منو سایت

 • خانه
 • اخبار استارتاپ
 • Daily Crunch: Atlantic Money می خواهد نقل و انتقالات بین المللی پول را حتی ارزان تر از رقبا انجام دهد

Daily Crunch: Atlantic Money می خواهد نقل و انتقالات بین المللی پول را حتی ارزان تر از رقبا انجام دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Daily Crunch: Atlantic Money می خواهد نقل و انتقالات بین المللی پول را حتی ارزان تر از رقبا انجام دهد

برای دریافت نمای کلی از بزرگترین و مهم ترین داستان های TechCrunch که هر روز ساعت 15:00 PST به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود، در اینجا مشترک شوید.

سلام و به روز چهارشنبه 9 مارس 2022 به Crunch روزانه خوش آمدید! چند نکته قبل از اینکه به این اخبار بپردازیم: ابتدا، نورپردازی و ارائه شهر آستین ما گرد هم می آیند، بنابراین استارتاپ ها، این پیوند برای شماست. و ما به تازگی اعلام کردیم که آیدین سنکوت و ویویانا فاگا از Felicis Ventures به Early Stage می آیند تا در مورد TAM صحبت کنند که باعث خوشحالی خواهد شد. – الکس

TechCrunch برتر 3

 • آمازون Prime Video را در روسیه متوقف می کند: علاوه بر لیست رو به رشد ما از شرکت هایی که پس از تهاجم دولت این کشور به کشور همسایه اوکراین، تعطیل یا تعطیلی کسب و کار خود را در روسیه انجام دادند، آمازون در حال توقف پرایم ویدیو در این کشور است. TechCrunch می نویسد: آمازون همچنین “تامین محصولات خرده فروشی به مشتریان مستقر در روسیه و بلاروس را به حالت تعلیق درآورده است.”
 • ابزارهای توسعه دهنده هزینه زیادی ندارند: استارت‌آپ‌هایی که برای توسعه‌دهندگان ایجاد شده‌اند، سال 2021 باورنکردنی داشتند. آنها سرمایه‌های هنگفتی را جمع‌آوری کردند و تعدادی IPO با رتبه بالا و با رتبه بالا ارائه کردند. و سپس بازار شروع شد خوب، شاید نه، و نمرات آنها را کاهش دهید. برای استارتاپ هایی که هنوز برای توسعه دهندگان در حال ساخت هستند، این خبر بدی است.
 • Swiggy برای یک IPO بزرگ آماده می شود: بازار IPO کاملاً نمرده است. TechCrunch گزارش داد که اخیراً شنیده ایم که اینتل Mobileye را عمومی می کند و غول مواد غذایی هندی Swiggy را “در حالی که برای عرضه اولیه عمومی خود در سال آینده آماده می شود، بانکداران استخدام می کند.” خیلی دور است، اما ما هنوز خوشحالیم که کسی در جایی می‌خواهد یک اسب شاخدار را در انظار عمومی ببرد.

راه اندازی و VC

ما پوشش خود را از راه اندازی امروز آغاز می کنیم، چند یادداشت از گزارشگر شرکتی خود ران میلر. ابتدا، میلر اطلاعات جدیدی در مورد آینده اتوماسیون فرآیندهای روباتیک یا بازار RPA نوشت. نتیجه این است که رشد در بخش داغ در چند سال آینده کند خواهد شد زیرا راه حل های مبتنی بر هوش مصنوعی بیشتر پایگاه بازار بزرگ تری پیدا می کنند. برای شرکت هایی مانند UIPath سابق Unicorn، تغییر در راه است. و میلر نیز دور اخیر Blink را نوشت. راه اندازی بر روی ساده سازی عملیات ابری تمرکز دارد.

امروز همچنین اخباری در مورد آخرین معامله Public منتشر شد که این بار اوتیس را به خدمات تجارت مصرف کننده خود معرفی کرد. زمانی این شرکت تا حد زیادی به عنوان رقیبی برای Robinhood تعبیر می شد، اما قرارداد با Otis Public پیشنهاد می کند که یک پلت فرم سرمایه گذاری دارایی متنوع تر برای مصرف کنندگان باشد.

اوه، و اگر در حال ساختن یک استارت آپ به اصطلاح “وب 3” هستید، خوب، سرمایه زیادی برای کار شما در بازار وجود دارد. حالا به بقیه اخبار!

