منو سایت

 • خانه
 • اخبار استارتاپ
 • Daily Crunch: چگونه نرم افزارهای جاسوسی معمولی درجه کاربری را از تلفن اندروید خود حذف کنید

Daily Crunch: چگونه نرم افزارهای جاسوسی معمولی درجه کاربری را از تلفن اندروید خود حذف کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
تصاویر پس زمینه از جولای 1401

سلام و به Crunch روزانه برای سه شنبه، 22 فوریه 2022 خوش آمدید! ما برگشتیم! بله، پس از یک آخر هفته طولانی فوق العاده، کل تیم TechCrunch شما دوباره در زین قرار گرفته است. این خوب است، زیرا به نظر می رسد همه چیز یکباره اتفاق می افتد. بنابراین برای اسلک عالی بود که تصمیم بگیرد که واقعاً یک می‌خواهد چهارروز آخر هفته است و نتوانست به موقع به میز کار خود برسد. اوه

در خبر بهتر، گلن ایوانز از گریلاک به مرحله اولیه می‌آید تا در مورد استخدام در بازار استعدادهای فوق‌العاده رقابتی امروز صحبت کند. بنابراین، می دانید، من شما را آنجا می بینم. – الکس

TechCrunch برتر 3

 • استاکر بد است، نشت می کند: Stalkerware نرم افزاری است برای نظارت بر دستگاه های دیگران توسط کاربران. والدین و فرزندان نمونه متعارف هستند. البته برنامه های دیگری از همین کد وجود دارد. و به نظر می رسد، در هر با زک ویتاکر به TechCrunch اعلام کرد که یک نقص امنیتی جدی در بخشی از کد مجموعه محبوب برنامه‌های تعقیب که یک Backend مشترک دارند وجود دارد. در اینجا نحوه ایمن ماندن آورده شده است.
 • هزینه تکشاخ ها تریلیون هاست: داده های جدید نشان می دهد که ارزش تک شاخ های امروزی شمالی از 4 تریلیون دلار یا در حدود ارزش پنج شرکت بزرگ فناوری در ایالات متحده است. و ارزش این شرکت های برجسته و گران قیمت در بازار خصوصی با نرخی در حدود یک تریلیون دلار در سال در حال رشد است. که حدود 2.7 میلیارد دلار هزینه دارد روز.
 • و صحبت از تک شاخ: هاسورا، شرکت پشتیبان سرویس GraphQL با همین نام، ۱۰۰ میلیون دلار با برآورد حدود ۱ میلیارد دلار جمع‌آوری کرد. به باشگاه بسیار بسیار شلوغ تک شاخ، هاسورا خوش آمدید. طبق گزارش ما، این شرکت رشد کرده است تسریع می کند، که به توضیح ارزیابی جدید او کمک می کند. و اگر توجه نکنیم که مدل منبع باز این شرکت چیزی است که بیشتر و بیشتر می بینیم، بی دقت خواهیم بود.

شروع / VC

 • Minded 25 میلیون دلار برای داروهای سلامت روان DTC جمع آوری می کند: یک چیز خوب در مورد مدل DTC این است که یک راه عالی برای حذف واسطه ها از یک صنعت یا صنعت دیگر است. اما Minded این مفهوم را به فضای سلامت روان که یک رشته پزشکی است منتقل کرد. جالب است که ببینیم این شرکت چگونه مراقبت از بیمار را با اقتصاد DTC متعادل می کند.
 • مدل اشتغال موقت زنجوب حامیان جدیدی پیدا می کند: کار ارتباط کارگران موقت با تجارت یک جزر و مد جهانی است. زنجوب در اروپا روی آن کار می کند و به تازگی 50 میلیون دلار برای کمک به دانشجویان برای یافتن کار جمع آوری کرده است. در اینجا در ایالات متحده، Fiverr عمومی است و Pangea مستقر در رود آیلند به روشی مشابه Zenjob عمل می کند.
 • آلیاژ اتوماسیون ثابت می کند a16z در شرکت های غیر رمزنگاری سرمایه گذاری می کند (هنوز): و ما فکر کردیم که Token Time در گروه سرمایه گذاری است. آلیاژ نشان می دهد که SaaS هنوز در آنجا خانه دارد! آلیاژ در بازار اتوماسیون تجارت الکترونیکی کار می کند، جایی که می خواهد یک مرکز مرکزی برای خدمات نرم افزاری مختلف برند بسازد.
 • برنامه یادگیری زبان EWA اولین سرمایه خارجی خود را افزایش می دهد: می خواهید بدانید چگونه پول خارجی را جمع آوری کنید؟ ساده است، ابتدا یک مشکل بزرگ انسانی را پیدا کنید. بیایید بگوییم یادگیری زبان. و سپس بیش از 50 میلیون بار دانلود شده و چندین میلیون کاربر فعال در ماه جمع می شود. یکنوع بازی شبیه لوتو، شما فقط 2.7 میلیون دلار جمع آوری کردید.
 • جستجو عالی نیست میدونی چی جالبه؟ جستجوی برداری: مدیر عامل SeMi Technologies، باب ون لویت، تخم مرغ خوبی است، زیرا در تلاش برای یادگیری بیشتر در مورد جستجوی برداری، با من صبور بود. با این حال، کریستین هال یادداشت هایی در مورد پیشرفت شرکت و جمع آوری سرمایه اخیر دارد.

