منو سایت

 • خانه
 • اخبار استارتاپ
 • Daily Crunch: پلت فرم هویت به عنوان یک سرویس Okta می گوید که در ژانویه یک نقض شبکه را در خود جای داده است.

Daily Crunch: پلت فرم هویت به عنوان یک سرویس Okta می گوید که در ژانویه یک نقض شبکه را در خود جای داده است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Daily Crunch: پلت فرم هویت به عنوان یک سرویس Okta می گوید که در ژانویه یک نقض شبکه را در خود جای داده است.

برای دریافت نمای کلی از بزرگترین و مهم ترین داستان های TechCrunch که هر روز ساعت 15:00 PT به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود، در اینجا مشترک شوید.

سلام و به روز سه‌شنبه، 22 مارس 2022، به Crunch روزانه خوش آمدید! ما با هیجان اعلام می کنیم که چند نفر دیگر را برای کمک به شما در آوردن این خبرنامه می آوریم. کریستین هال به عنوان مثال، امروز به نوشتن بخش های فناوری بزرگ و استارتاپ ها کمک کرد. حاج جان کمپس این هفته نیز تغییر خواهد کرد. آنها را دنبال کنید!

قبل از شروع، بیایید در مورد تحرک هوایی و برنامه ریزی شهری برای رویداد آینده Sessions: Mobility صحبت کنیم، بنابراین اگر این کیف شماست، روی پیوند کلیک کنید. حالا سر کار! – الکس

TechCrunch برتر 3

 • نشت Okta، ذخایر: TechCrunch گزارش داد: Okta، یک شرکت سهامی عام و تازه تاسیس سابق، امروز پیشرفت ماه ژانویه را تأیید کرد، “پس از اینکه هکرها تصاویری را در یک شب منتشر کردند که ظاهراً دسترسی به سیستم های داخلی شرکت را نشان می دهد.” سهام این شرکت در ابتدا پس از افتتاح به شدت کاهش یافت، اما در معاملات روزانه بهبود یافت.
 • Forge نشان می دهد که بازار IPO نمرده است: فورج به سرمایه گذاران در شرکت های خصوصی کمک می کند تا سهام استارت آپ ها را به دیگران بفروشند. بنابراین کمی طعنه آمیز است که این شرکت امروز در ترکیب SPAC به بازار عرضه شد. اما این پیشنهاد موفقیت تکان‌دهنده‌ای بود، با رشد شرکت عمومی جدید در حین نوشتن این خبرنامه، حدود 60 درصد. این یکی از بهترین کارهایی است که در چند وقت اخیر دیده‌ایم – و می‌تواند به سایر شرکت‌های خصوصی کمک کند راه خودشان را ببینند.
 • Muni زنان LatAm را قادر می سازد تا از خرید کسب درآمد کنند: Muni بازی‌ای است که خرید آنلاین را در مکان‌هایی که سفارش دیجیتالی کالا معمول نیست، رایج‌تر می‌کند. با همکاری با رهبران جامعه که می توانند برای کارشان پول دریافت کنند، مصرف کنندگان می توانند سفارشات گروهی را سفارش دهند، که سپس به صورت جمعی تحویل داده شده و بر اساس آخرین مایل از آنجا توزیع می شوند. این شرکت به تازگی سری A 20 میلیون دلاری را به رهبری Lightspeed Venture Partners بسته است.

راه اندازی و VC

برای شروع، بیایید لبخند بزنیم. آیا اخیراً زیاد در زوم بوده اید؟ آیا می خواهید یک گربه در اعماق روح خود باشید؟ اگر چنین است، ممکن است بخواهید نگاهی به این ابزار زوم خالص بیندازید تا شما را به یک حیوان تبدیل کند. ابزار کوچک سرگرم کننده ممکن است کودکان را هدف قرار دهد، اما من کاملاً قصد دارم از آن در دستان بعدی خود استفاده کنم. (سلام و درود بر آماندا سیلبرلینگ برای این واقعیت که TechCrunch عجیب است.)

اگر به بازار استارت آپ ها برسیم، اخباری در مورد تک شاخ ها داریم که به ما شلیک می کنند. جیوز که هست نه محصول موتور جستجو، به تازگی 180 میلیون دلار در حدود 2.1 میلیارد دلار جمع آوری کرده است. شرکت فین تک به لطف این واقعیت که ارزش جیوز را در حدود نیم سال چهار برابر می کند، از بقیه متمایز است. و سپس Capitolis وجود دارد که 110 میلیون دلار در حدود 1.6 میلیارد دلار جمع آوری کرد. شرکت‌های آمریکایی و اسرائیلی با مؤسسات مالی بزرگ درباره «چگونه پول جابه‌جا می‌کنند» کار می‌کنند اینگرید لوندن گزارش ها.

