منو سایت

 • خانه
 • اخبار استارتاپ
 • Daily Crunch: منابع می گویند پلتفرم سازنده Fireside تا سقف 125 میلیون دلار سری A راحت خواهد بود.

Daily Crunch: منابع می گویند پلتفرم سازنده Fireside تا سقف 125 میلیون دلار سری A راحت خواهد بود.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Log4Shell برای هک سرورهای VMWare استفاده می شود

برای دریافت نمای کلی از بزرگترین و مهم ترین داستان های TechCrunch که هر روز ساعت 15:00 PST به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود، در اینجا مشترک شوید.

سلام و به روز چهارشنبه 23 فوریه 2022 به Crunch روزانه خوش آمدید! چیزهای زیادی برای رسیدن به امروز وجود دارد که ما را به تأخیر نمی اندازد، جز اینکه بگوییم رویداد متمرکز بر تحرک ما به عنوان یک هیجان شکل می گیرد. برای کار! – الکس

TechCrunch برتر 3

 • Fireside تحت حمایت کوبا می خواهد افزایش دهد: و به قیمت شارژ. به گفته مانیش سینگ خود ما، این سرویس که “به سازندگان از طریق پخش زنده و مجازی به مخاطبان کمک می کند” در جستجوی سری A است. Fireside قصد دارد حدود 25 میلیون دلار جمع آوری کند. وقتی معامله تمام شد بیشتر
 • با سقوط سهام نوبانک، زمان آن رسیده است که نگران ارزش گذاری فین تک باشیم? چرخه ریسک راه راه 2021 تعداد زیادی از حلقه‌های بزرگ فین‌تک را گرد هم آورد و شرکت‌های این بخش را عمومی کرد. اما در پایان سال 2021 و در سال 2022 شاهد کاهش برآوردهای فین تک بودیم. آنها امروز حتی بیشتر سقوط کردند. آیا زمان نگرانی فرا رسیده است؟
 • فناوری آب و هوا در حال گرم شدن است: داده ها نشان می دهد که بازار سرمایه گذاری در شرکت های اقلیمی در آتش است و سال 2021 مبالغ زیادی را برای این بخش به همراه خواهد داشت. اعداد در مقیاس فین تک نیستند، اما قابل توجه هستند، با 40 میلیارد دلار برای 600 معامله در سال گذشته. بیایید ببینیم آیا سال 2022 می تواند از این ارقام فراتر رود یا خیر.

شروع / VC

قبل از اینکه به دانلود روزانه راه اندازی خود بپردازیم، چند تماس از پوشش امروزی. ابتدا، Varos داده‌های مشتریان را جمع‌آوری می‌کند تا به شرکت‌های SaaS و تجارت الکترونیکی شاخص‌های عملکرد زمان واقعی را از بازار ارائه دهد. بنابراین، اگر نگران این هستید که نرخ تبدیل شما به تازگی کاهش یافته است، می توانید ببینید که آیا دیگران مشکلات مرتبط دارند یا خیر. تمیز.

و وندر Blissful را در معامله ای به ارزش 100 میلیون دلار خرید. خدمات خرید SaaS Vendr در سال گذشته به سرعت رشد کرد. Blissfully مدیریت SaaS را به دنیای Vendr می آورد و شاید به شرکت خریداری کننده کمک کند تا یک روش راه اندازی برای خرید و مدیریت نرم افزار ایجاد کند.

اکنون، برای غوطه ور شدن در حلقه های تأمین مالی، بیایید با مجموعه ای از رویدادهای مرتبط با داده ها شروع کنیم:

