منو سایت

 • خانه
 • اخبار استارتاپ
 • Daily Crunch: توییتر به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا برنامه های شخص ثالث ایجاد کنند

Daily Crunch: توییتر به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا برنامه های شخص ثالث ایجاد کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Daily Crunch: توییتر به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا برنامه های شخص ثالث ایجاد کنند

برای دریافت نمای کلی از بزرگترین و مهم ترین داستان های TechCrunch که هر روز ساعت 15:00 PT به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود، در اینجا مشترک شوید.

روز زمین به نام 22 آوریل 2022 نیز شناخته می شود و ما بسیار سپاسگزاریم که یک هفته دیگر خورشید در حال غروب است.

ما رویدادهای TechCrunch Live خود را دوست داریم، اما می‌دانیم که همیشه در تقویم‌های همه جا نمی‌شویم. خبر خوب: آنها اکنون به عنوان پادکست در دسترس هستند، بنابراین می توانید در اوقات فراغت خود گوش دهید.

بگذارید آخر هفته شما هر چقدر که می خواهید پر انرژی و پر از انواع شگفتی ها باشد. اوه، و بستنی. – کریستین و سلام

TechCrunch برتر 3

 • Zenly نمی‌خواهد رویداد دیگری را از دست بدهید: کارت بزرگی را که در جیب پشتی سمت سرنشین ماشین پدر و مادرتان بود، به خاطر دارید؟ من دوست داشتم مسیرهای مختلف را ترسیم کنم و به نمودار بالا نگاه کنم، که نشان می دهد چند مایل بین شهرها فاصله است. اوه، فقط من بودم؟ خوب، به هر حال، مانند رومن امروز گفت، Zenly “کارت های اجتماعی را دوباره جذاب می کند”. نوعی که می دانید در آن نزدیکی چه خبر است و کدام یک از دوستان شما آنجا خواهند بود. برنامه متعلق به اسنپ بزرگترین طراحی مجدد خود را انجام داده است و ظاهری شیک تر با پس زمینه مشکی و ویژگی هایی برای آسان تر کردن برنامه در نظر گرفته است.
 • آمازون بر رسانه های اجتماعی متمرکز شده است: حداقل این چیزی است که ما در مورد آخرین اقدام او برای خرید شرکت تجارت اجتماعی GlowRoad در هند می اندیشیم. این معامله زمانی انجام می شود که دیگر نام های تجاری بزرگ مانند Walmart و YouTube در فضای بازاریابی اجتماعی سرمایه گذاری می کنند. آمازون همچنین پنج استارت آپ اول را معرفی کرد که بخشی از صندوق نوآوری صنعتی یک میلیارد دلاری آن متمرکز بر لجستیک، زنجیره تامین و عملکرد مشتری هستند که همگی در حال حاضر با مشکلاتی روبرو هستند.
 • تک شاخ ها می توانند هر زمان که بخواهند ترک کنند، اما هرگز نمی توانند آنجا را ترک کنند: به نظر می رسد این روحیه پشت شرکت های جهانی است که ارزش آنها به 1 میلیارد دلار می رسد، اما به بورس نمی رسند. با این حال، در آسیا، آنا متوجه شدیم که این مشکلی نیست – 9 مورد از 10 IPO بزرگ در سه ماهه اول از این منطقه بودند – و با نزدیک به 100 معامله انجام شده در این مدت، به جرات می‌توان گفت که در حال تبدیل شدن به یک “بهشت خروج عمومی” است؟

راه اندازی و VC

یکی از مواردی که اغلب به عنوان مزیت راه اندازی وب 3 توصیف می شود، شکست آن است. اسب ها پیشنهاد می‌کند: بله، خوب است که همه چیز غیرمتمرکز باشد، اما وقتی چیزی خراب می‌شود، شبکه ایمنی وجود ندارد.

با بقیه فناوری پرتاب عرشه چه می بینید *:

 • و متورم می شوند و ترک می خورند و شامل کاهش نویز می شوند: نگاهی دقیق‌تر به جدیدترین هدفون Sennheiser انداختم که صدای ورزش هنگام عرق کردن را خفه می‌کند. در اخبار صوتی، من همچنین محصول کنجکاو DJI Mic را بررسی کردم – مجموعه میکروفون بی سیم برای سازندگان، که کمی کمتر از تخمین قیمت، IMO است.
 • آنها 99 مشکل دارند، اما کیچ یکی نیست: کاترین بررسی می کند که MadEats چگونه با تحویل کامل راه اندازی می شود، نه فقط یک بازی آشپزخانه شبح مانند.
 • اجاق بسازید نه جنگ: لوک هاچینسون از پنج سال به عنوان افسر پیاده نظام به راه اندازی یک پلت فرم رزرو رستوران رفت و 3.6 میلیون دلار برای آن جمع آوری کرد.
 • خراب می شود، اما دوباره برمی گردد: اگر از من بپرسید ربات های دو پا کمی ترسناک هستند، اما آمازون، DCVC و Playground به تازگی ۱۵۰ میلیون دلار در Agility سرمایه گذاری کرده اند تا آنها را به انباری نزدیک شما بیاورند. نه اینکه کم بشه برایاناینها کلمات شیوا هستند، اما ارزش دیدن مقاله را فقط برای ویدیو دارد.
 • YC یا a16z… چه کسی در نبرد کارائوکه برنده خواهد شد؟ من تمام پول را پرداخت می کنم تا مجبور نباشم به آواز هیچ یک از تیم های سرمایه گذاری آنها گوش دهم، دروغ نگویم – اما خوشبختانه این موضوع آخرین قسمت Equity نیست. در عوض، الکس، ناتاشا و مری آن تعجب می‌کنند که چه کسی بهترین شتاب‌دهنده را رانندگی می‌کند، زیرا a16z به نبرد می‌پیوندد و YC را به خانه می‌برد.
 • نگران نباشید، قافیه های بیمار من محدود به این بولتن ها خواهد ماند. هیچ خطری برای دعوت شدن برای پرتاب اشعار بر روی صحنه وجود ندارد. مرحله پیشنهاد: آیا بلیط خود را برای رویداد فناوری آب و هوا در ماه ژوئن دریافت کردید؟ شما هنوز هم می توانید 200 دلار در بلیط های اولیه صرفه جویی کنید.

4 سوالی که هر CISO باید در مورد متاورس بپرسد

تصویر برش خورده دستی که بادکنکی را روی پس‌زمینه سیاه می‌ترکد

اعتبار تصویر: Adrian + Los / EyeEm (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

متاورس هنوز در شکل است، اما در حال حاضر دردسرهایی را برای متخصصان امنیت سایبری ایجاد کرده است.

فناوری که کاربران را در محیط‌های مجازی و غوطه‌وری قرار می‌دهد که می‌توانند تراکنش‌ها را انجام دهند، می‌تواند مزایای غیرقابل توصیفی را به همراه داشته باشد، اما قطعاً سطحی برای یک تهدید بزرگ ایجاد می‌کند. برای آماده سازی، CSO / CISO دیوید فیرمن می گوید که سازمان ها باید بتوانند به سؤالات زیر پاسخ دهند:

 • آیا می توانیم از PII (و سایر داده های حساس) در متاورس محافظت کنیم؟
 • چگونه می توانم کاربران را احراز هویت کنم؟
 • آیا می‌توانیم از مصرف‌کنندگان در برابر آزار، آزار و استثمار محافظت کنیم؟
 • آیا می‌توانیم این نوع سطح حمله با رشد سریع را کنترل کنیم؟

(TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیان‌گذاران و استارت‌آپ‌ها کمک می‌کند تا پیشرفت کنند. می‌توانید در اینجا ثبت‌نام کنید.)

4 سوالی که هر CISO باید در مورد متاورس بپرسد

شرکت بزرگ فناوری

 • برایان آرمسترانگ در حال جنگ کوچک با اپل است و می گوید قوانین App Store غول فناوری به معنای ممنوعیت برخی از ویژگی های Coinbase است. به طور کلی، آرمسترانگ ادعا می کند که اپل با دنیای ارزهای دیجیتال خیلی خوب عمل نمی کند. در همین حال، Stripe هیچ مشکلی با کریپتو ندارد و پرداخت‌ها را به Connect اضافه می‌کند و توییتر اولین پلتفرمی است که از آن استفاده می‌کند.
 • ما خوشحال شدیم که باراک اوباما، رئیس جمهور سابق آمریکا، TechCrunch را می خواند و اطلاعات نادرست را می پذیرفت.
 • امیدواریم از اخبار شبکه های اجتماعی خسته نشده باشید چون امروز زیاد بود. این چیزی است که ما گردآوری کرده‌ایم: کاربران موجودات حساسی هستند و ما دائماً خواستار ویژگی‌های جدید هستیم، بنابراین اینستاگرام چیزی به نام «Templates» را آزمایش می‌کند که به سازندگان Reels اجازه می‌دهد از همان فرمت ویدیوهای دیگر استفاده کنند. سپس توییتر می‌خواهد توسعه‌دهندگان را با ابزارهای جدید و به‌روزرسانی‌های وضعیت آزمایشی بازگرداند. سپس TikTok یک ویژگی تبلیغاتی را در یک فید افزودنی تعاملی معرفی کرد. سرانجام، اسنپ چت در حال آزمایش تبلیغات در Spotlight است.
 • در همین حال، اگر سعی می‌کنید به یاد بیاورید که آیا اسنپ چت هنوز چیزی بوده است، درآمد سه ماهه اول آن نشان می‌دهد که واقعاً همینطور است. و اگر شک دارید، اسنپ و دیزنی در حال همکاری برای ایجاد یک نقاشی دیواری از واقعیت افزوده سیندرلا در دنیای دیزنی هستند. بیبیدی-ببیدی بو!