اخیراً، شرکت‌های فناوری کشاورزی بیشتری را تحت پوشش قرار داده‌ایم که آنها را در یک سطل با عنوان «agtech» دسته‌بندی می‌کنیم. پس بیایید تعدادی از آخرین عناوین خود را از این برداشت خاص جمع آوری کنیم، درست است؟ اول، رباتی که زمین های قدیمی را برای شاخص های سلامت و مشکلات احتمالی اسکن می کند. حداقل در مورد روبات ها نیز جذاب است. همچنین داستان تعدادی را نوشتیم که به جای اینکه از درب پول جمع کنند، یک نشریه agtech راه اندازی کردند که آن را در یک صندوق گذاشتند. این یک نخ فوق العاده جالب است.

 • مدیرعامل Unicorn Cityblock Health: تغییر مدیرعامل قبل از عرضه اولیه عمومی توسط یک استارت آپ 6 میلیارد دلاری معمول نیست، بنابراین وقتی Cityblock Health یکی از بنیانگذاران Toyin Ajay را به یک نقش اجرایی ارشد منتقل کرد، متوجه شدیم. این شرکت تاکنون 900 میلیون دلار برای کار خود به عنوان ارائه دهنده مراقبت های اولیه با تمرکز بر مراقبت های خانگی و مجازی جمع آوری کرده است. پادکست ما پیدا شد به داستان می پردازد.
 • هارنس عمیق تر به ابزارهای توسعه دهنده منبع باز می پردازد: با افزایش روزافزون استارت‌آپ‌هایی که یک موقعیت منبع باز ایجاد می‌کنند، شوک بزرگی نیست که هارنس – که در حال تلاش برای ایجاد یک پلت فرم مدرن کامل‌تر برای ابزارهای توسعه‌دهنده است. ران میلر گزارش – ChaosNative را بخرید که ابزارهایی را برای توسعه دهندگان منبع باز می سازد. به گزارش TechCrunch، این اولین خرید این شرکت منبع باز نیست.
 • امروز با نام های شروع خوب: Eko که در تلاش است تا “هوش مصنوعی کاربردی در فضای گوشی پزشکی” را معرفی کند، نام خوبی دارد. به هر حال، اکوکاردیوگرام به پژواک قلب گوش می دهد که نام آن را مناسب می کند. ابزار گوشی‌پزشکی دیجیتال این استارت‌آپ هنوز مجوز استفاده بالینی از نرم‌افزار خود را از سازمان غذا و داروی ایالات متحده دریافت نکرده است، اما با 30 میلیون دلار سرمایه جدید، ما معتقدیم بودجه‌ای برای مشاهده این تلاش‌ها در سراسر خط وجود دارد.
 • Rokid نشان می دهد که هنوز در بازار است و آماده جهانی شدن است: از سال 2018 تاکنون چیز زیادی از شرکت چینی واقعیت افزوده Rokid نشنیده‌ایم، اما سری جدید 160 میلیون دلاری آن از سری C ثابت می‌کند که این شرکت آماده است تا بخش بیشتری از شرکت‌های جهان را در اختیار بگیرد. برای اطلاعات بیشتر در مورد عینک و هدفون هوشمند برای کارگران مزرعه مراقب باشید.
 • فایرفلای هوافضا SPAC را هدف قرار می دهد؟: درخواست اخیر از کمیسیون ارتباطات فدرال ایالات متحده نشان می دهد که پرتاب موشک برنامه هایی برای عرضه عمومی از طریق یک وسیله نقلیه ویژه دارد. این ممکن است خبر خوبی برای این شرکت باشد، زیرا شاهد بود که بزرگترین سهامدار خود، اوکراینی مکس پولیاکوف، به دلیل نگرانی های امنیت ملی مجبور به فروش سهام خود شد.

کارآفرینی باشید که با شفافیت رهبری می کند

یک کاسه کش لاستیکی یک پنجره صابونی را تمیز می کند و نواری از آسمان آبی را با ابرها پاک می کند.

