منو سایت

 • خانه
 • اخبار استارتاپ
 • Daily Crunch: طرح خرید ماسک در توییتر خواستار مدیر عامل جدید، استراتژی های درآمدی، کاهش مشاغل است.

Daily Crunch: طرح خرید ماسک در توییتر خواستار مدیر عامل جدید، استراتژی های درآمدی، کاهش مشاغل است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Daily Crunch: طرح خرید ماسک در توییتر خواستار مدیر عامل جدید، استراتژی های درآمدی، کاهش مشاغل است.

برای دریافت نمای کلی از بزرگترین و مهم ترین داستان های TechCrunch که هر روز ساعت 15:00 PDT به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود، در اینجا مشترک شوید.

جمعه، نه پنج ساله! 29 آوریل 2022 است، در اینجا ما با جدیدترین عناوین هستیم، اما صادقانه بگویم که مغز ما بیشتر روی تمام سرگرمی های هاردکور که قرار است این آخر هفته داشته باشیم متمرکز است. مانند شستن لباس، چرت زدن، بازی با حیوانات خانگی، مدتی کتاب خواندن و خوابیدن. من می دانم که ما پیر و خسته کننده هستیم، با آن کنار بیایید. – کریستین و سلام

TechCrunch برتر 3

 • من تسلا را می فروشم، برای یک توییت معامله خوبی دریافت می کنیم: میلیاردر مورد علاقه همه در شبکه های اجتماعی در حال فروش 4 میلیارد دلار از سهام تسلا است و گمان می رود که یک مدیر عامل جدید در توییتر داشته باشد. او همچنین به اشتراک گذاشت که شروع برنامه ای برای نحوه کسب درآمد از توییت ها دارد.
 • صبر کنید، شرکت ها باید پول در بیاورند؟ با تشدید رقابت و تحریف فزاینده مدل تجاری آن، قیمت سهام Robinhood در حال افزایش است.
 • خانه جایی است که مزایای آن عبارتند از: کارمندان Airbnb در این هفته با یک سورپرایز خنده دار مواجه شدند که این شرکت به کارمندان گفت که در حال معرفی فلسفه “همه جا زندگی کن، همه جا کار کن” است. آیا می خواهید در دفتر کار کنید؟ فهمیدی. آیا می خواهید از خانه به کار خود ادامه دهید؟ مشکلی نیست آیا می خواهید به یک کشور خارجی مهاجرت کنید و از آنجا کار کنید؟ بله، اما فقط تا 90 روز در هر سال. ما حدس می زنیم حتی آنها مجبور بودند جایی را خط بکشند.

راه اندازی و VC

سازنده پهپادهای غیرنظامی DJI و دولت های اوکراین و روسیه به اختلاف خود ادامه می دهند. اخیراً، DJI فروش خود را در اوکراین و روسیه متوقف کرد تا ظاهراً خنثی‌تر به نظر برسد.

امروز صبح ما به خصوص مجذوب آن شدیم جیم متولیمقاله معمولی برای شارژ دو طرفه. به عبارت دیگر: اگر برق قطع شود، برق خانه شما از باتری ماشین شما چه چیزی لازم است؟

جانی در زیرزمین است، داروها را مخلوط می کند، من در پیاده رو هستم، با تعجب اخبار را می خوانم:

 • آنها خیلی سریع رشد می کنند: این احساس زمانی است که شما واقعاً می خواهید پول کمی در یک شرکت استارت آپی سرمایه گذاری کنید، اما آنها کمی جوان هستند؟ بله، Techstars نیز از این متنفر است و یک صندوق جدید را با هدف سرمایه‌گذاری در شرکت‌ها از مراحل اولیه راه‌اندازی می‌کند.
 • انگار میدونم چی JPEG است: Revise 3.5 میلیون دلار جمع آوری می کند تا به NFT ها قدرتی فراتر از اینکه صرفاً یک تصویر زیبا باشد، بدهد.
 • بازی روی گوشی ها: Vercom که می خواهد با Twilio و Sinch رقابت کند، اتوماسیون بازاریابی MailerLite را به قیمت 90 میلیون دلار خریداری می کند.

با میلیاردها سرمایه شارژ شده، امروز با 9 استارتاپی که باتری های فردا را توسعه می دهند ملاقات کنید.

در اولین مقاله TechCrunch +، نویسنده ارشد آب و هوا، تیم دی چانت، به 9 استارت آپ که فناوری باتری برای وسایل نقلیه الکتریکی را بهینه می کنند، نگاه کرد که مجموعاً در 18 ماه گذشته چیزی بیش از 4 میلیارد دلار جمع آوری کرده اند.

بهبود فناوری‌هایی مانند باتری‌های حالت جامد، جایگزینی اجزای شیمیایی خاص و استفاده از مواد شیمیایی هیبریدی تنها برخی از تکنیک‌هایی هستند که استارت‌آپ‌ها برای باز کردن مزایایی مانند کاهش وزن و افزایش برد و ایمنی از آن‌ها استفاده می‌کنند.

او نوشت: «اما اتومبیل‌ها و کامیون‌ها تنها چیزی نخواهند بود که انقلاب باتری‌ها در چند سال آینده اتفاق بیفتد.»

همانطور که پیشرفت می کنیم، باتری های بهتر، سبک تر و ماندگارتر تغییراتی را در زندگی ما ایجاد می کنند که هم غیرمنتظره و هم خوش آمدید.

با میلیاردها سرمایه شارژ شده، امروز با 9 استارتاپی که باتری های فردا را توسعه می دهند ملاقات کنید.

TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و استارت آپ ها کمک می کند تا به جلو حرکت کنند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید.)

شرکت بزرگ فناوری

ما با خبر خوب در برابر نه کمی سوار ترن هوایی می شویم، پس دست و پای خود را روی برگه رای نگه دارید تا خوب باشید.

 • تاج آمازون از بین می رود: در حوزه ابر عمومی، ما متوجه می شویم که آمازون “پادشاه بلامنازع” است، اما مایکروسافت آماده است تا به قلعه حمله کند. آمازون همچنان دادگاه را در دست دارد و سال ها یک سوم کل ابر عمومی را کنترل می کند، اما مایکروسافت بی سر و صدا در حال ایجاد ارتش ابر عمومی است که اکنون از 20 درصد در سال گذشته 22 درصد را تشکیل می دهد.
 • و سود آمازون چندان خوب نیست: پس از انتشار اخباری مبنی بر زیان این شرکت در سه ماهه اول به دلیل «فشارها و فشارهای تورمی در زنجیره تأمین»، سهام این شرکت به پایین‌ترین حد در دو سال اخیر سقوط کرد.
 • اپل برداشت متفاوتی از سود دارد: در اخبار میوه امروز، اپل اطلاعات رکوردی در مورد درآمد خدمات منتشر کرد که با افزایش 17 درصدی نسبت به سال گذشته به 19.8 میلیارد دلار رسید. دلایل زیادی برای سه ماهه خوب وجود دارد، از جمله فروش بسیاری از آیفون ها، رایانه ها و ساعت ها.
 • نتفلیکس چند کاهش ایجاد کرده است: برخی از تحریریه تودوم دیروز اخراج شدند. شاید به خاطر داشته باشید که Tudum یک نشریه داخلی نتفلیکس است که فقط پنج ماه پیش راه اندازی شد. اگرچه نتفلیکس گفته است که Tudum بسته نمی شود، اما بدون مدیر تحریریه و حداقل هفت نفر دیگر به جلو می رود.