منو سایت

Daily Crunch: Discord و Spotify پس از قطعی گسترده خدمات خود را از سر می گیرند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Daily Crunch: Discord و Spotify پس از قطعی گسترده خدمات خود را از سر می گیرند

برای دریافت نمای کلی از بزرگترین و مهم ترین داستان های TechCrunch که هر روز ساعت 15:00 PST به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود، در اینجا مشترک شوید.

سلام و به روز سه‌شنبه 8 مارس 2022 به برنامه روزانه کرانچ خوش آمدید! امروز روز رویداد اپل بود، به این معنی که صنعت بزرگ فناوری متوقف شده است تا بنشیند و ببیند کوپرتینو چه چیزی در انبار دارد. ما یادداشت های کامل داریم در صورتی که شما عقب هستید، درست است؟ و بسیاری از اخبار برای شروع، پس بیایید دست به کار شویم! – الکس

TechCrunch برتر 3

 • همه آنچه اپل امروز اعلام کرد: ما پیوندهای محتاطانه تری در زیر داریم، اما این پست شما را به کار بر روی سخت افزار جدید اپل وا می دارد. رایانه های شخصی جدید، به روز رسانی لپ تاپ های مصرفی و بازگشت آیفون SE. اوه، و بیسبال؟ خیلی زیاد است، اما، هی، شما را پوشش دادیم.
 • IPO ها نمرده اند: به طور کلی پذیرفته شده است که پنجره IPO بسته است. این بدان معناست که گروه واقعی استارت‌آپ‌ها در مراحل بعدی، که باید راهی برای خروج پیدا کنند، یک مسیر کلیدی به روی آنها بسته است. با این حال، اگر نام شما اینتل است، قوانین متفاوتی اعمال می شود. غول تراشه آمریکایی حدود نیم دهه پس از خرید شرکت اسرائیلی، بخش عمومی Mobileye خود را معرفی کرد. ما در مورد برگ های چای برای این کار حدس می زنیم، امیدواریم در مورد چشم انداز بازار برای استارت آپ ها بیشتر بدانیم.
 • گوگل برای خرید Mandiant: در آخرین گزارش سه ماهه خود، مایکروسافت فاش کرد که در 12 ماه گذشته 15 میلیارد دلار درآمد امنیتی ایجاد کرده است که نسبت به 10 میلیارد دلار در سال گذشته افزایش یافته است. بنابراین، این که یکی دیگر از ارائه دهندگان خدمات ابر ابری دیگر مشغول درآمدهای امنیتی است، جای تعجب ندارد. به گوگل بپیوندید که در حال سرمایه گذاری 5.4 میلیارد دلاری در Mandiant است که TechCrunch آن را “شرکت اطلاعات امنیتی” می نامد. ابر خوبه به نظر می رسد امنیت ابر + بهتر است.

راه اندازی و VC

تیم TechCrunch در 24 ساعت گذشته بیش از حد مشغول بوده است، بنابراین برای سیل داده ها درگیر شوید. با این حال، ابتدا چند نکته مهم:

بسته دو قسمتی در Better.com: گزارشگر فین تک ماجراجویی مری آن آزودو زندگی Better.com را در هم می ریزد در حالی که نامزد قبلی شرکت سهامی عام از هم می پاشد. در آخرین فصل از حماسه بزرگ تر اخراج، بخشی دیگر از کارکنان خدمات وام مسکن مصرف کننده اخراج شدند. این بار برخی از آنها از زمان دریافت غرامت قبل از انتشار خبر متوجه این واقعیت شدند. اوه! مری آن گفت و مدیر ارشد مالی سابق شرکت به تازگی سرمایه ای را برای Glean AI افزایش داده است که بازار بدهی را در اختیار گرفته است.

جدیدترین ها از آفریقا: دیروز جشن گرفتیم تاج کوسنی-اوکافور گزارشی از استارت آپ گانیا Dash که در دور افتتاحیه 32 میلیون دلار جمع آوری کرد. Kenneth-Okafor امروز یک استارت آپ سودانی را که در دسته فعلی Y Combinator شرکت می کند، برجسته کرد. به نظر می رسد که شرکت بلوم مورد بحث اولین استارت آپ سودانی است که در شتاب دهنده آمریکایی شرکت می کند.

امروز در جمع آوری کمک مالی: ناتاشا ماسکارنیاس امروز چند یادداشت در سایت وجود دارد که فکر می کنم باید آنها را گروه بندی کنیم. اولین نفر Lolita Taub است که یک شرکت سرمایه گذاری جدید به نام Ganas Ventures ایجاد می کند. افتخار و احترام کلمه اسپانیایی است من برنده می شومبنابراین می توانید تصور کنید که صندوق قصد دارد کجا سرمایه گذاری کند! و Mascarenhas آخرین دور عظیم بودجه Angelist را پوشش داد. Angelist شاید امروزه بیشتر به دلیل کمک به ایجاد رونق در صندوق های تلفن همراه شناخته شده است، بنابراین شرکتی که به سایر افراد کمک می کند تا پول جمع آوری کنند تا فقط پول جمع آوری شده برای سرمایه گذاری روی خودشان سرمایه گذاری کنند. تمیز.

