منو سایت

 • خانه
 • اخبار استارتاپ
 • Daily Crunch: Buick از خودروی مفهومی Wildcat پرده برداری می کند، در حالی که این شرکت به سمت محدوده فقط خودروهای برقی حرکت می کند.

Daily Crunch: Buick از خودروی مفهومی Wildcat پرده برداری می کند، در حالی که این شرکت به سمت محدوده فقط خودروهای برقی حرکت می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Daily Crunch: Buick از خودروی مفهومی Wildcat پرده برداری می کند، در حالی که این شرکت به سمت محدوده فقط خودروهای برقی حرکت می کند.

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۱۵:۰۰ PDT به صندوق ورودی شما تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

علاوه بر این، در مورد این بیشتر بخوانید – شریل سندبرگ امروز بعدازظهر ما را غافلگیر کرد و گفت که از سمت مدیر عامل متا کناره گیری می کند. ما هنوز در حال شفاف سازی جزئیات هستیم، بنابراین انتظار بیشتری داشته باشید. و اوه، بالا! یا بهتر است بگوییم اوهایو – دقیقاً کلمبوس، اوهایو. امروز ما در حال بررسی شهر خود هستیم و بررسی می‌کنیم که چه کسی در کلمبوس می‌سازد و چگونه به یک مرکز فناوری در غرب میانه تبدیل شده است. ما همچنین در این موضوع غرق شدیم که چرا اینتل شهر را برای ساخت تاسیسات تولید 20 میلیارد دلاری خود انتخاب کرد. – سلام و کریستین

TechCrunch برتر 3

 • بیوک یک EV کامل است: اگر عاشق وسایل نقلیه برقی هستید، روزی کرانچ امروز را دوست خواهید داشت. اول از همه بیوک است که امروز پر از شگفتی است – نه تنها این شرکت گفته است که فقط به خودروهای الکتریکی روی می آورد، بلکه پس از چند سال تمرکز روی SUV ها، بیوک به ریشه های کوپه و سدان خود باز می گردد. گربه وحشی مانند یک سواری شیرین به نظر می رسد. اگر قبلاً واضح نبود، ایالات متحده در مورد خودروهای الکتریکی جدی تر می شود تیم. وقتی صحبت از شیرین سواری شد، دهه 80 دوباره واقعاً شیک است. ژاکلین همچنین در مورد DeLorean جدید می نویسد که به عنوان یک وسیله نقلیه الکتریکی در حال بررسی مجدد است. با عرض پوزش، هیچ خازنی برای این جریان وجود ندارد، اما خوشبختانه شما نیازی به پلوتونیوم یا 1.21 گیگاوات نخواهید داشت.
 • ببر چنگال هایش را در اسلایس فرو می کند: دریافت حساب بانکی می تواند آسان باشد. گرفتن وام، نه چندان Slice یک شرکت فین‌تک هندی است که برای تغییر این موضوع تلاش می‌کند و اکنون توسط یک دور جدید 50 میلیون دلاری به رهبری Tiger Global پشتیبانی می‌شود. مانیش گزارش می دهد که یک شرکت در قلمرو اسب شاخدار وجود دارد. اسلایس با معرفی فناوری در فرآیند اخذ وام و صدور صدها هزار کارت در ماه اعتباری به توده مردم این کشور می دهد و آن را در صدر بازی خود در بازار جنوب آسیا قرار می دهد.
 • نتفلیکس برای آموزش: Odilo مستقر در اسپانیا کاتالوگی از نزدیک به 4 میلیون آیتم آموزشی دارد و امروز 64 میلیون دلار برای مخفی کردن آنها آورده است. نه، واقعاً، دوست دارم اینگرید می نویسد، “برچسب سفید” این شرکت به این معنی است که شرکت ها می توانند پیشنهادهای یادگیری الکترونیکی سفارشی شده خود را بسازند، اما مشتریان فقط می توانند پورتال آموزشی را که از آن پشتیبانی می کند، به عنوان یک برند جلویی ببینند، مانند، اوم، گوگل، که امروز در مورد آن زیاد صحبت می کنیم. در بخش Big Tech Inc

راه اندازی و VC

هر بار که به کسی توضیح می‌دهم SPAC چیست، او می‌گوید: «صبر کن، چطور قانونی است؟» به نظر می‌رسد برخی افراد در دولت موافق هستند. اسب ها سناتور الیزابت وارن در حال برنامه ریزی لایحه جدیدی است تا غرب وحشی و وحشی را کمی رام کند. این قانون ممکن است کمی دیر شده باشد – زمانی که SEC در مارس سال گذشته هشدار داد که SPAC ها به درستی به مشوق های سرمایه گذار به نام ضمانت نامه پرداخته اند، علاقه کاهش یافته است.

چیز دیگری که می خواهیم جشن بگیریم بی احترامی و شادی است. سلام پس از کمی هیجان‌زده شدن درباره کتاب جدیدی در زمینه الکترونیک اشتراک‌گذاری عکس، به موجی از برگ‌های خرما نیاز داشت. آماندا توپ های خود را به چندین پوکمون جدید از دست داد، از جمله یکی به نام Lechonk.