و برای تفریح، برای ماهی قزل آلا که کشته نشده است، چه قیمتی می پردازید؟ خوب سرمایه گذاران 100 میلیون دلار روی این ایده شرط بندی می کنند – آمدن به جایی برای غذا در نزدیکی شما!

نکات و استراتژی برای بنیانگذاران فناوری جنسی اولیه

گرافیک کامپیوتری شکلک شکلک گرد خندان زرد جدا شده روی پس‌زمینه آبی پاستلی. شکلک با چهره ای شاد.

اعتبار تصویر: استودیو اوزاکا وین (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

ضرب المثل قدیمی، “یک تله موش بهتر بسازید تا دنیا به سمت در خانه شما باز شود”، در مورد استارتاپ های دسته بندی سلامت جنسی صدق نمی کند.

Pleasure TAM بسیار بالایی دارد، اما «شرایط معاونت» بسیاری از شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر را حتی از فکر راه‌اندازی فناوری‌های جنسی جلوگیری می‌کند.

برای آگاهی از نحوه مواجهه کارآفرینان دیگر با این چالش ها، آنا هیم با بنیانگذار / فرشته آندره باریکا، کارآفرین لورا دی کارلو و کارلی ساپیر، بنیانگذار Amboy Street Ventures مصاحبه کرد.

جمع آوری کمک های مالی تنها یک مانع در این صنعت است. مشکل نیز وجود دارد[s] سپیر گفت: تبلیغات، بازاریابی، آموزش مصرف کنندگان و تخصص پزشکی در این زمینه.

(TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و استارت آپ ها کمک می کند تا به جلو حرکت کنند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید.)

نکات و استراتژی برای بنیانگذاران فناوری جنسی اولیه

شرکت بزرگ فناوری

 • کلاه مانیاک جدید سونی را ببینید: ما چه میخواهیم؟ آینده ای نیست که در آن یک شرکت مالک بازار سخت افزار VR باشد. بنابراین، خوب است که سونی هدفون‌های VR جدیدی دارد – اگر فقط متا تجهیزات VR بسازد، آن‌ها را در باغی محصور در فیس‌بوک خواهیم داشت که کمی احمقانه به نظر می‌رسد.
 • Google اکنون به شما کمک می کند تا بررسی کنید که آیا برنامه شما با حریم خصوصی سازگار است یا خیر: ابزار جدیدی از Google وجود دارد که گزارش می‌دهیم «از فناوری هوش مصنوعی برای شناسایی مسائل بالقوه حریم خصوصی و انطباق در برنامه‌ها، در پس زمینه یک چشم‌انداز نظارتی و خط‌مشی به سرعت در حال تغییر استفاده می‌کند». این چک نامیده می شود و صادقانه بگویم، به نظر می رسد یک باپ است. من به آرامی اما مطمئناً به سمت دنیای دوستدار حریم خصوصی می روم. تنها چیزی که می توانیم به آن امیدوار باشیم افزایش سرعت است و شاید بررسی ها کمک کند.

کارشناسان TechCrunch

کارشناسان dc

اعتبار تصویر: SEAN GLADWELL / Getty Images

آیا همه با گزارش هفته گذشته در مورد بازاریابی برای رشد و توسعه نرم افزار به روز هستید؟ اگر نه، اینجا را بخوانید.

TechCrunch برای کارشناسان TechCrunch استخدام می‌کند، پروژه‌ای در حال انجام که در آن از متخصصان برتر در مورد مشکلات و چالش‌هایی که در مراحل اولیه برای استارت‌آپ‌ها رایج است می‌پرسیم. اگر شما یا کسی که می شناسید، می توانید از اینجا به ما اطلاع دهید.