منو سایت

Daily Crunch: Mozaic’s Strategic Financial Platform 25 میلیون دلار سری B جمع آوری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Daily Crunch: Mozaic's Strategic Financial Platform 25 میلیون دلار سری B جمع آوری می کند

برای دریافت نمای کلی از بزرگترین و مهم ترین داستان های TechCrunch که هر روز ساعت 15:00 PT به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود، در اینجا مشترک شوید.

سلام و به روز چهارشنبه 30 مارس 2022 به کرانچ روزانه خوش آمدید! این دومین روز از دموی Y Combinator است، به این معنی که تیم TechCrunch در دو روز بیش از 400 استارت آپ را بررسی می کند.

اگر ما را ببخشید، مغزمان از گوش‌هایمان می‌افتد در حالی که بعد از غلبه بر برخی اطلاعات به فاصله میانی خیره می‌شویم – اما یک چیز مسلم است: این زمان‌های هیجان‌انگیز جهنمی در کشور پرتاب‌کننده و در سراسر اکوسیستم است.

غواصی در؛ آب غیر قابل تعویض است، حاوی کووید نیست و احتمالا به زودی کارت اعتباری شرکتی صادر خواهد کرد. – کریستین و سلام

TechCrunch برتر 3

 • “از کوچک تا قدرتمند”: مری آن آزودو، گزارشگر فین‌تک، امروز با انتشار اخبار مالی از پارک خارج شد. ابتدا برای کراس ریور بانک نوشت که مبلغ هنگفتی به مبلغ 620 میلیون دلار به ارزش بیش از 3 میلیارد دلار ارائه کرد. این به دلیل میزان سرمایه گذاری خطرپذیر به این بخش، شوکه کننده نیست. با این حال، کراس ریور نه تنها دریافت کننده اولیه بودجه فین‌تک بود و در سال 2016 30 میلیون دلار دریافت کرد، بلکه از سال 2010 نیز سودآور بود.
 • کمک به مدیران ارشد مالی در مدیریت رشد بالا: داستان دیگر مری آن در مورد چندین فارغ التحصیل Palantir بود که ابزارهایی را برای مدیران مالی مالی به شرکت های با رشد بالا ارائه می کردند. موزائیک 25 میلیون دلار بودجه سری B را از صندوق بنیانگذاران جمع آوری کرد تا به توسعه آنچه که شرکت آن را “مالی استراتژیک” می نامد ادامه دهد تا همه بخش های شرکت در مورد امور مالی صحبت کنند. وقتی بزرگ می شوید، مطمئناً دانستن وضعیت مالی شما مهم است.
 • دایسون از شما می خواهد که خود را مبدل کنید: خبرنگار برایان هدر برای داستانش در مورد، همانطور که حدس می‌زنید، تصفیه‌کننده هوای جدید Dyson برنده عنوان روز شد.

راه اندازی و VC

این دومین روز از روز نسخه ی نمایشی Y Combinator است و تیم TechCrunch به این پرونده بازگشته است و درخشندگی دم را برای لذت خواندن شما بررسی می کند. لوکاس به استارت‌آپ‌های کریپتو نگاه کرد و برنامه‌های خود را برای تسلط بر جهان طراحی کرد، و ما به‌طور جداگانه به شرکت‌های فین‌تک و شرکت‌های هوش مصنوعی نگاه کردیم، که آنها نیز بر روی نرده‌ها سقوط کردند.

اگر رویای احمقانه ای برای جمع آوری بودجه برای Y Combinator دارید، چند هفته دیگر از کنفرانس مرحله اولیه ما دیدن کنید، جایی که دالتون کالدول از Y Combinator ارائه ای در مورد “چگونه به YC بپیوندید” ارائه می دهد. اگر شما واقعا اگر می‌خواهید خود را در روزهای نمایشی غرق کنید، قسمت عالی امروز پادکست ما “Equity” را تماشا کنید. منظورم این است که با عنوانی مانند “روزهای نمایشی قطعا برند را افزایش می دهد، اما نه آن چیزی که شما به آن فکر می کنید”، چرا که نه؟

در اخبار هیجان انگیز در مورد سخت افزار، Boston Dynamics فروش Stretch را آغاز می کند. این به اندازه یک ربات سگ شکل زیبا نیست، اما احتمالا برای مانور دادن در یک انبار مفیدتر است.

🎵 با من بیا و در دنیایی از تخیل ناب خواهی بود:

 • خبر خوب برای طرفداران ShhTech – Minut مقداری از پول را برای نمایشگرهای نویز جمع آوری کرده است تا حریم خصوصی را ارسال کند تا مهمانان Airbnb همسایه شما بتوانند اندکی افزایش دهند.
 • از نگرانی در مورد برد در حین شوخی در خودروی برقی خود خسته شده اید؟ کورشل با یک تغییر کوچک در فرآیند تولید که ظرفیت باتری موجود را یک سوم افزایش می دهد، در حال تجدید نظر در مورد باتری ها است.
 • پیشنهاد وسیله نقلیه الکتریکی: Flux Marine به تازگی 15 میلیون دلار جمع آوری کرده است تا به شما کمک کند به رودخانه ها و دریاچه هایی که با موتورهای قایق الکتریکی به آنها عادت دارید بچسبید.
 • من فقط می توانم حدس بزنم که برایان جان لنون درونی خود را کارگردانی می کرد و به آرامی زمزمه می کرد “تمام چیزی که می گوییم این است که به زنبورها فرصت بدهید” در حالی که نگاه دقیق تری به Beewise می کند.
 • Skiff برای امنیت ما روی فضاهای کاری رمزگذاری شده کار می کند.
 • روز خوب برای علاقه مندان به امنیت سایبری: علاوه بر دایره Skiff، ما Cyberpion را داریم که 27 میلیون دلار برای کمک به محافظت از مشاغل در برابر حملات خارجی جمع آوری می کند.
 • در نهایت، همه چیزهای خوب در سه مورد به دست می‌آیند: Wing Security 26 میلیون دلار برای کمک به شرکت‌ها برای نظارت و تقویت امنیت SaaS خود در راه‌حل‌های بی‌شماری که با ایجاد یک کسب‌وکار مدرن ارائه می‌شود، جمع‌آوری کرد.

چگونه یک تیزر تریلر برای ارائه راه اندازی خود بسازیم

Daily Crunch: Mozaic's Strategic Financial Platform 25 میلیون دلار سری B جمع آوری می کند

اعتبار تصویر: پائولو فارینلا / گتی ایماژ

زمانی که فرصت دارید ایده خود را به یک سرمایه گذار بفروشید، احتمالاً از طریق تماس ویدیویی خواهد بود، نه از طریق میز یا میز.

اندرو گرشفلد، شریک Flint Capital که شرکتش تقریباً سالانه 1500 پیشنهاد آنلاین را بررسی می کند، گفت: با توجه به تعداد تماس هایی که سرمایه گذاران روزانه دریافت می کنند، “این مدل ارائه جدید چالش جدیدی برای بنیانگذاران است.”

برای غلبه بر سر و صدا، او به بنیانگذاران توصیه کرد که قبل از نزدیک شدن به فرشتگان و سرمایه گذاری خطرپذیر، یک «تیزر تریلر» ایجاد کنند تا با شبکه خود به اشتراک بگذارند.

به گفته گرشفلد، “از آنجایی که ما فرصت های یکسانی برای ملاقات های حضوری نداریم، این راهی است که بنیانگذاران می توانند توجه سرمایه گذاران را به خود جلب کنند.”

(TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیان‌گذاران و استارت‌آپ‌ها کمک می‌کند تا پیشرفت کنند. می‌توانید در اینجا ثبت‌نام کنید.)

چگونه یک تیزر تریلر برای ارائه راه اندازی خود بسازیم

شرکت بزرگ فناوری

 • با دوستان لذت ببرید: آخرین به روز رسانی Spotify در ابزار لیست پخش Blend خود به شما امکان می دهد ببینید که کجا سلیقه های موسیقی شما با یک دوست همپوشانی دارد و سپس یک لیست پخش مشترک در اختیار شما قرار می دهد.
 • گوگل مشغول بود: اگر حدود یک روز است که با Google ثبت نام نکرده اید، اخباری برای شما داریم. اولین مورد این است که مشتریان Google Workspace، که از طرفداران Markdown نیز هستند، در به روز رسانی خبر خوبی دریافت کردند که Google Docs اکنون می تواند به طور خودکار قالب Markdown را به متن فرمت شده تبدیل کند. سپس به سراغ سیستم عامل کروم می رویم که نسخه جدیدی از سیستم عامل خود را راه اندازی می کند – به طور دقیق صدمین. یکی از تغییراتی که متوجه آن خواهید شد استارت است که اکنون گزارش می دهیم که فضایی را برای ویندوزهای دیگر باقی می گذارد. در نهایت، گوگل بهبودهایی را در امنیت جستجو و نحوه رسیدگی به درخواست‌های بحران شخصی معرفی کرده است.
 • اتحادیه اروپا می‌خواهد این محصولات ماندگاری بیشتری داشته باشند تا در محل دفن زباله‌ها قرار نگیرنداز آنجایی که گذار به اقتصاد دایره ای در حال شتاب گرفتن است، اتحادیه اروپا برخی از طرح های طراحی محیطی را برای ماندگاری بیشتر محصولات ارائه می کند تا بتوان آنها را دوباره استفاده کرد یا بازیافت کرد.
 • WhatsApp به پیام های 7B صدا می دهد: گزارشگر مانیش سینگ اعتراف می کند که هرگز از واتس اپ برای ارسال پیام صوتی استفاده نکرده است – و متوجه شده است که در اقلیت است. این غول ارتباطات اعلام کرد که روزانه به طور متوسط ​​7 میلیارد پیام صوتی از طریق اپلیکیشن خود مخابره می شود و برای جشن گرفتن، ویژگی های جدیدی مانند توقف موقت یک پیام و گوش دادن به آن قبل از فشار دادن “ارسال” را اضافه کرده است.
 • ویزا به جنبش NFT می پیوندد: روند NFT مطمئناً به دنیای تجارت الکترونیک ضربه زده است و غول کارت های اعتباری ویزا می خواهد درگیر آن شود. برنامه جدید ایجاد NFT او با هدف کمک به کسب و کارهای کوچک برای ورود به اقتصاد دیجیتال از طریق یک برنامه غوطه وری یک ساله است.