 • Redpanda در حال جمع آوری 50 میلیون دلار است: امروز با نام های شروع خوب، درست می گویم؟ این شرکت یک ابزار جریان داده منبع باز ساخته است. من سعی نمی کنم بیشتر از این توضیح دهم، زیرا نمی خواهم شما را تحقیر کنم. به گفته ران میلر، ردپاندا با کافکا روبرو می شود که جالب به نظر می رسد. (اشتباه را فراموش کنید، ما اکنون شروع کردیم به مقابله با پانداها، پسران!)
 • انطباق به عنوان یک سرویس 56 میلیون دلار افزایش می دهد: از آنجایی که جهان در حال ابداع نحوه برخورد بهتر با محرمانه بودن و امنیت داده ها است، تعداد فزاینده ای از استانداردها وجود دارد که باید توسط شرکت هایی که اطلاعات را پردازش می کنند رعایت شوند. Secureframe به تازگی یک ضرابخانه برای کار خود در فضا مونتاژ کرده است، که به گفته او به آن اجازه داد تا ARR خود را تا 10 برابر در سال 2021 افزایش دهد. بد نیست.
 • MLobs یک تجارت بزرگ است: من این احساس را دارم که همین چند هفته پیش دانشمند ابزارهای یادگیری ماشین یا ابزارهای Mlops بودم. اکنون باید یادگیری ماشین را اضافه کنیم قابلیت مشاهدهیا MLobs، به واژگان ما. آپوریا به تازگی 25 میلیون دلار برای تلاش های MLobs خود جمع آوری کرده است.
 • BlueVoyant یک چهارم میلیارد دلار جمع آوری می کند: طبیعتاً، شرکت امنیت سایبری به لطف معامله ای که در غیر این صورت یک خرید محسوب می شود، در حال حاضر یک تک شاخ است. اما جدا از رتبه بندی، BlueVoyant فقط انبوهی از پول جمع آوری کرد. برای چی؟ امنیت سایبری برای شرکت، ترکیبی از آنچه ما به عنوان “فناوری اختصاصی، بهترین ابزار شخص ثالث در کلاس و خدمات حرفه ای” توصیف می کنیم. از دست ندادن اطلاعات شما یک مشکل است بزرگ بازار.

و مثل همیشه، حلقه‌ها، معاملات و پیام‌های بیشتری برای خواندن وجود دارد:

 • چارلی داملیو + آجرهای سبک: از TikTok گرفته تا سرمایه گذاری مخاطره آمیز، دنیای افراد با نفوذ و سرمایه گذاران گرد هم می آیند. D’Amelio که در رسانه های اجتماعی شناخته شده است، روی LightBricks سرمایه گذاری کرده است که ابزارهای بصری برای رسانه های اجتماعی می سازد. توجه به هم افزایی دشوار نیست.
 • WorkWhile از شما می خواهد که در حین کار انعطاف پذیر باشید: من ایده اینجا را دوست دارم. WorkWhile شرکتی است که می خواهد به کارگران پاره وقت کمک کند تا کار پیدا کنند و از طیف وسیعی از مزایا مانند پرداخت روز بعد برخوردار شوند. صادقانه بگویم، روشی که ما با کارگران ناامن در ایالات متحده رفتار می کنیم زباله های مسطح است، و بنابراین خدماتی که به اطلاعات – و در نتیجه قدرت – به دست آنها بازگردد استقبال می شود.
 • ستاره های موسیقی در پشت تلفن بازی: Backbone به تازگی 40 میلیون دلار برای بازی های جانبی خود جمع آوری کرده است و بازی های موبایلی را امکان پذیرتر می کند. گرگ کومپاراک خود ما از طرفداران این محصول است و The Weeknd، Post Malone و Diddy برای تامین مالی در این رویداد سرمایه گذاری کرده اند.
 • اسمش را رویا نگذارید: پایپ، شرکتی که به دلیل ایجاد بازاری که شرکت‌های نرم‌افزاری می‌توانند درآمدهای آتی را در ازای پول بفروشند، شناخته شده است، در حال گسترش دامنه فعالیت خود به بازارهای جدید است. از جمله رسانه ها
 • در اخبار نامربوط، من اخیراً به مقدار زیادی پول رسیدم و کل کاتالوگ TechCrunch من اکنون توسط Pipe در اختیار شما قرار گرفته است! سفر خوبی داشته باشید، من از قایق بادبانی فریاد می زنم.

اما فکر نکنید که همه ما سر کار و خارج از بازی هستیم: امروز نگاهی عالی به Elden Ring up داریم، به علاوه یک قسمت پادکست در مورد اینکه استارت آپ ها چگونه باید در مورد استعفای بزرگ فکر کنند. لذت بردن!

14 سرمایه گذار در فناوری های اقلیمی استراتژی های خود را برای نیمه اول سال 2022 به اشتراک می گذارند

Log4Shell برای هک سرورهای VMWare استفاده می شود

اعتبار تصویر: پل سادرز (در یک پنجره جدید باز می شود)/ گتی ایماژ

تولید نفت و گاز آنقدر متان اضافی تولید می کند که احتراق در فرآیندی به نام احتراق ارزان تر از گرفتن آن برای فروش است.

تنها در ایالات متحده، تولیدکنندگان آنقدر گاز می سوزانند که فضانوردان در ایستگاه فضایی بین المللی می توانند میدان های نفتی را در 254 مایلی پایین تر شناسایی کنند.

اعتقاد بر این است که آنها همچنین می توانند یخچال تواین را در قطب جنوب ببینند – این یخچال به اندازه فلوریدا است، اما در حال کوچک شدن است زیرا گازهای گلخانه ای مانند متان گرما را در جو جذب می کنند که اقیانوس های ما را گرم می کند.

