منو سایت

 • خانه
 • اخبار استارتاپ
 • Daily Crunch: گزارش شده است که اینتل استارتاپ Granulate بهینه سازی ابری را به ارزش 650 میلیون دلار خریداری می کند

Daily Crunch: گزارش شده است که اینتل استارتاپ Granulate بهینه سازی ابری را به ارزش 650 میلیون دلار خریداری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Daily Crunch: گزارش شده است که اینتل استارتاپ Granulate بهینه سازی ابری را به ارزش 650 میلیون دلار خریداری می کند

برای دریافت نمای کلی از بزرگترین و مهم ترین داستان های TechCrunch که هر روز ساعت 15:00 PT به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود، در اینجا مشترک شوید.

سلام و به Crunch روزانه برای پنجشنبه، 31 مارس 2022 خوش آمدید!

این یک روز فوق العاده در جنگل ما است و امروز یک مجموعه عالی از اخبار برای شما داریم، پس بیایید گوووووو

تقویم خود را بردارید و این دو را اضافه کنید: ما در 26 آوریل رویداد تحول داده و فرهنگ را برای دوستداران کلان داده انجام می دهیم و اکنون آخرین فرصت شما برای خرید بلیط های تخفیف دار برای جلسات TC شخصی ما است: رویداد Mobility در 18 و 19 مه نیز. رویداد مجازی بیستم

نگران نباشید، پنجشنبه است، آخر هفته نزدیک است. شما می توانید آن را انجام دهید؛ ما به شما ایمان داریم. – کریستین و سلام

TechCrunch برتر 3

 • SEC در حال بررسی EV SPAC دیگری است: در جدیدترین اخبار امروز، چند نفر از مدیران فارادی فیوچر توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده فراخوانده شده اند، زیرا این آژانس در مورد شرکت های خودروهای الکتریکی که از طریق وسایل نقلیه با هدف خاص به بازار عرضه می شوند، فراخوانده شده است. SPAC خود زیر ذره بین نیست، اما در عوض ادعا می کند که این شرکت اظهارات نادرستی به سرمایه گذاران داده است. اشکالی ندارد، من مطمئن هستم که فارادی فیوچر تمام تلاش خود را کرده است – همه گهگاهی miSPAC را انجام می دهند.
 • Clarna، Clarna، Clarna، Clarna، Clarna آفتاب پرست: اکنون بخرید، بعدا پرداخت کنید، Klarna به ما نشان می دهد که چقدر می تواند همه کاره باشد و فرصت خوبی از دست نخواهد داد. رابط برنامه نویسی برنامه بانکی باز جدید آن، Klarna Kosma، به شرکت ها کمک می کند تا در حساب های بانکی مشارکت داشته باشند و به نظر می رسد پاسخی به اعلام ویزا مبنی بر خرید Tink باشد.
 • آیا در استارت آپ ها تعدیل وجود دارد؟: این سوالی است که الکس ویلهلم امروز ما را به فکر انداخت. رتبه‌بندی‌ها بالاست، اما کشش برای برخی از شرکت‌ها که او آن‌ها را «تک شاخ‌های کاغذی» نامید (به هر حال یک عبارت دیدنی) مناسب نیست. آیا همه اینها می تواند به این معنی باشد که ما می توانیم شاهد کاهش شرکت هایی باشیم که موفق به جمع آوری مقادیر زیادی خمیر شده اند اما نمی توانند دونات درست کنند؟ روی خط بمانید.

راه اندازی و VC

زمانی که Y Combinator مجموعه ای از روزهای نمایشی می سازد، کمی هیجان زده می شویم. من شما را تشویق می کنم که پوشش کامل این هفته ما را بخوانید، تعهد، اما اگر می‌خواهید خلاصه‌ای مختصر داشته باشید، قسمت 1 و قسمت 2 پست‌های “هرآنچه باید بدانید” ما را بخوانید، برای خود یک فنجان قهوه درست کنید و با استارت‌آپ‌های مورد علاقه ما، قسمت 1 و قسمت 2 ادامه دهید، سپس برای خود نوشیدنی بریزید. بزرگسالان و همه چیز را با بررسی مقاومت ناپذیر (و غیرمنطقی) دوین از لوگوهای YC مورد علاقه خود پایان دهید.

