منو سایت

 • خانه
 • اخبار استارتاپ
 • Daily Crunch: Metamates سابق با سرمایه گذاری 200 میلیون دلاری رمزارز به رهبری a16z از صفر به تک شاخ می روند.

Daily Crunch: Metamates سابق با سرمایه گذاری 200 میلیون دلاری رمزارز به رهبری a16z از صفر به تک شاخ می روند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Daily Crunch: Metamates سابق با سرمایه گذاری 200 میلیون دلاری رمزارز به رهبری a16z از صفر به تک شاخ می روند.

برای دریافت نمای کلی از بزرگترین و مهم ترین داستان های TechCrunch که هر روز ساعت 15:00 PT به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود، در اینجا مشترک شوید.

سلام و به روز سه شنبه، 15 مارس 2022، به Daily Crunch خوش آمدید! خوب، ما آن را انجام دادیم. ما در طول فصل درآمد و تقریباً در کل سه ماهه موفق بودیم. اکنون تنها دو هفته گذشته است که وارد دومین دوره واقعی سال 2022 می شویم. زمان می گذرد، اما این واقعیت که ما در پایان ماه مارس هستیم به معنای نزدیک شدن به مرحله اولیه است. من مثلا نمیتونم صبر کنم (و خوب، من مشتاقانه منتظر درآمد حاصل از Q1 هستم.) – الکس

بالای TechCrunch 3 4

 • All Raise مدیرعامل جدید استخدام می کند: طبق گزارشات ما، یک سازمان غیرانتفاعی متمرکز بر “افزایش تنوع سرمایه های خطرپذیر و تصمیم گیرندگان”، All Raise در حال حاضر رئیس جدیدی دارد. ماندلا شوماخر-هاج دیکسون پس از رهبری Founder Gym که به آموزش بنیان‌گذاران کم‌نمایش در سراسر جهان کمک کرد، این نقش را بر عهده گرفت.
 • چالش ها در چین: چشم‌انداز فناوری چین متشنج است زیرا دولت این کشور به تنظیم رگبارها ادامه می‌دهد، سیاست‌های کووید شهرهای کلیدی را مسدود می‌کند و سلب احتمالی بازار بر روی شرکت‌های ثبت‌شده در ایالات متحده این کشور به چشم می‌خورد. بازارها به عدم اطمینان واکنش منفی نشان دادند.
 • نتیجه تلاش: بر اساس داده های اولیه، بازار دشوار شروع به تجلی در نتایج سرمایه گذاری خطرپذیر کرده است. ردیابی بازار سرمایه خطرپذیر چین، که زمانی مدعی کسب جایگاه برتر جهان بود، در سال گذشته ماجراجویی جالبی بود زیرا سرمایه‌های خطرپذیر علیرغم افزایش نظارت دولت به چک‌نویسی ادامه دادند. اما اکنون اعداد ممکن است تغییر کنند. و نه برای بهتر شدن.
 • چگونه استارت آپ های اروپایی به پناهندگان اوکراینی کمک می کنند: در حالی که دولت‌های جهان تلاش می‌کنند تا تهاجم روسیه به اوکراین را خنثی و دفع کنند، شرکت‌های نوپا و شرکت‌های فن‌آوری بالغ‌تر در اروپا تلاش‌های خود را برای کاهش درد و رنج انسان‌ها افزایش می‌دهند. TechCrunch فهرستی دارد که نشان می‌دهد چه کسی کاری را انجام می‌دهد که ارزش خواندن دارد.

راه اندازی و VC

چه تاخیر کریپتو؟ هفته گذشته، TechCrunch اشاره کرد که به نظر می رسد بازار NFT در حال کاهش است. اما این و به طور کلی حرکات غیر الهام بخش قیمت توکن های رمزنگاری اصلی، علاقه شرکت های پرخطر به فضا را کاهش نمی دهد. شرکت مادر کیف پول رمزنگاری معروف MetaMast به تازگی ۷ میلیارد دلار جمع‌آوری کرده است و تیمی که در فیس‌بوک روی ارزهای دیجیتال کار می‌کند، به تازگی برای پروژه خود یک ضرابخانه جمع‌آوری کرده است. که، به ویژه، یک بلاک چین جدید است، نه چیزی که بر روی یک شبکه غیرمتمرکز موجود ساخته شده است.

قبل از اینکه به بقیه اخبار راه اندازی بپردازیم، یک مقاله TechCrunch در مورد تنظیم BNPL (وام دادن به مصرف کننده، در اصل فین تک) وجود دارد که ارزش خواندن دارد. من هنوز بر آن مسلط نشده ام، اما مفهوم عقب ماندن در مواجهه با نوآوری سریع هرگز چیزی نیست که بتوان نادیده گرفت.