برای آخرین نظرسنجی سرمایه‌گذاران، با ۱۴ نفر تماس گرفتیم که از دلارهای خود برای مقابله با وضعیت اضطراری آب‌وهوایی استفاده می‌کنند. آنها علاوه بر به اشتراک گذاشتن پایان نامه سرمایه گذاری خود، به ما اطلاع می دهند که به دنبال چه چیزی هستند و چگونه موفقیت را اندازه گیری می کنند.

صحبت کردیم با:

 • الکس بوندار، شریک، شرکای سرمایه گذاری Acre
 • کارولین فانک، شریک، سرمایه خرس آبی
 • جورجیا شروین، مدیر ارشد ابتکارات و مشارکت های استراتژیک، شرکای حلقه بسته
 • Joshua Posamentier، یکی از بنیانگذاران و شریک مدیریت، Congruent Ventures
 • شیلا کان، شریک، شرکای انرژی تاثیر
 • هایدی لیندوال، شریک عمومی، نقطه آبی کمرنگ
 • رابرت داونی جونیور، جان شولهوف، استیو لوین و ریچل کروپا از Footprint Coalition
 • ماریانا سانکو، یکی از بنیانگذاران و شریک Future Ventures
 • والری شن، شریک و مدیر عملیاتی، شرکای سرمایه گذاری G2
 • تای نگوین، شریک، MCJ Collective
 • دیوید فریکمن، شریک عمومی، Norrsken VC

(TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و استارت آپ ها کمک می کند تا به جلو حرکت کنند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید.)

https://techcrunch.com/2022/02/23/14-climate-tech-investors-share-their-h1-2022-investment-strategies/

شرکت بزرگ فناوری

من شک دارم که اپل واقعاً با هلند رابطه خوبی داشته باشد، اما نزاع آن با ملت بر سر تکنیک‌های خرید درون برنامه‌ای بیشتر از نگرانی هلندی‌ها باعث عصبانیت می‌شود. ما گفتیم که اتحادیه اروپا می گوید که این شرکت “عمداً برای اجتناب از پیروی از دستور ضد انحصار هلند، پرداخت جریمه را انتخاب می کند.” اگر اپل از تیم Utrecth عصبانی نیست، چه می کند؟ او احتمالاً در تلاش است تا از ایجاد سابقه ای در اروپا که سایر کشورها از آن پیروی می کنند اجتناب کند.

 • به قانون داده، اروپا سلام برسانیدما می نویسیم: اتحادیه اروپا یک قانون داده جدید را پیشنهاد می کند که “از قبل شامل یک چارچوب سیاست دیجیتال بلندپروازانه برای ایجاد وضوح و انصاف در اشتراک گذاری داده های (عمدتا صنعتی) تولید شده توسط دستگاه های متصل است.” خوب به نظر می رسد.
 • TikTok در مورد ایمنی نوجوانان صحبت می کند: خدمات اجتماعی برخی از ابزارهای ایمنی خود را برای افراد زیر سن قانونی در سراسر جهان ارائه می دهد. این شرکت به دلیل مقیاس بزرگ و پیوندهایش با چین، کشوری که از نظر دیجیتالی با سایر نقاط جهان متفاوت است، در کانون توجه قرار دارد.
 • و اگر کاربر Xbox هستید، خبر خوب: مایکروسافت یکپارچه سازی استریم Twitch را مستقیماً به کنترل پنل ایکس باکس برمی گرداند.

اوه، و بدیهی است که لینکدین در حال ورود به بازی پادکست است. که منطقی است. زیرا من همیشه از یک شرکت ابری پلتفرم با امپراتوری نرم‌افزار سازمانی انتظار دارم که سخت‌افزار مصرف‌کننده را نیز بسازد، شرکت‌های بازی، موتورهای جستجو، شبکه‌های اجتماعی و سرویس‌های دیجیتال مختلف را داشته باشد و همچنین، بله، کارهای پادکست زیادی انجام دهد.

کارشناسان TechCrunch

کارشناسان dc

اعتبار تصویر: SEAN GLADWELL / Getty Images

TechCrunch برای کارشناسان TechCrunch استخدام می‌کند، پروژه‌ای در حال انجام که در آن از متخصصان برتر در مورد مشکلات و چالش‌هایی که در مراحل اولیه برای استارت‌آپ‌ها رایج است می‌پرسیم. اگر این شما یا فردی که می شناسید، می توانید از اینجا به ما اطلاع دهید.