منو سایت

 • خانه
 • اخبار استارتاپ
 • Daily Crunch: یوتیوب به کاربران آمریکایی اجازه می دهد فصل های کامل نزدیک به 4000 برنامه تلویزیونی (همراه با تبلیغات) را پخش کنند.

Daily Crunch: یوتیوب به کاربران آمریکایی اجازه می دهد فصل های کامل نزدیک به 4000 برنامه تلویزیونی (همراه با تبلیغات) را پخش کنند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Daily Crunch: یوتیوب به کاربران آمریکایی اجازه می دهد فصل های کامل نزدیک به 4000 برنامه تلویزیونی (همراه با تبلیغات) را پخش کنند.

برای دریافت نمای کلی از بزرگترین و مهم ترین داستان های TechCrunch که هر روز ساعت 15:00 PT به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود، در اینجا مشترک شوید.

سلام و خوش آمدید به Crunch روزانه در چهارشنبه، 23 مارس 2022! امروز صحبت‌های زیادی شده است، از جمله اخبار زیادی از استارت‌آپ‌ها و فناوری بزرگ. اما همین که وارد می شویم فصل حوادث، یادآوری این است که می توانید شروع خود را در رویداد آب و هوای آینده ما نشان دهید و مرحله اولیه باید شامل چند چت گروهی کوچک و محکم باشد. – الکس

شروع اولیه خود را در TC Sessions: Climate 2022 نشان دهید

TechCrunch برتر 3

 • Build-A-Bing: به گزارش TechCrunch، مایکروسافت توسط گروه هک Lapsus $ هک شد که منجر به لو رفتن کد منبع این شرکت برای Bing، Bing Maps و Cortana شد. آیا این بدان معناست که بنیانگذاران می توانند کد بینگ را تجزیه و تحلیل کنند، از آن بیاموزند و یک موتور جستجوی رقابتی بسازند؟ خوشبختانه؟
 • دور تأمین مالی یوگا یوگا: تیم پشت پدیده Bored Ape NFT مشغول جمع آوری 450 میلیون دلار و ترسیم چشم اندازی برای توکن ها، بازی ها و موارد دیگر است. یک سوال خوب در این مرحله این است که چرا راه اندازی شرکت های رمزنگاری اینقدر گران است. به نظر می رسد که هر افزایش بزرگ در فضا بیشتر از گذشته باشد. روند تا کجا می تواند پیش برود؟ خب، خیلی دور به نظر می رسد.
 • و صحبت از ارز دیجیتال: یادآوری برای ادامه یادگیری، زیرا فضای web3 – همانطور که هست – به سرعت در حال حرکت است و دائماً چیزهایی برای تجزیه و تحلیل ارائه می دهد. برای مثال، تی می‌خواهد مدلی را برای جبران خسارت به توسعه‌دهندگان منبع باز در دنیای رمزارز ارائه کند، در حالی که آخرین گزارشگر ما یادداشت‌هایی در مورد DeFi (مالی غیرمتمرکز) TVL (کل ارزش قفل شده) دارد، که پنجره‌ای را در مورد میزان شلوغ بودن بازی سرمایه‌گذاری ارائه می‌دهد. روی بلاک چین

راه اندازی و VC

مزایا و معایب به نسبت: قبل از اینکه به رویدادهای مجزا برای تامین مالی و عرضه محصولات بپردازیم، چند کلمه در مورد تناسب. حقوق متناسب، امتیازاتی هستند که سرمایه گذاران اغلب وارد معاملات می شوند تا بتوانند در طول زمان از درصد مالکیت خود در یک شرکت نوپا محافظت کنند. به طور متناسب، سرمایه گذارانی که در ابتدا 5 درصد از یک شرکت را خریداری می کنند، می توانند در دورهای بعدی پرداخت کنند تا مطمئن شوند که خیلی رقیق نشده اند. با این حال، ویجی چاتا از VSC Ventures معتقد است که عمل تناسب منسوخ شده است و باید کنار گذاشته شود. غذای فکری

