منو سایت

 • خانه
 • اخبار استارتاپ
 • Daily Crunch: هیئت مدیره توییتر خرید 44 میلیارد دلاری ماسک را تایید کرد و فروش را “بهترین راه رو به جلو” توصیف کرد.

Daily Crunch: هیئت مدیره توییتر خرید 44 میلیارد دلاری ماسک را تایید کرد و فروش را “بهترین راه رو به جلو” توصیف کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Daily Crunch: هیئت مدیره توییتر خرید 44 میلیارد دلاری ماسک را تایید کرد و فروش را "بهترین راه رو به جلو" توصیف کرد.

برای دریافت نمای کلی از بزرگترین و مهم ترین داستان های TechCrunch که هر روز ساعت 15:00 PT به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود، در اینجا مشترک شوید.

روز 25 آوریل 2022 است. ما بیشتر روز را به تماشای ایلان از نزدیک سپری کردیم، اما به نظر می رسد (در انتظار جزئیات و کاستی های نظارتی) که این پرونده به پایان رسیده است. پسری با سوسیس‌های فضایی و ماشینی که با باتری کار می‌کند حالا صاحب خوشبخت یک اپلیکیشن پرنده نگری است. آلیس و تیلور اگر مسیر تقاطع نمودار ون بین پرنده‌شناسی و درام میلیاردر را گم کرده‌اید، یک جدول زمانی مناسب برای کل حماسه «این به‌عنوان یک نویسنده کمدی کمد» و «کارتان را از دست بدهید» جمع‌آوری کنید.

کریستین و سلام

TechCrunch برتر 3

 • ایلان ماسک با توییتر به توافق رسیده است: این پایان است، مردم – پس از پیگیری دقیق این موضوع در هفته گذشته، اکنون باید چیز دیگری برای وسواس پیدا کنیم. ماسک و توییتر برای هر سهم 54.20 دلار به توافق رسیدند و غول رسانه های اجتماعی را 44 میلیارد دلار تخمین زدند. ماسک در ادامه درباره «آزادی بیان» صحبت کرد، که ما را به این فکر می‌کند که آیا حساب یک رئیس‌جمهور سابق بازیابی خواهد شد یا خیر.
 • متا یک مغازه دارد، واقعی: برای شرکتی که سعی دارد ما را در متاورس بفروشد، جالب است که بدانیم روش متا برای انجام این کار این است که ما را وارد یک فروشگاه کند تا بتوانیم همه ابزارها و جادوگران آنها را به وفور امتحان کنیم. اگرچه ممکن است چندان تعجب نکنیم. حدس می‌زنم مخاطب هدف آن‌ها کسانی هستند که دوست دارند از هر زاویه به مسائل نگاه کنند. خوب بازی کرد!
 • Zenda دستمزد مدارس را در آفریقا دیجیتالی می کند: به‌عنوان کسی که در حال آماده‌سازی برای فرستادن بزرگ‌ترین خود به کالج در دو سال کوتاه بود، برایم جالب بود آنیبا تأمل در مورد اینکه چگونه Zenda مستقر در امارات به والدین آفریقایی زبان در سراسر جهان کمک می کند تا به جای ارائه فیش های سپرده بانکی به عنوان مدرک پرداخت، هزینه های مدرسه آنلاین را پرداخت کنند. این شرکت همچنین در حال تحقیق در مورد برخی از محصولات سلامت مالی است که، اجازه دهید با آن روبرو شویم، همه ما به موارد بیشتری نیاز داریم.

راه اندازی و VC

کاری که می‌توانید با مجموعه‌های کلان داده انجام دهید بسیار خوشحال‌کننده است، و مقاله Kyle به چگونگی مدل‌سازی و پیش‌بینی بازارهای آینده توسط برخی از محققان سوئیسی و استارت‌آپ‌هایی می‌پردازد که تأمین مالی خواهند شد.

به نظر می رسد در چند روز اخیر بسیار عصبانی بودم. امروز درباره احمقانه‌ترین محصول عکاسی که طی سال‌ها بررسی کرده‌ام نوشتم، و در آخر هفته در سایت اشتراک ما، TC +، یک ویژگی در مورد نحوه استفاده کلاهبرداران از دامنه‌های منقضی شده برای کلاهبرداری از Google ظاهر شد.

بیشتر ▼؟ اما بله، البته:

 • افراد کافی نیست؟ چند تقلبی درست کنید: شما فکر می کنید که 8 میلیارد نفر کافی است، اما واضح است که فناوری موافق نیست. مایک به بررسی این موضوع می پردازد که چرا ما افراد مصنوعی بسیاری را خواهیم دید که تقریباً به زودی در هر گوشه ای از اینترنت ظاهر می شوند.
 • هر بار به من پرداخت کنید، حدس می‌زنم: اجاره بهای بیش از 15 میلیارد دلار هر ماه در ایالات متحده با تاخیر پرداخت می شود و باعث ایجاد انواع استرس می شود. Circa می‌خواهد به این موضوع پایان دهد و 2 میلیون دلار جمع‌آوری کرده است تا در مورد مالکانی که بین 1000 تا 10000 مستاجر دارند مطلع شود.
 • پلت فرم معاملاتی فین تک: Rooser یک پلتفرم تجارت غذاهای دریایی ایجاد کرد و برای ادامه سفر، 23 میلیون دلار استخوان یا صدف یا هر نامی که شما نامیدید جمع آوری کرد.
 • از دریا تا دریای درخشان: اعتقاد بر این است که OpenSea با خواندن sea-shaNFTys در تمام طول راه، Gem را خریداری کرد، بلافاصله پس از اینکه یکی از بنیانگذاران دومی به دریا انداخته شد، زیرا ظاهراً او مانند یک زباله مطلق انسان رفتار می کند.