 • Strong Compute آموزش مدل ML سریعتر می خواهد: با شروع از دسته فعلی استارت آپ های Y Combinator – به طور دقیق، زمستان 2022 – Strong Compute با بازار نسبتاً بزرگی سر و کار دارد. یعنی کاری که به آموزش شبکه های عصبی می پردازد. این شرکت ادعا می کند که ابزارهای موجود در بازار امروزه اغلب آسان برای استفاده هستند اما ناکارآمد هستند.
 • راهنمای افزایش تجربه کاندیدا: بسیاری از فناوری‌های منابع انسانی که TechCrunch پوشش می‌دهد، بر شرکت‌ها و نحوه کار آنها متمرکز هستند. در عوض، راهنمای، که به تازگی 8 میلیون دلار جمع آوری کرده است، برای متقاضیان کار ایجاد می شود. خدمات آن برای جویندگان کار مرکزی برای فرآیند مصاحبه آنها فراهم می کند و امیدواریم نرخ تبدیل داوطلبان را افزایش دهد.
 • Zaya Care بر مراقبت از مادر تمرکز دارد: مراقبت از مادر در ایالات متحده نه تنها مایه شرمساری ملی است، بلکه لکه‌ای بر رشد اخلاقی ملت ما نیز هست. ما قبل یا بعد از تولد به خوبی از زنان باردار مراقبت نمی کنیم. Zaya Care می‌خواهد مراقبت‌های بیشتر به سبک اروپایی را برای والدین باردار ارائه دهد و ایده روشنی از نحوه رسیدن به آنجا دارد.
 • امروز در تیترهای خوب: هیچ چیز یک استارت آپ در فضای سخت افزاری نیست که بتواند محصولی داشته باشد که در یک رویداد آینده به نمایش درآید. برای اطلاعات بیشتر و عنوان بسیار خوب روی لینک کلیک کنید.
 • بلوط ها بعد از SPAC دور می شوند: پس از پایان تراکنش SPAC چه اتفاقی می افتد؟ خوب، اگر شما یک Acorns هستید، تقریباً با همان رتبه، مقدار زیادی سرمایه جمع آوری می کنید. فناوری‌های فین‌تک مصرف‌کننده اکنون با نه رقم پول جدید، قصد دارند در آینده به روش سنتی عمومی شوند.
 • آتلانتیک مانی می خواهد با وایز روبرو شود: TransferWise که اکنون با نام Wise شناخته می شود، یک شرکت سهامی عام است که در طول سال ها عملکرد خوبی داشته است. بنابراین، طبیعتاً این امر باعث جذب رقابت می شود. استارت آپ FX Atlantic Money می خواهد آن را با یک مدل هزینه ثابت به چالش بکشد. بیایید ببینیم که آیا استارت آپ می تواند مالک عمومی را که خود یک استارتاپ سابق است مدیریت کند یا خیر.
 • و صحبت از فناوری های فین تک مصرف کننده: بله!، یک بانک دیجیتال برای نیجریه، به تازگی یک دور 1.5 میلیون دلاری جمع آوری کرده است. این شرکت می خواهد نوعی اپلیکیشن فوق العاده بسازد که ابزارهای مالی بسیاری را در یک اپلیکیشن معرفی کند. این مدلی است که در سایر بازارها شاهد کارکردن آن بوده ایم.

و البته چیزهای بیشتری هم وجود داشت: آردوک به تازگی 125 میلیون دلار جمع آوری کرده بود. شعبه 75 میلیون دلار به خزانه خود اضافه کرد. و تیم Equity در مورد چگونگی – و چگونه نخریدن – یک انجمن صحبت می کند.

سوفی عزیز: آزادی مشروط برای یک کارآفرین بین المللی چقدر طول می کشد؟

یک چهره تنها در ورودی پرچین هزارتویی که پرچم آمریکا در مرکز آن قرار دارد

اعتبار تصویر: برایس دوربین / TechCrunch

سوفی عزیز

هم من و هم بنیانگذارم وضعیت E-2 داریم. ما باید یک گزینه سریع برای ویزا پیدا کنیم، زیرا سرمایه گذاری با VC باعث کاهش سرمایه ما می شود و دیگر واجد شرایط E-2 نخواهیم بود.

ما آزادی مشروط کارآفرین بین‌المللی را به عنوان یک گزینه در نظر می‌گیریم، زیرا به راحتی می‌توانیم بر اساس سرمایه‌گذاری مورد انتظارمان واجد شرایط باشیم، اما نگران آب و هوا هستیم.

من می دانم که IEP یک گزینه جدید است. چقدر طول می کشد میشه شتاب گرفت؟ آیا لازم است جایگزین هایی را در نظر بگیریم؟

“بنیانگذار سریع پرواز.”

(TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و استارت آپ ها کمک می کند تا به جلو حرکت کنند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید.)

سوفی عزیز: آزادی مشروط برای یک کارآفرین بین المللی چقدر طول می کشد؟

شرکت بزرگ فناوری

بسیار خوب، زمان اخبار بزرگ فناوری فرا رسیده است. علاوه بر این، این اتوبوس برقی پوسیده است و من می توانم یکی بخرم. و چرا TechCrunch در مورد iPhone SE جدید اینقدر پر سر و صدا بود؟ خوب، چون ما عاشق خوانندگان اثر انگشت هستیم. و ما تشخیص چهره را دوست نداریم.

 • TikTok پلتفرم توزیع و بازاریابی موسیقی را راه اندازی کرد: بر کسی پوشیده نیست که TikTok در تجارت موسیقی بسیار تأثیرگذار است. آهنگ هایی که در یک پلتفرم اجتماعی به صورت ویروسی پخش می شوند، می توانند صدها میلیون جریان یا بیشتر را به دست آورند. بنابراین جای تعجب نیست که این شرکت بخواهد بیش از یک انگشت در تجارت موسیقی بگذارد.
 • فیس بوک ابزارهای جدیدی را برای گروه های ضد اطلاعات نادرست راه اندازی می کند: من سال‌هاست که کاربر فیس‌بوک نبوده‌ام، اما حتی می‌دانم که ویژگی Groups این شرکت مکانی عالی برای ملاقات آنلاین است. بنابراین، فیس بوک در حال ساخت ابزارهایی برای مدیریت بهتر گروه ها است، با توجه به اینترنت امروز.
 • بریتانیا تبلیغات کلاهبرداری را به لایحه امنیت آنلاین خود اضافه می کند: برگزیت یا نه، بریتانیا دقیقاً مسیری را ترسیم نمی‌کند که با آنچه اتحادیه اروپا در مورد مقررات فنی انجام می‌دهد، بسیار متفاوت باشد. به عنوان مثال، TechCrunch گسترش یک حساب دیجیتالی آینده را پوشش داد.
 • و ایتالیا Clearview AI را جریمه کرداستارتاپ بحث برانگیز تشخیص چهره