منو سایت

 • خانه
 • اخبار استارتاپ
 • Daily Crunch: بنیانگذار Byju به دور بودجه 800 میلیون دلاری می پیوندد تا به برآورد 22 میلیارد دلاری برسد.

Daily Crunch: بنیانگذار Byju به دور بودجه 800 میلیون دلاری می پیوندد تا به برآورد 22 میلیارد دلاری برسد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Daily Crunch: بنیانگذار Byju به دور بودجه 800 میلیون دلاری می پیوندد تا به برآورد 22 میلیارد دلاری برسد.

برای دریافت نمای کلی از بزرگترین و مهم ترین داستان های TechCrunch که هر روز ساعت 15:00 PST به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود، در اینجا مشترک شوید.

سلام و به Crunch روزانه برای جمعه، 11 مارس 2022 خوش آمدید! اوه پسر یک هفته بود پر بود و شلوغ و حالا بالاخره تموم شد. ما جستجوگر کامل اخبار شما را در زیر داریم، اما از علاقه مندی به TechCrunch Sessions: Mobility دست نکشید زیرا روشن تر به نظر می رسد. – الکس

TechCrunch برتر 3

 • اتحادیه اروپا استفاده از نرم افزارهای جاسوسی توسط دولت را بررسی خواهد کرد: نرم افزارهای جاسوسی موبایل پگاسوس در اروپا نه تنها برای افرادی که هدف این نرم افزار قرار گرفته اند باعث سردرد می شود. TechCrunch گزارش داد که پارلمان اروپا این هفته به “بررسی ادعاهایی مبنی بر خرید و استفاده از پگاسوس توسط کشورهای عضو اروپایی” رأی داد.
 • نحوه شروع بازی: از آنجایی که شرکت‌های فناوری جوان همه چیز را از زیست‌شناسی گرفته تا فناوری فضایی، نرم‌افزار و الگوریتم‌های ارزهای دیجیتال سفارشی انجام می‌دهند، پیگیری اتفاقاتی که برای استارت‌آپ‌ها به‌عنوان یک دسته‌بندی می‌افتد، دشوار است. اما پس از صرف چندین هفته برای جمع‌آوری داده‌ها در مورد این موضوع، TechCrunch چیزی شبیه خلاصه‌ای از چگونگی تغییر شرایط برای شرکت‌های فناوری که امیدوار به ساختن آینده هستند، ارائه کرد.
 • آخرین پاسخ فناوری به حمله اوکراین به روسیه: پس از حمله دولت روسیه به کشور همسایه اوکراین، شرکت‌های فناوری غیر روسی به کار خود برای منزوی کردن دولت روسیه ادامه دادند. یوتیوب اکنون رسانه های دولتی روسیه را در سرتاسر جهان مسدود می کند و ما بررسی کرده ایم که چگونه اقدام برای توقف فروش در روسیه به طور کلی بر نگرانی های فناوری تأثیر می گذارد. در پاسخ، روسیه تصمیم گرفته است اینستاگرام را مسدود کند، که ما معتقدیم یک حرکت تدافعی است تا تهاجمی.