امروز در محافل بزرگ: در آن زمان، سرمایه 100 میلیون دلاری سری A خبری بود. شروع 9 رقمی امروز حلقه ها می تواند از میان شکاف ها بلغزد. برای جلوگیری از این موضوع، TechCrunch نوشت RapidAPI (ادغام API شخص ثالث)، با جمع آوری 150 میلیون دلار، ایسلند (فناوری مرورگر سازمانی) با جمع آوری 115 میلیون دلار، و Astronomer (ابزارهای هماهنگ سازی داده ها) با جمع آوری 213 میلیون دلار و خرید Datakin.

و اولین گوشی Nothing تابستان امسال عرضه می شود. بنابراین، اگر در مورد تولید کنندگان تلفن های OEM فعلی مشتاق نیستید، خوب، گزینه جدیدی دارید.

 • پهپادها تجارت بزرگی هستند: TerraDrone ژاپن به تازگی 70 میلیون دلار از سری B جمع آوری کرده است. TechCrunch گزارش می دهد که در سال 2016 تأسیس شده است، این شرکت “نرم افزاری برای پهپادها، سخت افزار و راه حل هایی برای مدیریت ترافیک سیستم بدون سرنشین توسعه می دهد.” این بدان معنی است که این شرکت می تواند به بازار خود کمک کند تا از ازدحام هواپیماهای بدون سرنشین جلوگیری کند.
 • افزایش داده ها برای مجموعه داده های مصنوعی: Datagen همچنین یک سری بزرگ B را جمع آوری کرد، اگرچه با 50 میلیون دلار کمی کمتر از آنچه TerraDrone جمع آوری کرد است. با این وجود، فناوری‌های این شرکت می‌توانند مجموعه داده‌های مصنوعی و سفارشی ایجاد کنند که مشتریان می‌توانند از آنها برای آموزش ابزارهای بینایی کامپیوتری خود استفاده کنند. این واقعیت که بازار کافی برای خدمات آن وجود دارد که دیتاگن توانسته است سرمایه زیادی را جذب کند، نشان دهنده کارهایی است که در زمینه بینایی کامپیوتر انجام می شود.
 • آسمان خراش توت فرنگی: این همان چیزی است که شرکت کشاورزی عمودی OnePointOne به مزارع بری غول پیکر کالیفرنیا می فروشد. TechCrunch خاطرنشان می کند که این شرکت از Bowery در بازار پیروی می کند. اشباع بیش از حد؟ نه ذره ای از او. من می توانم یک حمام کامل توت فرنگی را با صبحانه بخورم. آنها را وارد کنید.
 • Rugged Robotics Roombas را با تمرکز بر ساخت و ساز می سازد: خب نه دقیقا اما به اندازه کافی نزدیک ربات‌های ناهموار طرح‌بندی ساختمان‌ها را روی طبقات ترسیم می‌کنند. بنابراین Rugged هم یک شرکت رباتیک و هم یک شرکت اتوماسیون است. یادآور می‌شویم که «فناوری این شرکت برای جایگزینی افراد در محیط کار طراحی نشده است، بلکه برای افزایش دقت طراحی شده است»، اما همچنان جایگزینی افراد با روبات‌ها است که هرگز چیز بدی نیست.
 • در نهایت، از ران میلرScratchpad هشدارهای تراکنش را اضافه می کند تا به شناسایی امیدوارکننده ترین مشتریان بالقوه کمک کنداین داستان ناب است، زیرا نشان می‌دهد که می‌توانید شرکتی را راه‌اندازی کنید که بر روی پلتفرم دیگران ایجاد می‌کند، اما به تبدیل خدمات به چیزی بیشتر روی بیاورید. میلر نوشت، در این مورد، Scratchpad اکنون “یک فضای کاری مرکزی برای خرده فروشان است که از هوش برای یافتن محتمل ترین چشم اندازها برای معاملات استفاده می کند.”

