منو سایت

 • خانه
 • اخبار استارتاپ
 • Daily Crunch: ماسک خرید در توییتر را متوقف می کند تا زمانی که پلتفرم ثابت کند کمتر از 5٪ از کاربران ربات های اسپم هستند.

Daily Crunch: ماسک خرید در توییتر را متوقف می کند تا زمانی که پلتفرم ثابت کند کمتر از 5٪ از کاربران ربات های اسپم هستند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Daily Crunch: ماسک خرید در توییتر را متوقف می کند تا زمانی که پلتفرم ثابت کند کمتر از 5٪ از کاربران ربات های اسپم هستند.

سه شنبه 17 می 2022 است و ما در حال حاضر در بحبوحه بحران وجودی هستیم. آیا همه ما وقتی خیلی با خودمان صادق هستیم، در دل خود کمی اسپم نداریم؟

فردا، TC Sessions: Mobility آغاز می شود. سالن آخرین فرصت برای خرید بلیط برای رویداد شخصی ما چهارشنبه و پنجشنبه یا رویداد مجازی در روز جمعه! – سلام و کریستین

TechCrunch برتر 3

 • هرزنامه ها معامله توییتر را متوقف می کنند: ایلان ماسک امروز صبح توییت های قبلی خود را دو برابر کرد و اساساً گفت که اگر مدیر عامل توییتر پاراگ آگراوال نمی تواند ادعاهایی مبنی بر اینکه تعداد اکانت های اسپم و/یا جعلی حدود 5 درصد است را پشتیبانی کند که این شرکت می گوید معامله ماسک برای خرید توییتر ادامه نخواهد داشت.. حیف است بعد از این همه تلاش، داستان را دنبال کنم که نگذرد.
 • انتخاب توییتر با شماست: که سپس این سوال را ایجاد می کند: “آیا ایلان ماسک واقعاً می خواهد توییتر بخرد؟” الکس او عمیقاً به این موضوع می پردازد، و وقتی دوباره ظاهر می شود، متوجه می شود که شاید ماسک به دلایل مختلفی می خواهد از معامله خارج شود، یکی از آنها این است که این شرکتی نیست که او فکر می کرد.
 • دلار کجاست؟: توانمندسازی سایر شرکت‌ها برای ارائه محصولات مالی همچنان یک حوزه داغ برای سرمایه‌گذاران سرمایه‌گذاری خطرپذیر است تا دلارهای خود را سرمایه‌گذاری کنند. آخرین مورد، Unit است که پس از تکمیل یک دور سری C 100 میلیون دلاری، در حال حاضر یک تک شاخ است. نکته جالب در مورد کاری که Unit انجام می دهد این است که همه، حتی کسانی که در خالقان مستقل یا اقتصاد نیز می توانند این کار را انجام دهند.

راه اندازی و VC

ایکاروس دستورات ددالوس را نادیده می گیرد که خیلی نزدیک به خورشید پرواز نکند و بال های مومی او را آب کند. وضعیت مشابه باعث می شود پرنده برای تغییر مسیر و کاهش فروش خودرو به دنبال سودآوریبا توجه به برآورد سود سه ماهه اول، ربکا گزارش ها.

گرین لایت – که معمولاً روی حساب های بانکی کودکان تمرکز می کند – به طرز عجیبی به تازگی یک کارت اعتباری جدید را راه اندازی کرده است که به والدین کمک می کند تا برای فرزندان خود برای کالج پس انداز کنند. هدف کارت در نحوه بازاریابی آن منعکس می شود، اما در نهایت مانند هر کارت اعتباری دیگری که پول نقد را به مصرف کنندگان ارائه می دهد، کار می کند. آنیتا نتیجه می گیرد.

همه استارت آپ ها، همیشه:

 • دستگیره در و پنجره داشته باشید: دادن فرصتی به سرمایه گذاران عادی برای سرمایه گذاری در مالکیت جزئی خانه، مری ان گزارش می دهد که وارد یک سری A 25 میلیون دلاری شد.
 • محتوا وارد می شود، صفحات خارج می شوند: Storyblok 47 میلیون دلار برای آن جمع آوری کرد استفاده از CMS بدون هدر را برای کاربران غیر فنی آسان تر می کند که محتوا را از لایه ارائه سایت جدا می کند، اینگرید گزارش ها.
 • وقتی همه چیز به هم می ریزد: تشویق با سرمایه جدید 46 میلیون دلاری، اینستاگ قصد دارد با ارائه خدمات، دامنه خود را گسترش دهد خدمات بیشتر از رفع اشکالات مؤثر بر نرم افزار شما، مری ان گزارش ها. از یک طرف، این شرکت تمرکز خود را از گزارش اشکال و خرابی به ساختن نرم افزار نظارت بر عملکرد برنامه گسترش داده است “تا همه چیز را در مورد عملکرد تلفن همراه ثبت کند.”
 • من همه چیز را می خواهم، اکنون آن را می خواهم: با پیشرفت فناوری پایگاه داده بلادرنگ، داده های قدیمی ممکن است به زودی به گذشته تبدیل شوند. به نظر می رسد سرمایه گذاران حداقل به فروش اعتقاد دارند، کایل گزارش ها، ص تخمین زده می شود که 100 میلیون دلار با تخمین 1 میلیارد دلار جمع آوری کند.
 • خوب، من را چاپ کن کنار: روزها بعد MakerBot و Ultimaker برنامه هایی را برای ادغام اعلام کرده اند، یکی از معتبرترین رقبای شرکت ها حرکت های خود را انجام می دهد. مستقر در پراگ Prusa Research، Printed Solid را خریداری می کند، برایان نوشتن.

