منو سایت

 • خانه
 • اخبار استارتاپ
 • Daily Crunch: سونی با زیر نظر Bungie قصد دارد نیمی از بودجه توسعه استودیو پلی استیشن خود را در سال جاری روی بازی های زنده سرمایه گذاری کند.

Daily Crunch: سونی با زیر نظر Bungie قصد دارد نیمی از بودجه توسعه استودیو پلی استیشن خود را در سال جاری روی بازی های زنده سرمایه گذاری کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Daily Crunch: سونی با زیر نظر Bungie قصد دارد نیمی از بودجه توسعه استودیو پلی استیشن خود را در سال جاری روی بازی های زنده سرمایه گذاری کند.

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۱۵:۰۰ PDT به صندوق ورودی شما تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

جمعه مبارک، کرانچرها! 27 مه 2022 است و ما یک آخر هفته طولانی را آغاز می کنیم، زیرا اینجا در ایالات متحده آخر هفته روز یادبود است. دوشنبه خبری نیست – هاجه می رود 🍷 مزه شراب در Sonoma، و کریستین قصد دارد دوشنبه را سپری کند 🛋 او روی مبل می نشیند و هیچ کاری نمی کند که ما با تمام وجودمان جشن بگیریم. سه شنبه دوباره اینجا می بینمت!

مطمئن نیستید این آخر هفته چه کاری انجام دهید؟ این بررسی همه پادکست های شگفت انگیزی را که این هفته منتشر کرده ایم، بررسی کنید. این کار شما را حداقل برای چند ساعت مشغول خواهد کرد. – سلام و کریستین

TechCrunch برتر 3

 • غاز طلایی: مانیش امروز پرشور بود و نه یکی، بلکه دو تا از بهترین داستان های روزمان را نوشت. اولین مورد مربوط به Jar، یک شرکت فین‌تک هندی است که به دنبال یک دور سری B 50 میلیون دلاری است. شهروندان این کشور برای پس انداز پول حساب های بانکی دارند، اما جار به آنها کمک می کند کاری انجام دهند که ممکن است با آن آشنایی نداشته باشند – سرمایه گذاری. و شرکت تصمیم گرفت با چیزی که هندی ها دوست دارند، طلا شروع کند.
 • درب گردان: داستان دوم مانیش مربوط به مانیش دیگری است – مانیش ماهشواری، رئیس سابق توییتر هند که تنها پس از 6 ماه از استارتاپی که خود یکی از بنیانگذاران آن بود، جدا شد. Manish ما در ماه دسامبر اعلام کرد که ماهشواری پست توییتر خود را برای راه اندازی شرکت edtech Invact Metaversity با Tanai Pratap ترک کرده است. به نظر می‌رسید که این توافق مطابق برنامه‌ریزی نشده باشد، با برخی مشکلات با شرکت، از جمله بیرون آوردن محصول و برخی اختلافات با مدیریت.
 • گاهی قرار نیست که باشد: در مورد Substack، دور جدید سرمایه. اسب ها دیروز جزئیات تلاش خود برای افزایش سری C را در نظر گرفت، اما پس از آن که شرایط مساعدی نزد سرمایه گذاران وجود نداشت، آن را لغو کردند. امروز الکس برخی از لایه های پیاز را حذف می کند تا توضیح دهد که چرا اهداف تبلیغاتی مبتنی بر سری 2021 Substack در محیط سرمایه گذاری 2022 خوب عمل نمی کنند.

راه اندازی و VC

اوایل این هفته، آنیتا اعلام کرد که Adam “WeWork” Neumann با شروعی تازه و افزایش پشتیبانی از a16z بازگشته است. در پادکست Chain Reaction امروز، آنیتا و لوکاس در مورد اینکه آیا نویمان واقعاً سزاوار 70 میلیون دلار است و فرصتی دیگر صحبت کنید. ما کاملاً گیج شده ایم که چرا کسی دوباره روی او شرط بندی می کند و بدون شک شروع جدید او را به دقت زیر نظر خواهیم داشت.

چند گوهر دیگر برای شما:

 • تابستان گرم برای جنین: هری داستان 23 میلیون دلاری Colorfix Series B و ماموریت آن برای رنگ کردن پارچه ها با باکتری را پوشش می دهد.
 • پروتئین شیرین: Joywell از فرآیند تخمیر میکروبی ثبت شده برای تولید پروتئین های شیرین با طعم شیرین استفاده می کند، اما بدون هیچ گونه اشکالی. فقط 25 میلیون دلار جمع آوری کرد، کریستین گزارش ها.
 • زمان شروع مرموز: بنیانگذار Foursquare دنیس کراولی در تیمی از بنیانگذاران یک استارتاپ جدید به نام LivingCities است. تیم موسس چیز زیادی برای گفتن در مورد آنچه که دقیقاً در حال ساختن هستند، ندارند، لوکاس نوشتن.
 • گلابی یا مربع باشد: اسب ها 9 تیمی را که به تازگی در روز تظاهرات گلابی معرفی شده اند را بررسی می کند.

