منو سایت

 • خانه
 • اخبار استارتاپ
 • Daily Crunch: a16z به معنای واقعی کلمه دو برابر می شود، 4.5 میلیارد دلار Crypto Fund IV را اعلام می کند

Daily Crunch: a16z به معنای واقعی کلمه دو برابر می شود، 4.5 میلیارد دلار Crypto Fund IV را اعلام می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Daily Crunch: a16z به معنای واقعی کلمه دو برابر می شود، 4.5 میلیارد دلار Crypto Fund IV را اعلام می کند

برای دریافت نمای کلی از بزرگترین و مهم ترین داستان های TechCrunch که هر روز در ساعت 15:00 PDT به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود، در اینجا مشترک شوید.

چهارشنبه 25 می 2022 است و ما از حوادث چند روز اخیر ویران شده ایم. جمع آوری یک بولتن در مورد فناوری در پس زمینه تیراندازی در مدارس دشوار است. رویدادهای خبری بزرگ بر هر کسی تأثیر متفاوتی می‌گذارند، بنابراین لطفاً به خودتان و اطرافیانتان کمی فضای بیشتری بدهید. ما شما رو دوست داریم. – سلام و کریستین

TechCrunch برتر 3

 • من می روم، من می روم: توییتر تایید کرد که جک دورسی، مدیرعامل سابقش، امروز از هیئت مدیره این شرکت استعفا داده است. نه، جای تعجب نیست. او و شرکت در مورد اینکه آخرین روزهای او چه زمانی خواهد بود صحبت کردند. ما حدس می زنیم که دورسی از روشی که دارد همه چیز را ترک می کند خوشحال است.
 • در اینجا هیچ تأخیر رمزنگاری وجود ندارد: حتی با وجود یک گزارش تلخ در مورد بازار ارزهای دیجیتال، اگر در حال توسعه یک زیرساخت بلاک چین هستید، هنوز دلارهایی برای افزایش وجود دارد. StarkWare Industries 100 میلیون از آنها را تصاحب کرد و ارزش شرکت را به 8 میلیارد دلار رساند که اساساً 4 برابر بیشتر از دور قبلی است. چرا زیرساخت بلاک چین اینقدر مهم است؟ چرا، یکپارچگی کل سیستم، البته، جکی گزارش ها.
 • خزنده های خزنده: عرض و خزیدن نیم میلی متر چیست؟ ما مطمئن هستیم که در حال حاضر چیزهای بد زیادی در ذهن شما می گذرد، اما در این مورد، این یک “ربات” خرچنگ کنترل از راه دور است که توسط برخی نابغه در دانشگاه نورث وسترن ساخته شده است. من مطمئن نیستم که فواید یک سرطان کوچک چیست، اما به هر حال زیباست.

ربات خرچنگ کوچک در لبه یک پنی

اعتبار تصویر: دانشگاه نورث وسترن / دانشگاه نورث وسترن

راه اندازی و VC

در کشور شروع کننده امروز، همه چیز همیشه رمزنگاری شده است. لوکاس نشان می دهد که چگونه a16z از زمان اعلام صندوق رمزنگاری 2.2 میلیارد دلاری III خود در کمتر از یک سال، یک صندوق 4.5 میلیارد دلاری web3 را اعلام کرد. در همین حال، Volt Capital یک صندوق 50 میلیون دلاری را افتتاح کرد که توسط a16z نیز پشتیبانی می شود.

DJ Gabeau، یکی از اولین مهندسان در Snapchat Stories و بنیانگذار شبکه اجتماعی web3 Primitives، به TechCrunch گفت که او معتقد است NFT می‌تواند روش خوبی برای ارتباط افراد باشد. آنیتا گزارش ها.

در حالی که اعضای جامعه Terra تلاش می‌کنند تا اقتصاد از بین رفته خود را کنار هم بگذارند، Polygon صندوقی را راه‌اندازی کرده است تا ده‌ها توسعه‌دهنده را جذب کند که پروژه‌هایی بر روی یک بلاک چین شکسته ساخته شده‌اند. ژاکلین گزارش ها.

در نهایت، شریک مالیاتی IRS ZenLedger قبلاً در رقابت بود، اما به شتاب دهنده 15 میلیون دلاری سری B متکی بود.

نگران نباشید، اخبار بدون بلاک چین نیز وجود دارد:

 • عیسی، فرمان را بگیر: Pony.ai اجازه آزمایش وسایل نقلیه خودران با راننده را در کالیفرنیا پس از موارد بسیار زیادی که رانندگان به ایمنی توجه نمی کنند، از دست می دهد. ربکا گزارش ها.
 • لقمه ای از تکنولوژی مواد غذایی: Synthesis Capital اولین صندوق 300 میلیون دلاری خود را برای سرمایه گذاری در آینده غذا می بندد. کریستین نوشتن.
 • بازار پر پرواز: آنا یک سری مصاحبه با سرمایه گذاران فناوری شاهدانه انجام داد تا بفهمد بازار به کجا می رود.
 • همه چیز، همه جا، از طریق اینترنت: پلتفرم خرده فروشی الکترونیک B2B نامیبیا JABU 15 میلیون دلار به رهبری Tiger Global جمع آوری می کند. روزها.
 • امضا، مهر، تحویل – بسته جبرانی شماگزارش ها: Getir با ارزش 12 میلیارد دلار، قصد دارد 14 درصد از کارکنان را در سراسر جهان اخراج کند و برنامه های توسعه تهاجمی را کاهش دهد. اینگرید.
 • آنها به گزارش های TPS شما نیاز نخواهند داشت: روند انجام هر گونه خرید در کسب و کار می تواند طولانی و دست و پا گیر باشد. Zip 43 میلیون دلار در سری B برای کمک به تسکین درد جمع آوری کرد. مری ان نوشتن.
 • پس از COVID برای سخت افزار femtech راه اندازی مجدد کنید: این در حال شروع بود که همه گیری شیوع پیدا کرد. ناتاشا دارای یک ویژگی عالی در مورد نحوه جمع بندی مجدد و آماده شدن برای آینده است.
 • و در نهایت، میکروفون پادکست به قیمت 3000 دلار: سلام نگاهی دقیق تر به جدیدترین آرایه میکروفون پادکست Nomono بیندازید و بدانید چه کسی 3000 دلار برای یک آرایه میکروفون صوتی فضایی هزینه خواهد کرد.