بدیهی است که فصل برای صندوق های تامینی جدید است. Freestyle ششمین صندوق خود را بست و 130 میلیون دلار پودر خشک برای سرمایه گذاری اضافه کرد، در حالی که Gumi Cryptos Capital (gCC) یک بلوک ارزی 110 میلیون دلاری در قالب یک ثانیه برای نفوذ به جهان کریپتو دارد.

داکر مدتی روی طناب بود، اما اوه، پسر، او آن را برگشت. این شرکت به تازگی یک نهنگ از دایره را اعلام کرده است که 105 میلیون دلار سرمایه تازه به ارزش 2 میلیارد دلار جمع آوری کرده است.

🦸 داستان های بیشتر بالا، بالا و دور:

 • با صحبت از اسب‌های مونوکوک فوق‌العاده، شبکه رهبری ارشد، وضعیت تک‌شاخ خود را در آینده‌ی جاری خود برای پیشرفت زنان در رهبری در دور 100 میلیون دلاری سری B خود به نمایش گذاشته است.
 • پلتفرم تجارت اجتماعی کنیا Tushop از کمی سوخت موشک برای رشد استفاده می کند و 3 میلیون دلار جمع آوری می کند.
 • 66 درصد از مصری های مسن تر به خدمات مالی رسمی دسترسی ندارند. خزنا 38 میلیون دلار برای کمک به رفع این شکاف برای افراد کم درآمد و متوسط ​​جمع آوری کرد.
 • برخی از مشاغل کثیف، املاک و مستغلات، اما استارتاپ فرانسوی Deepski 166 میلیون دلار برای بهبود اندازه گیری و تأثیر داده های ESG در صنعت جمع آوری کرد.
 • استعفای بزرگ تاثیرات جالبی بر بازار کار گذاشت و پی‌رسویت متوجه این فرصت شد. او یک سرمایه 10 میلیون دلاری برای ایجاد یک سرویس آموزشی خودپایه با یک مدل تجاری واقعاً جالب جمع آوری کرد.
 • هک کردن اطلاعات مشتری راهی مطمئن برای از دست دادن حسن نیت شماست و Antimatter 12 میلیون دلار در سری A جمع آوری کرد تا از چنین مواردی جلوگیری کند.
 • با تبدیل از کنفرانس ویدیویی به تولید ویدیوی پیشرفته، BoxedUp اقتصاد اشتراک‌گذاری را به بازاری که تا به حال استفاده نشده است، می‌آورد.
 • در بهترین زمان‌ها، فریلنسرها یک گروه کثیف هستند (همانطور که خود فریلنسرها می‌توانند با نهایت اطمینان این را بگویند) و مدیریت آنها می‌تواند واقعاً بی‌نظیر شود. آرچی قصد دارد کارها را برای مدیران آسان تر کند و به تازگی 4.5 میلیون دلار برای آن بسته است.
 • فضا پیچیده است و همانقدر که Kerbal سرگرم کننده است، از آن برای شبیه سازی تجاری ماموریت های فضایی استفاده نمی کند. Slingshot Aerospace معتقد است که می تواند بهتر عمل کند و به تازگی قراردادی 25 میلیون دلاری با نیروهای فضایی برای ساخت یک دوقلو دیجیتال در آسمان شب جوهری امضا کرده است.
 • Datanomik بانکداری باز را در LatAm معرفی می کند که توسط مدیران dLocal و AstroPay هدایت می شود.
 • آیا عالی نیست اگر بتوانید آینده را پیش بینی کنید؟ Black Crow AI 25 میلیون دلار جمع آوری کرد تا به مردم در تجارت الکترونیک کمک کند تا متوجه شوند کاربرانش احتمالاً چه چیزی را خریداری می کنند.
 • من طرفدار زیادی از تزریق نیستم، اگر بگویم سوزن است، بسیار هیجان زده بودم که در مورد تمایل NovaXS Biotech برای انجام درمان های تزریقی بدون سوزن مطلع شدم.

