منو سایت

Daily Crunch: هکرها نزدیک به 200 گیگابایت از کد منبع داخلی سامسونگ را منتشر می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Daily Crunch: هکرها نزدیک به 200 گیگابایت از کد منبع داخلی سامسونگ را منتشر می کنند

برای دریافت نمای کلی از بزرگترین و مهم ترین داستان های TechCrunch که هر روز ساعت 15:00 PST به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود، در اینجا مشترک شوید.

سلام و به Crunch روزانه برای دوشنبه، 7 مارس 2022 خوش آمدید! امروز یک خبرنامه کامل داریم، پس برای خلاصه اخبار تبلیغ کنید. اما ابتدا، این یک مرحله اولیه است ماه آینده و من بلیط هواپیما دارمبنابراین اندازه گیری هیجان در اینجا در TechCrunch HQ Providence (همچنین به عنوان خانه من شناخته می شود) خارج از نمودار است. و برای اضافه کردن به وضعیت کلی انیمیشن من، ما فقط اعلام کردیم که Slava Rubin و Sahil Lavingia در مورد تامین مالی این رویداد صحبت خواهند کرد! – الکس

TechCrunch برتر 3

 • توییتر در حال تلاش برای بازیابی این سرویس در روسیه است: در حالی که برخی از شرکت های فناوری در تلاش برای قطع روابط با روسیه پس از حمله دولت این کشور به اوکراین هستند، برخی دیگر تلاش می کنند خدمات خود را در این کشور حفظ کنند. به عنوان مثال، ابزارهای ارتباطی چیزی نیستند که باید خاموش شوند. بنابراین، در میان گزارش‌هایی مبنی بر اینکه دسترسی به توییتر در روسیه به طور فزاینده‌ای دشوار می‌شود، این شرکت گفت که روی آن کار می‌کند. با توجه به سطوح فزاینده سانسور در روسیه، بازگشت به توییتر یک موهبت خواهد بود.
 • با وجود افزایش هزینه ها، سرمایه گذاری خطرپذیر به سرمایه گذاری در استارت آپ ها با BNPL ادامه می دهد: TechCrunch اخیراً اعلام کرد که Tabby 54 میلیون دلار برای تمدید جمع آوری کرده است که Sequoia Capital India و STV پیشتاز هستند. و ما به درآمد Klarna نگاه کردیم که رشد قیمت یک ارائه دهنده بزرگ BNPL را نشان داد. همانطور که می توانید تصور کنید بین این دو داستان تنش وجود دارد.
 • سامسونگ نقض را تایید کرد: جدا از سایر هک‌های پرمخاطب اخیر، غول الکترونیک کره‌ای سامسونگ یک موفقیت را تأیید کرده است. TechCrunch می نویسد که “هکرها نزدیک به 200 گیگابایت داده محرمانه از جمله کد منبع فناوری های مختلف و الگوریتم های عملیات باز کردن قفل بیومتریک را دریافت کرده و به بیرون درز داده اند” که بسیار بد است.

راه اندازی و VC

قبل از اینکه به نوشتن معمول خود درباره اخبار استارت آپی بپردازیم، اجازه دهید در مورد خودروهای خودران صحبت کنیم. Pony.ai، یک شرکت با ریشه در ایالات متحده و چین، می نویسد TechCrunch به تازگی شاهد افزایش ارزش خود به 8.5 میلیارد دلار با اولین بسته شدن سری D خود بوده است که مایل ها بالاتر از آخرین ارزش گذاری آن است. 5.3 میلیارد دلار و نشان می دهد که هنوز سرمایه کافی برای فناوری خودران در بازار وجود دارد. خوبمی گویم چون دیگر نمی خواهم رانندگی کنم.

