منو سایت

 • خانه
 • اخبار استارتاپ
 • Daily Crunch: پورشه برنامه‌های خود را برای ایجاد یک شبکه جهانی از ایستگاه‌های شارژ خودروهای الکتریکی اعلام کرد

Daily Crunch: پورشه برنامه‌های خود را برای ایجاد یک شبکه جهانی از ایستگاه‌های شارژ خودروهای الکتریکی اعلام کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Daily Crunch: پورشه برنامه‌های خود را برای ایجاد یک شبکه جهانی از ایستگاه‌های شارژ خودروهای الکتریکی اعلام کرد

برای دریافت نمای کلی از بزرگترین و مهم ترین داستان های TechCrunch که هر روز ساعت 15:00 PT به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود، در اینجا مشترک شوید.

سلام و به Crunch روزانه برای جمعه، 18 مارس 2022 خوش آمدید! یک هفته دیگر پشت سر ماست، یعنی وقت آن است که بنشینیم و آخرین دسته از اخبار و فناوری راه اندازی را بخوانیم. برای کسانی از شما که در حال ساختن هستند، ما به تازگی اعلام کردیم که جس لی از Sequoia به مرحله اولیه می آید تا در مورد جذب اولین سرمایه گذار شما صحبت کند، و ما سرمایه گذاران خطرپذیر زیادی در رویداد تحرک خود خواهیم داشت، که باید تکان بخورد، و همانطور که ما صحبت می کنیم. در مورد حرکت، رول. – الکس

TechCrunch برتر 3

 • Yandex به دنبال فروش دارایی های رسانه ای است: پس از حمله روسیه به اوکراین، انزوای اقتصاد روسیه بر شرکت های بزرگ و کوچک تأثیر گذاشته است. Yandex که بیشتر به عنوان شرکت اینترنتی کشور شناخته می شود، مشکلات خود را دارد. پس از اینکه TechCrunch اعلام کرد که Yandex می‌خواهد دارایی‌های خاصی را بفروشد، به نظر می‌رسد که Yandex News در میان موارد زیر چکش قرار دارد.
 • روسیه یوتیوب را تهدید کرد: در حالی که بیشتر توجه ما بر واکنش شرکت های فناوری به حمله روسیه به اوکراین متمرکز است، ما شاهد حرکت از جهت دیگر هستیم. در این مورد، دولت روسیه با YouTube برای تبلیغات خاصی که در سرویس آن قرار می گیرد موافقت می کند. روسیه می گوید یوتیوب مانند یک تروریست کمی ثروتمند رفتار می کند.
 • چگونه یک امتیاز شروع غنی بدست آوریم: در حالی که واضح است که بازار کلی جذب سرمایه برای استارت‌آپ‌ها در حال تغییر است، شرکت‌هایی در بازار هستند که هنوز در حال فرود آمدن دایره‌های قیمتی 9 رقمی هستند که تقریباً شبیه باقیمانده‌های سال 2021 هستند. Webflow یکی از این شرکت‌ها است. اما همانطور که توضیح می دهیم در ارزیابی او معنایی وجود دارد.

راه اندازی و VC

چرا استارت آپ ها و سرمایه گذاران خطرپذیر به بازار یائسگی حمله نمی کنند؟ این مال ماست کانی لویسوس او می خواهد بداند. او به درستی اشاره می کند که با کار بیشتر و بیشتری که در مورد باروری انجام می شود، شکاف بزرگی در بازار برای افرادی که سال های باروری خود را ترک می کنند وجود دارد. و با پیر شدن جهان، بازار بزرگتر و بزرگتر می شود.