 • Astra موفق به ترویج astra می شود: پرواز به فضا یک فعالیت کاملا دوتایی است. یا این کار را انجام می‌دهید و هر چیزی را که برای حمل و نقل به شما محول می‌شود تحویل می‌دهید، یا این کار را نمی‌کنید و همه شاهد شکست موشک شما در YouTube هستند. خبر خوب در مورد بازی پر رونق حمل و نقل فضایی، “شرکت پرتاب فضایی، که به یک شرکت عمومی Astra تبدیل شده است، در اولین ماموریت خود برای یک مشتری جدید Spaceflight Inc” برای دومین بار به مدار زمین رسید. (در حال حاضر، Astra را در بخش استارت‌آپ نگه می‌دارم، زیرا با وجود وضعیت شرکت عمومی، همچنان یک استارت‌آپ است، همانطور که Databricks یک شرکت دولتی است، با وجود وضعیت شرکت خصوصی آن.)
 • نرم افزار سازمانی هنوز یک تجارت بزرگ است: البته، سرمایه گذاری خطرپذیر می خواهد ارزهای رمزنگاری شده را تامین مالی کند، اما کار ساخت نرم افزار برای شرکت های بزرگ همچنان رو به جلو است. شواهدی از این موضوع را می توان امروز در Run: ai، با جمع آوری یک دور 75 میلیون دلاری یافت. Tiger and Insight Partners سرمایه گذاری را رهبری کردند و به ارکستر بار هوش مصنوعی پایگاه عظیمی برای رشد دادند.
 • مشارکت کارکنان نیز یک تجارت بزرگ است: به گزارش TechCrunch، Staffbase برای لحظه ای به موضوع شرکت پایبند بود و به تازگی 115 میلیون دلار به ارزش 1.1 میلیارد دلار جمع آوری کرده است. ما می نویسیم که نرم افزار این شرکت “به تیم های داخلی کمک می کند تا تاثیر ارتباطات خود را با سازمان هایشان طراحی، ارسال و اندازه گیری کنند.”
 • جعبه برای تجارت؟ Plaid به دلیل ساخت یک API برای کمک به اتحاد دنیای فین تک مشهور شد. TechCrunch معتقد است که راتر روی کتاب مشابهی کار می کند، اما برای تجارت الکترونیک. و پس از جمع آوری 1.5 میلیون دلار در سال گذشته، این شرکت در سال 2022 با 27 میلیون دلار سری A بازگشته است.
 • کشتی‌های باری که با باتری‌ها در جزایر پرش می‌کنند: در اینجا یک سرگرم کننده است. FleetZero می‌خواهد با قایق‌های برقی، با استفاده از پورت‌های کوچک‌تر و تعویض باتری، کربن و به طور کلی دنیای قدیمی جهانی حمل و نقل آب آبی را تکان دهد. اوم، لعنتی، آره؟
 • Insurtech نمرده است: بله، ارزش بسیاری از استارت آپ ها در Insurtech در سه ماهه اخیر کاهش یافته است، اما این بدان معنا نیست که این بخش یک جکپات است. یک مثال خوب آخرین دور Cowbell Cyber ​​به ارزش 100 میلیون دلار برای ارائه بیمه سایبری به SMEها است. با توجه به سیل باج افزارها در سراسر جهان، ما شک داریم که Cowbell TAM داشته باشد.

و بیشتر بود. بابی 50 میلیون دلار برای تجارت شیر ​​خشک خود جمع آوری کرده است، Zomato و Blinkit در حال ادغام هستند و ما گزارش های بیشتری در مورد دنیای تجارت الکترونیکی انباشته داریم.

نحوه ارائه: 4 سهم سرمایه خطرپذیر آنچه را که به دنبال آن هستند در مارس 2022 به اشتراک می گذارند

مفهوم بحث بین دو پرتقال شات استودیویی

اعتبار تصویر: عکاس نقشه فرانچسکو (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

نگاه کردن به اطلاعات عمومی دقیقاً به شما نمی گوید که در حال حاضر به دنبال چه نوع سرمایه گذاری های خطرپذیر هستید یا بنیانگذاران چگونه ترجیح می دهند به آنها مراجعه کنند.

برای رفع برخی از این اسرار و کسب اطلاعات بیشتر در مورد جایی که بهترین سرمایه های خطرپذیر به دنبال فرصت ها هستند، سرمایه گذاران زیر را مورد بررسی قرار دادیم:

 • کریستین چوی، شریک، M13
 • آرویند گوپتا، شریک، صندوق میفیلد
 • مایک گافاری، شریک عمومی، Canvas Ventures
 • سارا کونست، مدیر عامل کلئو کپیتال

(TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و استارت آپ ها کمک می کند تا به جلو حرکت کنند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید.)

نحوه ارائه: 4 سهم سرمایه خطرپذیر آنچه را که به دنبال آن هستند در مارس 2022 به اشتراک می گذارند

شرکت بزرگ فناوری

 • فیس بوک جریمه ای را برای نقض GDPR در سال 2018 پرداخت می کند: کمیسیون حفاظت از داده های ایرلند، شرکت مادر فیسبوک متا را به دلیل نقض اطلاعات تاریخی 17 میلیون یورو جریمه کرد. نمی‌دانم چرا جریمه‌ها با افزایش سرمایه بازار به شدت افزایش نمی‌یابند، اما اینجا هستیم.
 • اینتل سرمایه گذاری های بزرگ اروپایی را برنامه ریزی می کند: بازار جهانی تراشه در حال حاضر آشفته است، به این معنی که ما شاهد سرمایه گذاری های عظیم در سراسر جهان در ظرفیت های جدید هستیم. اینتل، غول سیلیکونی ایالات متحده، در بازار داخلی خود مشغول است و همچنین قصد دارد 19 میلیارد دلار برای دارایی های تولیدی جدید در اروپا هزینه کند.
 • خبر بد در مورد نرم افزار روسی: سرویس امنیت فدرال آلمان نسبت به استفاده از نرم افزار امنیت سایبری کسپرسکی هشدار داد. هشدارها با ممنوعیت مطابقت ندارد، اما چشم انداز رشد کوتاه مدت شرکت را به خوبی نشان نمی دهد.
 • و امروز ما را، خودمان، ببند فردریک لاردینویز دارای یادداشت هایی در مورد به روز رسانی محصول جدید از Adobe Experience Cloud و سرویس Customer Journey Analytics آن است.