راه اندازی و VC

 • Sorenson Ventures 150 میلیون دلار جمع آوری می کند: شرکت مستقر در یوتا با به خدمت گرفتن یک وسیله نقلیه جدید که 50 درصد بزرگتر از دومی است، به صندوق دوم دست یافت. TechCrunch می نویسد که سورنسون با اولین صندوق سرمایه گذاری خود از حدود 30 استارتاپ حمایت کرده است. حدس بزنید این زمان روی چه چیزی سرمایه گذاری می کنید؟ بله، بیشتر از یکسان.
 • امروز با نام های شروع خوب: به نظر شما 100 میلی ثانیه چه می کند؟ چیزی در مورد سرعت؟ آره! 100 میلی‌ثانیه با برنامه‌های ویدیویی زنده کار می‌کند، جایی که سرعت – تأخیر، واقعاً – اهمیت زیادی دارد. و این شرکت به تازگی سری A را بلافاصله پس از اعلام راه اندازی خود راه اندازی کرده است.
 • سرداب قلب های راه راه: اگرچه اولین رودو ارز دیجیتال Stripe نیست، اما به نظر می رسد این آخرین اخبار مهمتر از اخباری است که او در گذشته منتشر کرده است. Stripe، یک شرکت عمومی با همه چیز به جز نام، راهی را برای مشتریانش ایجاد کرده است تا بتوانند توکن های رمزنگاری شده را خریداری و ذخیره کنند، پول پرداخت کنند، NFT معامله کنند، و گردش های کاری مطابقت را مانند Guess Your Customer انجام دهند.
 • راه راه، عمومی!
 • Byju Raveendran 400 میلیون دلار از پول Byju Raveendran را در Byju’s سرمایه گذاری می کند، استارتاپی که توسط Byju Raveendran تأسیس شده است: این تزریق بخشی از یک دور 800 میلیون دلاری بود، به این معنی که شرکت معروف هندی edtech پول زیادی برای بازی دارد. TechCrunch گزارش می دهد که این شرکت در حال حاضر حدود 22 میلیارد دلار هزینه دارد که فقط مبلغی خیره کننده است.
 • Byju’s، عمومی!

و صحبت از تبلیغات، تیم Equity امروز یک قسمت سرگرم کننده دارد که شامل یادداشت هایی در مورد زندگی است بعد از SPAC برای استارت آپ هایی که روش را عمومی در نظر گرفتند، اما در نهایت گفتند لعنتی.

6 تکنسین درباره چگونگی تغییر ابزارهای بدون کد در توسعه نرم افزار بحث می کنند

عکس یک باغ سبز که از طریق سوراخ دندانه دار در یک دیوار آجری دیده می شود در لاتینای ایتالیا گرفته شده است

اعتبار تصویر: لوکا لورنزلی / EyeEm (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

ما سال‌ها است که از رشد نرم‌افزارهای کد/کد کم خبر می‌دهیم، اما از زمانی که همه‌گیری شروع شد، آنها اهمیت جدیدی پیدا کردند.

انتقال سریع دیجیتال در عصری اتفاق می‌افتد که کارمندان می‌توانند از راه دور کار کنند و توسعه‌دهندگان نرم‌افزار بیش از همیشه مورد تقاضا هستند.

ما با شش فناور مصاحبه کردیم تا در مورد تأثیر ابزارهای بدون کد / کم کد، به حداقل رساندن بدهی فنی و موضوعات مرتبط بیشتر بدانیم:

 • پاتریک ژان، مدیر فنی OutSystems
 • Deb Gildersley، CIO، Quickbase
 • Zoe Cleland، معاون محصول و تجربه، Nintex
 • برونو ویرا کاستا، بنیانگذار و مدیر عامل Abstra
 • دیوید هسو، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Retool
 • تریشا کوتاری، بنیانگذار و مدیر عامل واحد 21

(TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیان‌گذاران و استارت‌آپ‌ها کمک می‌کند تا پیشرفت کنند. می‌توانید در اینجا ثبت‌نام کنید.)

6 تکنسین درباره چگونگی تغییر ابزارهای بدون کد در توسعه نرم افزار بحث می کنند

شرکت بزرگ فناوری

 • راوی باج افزار rofl’d: در اینجا یک نکته است. اگر در یک کشور دوست با ایالات متحده زندگی می کنید و از شرکت های ارز دیجیتال آمریکایی باج گیری می کنید، ممکن است دستگیر شده و به ایالت فرستاده شوید. تک‌کرانچ گزارش داد که سباستین واسون-دژاردین، که برای دولت کانادا کار می‌کرد و گفته می‌شود «با گروه باج‌گیری NetWalker» درگیر بوده است، چنین است.
 • و برای بستن اخبار امروز، اتحادیه اروپا و بریتانیا تحقیقات ضد انحصار رسمی موازی توسط گوگل و فیس بوک را در مورد تبلیغات آنلاین خود اعلام می کنند“، اعلام می کنیم. این شرکت ها به دلیل فعالیت های تجاری خود در داخل و خارج از کشور در آب گرم هستند. اما، هی، شما به ارزش بازار تریلیون دلاری نمی رسید، خوب هستید، نه؟