5 نکته ای که بنیانگذاران باید ابتدا در هنگام کار با سرمایه گذاری خطرپذیر به خاطر بسپارند

تصویر یک پاکت زرد با یک نقطه قرمز برای اطلاع رسانی.

اعتبار تصویر: کارول بله (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

هیچ چیز بهتر از تجربه نیست، به همین دلیل است که ما خوشحال شدیم ستونی را منتشر کنیم که توسط Zack DeWitt، برنده TechCrunch Meetup و Pitch-off در سال 2013 نوشته شده بود.

دی ویت که پس از فروش Drop، Inc تبدیل به VC شد. در اسنپ چت در سال 2016، پنج درس اساسی برای بنیان‌گذارانی که برای اولین بار در صحرا پرسه می‌زنند به اشتراک می‌گذارد تا سرمایه‌گذاری را پیدا کنند که «شریک واقعی» باشد.

دیویت می نویسد: وقتی از یک غریبه پول می خواهید، عدم تعادل ذاتی قدرت وجود دارد، اما “VC باید برای جلب اعتماد شما کار کند.”

از بسیاری جهات، مانند یافتن شوهر مناسب است.»

(TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و استارت آپ ها کمک می کند تا به جلو حرکت کنند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید.)

5 نکته ای که بنیانگذاران باید ابتدا در هنگام کار با سرمایه گذاری خطرپذیر به خاطر بسپارند

شرکت بزرگ فناوری

 • مایکروسافت عمیق‌تر به فرآیند حفاری می‌رود: حفاری فرآیندی چیست؟ نگران نباش خبرنگار کایل ویگرز (که اولین هفته خود را با ما به پایان می رساند) همه چیز را به شما می گوید. او همچنین گفت که آخرین خرید مایکروسافت از شرکت استخراج فرآیند Minit “در زمانی انجام می شود که صنعت اتوماسیون فرآیندهای تجاری گسترده تر، که پر از پول باقی مانده است، به سمت یکپارچگی کلی حرکت می کند.”
 • اینتل همچنین در M&A مشارکت دارد: ما سال گذشته اشاره کردیم که Granulate مستقر در اسرائیل بودجه ای دریافت کرده است که به نظر می رسد فضای مدیریتی شبکه در حال تثبیت است. خوب، این در اوایل امروز تایید شد، زمانی که اینتل گفت که Granulate را خریداری کرده است، “برای ادامه گسترش عملیات خود در اسرائیل و ابزارهایی که اینتل برای مدیریت ترافیک بهتر کیت برقی در اختیار مشتریان قرار می دهد.” از اینتل “.
 • تحقیقات جدید هک Viasat را روشن می کندما گزارش می دهیم که حمله سایبری که خدمات ارائه دهنده ارتباطات ماهواره ای مستقر در ایالات متحده در اروپا را قطع کرد، “احتمالاً نتیجه بدافزار مخرب برای برف پاک کن ها” منشاء روسیه بود. هویت هکرها هنوز مشخص نیست.
 • اعتصابی که به یک دعوی بالقوه تبدیل شد: متا و پیمانکار فرعی آن، ساما، در یک نقطه داغ در کنیا هستند و با دعوی حقوقی به دلیل شرایط بد کاری روبرو هستند. خبرنگار آنی نیاجا اتهامات وارد شده علیه شرکت ها توسط هنرمند سابق سما دانیل موتاونگ را شرح می دهد، که ادعا می کند به هنرمندانی مانند او گفته نشده بود که کارشان چیست، اما در نهایت محتوا را تعدیل می کرد، زمانی که آنها برای مدت طولانی از نظر گرافیکی بسیار زیبا به نظر می رسیدند. زمان، اما اغلب زمانی به آنها فرصت داده نمی شد که دور هم جمع شوند یا زمانی که خیلی زیاد می شد، حمایت خود را ارائه دهند. او هر گونه تخلف را رد می کند.