منو سایت

 • خانه
 • اخبار استارتاپ
 • Daily Crunch: در یکی از بزرگترین معاملات فناوری که تا به حال انجام شده است، Broadcom VMware را به مبلغ 61 میلیارد دلار خریداری خواهد کرد.

Daily Crunch: در یکی از بزرگترین معاملات فناوری که تا به حال انجام شده است، Broadcom VMware را به مبلغ 61 میلیارد دلار خریداری خواهد کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Daily Crunch: در یکی از بزرگترین معاملات فناوری که تا به حال انجام شده است، Broadcom VMware را به مبلغ 61 میلیارد دلار خریداری خواهد کرد.

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۱۵:۰۰ PDT به صندوق ورودی شما تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

پنج شنبه 26 می 2022 است و امروز روز شلوغی با اخبار در سایت داریم. اینها جواهرات درخشان در کانون توجه نگاه روزنامه نگاری ما هستند.

بعداً در سال، ما در مورد این پانل در TechCrunch Disrupt هیجان‌زده‌ایم، جایی که سرمایه‌گذاری خطرپذیر در مورد چگونگی جمع‌آوری پول در زمانی که در یکی از مراکز بزرگ فناوری نیستید بحث می‌کند. ما یک معامله 2 تا 1 روز یادبود داریم، بنابراین می توانید بلیط خود را بگیرید و یک دوست را در این آخر هفته بیاورید! – سلام و کریستین

TechCrunch برتر 3

 • تایید شده: Broadcom رسما ادغام پیشنهادی خود را با VMware انجام داده است و همراه با آن چندین کودک نیز مانع برخی از خریدهای VMware در این مسیر می شوند. همانطور که در اوایل این هفته اشاره کردیم، هنوز مطمئن نیستیم که این دو شرکت تصادفی در آسمان هستند. با این حال، در حالی که هر دو هنوز در حال امضا، مهر و موم کردن و تحویل قراردادها هستند، ما عینک جمعی خود را بالا می‌بریم تا نان گویی کنیم که تنظیم‌کننده‌ها به این اتحادیه برکت خواهند داد.
 • گوچی، گوچی گو: چگونه نیاز به چیزهای پیچیده تر را تغذیه می کنید؟ به همکاری جدید اورا با گوچی نگاه نکنید. حلقه Gucci x Oura چیز بسیار زیبایی است و ایستگاه شارژ همانی است که می‌خواهید کنار بگذارید تا مردم ببینند چقدر عالی هستید یا ببینند 950 دلار فقیرتر هستید – انتخاب کنید.
 • شاید ارزشش را داشت که کندتر بود: تلاش برای تحویل سریع ممکن است سنگ بنای لاستیک های برخی از شرکت های پرسرعت بوده باشد. الکس بحث می کند که چگونه رقابت برای ایجاد مدل های تجاری، مانند مغازه های تاریک، برای نزدیک شدن به مشتری برای برخی کارآمد است، اما نه همه، که حتی باعث شده است تا سرمایه گذاران این صنعت را از جهاتی “اغراق آمیز” خطاب کنند.

راه اندازی و VC

وقتی یک خبرنگار اطلاعاتی را از شرکتی دریافت می کند که نامش از اپل “دزدیده شده” است، اما معلوم می شود که این شرکت موفق به ثبت علامت تجاری نشده است، زیرا فکر می کنند این علامت تجاری بی معنی است؟ خوب، اگر این خبرنگار باشد سلام، آن را از دم هشدارش گرفته و به سمت نور می برد تا ببیند استارتاپ های دیگر چه چیزی می توانند از این تجربه بیاموزند. اسپویلر: این به “فقط مارک لعنتی را بگیرید، احمق ها.”

وقتی شرکت دیگری برای تولید سیارک‌ها پول جمع‌آوری می‌کند هنوز شگفت‌زده می‌شویم، اما آریا گزارش می دهد که فارغ التحصیلان Y Combinator AstroForge معتقدند که چشم انداز جدیدی در جاده ها دارد و 13 میلیون دلار برای بالا رفتن از یک صخره شناور و بازگرداندن برخی مواد معدنی شیرین و شیرین کیهانی با G صفر جمع آوری می کند.

و چند خوراکی دیگر برای خوردن امروز بعد از ظهر. بوئن پروچو!!

 • این باعث می شود شما خوشحال تر شوید، یک بار بکشید: Friendly Apps 3 میلیون دلار جمع آوری می کند تا برنامه هایی ایجاد کند که شما را بیشتر متصل و شادتر کند سارا گزارش ها.
 • یک کربن، دو کربن، سه کربنمحصولات مصرفی مدت‌هاست که برای اندازه‌گیری تأثیر واقعی آن‌ها بر کربن به چالش کشیده شده‌اند، اما Planet FWD ۱۰ میلیون دلار برای کمک به ردیابی – و در نهایت – کاهش ردپای کربن آنها در نظر می‌گیرد. کریستین گزارش ها.
 • فقط اتاق را با این خیلی سریع آبیاری کنیدHumble Bee Bio ماموریت دارد با سنتز زیست شناسی زنبور عسل، جایگزین زیست تخریب پذیری برای پلاستیک ها ایجاد کند و 3.2 میلیون دلار برای انجام ماموریت خود جمع آوری کند. ربکا نوشتن.
 • ساخت استارت آپ ها: استارت‌آپ‌های Proptek در مراحل اولیه یک منبع جدید بالقوه سرمایه در 1Sharpe Ventures دارند که اخیراً صندوق ورودی 90 میلیون دلاری خود را بسته است. مری ان نوشتن.
 • بالا، بالا و سینیاستارت‌آپ Vertical Agriculture Bowery می‌گوید آخرین تأسیسات آن که در یک سایت متروکه سابق در پنسیلوانیا ساخته شده است، از نظر فناوری پیشرفته‌ترین است. برایان گزارش ها
 • خرید-نانس؟ به جای خرید کریپتوگروهی از مدیران سابق بایننس، یکی از بزرگترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال، یک صندوق سرمایه‌گذاری 100 میلیون دلاری راه‌اندازی کرده‌اند. ژاکلین.

