منو سایت

 • خانه
 • اخبار استارتاپ
 • Daily Crunch: گروه تاتا یک “برنامه فوق العاده” را راه اندازی می کند که 11 خدمات مصرف کننده را ترکیب می کند

Daily Crunch: گروه تاتا یک “برنامه فوق العاده” را راه اندازی می کند که 11 خدمات مصرف کننده را ترکیب می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Daily Crunch: گروه تاتا یک "برنامه فوق العاده" را راه اندازی می کند که 11 خدمات مصرف کننده را ترکیب می کند

برای دریافت نمای کلی از بزرگترین و مهم ترین داستان های TechCrunch که هر روز ساعت 15:00 PT به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود، در اینجا مشترک شوید.

به کرانچ روزانه برای پنجشنبه، 7 آوریل 2022 خوش آمدید! ما می خواهیم با یک تبریک سریع به FabuLinga برای پیروزی در مسابقه در TechCrunch City Spotlight (نسخه آستین) شروع کنیم. برای گشت و گذار طوفانی در صحنه راه اندازی آستین، تمام محتوای City Spotlight ما را بررسی کنید.

یک نفسی بگیر؛ شما این را دارید – کریستین و سلام

TechCrunch برتر 3

 • گروه تاتا تجارت الکترونیک را با یک اپلیکیشن عالی پذیرفته است: شرکت هندی که به‌خاطر کسب‌وکارهای بی‌شمارش، از جمله نرم‌افزار و ارتباطات راه دور شناخته می‌شود، همه دارایی‌های خود را در یک آغوش بزرگ گرد هم آورده است، اوه، یک «ابزار برنامه» به نام Tata Neu که امروز راه‌اندازی شد تا به این شرکت وزنی در تجارت الکترونیک بدهد. با پیشنهاداتی مانند خواربار، لوازم الکترونیکی و هتل ها. ما اعلام می کنیم که این حداقل سه سال است که ادامه دارد و شامل خدمات پرداخت وام و بیمه نیز می شود.
 • حماسه تعلیق Better.com بهتر از این نیست: TechCrunch پس از اخراج 900 نفر از همکارانشان در دسامبر، ویدیویی از یک جلسه 12 دقیقه ای با سایر کارمندان دریافت کرد. در آن، مدیرعامل ویشال گارگ اعتراف می کند که عدم نظم و انضباط ممکن است باعث شده این شرکت حدود 200 میلیون دلار ضرر کند و گفت: «امروز ما اعتراف می کنیم که بیش از حد استخدام کرده ایم و افراد اشتباهی را استخدام کرده ایم. و ما در آن شکست خوردیم. من شکست خوردم. … احتمالاً سال گذشته می توانستیم پول بیشتری به دست بیاوریم و ضعیف تر، بدتر و گرسنه تر باشیم.»
 • وقتی یاد گرفتید که زمان عمومی شدن فرا رسیده است … ابر، یعنی: مدتی است که کسب و کارها به ابر مهاجرت کرده اند. با این حال، هنگامی که ارائه‌دهنده سیستم مسافرتی عمومی آمادئوس هفت سال پیش این تابلو را روی دیوار دید، این شرکت تصمیم گرفت سفری را انجام دهد که دشوار بود، اما آن را در مسیر عملکرد کارآمدتر قرار داد.

راه اندازی و VC

خانم ها، آقایان و افرادی که هیچ یک از این اوصاف را رعایت نمی کنند، امروز هر گرم خود را کنترل می کنند. می‌خواهم به این نکته اشاره کنم که در جمع‌آوری بودجه اولیه، در مورد معانی متعدد «بذر» برای Conceive شوخی وحشتناکی نکردم. این شرکت در حال ایجاد یک جامعه و خدمات برای حمایت از افرادی است که در تلاش برای افزایش جمعیت جهانی ما هستند، یک فرد کوچک در یک زمان. پس از موفقیت آمیز بودن Conceive، Parentinc سنگاپور وارد حمله شد. به تازگی 22 میلیون دلار برای جامعه مادر و برند D2C جمع آوری کرده است.

«فولکلور بر بهترین استعدادهای طراحی تأکید دارد [Africa]و تقاضا برای این محصولات که منعکس کننده فرهنگ هستند در حال رشد است. همچنین در آفریقا، شاهد رشد قابل توجه کارگران کنسرت و اقتصاد اشتراک گذاری هستیم – و ImaliPay به تازگی 3 میلیون دلار برای کمک به ارائه خدمات مالی به کارگران کنسرت در سراسر قاره جمع آوری کرده است.

باید اعتراف کنم که تنها چیزی که برای من وحشتناک تر از کامیون های خودران است (مانند ماشین های بزرگ Kodiak Robotics که 131 ساعت بدون وقفه رانندگی می کردند) تجهیزات ساخت و ساز سنگین خودران است. من ترمیناتور را تماشا کردم و می دانم که چگونه پایان می یابد.

