منو سایت

 • خانه
 • اخبار استارتاپ
 • Daily Crunch: توییتر در آخرین پست سود خود اذعان می کند که برای دومین بار تعداد کاربران را محاسبه کرده است

Daily Crunch: توییتر در آخرین پست سود خود اذعان می کند که برای دومین بار تعداد کاربران را محاسبه کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Daily Crunch: توییتر در آخرین پست سود خود اذعان می کند که برای دومین بار تعداد کاربران را محاسبه کرده است

برای دریافت نمای کلی از بزرگترین و مهم ترین داستان های TechCrunch که هر روز ساعت 15:00 PT به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود، در اینجا مشترک شوید.

پنجشنبه 28 آوریل 2022 است و فشار خون هاج پس از دقایقی در مورد شماره های تامین اجتماعی به آرامی به حالت عادی باز می گردد. ببینید، عادت کردن به خصلت ها و ضعف های یک کشور جدید سخت است، اینطور نیست؟ لطفاً به کسی نگویید که مراقبت های بهداشتی در این کشور چگونه کار می کند. ما هرگز پایان را نخواهیم شنید

در اخبار دیگر، TechCrunch یک خبرنامه جدید و شیک فین تک دارد که از یکشنبه راه اندازی می شود. همین امروز ثبت نام کنید تا آخر هفته را از دست ندهید! سومین قسمت از پادکست رمزنگاری و بلاک چین ما، “واکنش زنجیره ای” امروز منتشر می شود، بنابراین گوش های خود را با لحن های دلپذیر صدای آرامش بخش لوکاس و آنیتا پر کنید.

فردا جمعه است، اووووو! – کریستین و سلام

TechCrunch برتر 3

 • توییتر به شمارش حساب ها اعتراف کرد: هی حدس بزن چیه؟ توییتر امروز درآمد سه ماهه اول خود را اعلام کرد. و این به درستی حساب نمی‌شود، و نشان می‌دهد که کاربران بیشتری را از آنچه واقعاً داشت – با نزدیک به 2 میلیون – گزارش می‌دهد. سارا اشاره می کند که “مشکلی است که ممکن است شرکت را وادار کند تا به طور جدی تری پذیرش پیشنهاد ایلان ماسک برای خصوصی کردن شرکت در یک معامله 44 میلیارد دلاری را بررسی کند.” در عین حال، الکس در نظر بگیرید که این خرید چه معنایی برای درآمد تبلیغاتی توییتر دارد.
 • مرگ و مالیات واقعا امن هستند: ما هر روز از بن فرانکلین در تاریخ نقل قول نمی کنیم، اما در این مورد صحبت از فناوری است که انجام کارهایی مانند پرداخت مالیات را برای ما آسان می کند. تا کنون، اپلیکیشن ثبت مالیات موبایل Taxfix برای تبدیل شدن به یک تک شاخ 220 میلیون دلار درآمد داشته است. مالیات همیشه آسان نیست، بنابراین خوب است کسی را داشته باشید که می داند چه کاری انجام دهد. ما دوست داریم که مدیر عامل شرکت مارتین اوت گفت: “ما مغز یک حسابدار مالیاتی را به کدها هک کردیم.”
 • گوگل در روسیه وجود دارد: نام آن Yandex است و بخش رسانه ای خود را به شرکتی به نام VKontakte که “معادل محلی فیس بوک” در نظر گرفته می شود، می فروشد. من مطمئن نیستم که بهتر شود. این خبری است که ناتاشا یک ماه است که دنبال می کند و گزارش می دهد که این فروش نتیجه تهاجم روسیه به اوکراین است که باعث شده بسیاری از شرکت ها دارایی های رسانه ای خود را دوباره ارزیابی کنند.

راه اندازی و VC

یکی از موارد مورد علاقه ما در مورد چیدن یک کرانچ روزانه این است که می توانیم همکاران خود را تشویق کنیم و کارهای خارق العاده آنها را بخوانیم. امروز این یک است کایل-o-frame. او نوشت که چگونه هوش مصنوعی Synthesis 17 میلیون دلار برای ایجاد داده های مصنوعی برای بهبود بینایی رایانه جمع آوری کرد و چگونه ارائه دهنده حقوق و دستمزد Symmetrical.ai 18.5 میلیون دلار جمع آوری کرد تا پرداخت های کارکنان را روان تر کند. CommandBar 19 میلیون دلار برای ادامه ساخت افزونه های جستجو و مرور برای برنامه های کاربردی وب جمع آوری کرد و Deepset 14 میلیون دلار برای کمک به شرکت ها در ساخت برنامه های پردازش زبان طبیعی جمع آوری کرد. کایل، انگشتانت باید خسته باشند – برو برای خودت یک فنجان قهوه و بیسبال یا چیزی بیاور.

ما عاشق داستان کریستین از سفر سرمایه گذاری لیمون پرفکت با ملکه زنبورها هستیم: دو سال پس از اینکه لیمون پرفکت در لیموزین بیانسه دیده شد، این فوق ستاره اکنون یکی از حامیانش است.

همچنین! ما مجموعه‌ای از تخریب زمین‌های بازی را آغاز کرده‌ایم و به دنبال استارت‌آپ‌هایی هستیم که می‌خواهند آزمایش‌هایشان بررسی شود. مشارکت کنید!