با وجود موانع نظارتی، این چهار سرمایه گذار آمریکایی شاهدانه در حال کاشت بذر برای فردا هستند

صنعت حشیش در ایالات متحده بسیار خوب عمل می کند.

انواع مقررات در کشورهای منفرد بازار محدودی را برای شرکت های دولتی و خصوصی ایجاد کرده است که در عملیات رشد، توزیع و حمل و نقل، کنترل موجودی، تست و نرم افزار در محل فعالیت دارند.

آتی یک منظره رایج در عروسی های کالیفرنیا است، اما آنا هیم دریافت که این صنعت هنوز راه درازی را تا رسیدن به بلوغ در پیش دارد، عمدتاً به این دلیل که قوانین فدرال همچنان از استفاده مشاغل حشیش از خدمات مالی سنتی جلوگیری می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نیروهای اصلی بازار و موانع پیش روی کارآفرینان و سرمایه گذاران در این صنعت مستقل، او با چهار سرمایه گذار صحبت کرد:

 • ژاکلین بنت، شریک مدیریت و بنیانگذار، شرکای سرمایه گذاری هایلندز
 • Yoni Mayer، شریک، Casa Verde Capital
 • مت هاوکینز، شریک و بنیانگذار شرکت Entourage Effect Capital
 • امیلی پاکسیا، مدیر عامل، مدیریت سرمایه گذاری Poseidon

با وجود موانع نظارتی، این چهار سرمایه گذار آمریکایی شاهدانه در حال کاشت بذر برای فردا هستند

TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و استارت آپ ها کمک می کند تا به جلو حرکت کنند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید.)

شرکت بزرگ فناوری

در انتظار لغو احتمالی قانون حریم خصوصی سقط جنین Roe علیه وید، گروهی از اعضای حزب دموکرات کنگره نامه‌ای به ساندار پیچای، مدیر عامل گوگل نوشتند و از شرکت خواستند نحوه جمع‌آوری و ذخیره‌سازی سوابق برای مکان تلفن‌های همراه را تغییر دهد. . کارلی گزارش می دهد که ترس این است که ممکن است به ابزاری برای “افراطی های راست افراطی که می خواهند با افرادی که به دنبال سلامت باروری هستند برخورد کنند” تبدیل شود.

اپل می گوید که اپ استور iOS آن از حدود 2.2 میلیون شغل پشتیبانی می کند و مسئول افزایش 118 درصدی درآمد توسعه دهندگان کوچک در ایالات متحده طی دو سال گذشته است. سارا و ناتاشا تجزیه و تحلیلی از اعداد ارائه می دهد و خاطرنشان می کند که «این اعداد بر اهمیت اپ استور برای طیف گسترده ای از توسعه دهندگان جهانی تأکید می کند. این به نوبه خود می تواند به نشان دادن اینکه چرا چنین سیستم بزرگ و قدرتمندی به دلیل مقررات و رقابت بیشتر باشد کمک کند.

اگر صحبت از اپل شد، اگر در مریلند زندگی می کنید و کیف پول اپل دارید، می توانید گواهینامه رانندگی یا شماره شناسه ایالات متحده خود را در آنجا ذخیره کنید. این ایالت بعد از آریزونا دومین ایالتی بود که این ویژگی را ارائه کرد.

این داستان های به همان اندازه هیجان انگیز امروز را از دست ندهید:

 • به طور مغزی از حذف محتوای مربوط به جنگ در اوکراین خودداری کرد و اکنون در روسیه مسدود شده است.
 • امروز چندین چیز محقق شد، از جمله برنامه های آمازون برای یک فروشگاه معمولی با افتتاح فروشگاهی در کالیفرنیا، و گوگل شروع به اجرای تبلیغات در YouTube Shorts کرد.
 • لیگ ملی فوتبال به دنبال این است که سرویس پخش خود را داشته باشد. طرفداران خوش شانس هستند – به نظر می رسد که هزینه خدمات اسمی خواهد بود.
 • و ICYMI از دیروز، دایسون مخفیانه ربات‌هایی می‌سازد که چیزها را جمع‌آوری می‌کنند، کیم کاردادشی آنقدر از Beyond Meat خوشش می‌آید که اولین “مشاور اصلی طعم” این برند خواهد بود، The Exploding Kittens سرانجام در نتفلیکس منتشر می‌شود و بامبل در برخی ویژگی‌های جدید غواصی می‌کند. که برای دوستیابی در اطراف جوامع و گروه های اجتماعی نیستند.