لقمه های خوشمزه اخبار تازه پخته شده از سراسر TechCrunch:

 • کوین بیس؟ کوین بیس چیست؟ مقام پرداخت هند از پذیرش حضور هندی صرافی ارزهای دیجیتال امتناع می ورزد، اگرچه به تازگی در تجارت در آنجا شروع به کار کرده است.
 • از برنامه خود با من تماس بگیرید: کنفرانس ویدیویی با موارد افراطی بسیار مهم است. مگر اینکه برای کسب و کار شما ضروری باشد، نمی خواهید همه کدها را خودتان بنویسید. Dyte 11 میلیون دلار برای ساخت یک کیت توسعه نرم افزار (SDK) جمع آوری کرد تا به شما در این امر کمک کند.
 • در برنامه من با من تماس بگیرید: سیستم‌های تلفن اداری آشفته‌اند، و OpenPhone 40 میلیون دلار جمع‌آوری کرد تا چیزهای روی میز شما – و زیرساخت‌های همراه با آن – را با یک برنامه جایگزین کند.
 • تغییر در پویایی بازار: بازار جذب سرمایه در حال تغییر است و الکس معتقد است که بخشی از درخشش خود را از دست می دهد، مناسب برای بنیانگذاران.
 • زنجیر ایمن تر: گلدمن ساکس و دیگران 88 میلیون دلار در شرکت امنیتی web3 و بلاک چین CertiK سرمایه گذاری کرده اند.
 • ایمن و ارزشمند: غول VPN Nord Security (پسران سازنده NordVPN) 100 میلیون دلار به ارزش 1.6 میلیارد دلار جمع آوری کرد. بد نیست برای اولین غوطه ور شدن او در پول سازمانی.
 • من می توانم این کار را برای شما انجام دهم: سایگا ابزاری است که به شما کمک می کند تا هر کاری را که نیاز دارید انجام دهید، به شرطی که نیازی به حضور فیزیکی نداشته باشد و هیچ قانونی را زیر پا نگذارد.
 • مشترک این دوربین شوید: گروور 330 میلیون دلار برای اشتراک در الکترونیک جمع آوری می کند.

3 روشی که بنیانگذاران فناوری عمیق می توانند از برزخ خلبان خارج شوند

زنی به کشف در غار جومبلانگ نگاه می کند

اعتبار تصویر: اینوی لیو (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

از آنجایی که بسیاری از استارت‌آپ‌های فناوری عمیق در حال پیشرفت هستند، بنیان‌گذاران در این فضا برای جمع‌آوری سرمایه، به دست آوردن مشتریان و دستیابی به بازار محصول کار سخت‌تری دارند.

بسیاری از این شرکت ها زود متوقف خواهند شد زیرا هرگز از مرحله آزمایشی به اجرای کامل نمی روند. Champ Suthipongchai، یکی از بنیانگذاران و شریک عمومی Creative Ventures گفت: “این یک مشکل بزرگ، گسترده و خاص صنعت است.”

اگرچه فکر نمی‌کنم راه‌حلی با گلوله نقره‌ای داشته باشم، اما سه راه می‌دانم که بنیانگذاران فناوری عمیق می‌توانند مطمئن شوند که زمانشان در برزخ خلبان با استقرار به پایان می‌رسد.»

(TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و استارت آپ ها کمک می کند تا به جلو حرکت کنند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید.)

3 روشی که بنیانگذاران فناوری عمیق می توانند از برزخ خلبان خارج شوند

 

شرکت بزرگ فناوری

افتتاحیه لیگ اصلی بیسبال نیز در حالی است که ما بادام زمینی و کراکر جکمان را خوردیم (که بادام زمینی هم دارد، اما منحرف شدیم)، امروز دیدیم که چند شرکت بزرگ فناوری از پارک بیرون آمدند. جنرال موتورز روز افتتاحیه را انتخاب کرد تا اعلام کند که بولت پس از یک بارگیری عظیم، بازگشته است، زیرا سرویس‌های استریم برای میزبانی رویدادهای ورزشی زنده روی پلتفرم‌های خود آماده می‌شوند.

در مورد سرویس‌های استریم، برنامه اپل تی‌وی HBO Max برای رفع برخی از مشکلات عملکردی که کاربران مشاهده می‌کنند و برخی از ویژگی‌های جدید از جمله «حالت پرخوری» که به شما امکان می‌دهد از تیتراژ پایانی صرفنظر کنید و قسمت بعدی برنامه تلویزیونی را شروع کنید، ارتقا پیدا می‌کند. Spotify ویژگی ها و عملکردهای جدیدی را برای سیستم سرگرمی داخل خودرو خود معرفی کرده است، مانند مدیریت تماس و پخش موسیقی از رسانه های دیگر. در همین حال، TikTok بار دیگر افتتاح اولین مرکز داده خود در بریتانیا را که در دوبلین خواهد بود، به دلیل تاخیر در برنامه ریزی به دلیل همه گیری جهانی به تعویق انداخت.

ما تقریباً از همه این غذاها پر شده ایم، اما در اینجا چند خرده نان دیگر وجود دارد که می توانید از آنها لذت ببرید:

 • رئیس هوش مصنوعی Salesforce در حال بحث در مورد آینده کدگذاری صوتی است: اسپویلر، این شرکت کارهایی را با هوش مصنوعی محاوره ای انجام می دهد که قبلاً انجام نشده بود.
 • گوگل قابلیت جستجوی جدیدی دارد: اگر یک لباس بامزه دیدید می توانید از آن عکس بگیرید و حتی متن را به عنوان رنگ جدید اضافه کنید و گوگل آن را جستجو می کند.
 • سامسونگ سود اولیه خود را منتشر کرده است و آنها بی ربط هستند: به نظر می رسد غول فناوری کره ای بالاترین سود عملیاتی خود را برای سه ماهه اول سال 2018 گزارش می دهد و حدود 6 میلیون دستگاه از سری Galaxy S22 از زمان عرضه در ماه فوریه در راه است.