رانندگی کنید یا دیزلی

تصویر یک تانکر در حال بارگیری در ایلینوی.

اعتبار تصویر: بلومبرگ خلاق (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

قیمت گازوئیل به تنهایی حدود 17 درصد از تورمی را که امروز می بینیم ایجاد می کند تیم یک قطعه مهیج در مورد اینکه چگونه بنزین و گازوئیل ممکن است بهترین نباشند، می نویسد، به ویژه با توجه به اینکه اقتصاد از بالای صخره به پرتگاهی نگاه می کند که عمق آن برابر با خوش بینی عمومی ما در مورد آب و هوا در حال حاضر است.

شاید این دقیقاً همان چیزی است که مورد نیاز است: شاید وقتی منافع اقتصادی و اقلیمی در کنار هم قرار گیرند، گلدانی را با “بله، ما می توانیم چند سال دیگر در این سیاره زندگی کنیم” را در انتهای رنگین کمان پیدا کنیم.

دیزل چیز وحشتناکی است که اقتصاد به آن وابسته است

TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و استارت آپ ها کمک می کند تا به جلو حرکت کنند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید.)

شرکت بزرگ فناوری

 • برنامه های خدمات زنده سونی: سونی همه خدمات زنده خود را ارائه می دهد. به دنبال آن، Bungie توسط این شرکت در اوایل سال جاری خریداری شد. سونی این هفته برنامه هایی را برای زندگی شرکت خود پس از خرید، که شامل سرمایه گذاری بزرگ در صنعت بازی های زنده می شود، تنظیم کرد، اگرچه در مورد اینکه کدام یک از فرنچایزها تحت درمان قرار خواهند گرفت، به جزئیات اشاره نکرد.
 • با او تماس بگیرید: ما فکر می‌کردیم اسنپ‌چت فقط افرادی است که «تصاویر» کوچکی را برای افراد دیگر ارسال می‌کنند، اما این غول رسانه‌های اجتماعی برنامه‌های بزرگ‌تری از آن دارد. ویژگی سریع و جدید آن، «داستان‌های مشترک»، یکی از ویژگی‌های «داستان‌های سفارشی» آن است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا ببینند ما با این کار به کجا می‌رویم. نحوه کار به این صورت است: کاربرانی که به یک گروه اضافه می‌شوند می‌توانند دوستان خود را نیز اضافه کنند تا اشتراک‌گذاری داستان‌های خود را آسان‌تر کنند. نگران نباشید، اگر فردی از گروه، فنجان چای شما نباشد، داستان های شما با او به اشتراک گذاشته نمی شود.
 • خرابی پایگاه داده: Voto Consulting، یک شرکت آموزش استعداد در نیوجرسی، راه سختی را در مورد اینکه چه اتفاقی می‌افتد وقتی پایگاه داده را با رمز عبور محافظت نکنید و آن را آنلاین نگذارید، آموخته است. رزومه و اطلاعات شخصی حدود 30000 کارگر فاش شد. پسندیدن زک گزارش می دهد، داستان بسیار جالب تر می شود – چیزی که واقعاً باید خودتان بررسی کنید.
 • زمان رانندگی: در اخبار حمل و نقل امروز، ریوین درب را باز کرد و برخی از موتورهای شرکت را تنظیم کرد (بله، ما می دانیم که این یک وسیله نقلیه الکتریکی است) تا یک مدیر عملیات جدید، فرانک کلاین را استخدام کند. این در حالی رخ می دهد که برخی از تغییرات دیگر در رهبری، به عنوان رئیس تولید خداحافظی کرد. در همین حال، تسلا می‌گوید تا زمانی که نتواند خودروهای خود را در این کشور بفروشد و خدمات ارائه کند، کارخانه تولیدی در هند افتتاح نخواهد کرد. مانیش رفت و آمد بین این کشور و شرکت را شرح می دهد: کارمندان کشور می خواهند خودروها در داخل تولید شوند و تسلا از عوارض بالای واردات خود پیروی کند. اگر بازار به خوبی آزمایش نشود، تسلا هنوز نمی‌خواهد هزینه‌های بیشتری بپردازد. بنابراین رکود فوق العاده سرگرم کننده.