منو سایت

 • خانه
 • اخبار استارتاپ
 • Daily Crunch: Amazon Glow، یک پروژکتور چت ویدیویی مناسب برای کودکان، اکنون در ایالات متحده در دسترس است

Daily Crunch: Amazon Glow، یک پروژکتور چت ویدیویی مناسب برای کودکان، اکنون در ایالات متحده در دسترس است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Daily Crunch: Amazon Glow، یک پروژکتور چت ویدیویی مناسب برای کودکان، اکنون در ایالات متحده در دسترس است

برای دریافت نمای کلی از بزرگترین و مهم ترین داستان های TechCrunch که هر روز ساعت 15:00 PT به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود، در اینجا مشترک شوید.

سلام و به روز سه‌شنبه، 29 مارس 2022، به Daily Crunch خوش آمدید! سلام و حالا من تنها با بولتن پرواز می کنم. امروز و فردا، با گوش دادن به راه‌اندازی استارت‌آپ‌های YC Demo Day، همه چیز آماده خواهد بود، بنابراین انتظار سیل داستان‌ها را در دو روز آینده داشته باشید. فراموش نکنید که چهارشنبه برای رویداد آنلاین DeFi & The Future of Programmable Money و سپس در مراحل اولیه TechCrunch در 14 آوریل به ما بپیوندید.

استقبال بسیار گرم ژاکلین ملینک، که به دفتر کریپتو ما می پیوندد و با انعکاس بزرگترین هک DeFi که تاکنون دیده ایم، از بلوک های شروع خارج می شود. داستان عالی و خوش آمدید! – کریستین

TechCrunch برتر 3

 • HackerRank مهارت های کدنویسی شما را آزمایش می کند: رقابت استعدادها شدید است، بنابراین چگونه می دانید که کارمند جدید بالقوه شما آنچه لازم است را دارد؟ HackerRank 60 میلیون دلار جمع آوری کرد تا به توسعه ابزارهای استخدام خود ادامه دهد تا نه تنها به این سؤال پاسخ دهد، بلکه توسعه دهندگان را قادر می سازد تا مهارت های کدنویسی و مصاحبه خود را تمرین کنند.
 • وزوز برق پس از رسیدن به وضعیت تک شاخ: اگر شما مانند بسیاری از ما هستید که از خانه کار می کنیم، دسترسی به ابزار و تجهیزاتی که معمولاً در دفتر منتظر ما هستند – با یک فرد فناوری اطلاعات در اختیار شما – اکنون کمی تلاش لجستیکی بیشتری را شامل می شود. الکتریک 20 میلیون دلار برای بیش از 1 میلیارد دلار برآورد برای مدیریت بیشتر این کار فناوری اطلاعات فراهم کرد.
 • DAO برای رفتار انسان؟: ژاکلین همچنین مشغول نوشتن در مورد سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز یا DAO بود، و خوشبختانه توصیف می‌کرد که آنها چه هستند و علاقه‌مندان می‌بینند که در آینده از آنها استفاده می‌کنند – جمع کردن وجوه یا تصمیم‌گیری را در نظر بگیرید.

راه اندازی و VC

این فوق‌العاده‌ترین لحظه از زمان بله است – Y Combinator هنوز به 1000 شرکت در هر دسته نرسیده است، اما نسخه آزمایشی آن شامل 424 استارت‌آپ از 42 کشور است – بنابراین همانطور که می‌توانید تصور کنید، هنوز زمان بسیار شدیدی در TechCrunch Towers است. روز نمایش YC، 32 استارت آپ از هند را نشان داد (این شتاب دهنده تاکنون تقریباً 200 استارت آپ هندی را تامین مالی کرده است)، با تمرکز قوی بر فین تک. آفریقا همچنین با بیش از 18 استارتاپ نیجریه ای و 6 شرکت دیگر از بقیه قاره نمایندگی شد.

و چند خبر عالی اگر شما فقط یک میلیونر هستید و عضوی از باشگاه انحصاری Tres Comas نیستید: آنیتا گزارش می‌دهد که Equi آماده است تا شما را مخفیانه از در پشتی دفتر کوچک خانوادگی‌تان عبور دهد.

رویدادهای دیگر در اکوسیستم استارتاپی:

 • Pinecone در حال ساخت یک سیستم پایگاه داده به طور خاص برای دانشمندان داده است و به تازگی 28 میلیون دلار برای اضافه کردن حلقه های رشد جمع آوری کرده است.
 • چرپی مستقر در کنیا یک میلیون دلار به خزانه داری اضافه کرده است تا به مشاغل کمک کند تا با چالش های بدهی در سراسر آفریقا مقابله کنند.
 • در آمریکای لاتین، Migrante به کارگران کمک می کند تا حمل و نقل را ایمن کنند و به تازگی یک دور بودجه 30 میلیون دلاری به اضافه یک خط اعتباری 80 میلیون دلاری را بسته است تا به رشد خود در ونزوئلا ادامه دهد و کلمبیا و مکزیک را به منطقه خدمات خود اضافه کند.
 • Cloaked «تلفن جدید، کیست؟» را به سطح کاملاً جدیدی می برد، با هویت (ایمیل و شماره تلفن) که در حال حرکت برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی ایجاد می شود. او 25 میلیون دلار از سرمایه گذاران برای ادامه سفر خود در سایه ها جمع آوری کرد.
 • اگر LambdaTest (و تزریق جدید 45 میلیون دلاری آن) راه خود را داشته باشد، آزمایش نرم افزار بسیار آسان تر خواهد شد، زیرا رقیب BrowserStack در حال ساخت “AWS برای آزمایش کنندگان” است.
 • Gotham Greens، یک شرکت گلخانه ای شهری، در حال آماده شدن برای نوعی رشد است: این شرکت اعلام کرده است که قصد دارد اندازه خود را دو برابر کند و به 1.2 میلیون فوت مربع برساند. خیلی سبزه بچه ها
 • Kaiyo (Furnishare سابق) جان تازه ای به مبلمان دست دوم می دهد و 36 میلیون دلار برای توسعه در کالیفرنیا و بقیه ایالات متحده جمع آوری می کند.

2 دلیل که چرا روزهای نمایشی مرده اند

Daily Crunch: Amazon Glow، یک پروژکتور چت ویدیویی مناسب برای کودکان، اکنون در ایالات متحده در دسترس است

اعتبار تصویر: مارتین هاروی (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

روزهای نمایشی نمایشی برای رسانه های فناوری هستند، اما آیا این سنت اجرایی در سیلیکون ولی هنوز برای بنیانگذاران و سرمایه گذاران مفید است؟

مایکل رد، یکی از بنیانگذاران و رئیس 22 Ventures، در یک پست مهمان TC + دو عامل را به اشتراک می‌گذارد که روزهای نمایشی را کمتر مرتبط می‌کند: بسیاری از استارت‌آپ‌ها قبل از نمایشگاه بزرگ قراردادهای تامین مالی امضا می‌کنند و بنیان‌گذاران بیشتر علاقه‌مند به کار با سرمایه‌گذاران با ارزش افزوده هستند.

رد نوشت: «به سادگی حذف روز تظاهرات به بنیانگذاران کمک نمی کند تا آن ارزش را پیدا کنند یا به سرمایه گذاران اجازه ارائه آن را بدهند. آنچه ما نیاز داریم این است که بهتر درک کنیم که چرا روز تظاهرات کافی نیست و چگونه می‌توان در سطح بسیار نزدیک‌تری به معاملات دست یافت.»

(TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیان‌گذاران و استارت‌آپ‌ها کمک می‌کند تا پیشرفت کنند. می‌توانید در اینجا ثبت‌نام کنید.)

2 دلیل که چرا روزهای نمایشی مرده اند

شرکت بزرگ فناوری

 • سونی پلی استیشن پلاس به روز شده را معرفی کرد: برای عقب نماندن از رقبا، سونی خدمات PlayStation Plus و PlayStation Now خود را در یک اشتراک بازی ترکیب می کند. جدیدترین بخش این اضافه شدن دو سطح گران تر برای پیوستن به پایین ترین سطح است که هر سه در مراحل ماهانه، فصلی و سالانه ارزیابی می شوند. مصرف کنندگان در آسیا اولین دسترسی خود را قبل از انتشار آن در سایر نقاط جهان خواهند داشت.
 • Amazon Glow اعضای خانواده را در یک زمان به یک داستان متصل می کند: تنها پس از شش ماه تماس، آمازون اکنون خرید دستگاه / پروژکتور تماس از راه دور Amazon Glow خود را برای همه باز کرده است. این شرکت این دستگاه را به عنوان راهی برای ارتباط کودکان با اعضای دور خانواده ایجاد کرد. می خواهید بدانید استفاده از آن چگونه است؟ ببینید گرگ کومپاراک هنگام آزمایش دستگاه در ماه دسامبر چه گفته است.
 • TikTok، شریک GIPHY در ابزار ایجاد ویدیو: TikTok یک ابزار جدید ایجاد درون برنامه ای به نام کتابخانه TikTok دارد که در ابتدا با محتوای GIPHY پر می شود. همانطور که TechCrunch گزارش می دهد، در اینجا کمی کنایه وجود دارد، زیرا TikTok از محتوای شرکتی استفاده می کند که فیس بوک زمانی آن را به قیمت 400 میلیون دلار خریداری کرده بود (و اکنون می خواهد بفروشد) تا برنامه ویدیویی کوتاه مدت را بهبود بخشد که از آن زمان علاوه بر یکی از بزرگ‌ترین تهدیدات این غول اجتماعی. «علاوه بر این، اشاره می‌کنیم که TikTok، که جزئیات زیادی در مورد شرکای احتمالی آینده کتابخانه نمی‌گوید، نشان می‌دهد که همه اینها هنوز خیلی زود است.