 • از نکات تا تجارت الکترونیک: The Expert با 12 میلیون دلار سرمایه جدید، دامنه محصولات خود را از مشاوره فردی با طراحان داخلی تا فروش اقلام گسترش می دهد. با توجه به اینکه مدیریت های پلتفرم، خوب، چیزهایی را توصیه می کنند، چرا آن را نمی فروشیم؟ حدس می‌زنم این یک پشتیبانی نیست، بلکه یک توسعه است.
 • خودروهای دست دوم تجارت بزرگی هستند: اگر به داده‌های تورم توجه کرده باشید، به خوبی می‌دانید که امروزه خودروهای دست دوم بسیار گران هستند. این بدان معنی است که آنها بیش از همیشه هزینه دارند و فروش آنها احتمالاً یک تجارت بسیار خوب است. با توجه به این موضوع، تعجب بزرگی نیست که شاهد تجمیع بازار فناوری برای فروش خودروهای دست دوم باشیم. در مورد امروز، Shift در حال خرید “برخی از فناوری های رقیب Fair Technologies” است که به شرکت اجازه می دهد تا بسیاری از خودروهای شخص ثالث را در بازار خود فهرست کند.
 • بنابراین 1.8 میلیون دلار جمع آوری می کند: Hence Technologies که در رواندا و بریتانیا مستقر است، هدف مشخصی دارد. آیا می خواهید از هوش مصنوعی استفاده کنید – محاسبات هوشمند، شاید؟ – برای کمک به مقایسه مشتریان با آنچه ما به عنوان “ارائه دهندگان خدمات حقوقی خارجی” توصیف کرده ایم. بدیهی است که قانون بازار کوچکی نیست و یافتن کمک حقوقی تراکم تر از پیاده روی در پارک است. این شرکت در مجموع 2.6 میلیون دلار جمع آوری کرده است.
 • اتصال طراحان مستقل در آفریقا: این همان چیزی است که کنسرت‌های معنادار روی آن کار می‌کنند، اساساً امیدوارند اقتصاد جهانی امروز را به کنسرت ببرند و آن را کمی برای تمرکز و جغرافیا مناسب‌تر کنند. این شرکت به تازگی 6 میلیون دلار بسته است و می خواهد عرضه را در بازار خود افزایش دهد. شرکت‌های دیگری هم هستند که کارهای مشابهی انجام می‌دهند که TechCrunch با برگزاری کنسرت‌ها و محدود کردن لنز آن‌ها را پوشش داده است. شاید واقعیت راه دور جدید ما یک شتاب دهنده جهانی برای کار کنسرت باشد؟
 • راه حل پرداخت با یک کلیک دیگر: گذشته از آن، مردم چیزهایی را به صورت آنلاین خریداری می کنند. و از همه مهمتر، بد است. و بسیاری از شرکت ها در حال ساختن هستند تا روند خرید کالاها را بهتر کنند. با انجام سریعتر آن. مثل زدن یک کلیک سرد؟ سرد. اسلیک آخرین کسی بود که کلاهش را در رینگ انداخت و TechCrunch به آن نگاه کرد. ساختن بازار شلوغ گناه نیست اما در مقطعی امیدواریم این مشکل حل شود تا بتوانیم در مورد چیز دیگری صحبت کنیم.

چه زمانی یک شرکت تازه تاسیس باید یک وکیل تمام وقت استخدام کند؟

کلاهی با صفحه ساعت معادلات را به جای اعداد در پس زمینه سفید نشان می دهد.

اعتبار تصویر: مالراپاسو (در یک پنجره جدید باز می شود) / Getty Images (تصویر تغییر کرد)

هر شرکتی در نهایت به مشاوره حقوقی نیاز دارد، اما وقتی چند ساعت وقت قانونی تقریباً به اندازه یک لپ‌تاپ جدید شیک هزینه دارد، بیشتر استارت‌آپ‌ها کار با وکلا را تا زمانی که کاملا ضروری باشد به تعویق می‌اندازند.

کریستن کورپیو، بنیانگذار CORPlaw، می‌گوید بهترین کار این است که به جای اینکه در چرخه حیات کسب‌وکارتان خیلی زود باشد، زمانی که کمی آزارتان می‌دهد، یک مشاور داخلی استخدام کنید.

او نوشت: «برخلاف برخی از نقش‌های دیگر که ممکن است نیاز به پر کردن داشته باشند، می‌توانید وکلای خارجی با مهارت بالا را برای پر کردن شکاف پیدا کنید، در حالی که به پشتیبانی تمام وقت نیاز دارید.

(TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و استارت آپ ها کمک می کند تا به جلو حرکت کنند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید.)

چه زمانی یک شرکت تازه تاسیس باید یک وکیل تمام وقت استخدام کند؟

شرکت بزرگ فناوری

 • پورشه 718 برقی می‌سازد: پورشه بدون پرداختن به جزئیات، تعدادی خودرو تولید می کند. برخی موتور عقب مانند 911 و برخی دیگر دارای موتور متوسط ​​هستند مانند پورشه 982 (مدل های باکسستر، کیمن). شرکت خودروسازی آلمانی تا سال 2025 خودرو را با موتور الکتریکی متوسط ​​تبدیل خواهد کرد که خوب است، زیرا اگر تمام باتری ها را در صندوق عقب قرار دهید احتمالاً فقط بالا می رود.
 • و صحبت از پورشه: این شرکت شبکه ای از نقاط شارژ الکتریکی خود را خواهد ساخت. که خوب است و همه چیز، اما من ترجیح می دهم چیزی شبیه به کنسرسیومی از بسیاری از خودروسازان باشم تا امتیاز بیشتری – و سریع به دست بیاورم.

و از آنجایی که من یک هواپیما برای گرفتن دارم: استرالیا از متا به خاطر تبلیغات کلاهبرداری آزرده خاطر است، او می گوید که شرکت اجتماعی به اندازه کافی برای رسیدگی به آن اقدام نکرده است و شبکه های ماهواره ای نیز از هک مصون نیستند.