راهنمای رشد محصول

کتاب رنگ آمیزی، گرافیک

اعتبار تصویر: جفری کولیج (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

در دوره های قبلی، شرکت ها با ورود به بازارهای جدید و به دست آوردن مشتریان، از پول و پول پرتاب می شدند. امروزه، یک دهه یا بیشتر در عصر مصرف کنندگان نهایی، مصرف کنندگان دمی هستند که سگ را تکان می دهند.

مدل‌های رشد محصول محور به طور گسترده پذیرفته شده‌اند: به جای اختصاص منابع برای جذب مشتریان، PLGها سریع‌تر و کارآمدتر می‌شوند.

ویدیا رامان، شریک Sorenson Ventures و مدیر محصول سابق، پیشینه خود را با TechCrunch + به اشتراک گذاشت تا یک تلاش موفق تر و پایدارتر PLG انجام دهد.

او می‌گوید: «به تجربه‌های کوچک فکر کنید، که هر کدام نتیجه‌ای معنادار برای مشتری خواهد داشت.

TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و استارت آپ ها کمک می کند تا به جلو حرکت کنند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید.)

شرکت بزرگ فناوری

 • یوتیوب برنامه های تلویزیونی با پشتیبانی از تبلیغات را اعلام می کند: در طول همه‌گیری، Roku برای کسب درآمد از افرادی که در خانه ماندند و نمایش‌ها و آگهی‌های تبلیغاتی را تماشا می‌کردند، اوقات خوشی داشت. YouTube می‌خواهد در این اقدام شرکت کند، بنابراین نمایش‌های تلویزیونی با پشتیبانی از تبلیغات را نیز اجرا می‌کند. طبق گزارشات ما، حدود 4000 قسمت در پرتاب گنجانده شده است.
 • Google Cloud اکنون به مشتریان اجازه می دهد تا VM ها را متوقف کنند: آخرین کدی که من واقعاً نوشتم در دبیرستان بود، بنابراین هرگز نیازی به توقف ماشین های مجازی در ابر عمومی نداشتم. اما مادون قرمز ابری عمومی Google در حال حاضر این قابلیت را ارائه می‌دهد، اگر جم شما باشد.
 • مایکروسافت از توسعه‌دهندگان بازی می‌خواهد به فضای ابری بروند: و صحبت از ابرهای عمومی، مایکروسافت امروز در یک کنفرانس بازی محصول جدیدی به نام ماشین مجازی توسعه بازی Azure را معرفی کرد. این یک ایستگاه کاری توسعه بازی است، اما در فضای ابری.
 • آیا سقف خودرو ایده خوبی است؟ هیوندای سوناتا هیبریدی جدید دارای پنل های خورشیدی بر روی سقف خود است که برخی افراد می گویند قدرت آنها بسیار کم است و نمی تواند مفید باشد. با این حال، TechCrunch اشاره می کند که تأثیر آنها در یک دوره زمانی طولانی در واقع می تواند به چیزی ملموس منجر شود.
 • اینستاگرام با فیدهای زمانی کاهش می یابد: اگر کاربر اینستاگرام هستید، اکنون می توانید از فید تایم لاین استفاده کنید. TechCrunch می نویسد: از زمان آزمایش در اوایل سال جاری، ویژگی جدید به همراه «یک گزینه جدید فیلتر کردن فید که به شما امکان می دهد در پست های حساب های مورد علاقه خود پیمایش کنید، اکنون برای همه در دسترس است».
 • اسنپ ​​شرکت هدبند کنترل ذهن را خرید: تازه از بازگشت برخی از سودهای فصلی، اسنپ کند نمی شود. نه، غول اجتماعی NextMind را خرید که سخت افزاری می سازد که امواج مغزی را برای تعامل با رایانه می خواند. اسنیپ منظورت چیه؟