویر: Bryce Durbin / TechCrunch

سوفی عزیز

من سال گذشته مدرک کارشناسی ارشد را در تحلیل کسب و کار گرفتم و از زمانی که در OPT بودم در یک شرکت کار می کردم.

کارفرمای من ماه گذشته مرا در قرعه کشی H-1B قرار داد، اما من انتخاب نشدم. من شنیده ام که مدرک من اکنون به عنوان یک رشته STEM واجد شرایط است که به من این حق را می دهد که در OPT کار کنم.

چگونه می توانم در ایالات متحده بمانم؟

– تحلیلگر زیرک

(TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و استارت آپ ها کمک می کند تا به جلو حرکت کنند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید.)

سوفی عزیز: من در قرعه کشی H-1B برنده نشدم. گامهای بعدی من کدام است؟

شرکت بزرگ فناوری

 • خالق پوکمون گو معتقد است که با بازی جدید پریدوت جواهری در دستان خود دارد: من گیمر نیستم، اما بدیهی است که بسیاری از همکارانم بر اساس میزان پچ پچ کولر آبی که هنگام انتشار بازی های جدید اتفاق می افتد، هستند. Peridot عشق شما به مراقبت از حیوانات را جذب می کند، اما با واقعیت افزوده اکنون می توانید به شکار گنج بروید و مکان های جدید را با هم کشف کنید.
 • واتس اپ با گسترش سرویس پرداخت به 100 میلیون کاربر در هند موافقت کرد: این هم خوب است و هم بد، گزارش می دهیم. اگرچه این امر به سرویس متعلق به متا چراغ سبز نشان می دهد، اما تنظیم کننده ها می گویند که باید اجرای آهسته انجام شود. این به شرکت های رقیب فرصتی می دهد تا موقعیت بزرگ تری در منطقه به دست آورند.
 • درست زمانی که کمیسیون اروپا تصمیم بگیرد که قانون خدمات دیجیتال آن شروع خوبی است: سازمان مصرف کنندگان اروپایی BEUC، گروهی از سازمان های مصرف کننده، از اتحادیه اروپا خواسته است که مقررات کلیدی با هدف ردیابی معامله گران، ممنوعیت طراحی های جعلی و ممنوعیت استفاده از داده های کودکان و داده های حساس هدف گذاری تبلیغات را تضعیف نکند. من مطمئن نیستم که چرا آنها نمی خواهند به طور کامل بر آنها وارد شوند، اما ما گزارش می دهیم که این معاملات اغلب با شفافیت انجام نمی شود.
 • تغییر به اپلیکیشن اندروید دیگر شایعه نیست: اگر شما یک کاربر iOS هستید که می‌خواهید آیفون خود را به نفع گوشی هوشمند اندرویدی گوگل کنار بگذارید، خوش شانس هستید. گوگل بی سر و صدا برنامه Switch to Android را در اپ استور راه اندازی می کند تا انتقال شما تا حد امکان راحت باشد.
 • آخرین مطالب حماسه Better.com را بخوانید: اخطار اسپویلر: شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه برش های بیشتری در افق است.