برای پذیرش رشد کامل محصول محور، یک تیم عملیاتی محصول قوی بسازید

انبوهی از مردم با پوشیدن پیراهن‌های قرمز شکلی گرافیکی که نماد عملیات محصول و کمک به رشد محصول است.

اعتبار تصویر: هنریک سورنسن (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

مدیران محصول نیازهای مشتری و نیازهای تجاری را به خدمات و ویژگی های پولساز تبدیل می کنند، اما این نقش محدودی است.

اگرچه مدیران با مشتریان و ذینفعان داخلی در فروش، بازاریابی و مهندسی تعامل دارند، اما به ندرت این اختیار را دارند که بهترین شیوه‌ها، انتخاب ابزارها یا مدیریت جنبه‌های عملیاتی خط محصول را بکار گیرند.

تاد اولسون، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل پلتفرم نرم افزار پندو، می نویسد: این در حال تغییر است زیرا شرکت های بیشتری نقش هایی را برای عملیات محصول اختصاص می دهند.

او می‌گوید: «این مانند راهی است که فروش و بازاریابی به بخش‌هایشان کمک می‌کند، و این یک ویژگی حیاتی برای هر شرکتی است که می‌خواهد محصول خود را مرکز چرخ قرار دهد.»

برای پذیرش رشد کامل محصول محور، یک تیم عملیاتی محصول قوی بسازید

TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و استارت آپ ها کمک می کند تا به جلو حرکت کنند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید.)

شرکت بزرگ فناوری

امروز “اخبار بزرگ فناوری” زیادی وجود داشت، بنابراین اجازه دهید به تجارت و دولت بپردازیم. متا به همه ما لطف می کند و خط مشی رازداری خود را بازنویسی و اصلاح می کند، بنابراین به جرات می توانیم بگوییم که می توانیم آن را درک کنیم. در گوگل، مقامات بریتانیایی در حال بررسی نقش گوگل در برخی سوءاستفاده‌های بالقوه ضد انحصار در حوزه فناوری اطلاعات هستند. در همین حال، توییتر با پرداخت 150 میلیون دلار تسویه حساب با رگولاتورهای ایالات متحده به دلیل ادعاهایی مبنی بر اینکه این شرکت رسانه های اجتماعی “امنیت و محرمانه بودن” داده های کاربران را برای چندین سال نادرست معرفی کرده است، موافقت کرده است.

در ادامه لحظاتی با قطار در توییتر، دیروز خبر را ارائه کردیم مبنی بر اینکه جک دورسی، مدیرعامل سابق، هیئت مدیره را ترک کرده است، و این خبر مبنی بر جهش سهام شرکت زمانی که ایلان ماسک گفت هنوز برنامه‌هایی برای خرید توییتر و تامین مالی بیشتر از این معامله دارد. . امروز، سرمایه‌گذاران در مورد ماسک هیجان‌زده نیستند و از او به دلیل دستکاری قیمت سهام به نفع او شکایت می‌کنند. ما در این مورد ادامه خواهیم داد.

در اخبار vroom، vroom Luminar چندین مدیر از اپل، انویدیا و تسلا را دستگیر کرد تا به توسعه فناوری مستقل خود ادامه دهند. Joby Aviation یک قدم به هدف خود برای تبدیل شدن به یک سرویس اشتراک گذاری خطوط هوایی تجاری پس از دریافت گواهینامه FAA برای انجام یک تجارت تاکسی هوایی نزدیکتر شده است.

آیا تسلیم می شوید یا تشنه چیزهای بیشتری هستید؟

 • یک نبرد حماسی: اپیک گیمز شکایت جدیدی علیه اپل تنظیم کرده و استفاده از برنامه های شخص ثالث توسط این غول فناوری را به چالش کشیده و گفته است که می تواند امنیت آیفون را به خطر بیندازد.
 • دوست به همین درد میخوره: TikTok با چپ و راست مانند Sprout Social، Hootsuite و Sprinklr به عنوان بخشی از برنامه توسعه بازاریابی وابسته خود دوست می شود که به بازرگانان اجازه می دهد تا حساب های TikTok خود را بدون واگذاری پلت فرم های بازاریابی محتوا به اشخاص ثالث مدیریت کنند.
 • سود در یک جعبه: Document Sharing Platform Box گزارش افزایش رشد را برای پنجمین سه ماهه متوالی دارد رون او با مدیر عامل شرکت آرون لوی آنجا بود تا تمام جزئیات را به دست آورد