اعتبار تصویر: تخمیر (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

راه‌اندازی یک شرکت فناوری مانند راه‌اندازی بیشتر مشاغل کوچک نیست: برای مثال هیچ‌کس انتظار ندارد که یک لوله‌کش رشد ۳ درصدی در ماه را نسبت به ماه قبل نشان دهد.

کارآفرینان فناوری برای ایجاد یک تیم، ارائه محصولات جدید به طور منظم و تولید سریع درآمد برای اطمینان از بازگشت سرمایه‌گذاران خود تحت فشار هستند. بنابراین جای تعجب نیست که گاهی اوقات اخلاق را کنار بگذارند.

مارجوری رادلو زندی، کارآفرین و سرمایه‌گذار می‌گوید که تفکر «جعلی تا زمانی که موفق شوید» یک ابزار انگیزشی مفید است، اما مبنایی برای یک استراتژی تجاری پایدار نیست.

بنیانگذار شرکتی که من مخفیانه در آن سرمایه گذاری کردم، دو مجموعه کتاب داشت: یکی با داده های مالی تاریخی دقیق و دیگری با ارقامی که بیش از 10 برابر واقعی بودند. فروش محصول و بهره وری کاهش یافته است. تصمیم او این بود که شاخص های مالی متورم را به سرمایه گذاران ارائه کند.

(TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و استارت آپ ها کمک می کند تا به جلو حرکت کنند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید.)

کارآفرینی باشید که با شفافیت رهبری می کند

شرکت بزرگ فناوری

 • Nvidia می خواهد به هدایت ماشین خودران شما کمک کند: انویدیا مزایای دستیابی به DeepMap را با ویژگی جدید Drive Map نشان می دهد که نقشه برداری از نظرسنجی ها را با داده های نقشه برداری افراد از وسایل نقلیه استفاده می کند.
 • توییتر از اتحادیه اروپا می‌خواهد که به تصویر بزرگ‌تر فناوری فکر کند: پس از دو سال توسعه، توییتر اتحاد اینترنت باز خود را راه‌اندازی کرد، یک گروه لابی برای حمایت از سیاست‌ها که هدف آن تشویق قانون‌گذاران است تا اینترنت را نه از منظر غول‌های فناوری، بلکه به‌عنوان یک اکوسیستم گسترده‌ای که به آن نیاز ندارد نگاه کنند. آئین نامه. تا حدودی طعنه آمیز است، زیرا توییتر یکی از آن غول های فناوری در ایالات متحده است، اما همه اینها به نام شروع یک “مکالمه باز و فشار برای مقرراتی است که تنوع و نوآوری در اینترنت را ترویج می کند”، همانطور که TechCrunch گفته شد.
 • Twitch به کاربران اجازه می دهد تا برای تحریم های حساب کاربری تجدید نظر کنند: این شرکت در حال به‌روزرسانی فرآیندهای تجدیدنظر و گزارش‌دهی است که یکی از تغییرات عمده آن، پورتال جدیدی است که کاربران می‌توانند در آن درخواست تجدیدنظر کنند و پیشرفت تعلیق حساب آینده را نظارت کنند. طی دو سال گذشته، توییچ به TechCrunch گفته است که تعدیل خود را چهار برابر کرده است، اما همچنین می‌خواهد با تصمیم اشتباه مقابله کند.
 • ترجمه های هوش مصنوعی مایکروسافت به تازگی بهبود یافته است: مایکروسافت در حال به روز رسانی خدمات ترجمه خود است که به نام Z-Code نیز شناخته می شود، به این معنی که کاربران در حال حاضر یک توقف دارند – اکنون می توانید مستقیماً بین 10 زبان، مانند انگلیسی به بلغاری، بدون نیاز به چندین سیستم، ترجمه کنید. این تنها مکانی نیست که در آن Z-Code توسط مایکروسافت استفاده می شود، اما این اولین بار است که از این رویکرد برای یک سرویس ترجمه استفاده می شود.
 • Shopify وارد قلمرو پیوند در بیو شده است: Linkpop رویکرد Shopify به شوق پیوند بیوگرافی است که به سازندگان اجازه می‌دهد ویترین مغازه‌ها را راه‌اندازی کنند و مستقیماً از صفحه Linkpop خود بفروشند، در حالی که کاربران می‌توانند بدون ترک برنامه مورد استفاده خود خرید کنند. هدف این شرکت این است که کاربران Linkpop یک ویترین Shopify ایجاد کنند. (Link-in-bio چنان محبوب شد که Linktree 110 میلیون دلار برای ادامه توسعه ویژگی های جدید جمع آوری کرد.)