اخبار بیشتر از آنچه که می توانید در جدول کلاه تکان دهید:

 • کره خود را هم بزنید: بلوک پاور می خواهد سوخت های فسیلی را یک به یک با جایگزین کردن آنها با جایگزین های سبزتر بیرون کند.
 • Wuthering می نویسد: درست زمانی که فکر کردید یاد گرفتید کپی بازاریابی را نادیده بگیرید، Movable Ink با محتوای بازاریابی سفارشی و یک کیسه نقدی 55 میلیون دلاری برای ساخت هوش مصنوعی که محتوا تولید می کند ارائه می شود.
 • اگر می خواهید این کار را به درستی انجام دهید، باید آن را در قفسه خود انجام دهید: Oware زنجیره تامین 3.3 میلیون دلاری راه اندازی پاکستان را ساده می کند.
 • هیچ ماشینی در دنیا وجود ندارد: پس از همه‌گیری، پلتفرم‌های خودروهای فرسوده در حال رونق هستند و Spotawheel به تازگی 100 میلیون یورو جمع‌آوری کرده است. در لهستان و یونان فعال است و قرار است در رومانی راه اندازی شود.
 • اتاق های بیشتر، پول کمتر: دات بایک خالق اولین موتورسیکلت برقی خانگی در ویتنام است و ما کمی عاشق سبک کافه مسابقه ای هستیم.

فردریک دام از GV در مورد تطبیق با بازار محصول: “شما فرصتی برای داشتن یک تجربه خوب دارید”

پخش جریانی داده های لپ تاپ (کامپوزیت دیجیتال)

اعتبار تصویر: جان بره (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

فردریک دام، شریک سرمایه گذاری در GV که قبلا تیم های محصول و مهندسی در Uber، Yahoo و Smugmug را رهبری می کرد، در یک گفتگو در مرکز TechCrunch Early Stage، نظرات خود را در مورد رقابت بازار محصول به اشتراک گذاشت.

Dame به چندین موضوع، از جمله نیاز به جمع‌آوری داده‌های مشتری در اسرع وقت، تکرار و آزمایش استراتژی‌ها بدون استفاده از منابع مهندسی، و به‌ویژه اینکه چرا بنیان‌گذاران باید در هنگام ارائه به سرمایه‌گذاران آسیب‌پذیر باشند، اشاره کرد:

او گفت: “به من در مورد چیزهایی که نمی‌دانی یا چیزی که کار نمی‌کند اعتماد کن، زیرا وقتی سرمایه‌گذاری کنیم، به هر حال باید روی این چیزها کار کنیم.”

(TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیان‌گذاران و استارت‌آپ‌ها کمک می‌کند تا پیشرفت کنند. می‌توانید در اینجا ثبت‌نام کنید.)

فردریک دام از GV در مورد تطبیق با بازار محصول: “شما فرصتی برای داشتن یک تجربه خوب دارید”

شرکت بزرگ فناوری

پاپ کورن را آماده کنید: قبلاً در مورد گوگل و فیس بوک در 3 مورد برتر صحبت کرده ایم، بنابراین اجازه دهید این بخش را با کمی آمازون شروع کنیم. این شرکت خدمات اجاره فیلم خود را در هند با بیش از 40 نمایش و فیلم اصلی و مشترک راه اندازی کرده است که به مشتریان امکان دسترسی زودهنگام به فیلم های هندی و خارجی را می دهد.

گرد کردن برخی از بردها: برنده‌های امروز حرف «T» را برای شما به ارمغان می‌آورد که با «پ» قافیه می‌شود و طاووس را می‌خواند که 4 میلیون مشترک پولی اضافه کرد. متاورس متا چندان داغ نیست، اما فیس بوک کاربران را جذب کرده است.

اخبار کسب: به نظر می رسد مایکروسافت یک شرکت دیگر را به خانواده خود اضافه خواهد کرد. سهامداران اکتیویژن بلیزارد به فروش رای مثبت دادند. در همین حال، Hackerone، PullRequest را خریداری کرده است، یک شرکت تحت حمایت YC که به شرکت باگ برخی از مهارت‌های بررسی کد می‌دهد.

قاضی با ایلان ماسک طرف است: او احتمالاً برنده معامله با توییتر خواهد شد، اما قطعاً می تواند دسته “برد” را اینجا بررسی کند. پس از شکایت سهامداران تسلا که ماسک را به وادار کردن هیئت مدیره تسلا به خرید SolarCity در سال 2016 متهم کرده بود، یک قاضی دلاور به نفع او رای داد.

وحشت!: خبرنگاران ما امروز در استوری های مختلفی مشغول پوشش خبری اسنپ بودند که در ادامه به آنها می پردازیم. ما می خواهیم تأکید کنیم که ویجت جدیدی ایجاد کرده است که باعث می شود فراموش کنید چوب سلفی چیست. Pixy، مینی پهپاد اسنپ، دوربین شماست زمانی که شخص دیگری برای نگه داشتن گوشی خود ندارید. همچنین:

 • اسنپ ​​Lens Cloud را برای توسعه دهندگان ارائه می دهد
 • ابزارهای خرید جدید در برنامه AR برای خرده فروشان
 • اسنپ ​​چت ابزارهای جدیدی را برای آواتارهای بیتموجی اضافه می کند
 • Snap و Live Nation در تجربیات AR در کنسرت ها، جشنواره ها گرد هم می آیند
 • «حالت کارگردان» جدید اسنپ چت شما را در کمترین زمان به یک سازنده ویدیو تبدیل می کند