 • نشانه های بیشتر از یک بازار استارت آپی در آفریقا: چندی پیش، یک دور 30 ​​میلیون دلاری در آفریقا خبر بزرگی بود. با این حال، در چند سال اخیر، راه اندازی این قاره و نتایج شرکت های پرریسک سرعت گرفته است. به طوری که امروز TechCrunch نوشت که Dash، یک استارت‌آپ غنا که می‌خواهد «پرتفوی متصل برای آفریقایی‌ها بسازد»، به تازگی 32.8 میلیون دلار جمع‌آوری کرده است. دانه گرد بد نیست!
 • تراکنش های سریع تر بلاک چین + حریم خصوصی = اسپرسو؟ این جوهر پروژه Espresso Systems و “زنجیره” جدید آن است. اسپرسو که توسط تیمی از محققان گروه تحقیقاتی رمزنگاری کاربردی دانشگاه استنفورد ایجاد شده است، اولین پروژه رمزنگاری نیست که چنین وظایفی را انجام می دهد. اما از آنجایی که گروه در حال ساخت یک زنجیره تک لایه به جای یک زنجیره دو لایه در بالای اتریوم است، ما از اعلام آن دلگرم شدیم.
 • ESGgo می خواهد اثربخشی ESG را اندازه گیری کند: اهداف زیست محیطی، اجتماعی و حاکمیتی (ESG) این روزها داغ هستند، زیرا شرکت ها حداقل به نظر می رسد که به چیزی بیش از جریان های نقدی کوتاه مدت خود علاقه مند هستند. با این حال، هنگامی که اهداف ESG مشخص شد، چگونه می‌توانیم بدانیم که آیا آنها به دست آمده‌اند یا چه زمانی؟ ESGgo می‌خواهد نرم‌افزاری را فقط برای این حوزه ایجاد کند.
 • Circular.io می خواهد با استعدادهای فنی بحران را کاهش دهد: اکنون با هشت رقم سرمایه، Circular.io یک مدل تمیز برای کمک به افراد در استخدام استعدادهای فناوری دارد. در اصل، این شرکت از “رویکرد پلتفرمی استفاده می کند که شرکت ها را تشویق می کند تا استعدادهای فناوری را که نمی توانند در شبکه استخدام Circular استخدام کنند، توصیه کنند.” آیا این در مقیاس کار خواهد کرد؟ چه کسی می داند! اما با توجه به اینکه هر شرکتی کار سختی برای استخدام دارد، ما فکر نمی کنیم که شرکت TAM را از دست بدهد اگر مدل آن واقعاً مقیاس پذیر باشد.
 • Cayena می خواهد سفارشات غذایی LatAm را دیجیتالی کند: خنده داره. بدیهی است که بازار لوازم آماده سازی غذا (کافه ها، هتل ها، رستوران ها و غیره) در آمریکای لاتین پراکنده است و اغلب از طریق تلفن انجام می شود. Cayena می خواهد این ناکارآمدی را با مقدار زیادی فناوری از بین ببرد. این استارتاپ در سال 2020 شروع به کار کرد و از آن زمان به سرعت در حال رشد است.
 • جنگ با گاز (مالیات): اگر اسپرسو بازار بلاک چین را مختل نکند، مشکل هزینه های بالای گاز (تراکنش ها) بلاک چین های محبوب باقی خواهد ماند. آرجنت معتقد است که راهی برای دور زدن آنها وجود دارد، یعنی یک کیف پول ارز دیجیتال به روز شده. از zkSync برای کمک به گروه بندی تراکنش های بلاک چین اتریوم استفاده می کند و امیدوار است هزینه های گاز را برای کاربرانش کاهش دهد. استفاده از کریپتو هنوز بسیار دشوار است، اما حداقل می‌تواند آن را ارزان‌تر کند.
 • کاپیتان تازه از برآورد جدید 500 میلیون دلاری استقبال می کند: بازار استفاده از فناوری برای بهبود صنایع قدیمی شوخی نیست. کاپیتان فرش مثال خوبی برای این موضوع است. او از مزرعه تا خرده فروشی در دنیای غذاهای دریایی کار می کند و به تازگی 100 میلیون دلار برای تلاش های خود جمع آوری کرده است. Prosus Ventures و Tiger Global پس از سرمایه گذاری در این شرکت، این حلقه را رهبری کرده اند.

بنیانگذاران رباتیک: تمرکز خود را روی حل مسئله متمرکز کنید، نه تکنولوژی

Daily Crunch: هکرها نزدیک به 200 گیگابایت از کد منبع داخلی سامسونگ را منتشر می کنند

اعتبار تصویر: برایس دوربین / TechCrunch

صنعت رباتیک با جهش و مرزها در حال پیشرفت است، بیانیه ای واقعی برای کسانی که ربات های اطلس شرکت Boston Dynamics را در اجرای پارکور دیده اند.

با این حال، بنیانگذاران باید آماده باشند تا به جای تبلیغ صرفاً مزایای فناوری خود، درباره کاربردهای عملی بحث کنند.

در یکی از قسمت‌های اخیر TechCrunch Live با موسس Agility Robotics و مدیر ارشد فناوری، جاناتان هرست و یکی از بنیانگذاران Playground Global، بروس لیک، به گذشته نگاه کردند که چگونه معرفی اولیه Agility فناوری چشمگیر خود را با نیازها و خواسته‌های مشتریان آینده خود ترکیب کرد.

هرست گفت: «از دیدگاه مشتری، می‌توانید ببینید که چگونه به آن نگاه می‌کنند و می‌گویند: «اوه، من می‌توانم تصور کنم که چگونه مشکل من را حل می‌کند». “این فقط از نظر فنی جالب نیست. این انتقال همان جاست.”

(TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و استارت آپ ها کمک می کند تا به جلو حرکت کنند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید.)

بنیانگذاران رباتیک: حوزه خود را حول محور حل مسئله بسازید، نه فناوری

شرکت بزرگ فناوری

 • AppleTV + به Xfinity می آید: ببینید، این در مورد افرادی که در مورد آنها صدق می کند صدق می کند. اما خوب است که ببینیم سرویس های استریم به طور کلی در حال گسترش ردپای خود در پلتفرم هستند. چرا؟ زیرا این جهتی است که ما می خواهیم چیزها به عنوان مصرف کننده در آن حرکت کنند.
 • گوگل می‌گوید کروم اکنون در مک و اندروید سریع است: هی، نگاه کن، رقابت برای مرورگرها! کروم نسخه 99 – بله، اشتباه تایپی نیست – رکوردهای جدیدی را در تست های سرعت خاص ثبت می کند. این بدان معناست که بر اساس برخی شاخص‌ها، ممکن است گوگل ادعا کند که سریع‌ترین مرورگر را دارد. اگرچه باید بگویم که سرعت کروم در سال‌های اخیر من را نگران نکرده است، زیرا من بیشتر روی این موضوع تمرکز کرده‌ام که مرورگر گوگل چگونه RAM را مانند اسب آبی گرسنه گرسنه پس از سنگ مرمر می خورد.
 • اینستاگرام اپلیکیشن ها را حذف می کند: آیا هنوز از محصولات Hyperlapse یا Boomerang در اینستاگرام استفاده می کنید؟ خب متاسفم آنها از اپ استور خارج می شوند. این پس از آن است که اینستاگرام اعلام کرد برنامه IGTV خود را حذف خواهد کرد تا بیشتر روی تجربه اصلی خود تمرکز کند. تمرکز خوب است. قرار دادن 2,348,238 چیز در یک برنامه اینطور نیست.