چگونه یک استراتژی داده برای DTC خود در هنگام راه اندازی ایجاد کنید و شاخص های مهم را شناسایی کنید

بچه خوک نقدی با قاعده و سطح تاشو روی زمینه سفید

اعتبار تصویر: deepblue4you (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

بیشتر استارتاپ‌های تجارت الکترونیک از همان پلتفرم‌های اولیه و ابزارهای تحلیلی برای جمع‌آوری داده‌های داشبورد استفاده می‌کنند که سلامت کسب‌وکارشان را اندازه‌گیری می‌کند.

به گفته مایکل پرز، مدیر رشد و داده در M13، در نتیجه، اکثر شرکت‌های متمرکز بر مصرف‌کننده، اشتباهات مشابهی را در مورد پالایش داده‌های معاملات خام مرتکب می‌شوند.

پرز گفت: «خطاهای محاسباتی که در داده‌های پلتفرم تعبیه شده است می‌تواند تیم‌ها را به اشتباه در محاسبه معیارهای کلیدی سوق دهد، ارزش مشتریان خود را در طول عمر به شدت بیش از حد تخمین بزند و برای کمپین‌های بازاریابی بیش از حد هزینه کند.

این دو خطای رایج داده را شناسایی می‌کند: ایجاد شاخص‌ها در سطح اشتباه از جزئیات و استفاده از معیارهای پایین دستی که معمولاً سیلوهای داده را ایجاد می‌کنند.

ما معمولاً طرفداران بزرگ ابزارهای هوش تجاری plug-and-play هستیم، اما این ابزارها با کسب و کار شما گسترش نمی‌یابند.»

TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و استارت آپ ها کمک می کند تا به جلو حرکت کنند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید.)

چگونه یک استراتژی داده برای DTC خود در هنگام راه اندازی ایجاد کنید و شاخص های مهم را شناسایی کنید

شرکت بزرگ فناوری

آیا می خواهید ردپای کربن شرکت خود را کنترل کنید؟ مایکروسافت پیشنهادی برای این کار دارد. این غول فناوری در حال پیوستن به غول های فناوری دیگر مانند Salesforce، Google (که خود برخی از ویژگی های امنیتی جدید را اعلام کرد) و IBM در ارائه محصولات ردیابی پایداری. در مورد مایکروسافت، مجموعه‌ای از داده‌ها را جمع‌آوری می‌کند که شرکت‌ها می‌توانند از آنها برای کاهش احتمالی این ردپا و دستیابی به اهداف پایداری استفاده کنند.

رابینهود هدف جدیدی را تعیین کرده است: امکانات بیشتر یکی شامل توانایی کاربران برای مدیریت کیف پول های رمزنگاری شده خود به جای اینکه Robinhood این کار را برای آنها انجام دهد. به نظر می رسد یک “کلید خصوصی” مرتبط با حساب های نگهبانی وجود دارد، بنابراین مطمئن شوید که آن را در جایی باقی نمی گذارید.

اخبار بسیاری از اپل امروز. ما نسخه کوتاه کوتاه را به شما ارائه خواهیم داد قوانین جدیدی که به برنامه های کاربردی اجازه می دهد تا به طور خودکار قیمت اشتراک را افزایش دهند (این مورد سوء استفاده نخواهد شد، اینطور نیست؟). این شرکت همچنین در حال راه اندازی خود است سری جدید کنسرت های Apple Music با اجرای زنده هری استایلز و ظاهراً در حال آزمایش نمایشگر خارجی E Ink است همانطور که یک دستگاه تاشو طراحی می کند.

برخی دیگر برای جلسه مربا بعد از ظهر شما:

 • نامه امتناع: میلیاردر فلیپ کارت ساچین بانسال نتوانست تاییدیه بگیرد برای راه اندازی فین تک برای دریافت مجوز از یک بانک هندی لازم است. اگرچه این یک شکست است، بانسال می گوید که “پایان راه نیست”.
 • بالاخره دنیا کوچک است: در حالی که همه داشتیم صحبت می کردیم Netflix تبلیغات را اضافه کنیدما آن را فراموش کردیم دیزنی + گفته است که در حال توسعه سطحی است که توسط تبلیغات پشتیبانی می شود، همچنین امروز اعلام شد که دیزنی به اندازه برخی دیگر از سرویس های استریم تبلیغاتی نخواهد داشت و هیچ تبلیغی را در محتوای پیش دبستانی قرار نخواهد داد.
 • تجارت الکترونیک هنوز در آفریقا در حال رونق است: حداقل بر اساس سود جومیا در سه ماهه اول. شرکت تجارت الکترونیکرشد دو رقمی در سفارشات، GMV و درآمد را در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ثبت کرد.