چیزهای دیگری برای هیجان زده شدن:

 • خلاص شدن از شر پلاستیک بسیار خارق العاده است، حتی اگر طعنه آمیز نباشد: کیت گزارش‌ها حاکی از آن است که شرکت نولووپ در حال جمع‌آوری 10 میلیون دلاری برای تسریع تجاری‌سازی است.
 • خواندن آهنگ آشوب: فردریک گزارش می دهد که پلت فرم تست امنیت برنامه کد Intelligence 12 میلیون دلار جمع آوری می کند تا زباله های زیادی را به برنامه های شما تزریق کند. همچنین، آن روزی بود که ما در مورد fuzzing یاد گرفتیم. جذاب!
 • اینترنت رکود: اینترنت اشیا به یکی از حامل های اصلی حملات هکری تبدیل شده است و Ordr به تازگی 40 میلیون دلار برای نظارت بر 35 میلیارد دستگاه آنلاین جمع آوری کرده است. کایل گزارش ها.
 • درهای دفتر باز مانده بود: هکرهای تحت حمایت چین از یک آسیب پذیری روز صفر تعمیر نشده برای اجرای کدهای مخرب از راه دور در سیستم های ویندوز استفاده می کنند. کارلی گزارش ها.
 • من می خواهم دوباره دوچرخه برقی ام را سوار کنم: استارت آپ فرانسوی Upway 25 میلیون دلار جمع آوری کرد. رومن گزارش می دهد که این شرکت دوچرخه های برقی تعمیر شده دست دوم می فروشد.
 • اگر بودجه اش را بدهید، می سازند: Constrafor یک پلت فرم تدارکات ساخت و ساز SaaS با بودجه داخلی است. فقط 106 میلیون دلار جمع آوری کرد، کریستین گزارش ها.
 • نوردهی را بزنید: عکاسان آزاد می توانند از Smiler برای گشت و گذار در رویدادها، فروش عکس های رویداد استفاده کنند، و به مشتریان امکان می دهند عکس ها را در سایت یا بعداً به صورت آنلاین خریداری کنند. مایک گزارش ها.

سوفی عزیز: چگونه برای هر یک از معیارهای O-1A واجد شرایط باشیم؟

یک چهره تنها در ورودی پرچین هزارتویی که پرچم آمریکا در مرکز آن قرار دارد

اعتبار تصویر: برایس دوربین / TechCrunch

سوفی عزیز

استارتاپ ما از من و هم بنیانگذاران من برای ویزای O-1A حمایت مالی خواهد کرد.

چگونه برای هر یک از معیارهای O-1A رتبه بندی می کنیم؟

– یک کارآفرین استثنایی

سوفی عزیز: چگونه برای هر یک از معیارهای O-1A واجد شرایط باشیم؟

TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و استارت آپ ها کمک می کند تا به جلو حرکت کنند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید.)

شرکت بزرگ فناوری

ما در بالا قول داده بودیم و اکنون همه خوبی های خوشمزه را به گوگل تحویل می دهیم. بیایید با چند خبر شروع کنیم که باعث لبخند زدن شما می شود – گوگل برنامه خود را با هدف ارائه آمادگی برای کار و مهارت های دیجیتال برای زندانیان سابق گسترش می دهد. این شرکت همچنین 4 میلیون دلار سرمایه گذاری خواهد کرد تا موانع درآمدزایی را کاهش دهد. گزارش زیر نشان می‌دهد که کروم همچنان از سافاری اپل برای مصرف‌کنندگان جلوتر است، اگرچه اپل هنوز رسیدن به ۱ میلیارد کاربر را جشن نگرفته است. قابل لغو توسط:

 • برنامه تلفن همراه YouTube بدون نیاز به پخش جریانی با تلویزیون شما همگام می شود.
 • برنامه جدید Google TV اکنون در اپ استور iOS است و به عنوان یک امتیاز، می توانید از دستگاه تلفن همراه خود به عنوان کنترل از راه دور استفاده کنید.
 • Google Duo در شرف تبدیل شدن به یکی از Meet است.

در گزارش بعدی جای تعجب نیست، اما به نظر می رسد گروه جدید نظارت بر رسانه های اجتماعی بریتانیا متوجه شده است که غول های رسانه های اجتماعی ایمنی زنان را جدی نمی گیرند. نظرسنجی او از حدود 6000 نفر نشان داد که اگرچه زنان کمی بیشتر از مردان زمان خود را به صورت آنلاین سپری می کنند، اما هنوز احساس نمی کنند که می توانند نظرات خود را آزادانه مانند همتایان مرد خود بیان کنند. به نوبه خود، آفکام از شرکت های رسانه های اجتماعی می خواهد که کاری در مورد آن انجام دهند، یعنی پلتفرم های خود را کاربرپسندتر کنند.

این کریپتوکارنسی اخیراً مانند کل ماجرا با TerraUSD و سایر موارد، عشقی را احساس نکرده است، و امروز این بخش ضربه دیگری به خود می‌گیرد، زیرا یکی از بخش‌های خودش دستگیر شده است. مدیر سابق محصولات OpenSea، نیت چستین، رسماً به “کلاهبرداری تلفنی و پولشویی در ارتباط با یک طرح معاملات داخلی” متهم شده است. چستین سال گذشته پس از متهم شدن به “پیش خرید مجموعه های NFT که می دانست به طور برجسته در صفحه اصلی OpenSea نمایش داده می شود” اخراج شد.

لطفا از این لقمه های دیگر لذت ببرید:

 • اوه، نه، TweetDeck نیست: TweetDeck برای مک در حال تنظیم است زیرا توییتر همه را به برنامه وب خود سوق می دهد. الکس سرگرمی ندارد.
 • اینستاگرام Amber Alerts را به فیدهای خبری خود اضافه می کند: برند متا بر این باور است که این کار دیدن و اشتراک‌گذاری سیگنال‌ها را آسان‌تر می‌کند.
 • Discord عشق خاصی به کانال های صوتی خود نشان می دهد: ویژگی جدید به کانال‌های صوتی چت متنی می‌دهد، بنابراین افرادی که صحبت می‌کنند می‌توانند پیوندها و سایر متن‌ها را بدون خروج از کانال به اشتراک بگذارند.