و اکنون، خلاصه ای گسترده از بقیه اخبار مهم راه اندازی روز:

 • موزیلا ویژگی های جدیدی را در iOS و Android راه اندازی می کند: موزیلا یک شرکت مرورگر است که محصولات دیگری را در تاریخ خود ساخته است و امروزه جایگزینی برای کروم فراگیر است. با این حال، این شرکت در حال اضافه کردن حالت «فقط HTTPS به Firefox Focus» برای کاربران اندرویدی خود است و کاربران iOS در حال دریافت «نوار جستجوی قابل تنظیم جدید» هستند.
 • پرداخت با یک کلیک تجارت بزرگی است: Selfbook کاری را انجام می دهد که روی جعبه نوشته شده است، یعنی به مهمانان هتل کمک می کند تا خودشان رزرو کنند. و او این کار را با چند کار مدرن با صندوق انجام می دهد. می توان نتیجه گرفت که مدل این شرکت در حال افزایش است، زیرا سرمایه گذاران به تازگی 15 میلیون دلار در این شرکت با ارزش 300 میلیون دلار سرمایه گذاری کرده اند.
 • Forma به شرکت ها کمک می کند تا مجموعه ای از مزایا را جمع آوری کنند: همه عاشق یک پشته یا مجموعه ای از ابزارها یا خدمات یکپارچه هستند که به انجام یک کار خاص کمک می کنند. Forma می‌خواهد به بخش‌های منابع انسانی کمک کند تا طیف وسیعی از گزینه‌های درآمد کارمندان را در چیزی شبیه به یک پشته جمع کنند. و فقط 40 میلیون دلار در یک مدار تحت رهبری Ribbit جمع آوری کرد.
 • Nvidia Hearts Sweet Robots: چیزی که اخیراً بسیار دوست داشتم، ربات های تحویل دهنده زیبا هستند. می دانید، ربات های کوچکی که در محوطه دانشگاه ها می چرخند و لقمه های ودکا و آسپرین را برای جوانان حمل می کنند. TechCrunch گزارش می دهد که این یک بازار سرمایه گذاری است، زیرا Nvidia در حال سرمایه گذاری 10 میلیون دلاری در Uber spinout Serve Robotics است. بله، روبات های Serve جذاب هستند. حالا آنها را به شهر من بیاورید لطفا.
 • شرط بندی بر روی اقتصاد بیجاشدگان داخلی: از آنجایی که آمازون در تلاش است تا کتاب‌ها و فروشگاه‌های فیزیکی چهار ستاره خود را ببندد، همه هنگام خرید برای IRL دست از کار نمی‌کشند. در واقع، Swiftly با تلاش برای کمک به دیجیتالی شدن فروشگاه های مواد غذایی، این مفهوم را از بین می برد. ما یک به روز رسانی در مورد این شرکت از گذشته داریم که سال گذشته آن را یاد گرفتیم. همچنین، Swiftly به تازگی 100 میلیون دلار جمع آوری کرده است، بنابراین، می دانید، شایان ذکر است.
 • Calico 2.1 میلیون دلار برای نرم افزار زنجیره تامین مد جمع آوری می کند: کالیکو با بیرون آمدن از خارشی که کاتلین چان، بنیانگذار شرکت های مد، متوجه شد، به تازگی سرمایه ای را از سرنا ویلیامز که اخیراً یک صندوق راه اندازی کرده بود، گرفته بود.

این فصل مهمی برای استارت آپ های اولیه است

تصویری از یک مداد شکسته نارنجی در میان مدادهای خاکستری مستقیم، که نشان دهنده یک چرخش است.

اعتبار تصویر: MirageC (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

اگر مؤسسی هستید که قبلاً بخشی از بودجه دریافت کرده اید و چیز دیگری دارید که منتظر آن باشید، آرامش وسوسه انگیز است.

اما وقتی باد در بازارهای خصوصی قوی و سرد است، مسیر طولانی بهترین محافظت شما نیست. ناتاشا ماسکارنیاس می گوید به همین دلیل است که برخی از کارآفرینان اکنون در تلاش هستند راه خود را پیدا کنند.

او نوشت: “برخی ممکن است اهداف کاهش ریسک را تغییر دهند، در حالی که برخی دیگر ممکن است مدل های تجاری جدید و نزدیک تر را دنبال کنند تا در نهایت درآمد کمی ایجاد کنند.”

(TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و استارت آپ ها کمک می کند تا به جلو حرکت کنند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید.)

این فصل مهمی برای استارت آپ های اولیه است

شرکت بزرگ فناوری

 • همه چیز دوباره فرو ریخت: امروزه، تعدادی از سرویس‌هایی که استفاده می‌کنید، مانند Discord و Spotify، کنار گذاشته شده‌اند. بعد برگشتند. مشکلاتی از این دست هر از گاهی اتفاق می‌افتد و وقتی اتفاق می‌افتد وحشتناک است. بیشتر زمانی که ما دلایل اصلی را بدانیم، اما حدس می‌زنم مشکل ابر عمومی مقصر باشد.
 • گروه هکر چینی APT41 دولت های ایالتی را به خطر می اندازد: حداقل شش دولت ایالات متحده توسط گروه چینی APT41 هک شده اند که ما مطمئن هستیم که به مذاکرات تجاری بین دو کشور کمک خواهد کرد.
 • و سپس اپل بود: TechCrunch در مورد iPhone SE جدید هیجان زده است. در اینجا یادداشت هایی در مورد بیس بال و Apple TV +; آیپدهای جدید اینجا هستند. تراشه های جدید؛ مک استودیو اینجاست و مانیتور اینجاست. و اینجا وبلاگ زنده ماست.

و از آنجایی که تعداد کلمات من کم است، بیایید با عجله به چند چیز بپردازیم: اینستاگرام کار می کند تا اطمینان حاصل کند که سازندگان سیاه پوست برای کارشان اعتبار می گیرند. متا یک سرویس مدیریت وظیفه ساخته است. TikTok هنوز در حال آزمایش است.