برخی از داستان های TC + که ممکن است از دست داده باشید:

 • دریچه ها را چسب بزنید: قطعه عالی برایان امروز در TC + مصاحبه با Sapphire Ventures کیتی گائو در مورد اینکه چگونه سرمایه گذاری خطرپذیر می تواند به استارت آپ ها کمک کند تا در مراحل اولیه در برابر طوفان مقاومت کنند.
 • آیا به یک وکیل اولیه نیاز دارم؟ در این قطعه TC + ناتاشا زمانی از هم می پاشد که شما می توانید آن را خودتان انجام دهید و زمانی که نیاز به استخدام یک حرفه ای با یک وکیل لیندزی مگنانو دارید.
 • ما به عرشه های بدبو نیاز نداریم: در اینجا آمده است که Deal چگونه بیش از نیم میلیارد به رهبری a16z بدون مونتاژ عرشه جمع آوری کرد.

سوالات خود را در مورد فضای TechCrunch + Twitter با وکیل مهاجرت سوفی آلکورن ارسال کنید.

Daily Crunch: هیئت مدیره توییتر خرید 44 میلیارد دلاری ماسک را تایید کرد و فروش را "بهترین راه رو به جلو" توصیف کرد.

روز سه‌شنبه، 26 آوریل، ساعت 14:30 PT / 17:30 ET، TechCrunch + میزبان فضای توییتر با سوفی آلکورن، وکیل مهاجرت مستقر در سیلیکون ولی و نویسنده ستون Dear Sophie است که هر چهارشنبه در TechCrunch + نمایش داده می‌شود.

او در مورد تعدادی از مسائل مهم برای کارگران و بنیانگذاران فناوری که در نظر دارند فروشگاهی در ایالات متحده باز کنند، از جمله ویزای H-1B، مسیرهای دانشجویان بین المللی بنیانگذار، و توصیه های خود به اعضای جامعه فناوری اطلاعات اوکراین که تحت تأثیر تهاجم روسیه است، بحث خواهد کرد. . .

این فضا برای همه باز است، پس کلیک کنید برای چت و سوالات مهاجرتی خود را ارسال کنید تا در هنگام پرسش و پاسخ آنها را مطرح کنیم.

(TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و استارت آپ ها کمک می کند تا به جلو حرکت کنند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید.)

سوالات خود را در مورد فضای TechCrunch + Twitter با وکیل مهاجرت سوفی آلکورن ارسال کنید.

شرکت بزرگ فناوری

 • شما نمی توانید در مورد یک شورت کوروت بدون یک شازده کوچولو در پس زمینه بنویسید. بنابراین در حالی که این موضوع ادامه دارد، مدل جدید EV در نگاه اول شما را به روزهای مایکل کیتون در «بتمن» بازمی گرداند، موسیقی متنی که به خاطر خواهید داشت تا حد زیادی شامل Price است. به هر حال، این ویدیو کاملاً پورنو ماشین است، اما فناوری پشت آن می‌تواند شما را نیز خرخر کند. فناوری باتری جدید جنرال موتورز از گرمای خود خودرو برای بهبود برد، شتاب و کارایی استفاده می کند. شوهرم از من می پرسد که چه نوع ماشینی می خواهم و شاید تازه آن را پیدا کرده باشم.
 • بسیاری از اخبار جریان امروز: به نظر می رسد که اپ استور اپل و اپل موزیک همچنان با مشکلاتی مواجه بودند که ما برای انتشار آن اقدام کردیم. Amazon Prime در حال حاضر با کمک کمی از Jason Derulo در TikTok است. لورن استدلال خوبی برای اینکه چرا نتفلیکس باید وارد ورزش زنده (پول کلان، کلان، هنگفت) شود و Spotify صندوقی را برای حمایت از پروژه های منبع باز مستقل راه اندازی کرده است و به توسعه دهندگان کمک می کند تا این کار را ادامه دهند.
 • اکنون به نظر می رسد که Google Pixel Watch چیزی خواهد بود. پسندیدن برایان اشاره می کند که برای این ساعت “جاده ای طولانی و صخره ای” بود، اما من هیجان زده هستم که چند لعاب جدید را به دوستان آیفون خود نشان دهم.
 • سرمایه گذاران در حال ورود به “فروشگاه های ویژه” هستند و من خوشحالم کایل اینجاست تا همه چیز را در مورد اینکه آنها چیست و چرا جذاب هستند توضیح دهد.