منو سایت

Daily Crunch: PayPal Ventures 50 میلیون دلار در سری B برای Paymob فین‌تک مصری پیشتاز است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Daily Crunch: PayPal Ventures 50 میلیون دلار در سری B برای Paymob فین‌تک مصری پیشتاز است.

برای دریافت نمای کلی از بزرگترین و مهم ترین داستان های TechCrunch که هر روز ساعت 15:00 PT به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود، در اینجا مشترک شوید.

دوشنبه 9 می، پیش روی ماست و امروز یک روز درام مبتنی بر مرورگر به شکل کلمه Wordle است، که نیویورک تایمز تصمیم گرفت بسیار بحث برانگیز است، اما هنوز برای افرادی که مرورگر خود را به روز نکرده اند وجود دارد. در طول مدتی پیدا کنید کلمه چیست و چرا درام وجود دارد آمانداقطعه به هر حال، DRAMA یک کلمه Wordle عالی خواهد بود، بنابراین وجود دارد. – کریستین و سلام

TechCrunch برتر 3

 • پیشنهادی که نمی توانستند رد کنند: به نظر می رسد Paymob فین تک مصر یکی از بزرگترین معاملات مالی در منطقه – 50 میلیون دلاری سری B، با پیشرو PayPal Ventures و Kora Capital – بر اساس توانایی خود در تبدیل مشتریان پول دوست به مصرف کنندگان دیجیتال با کارت ها و کیف پول های خود منعقد کرده است. . این متعاقباً منجر به افزایش 4 ماهه در حجم شد و انتظار می‌رود که توسعه شرکت در پاکستان نتایج بهتری به همراه داشته باشد.
 • سیر نزولی وال استریت ادامه دارد، اما همه آن را احساس نمی کنند: در زمانی که این مطلب را نوشتیم، بازار سهام هنوز قرمز بود، بنابراین ممکن است ایده خوبی باشد که بررسی سرمایه گذاری های خود را برای مدتی به تعویق بیندازید. با این حال، همه چیز در دنیای بهره وری سهام بد نیست و الکس و رون چهار شرکت فناوری را بررسی کرد که در هفته گذشته علیرغم نوسانات بازار، عملکرد خوبی داشتند.
 • هک کردن رادیو تسلا: اگر می‌خواهید CarPlay را در تسلا خود بگنجانید، به دنبال یکی از جستجوگران مقیم TechCrunch نباشید. متکه تصمیم گرفت فورد F-150 خود را آزمایش کند تا نشان دهد چقدر می تواند آسان باشد.

راه اندازی و VC

اگر شما یک بنیانگذار استارت آپ هستید، پول – به خصوص حقوق خودتان – می تواند یک نکته مهم باشد. شما برای افزایش حقوق خود به مجوز هیئت مدیره خود نیاز دارید، اما چگونه متوجه می شوید که هزینه کمتری می پردازید یا بیش از حد هزینه می کنید؟ ما مجموعه ای از داده ها را از 250 شرکت پیدا کرده ایم که این موضوع را روشن می کند.

در TC +، الکس مارپیچ فعلی بازار سهام را به عنوان “جوکرهایی پیدا می کنیم” که همه ما طرفدار آن هستیم. در عین حال، اسب ها با جس لی از Sequoia صحبت کرد تا درباره نحوه فکر شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر در مورد معاملات خود اطلاعات بیشتری کسب کند.

مغز خود را با این لقمه های خوشمزه تغذیه کنید:

 • او را با روبات های پیشرو زبانی در آغوش بگیرید: ما طرفداران استارت آپ هایی با نام های بزرگ هستیم و اکنون Hugging Face با قیمت 2 میلیارد دلار می تواند به عنوان یکی از بهترین ها در آنجا باشد. این شرکت در حال ساخت یک GitHub برای یادگیری ماشینی است و به تازگی 100 میلیون دلار برای ادامه این مسیر جمع آوری کرده است.
 • آثار از 9 تا 5 (نسخه اندونزی): Atma، یک استارت‌آپ اندونزیایی که می‌خواهد جستجوی شغل را با دردسر کمتری کند، 5 میلیون دلار پیش‌مالی از AC Ventures جمع‌آوری کرده است.
 • آثار 9 تا 5 (نسخه خاورمیانه و آفریقا): برای بازار خاورمیانه و شمال آفریقا، Manara 3 میلیون دلار جمع آوری کرده است تا استخر استعدادهای فنی منطقه را گسترش دهد.
 • آنقدر باهوش که به سختی می توانید آن را باور کنید: وقتی ماشین‌ها نگاه دقیق‌تری به گیاهان می‌اندازند، چیزهای جالبی شروع می‌شود. Brightseed’s Forager یک پلت فرم یادگیری ماشینی است که ترکیبات گیاهی را شناسایی و دسته بندی می کند. قبلاً 2 میلیون نقشه برداری کرده است که به طور قابل توجهی بیشتر از آنچه در متون علمی توصیف شده است. و او 68 میلیون دلار برای کاوش عمیق تر در علم جمع آوری کرد.
 • من با قانون مبارزه کردم و … خوب، در واقع هیئت منصفه هنوز سر جای خود نیستاستارت‌آپ سوئدی PocketLaw، یک پلت‌فرم فناوری نرم‌افزار برای اتوماسیون قراردادها که عمدتاً بر شرکت‌های کوچک و متوسط ​​متمرکز است، 11 میلیون دلار بودجه سری A را برای تقویت توسعه اروپا جمع‌آوری کرده است.
 • بهبودهای تقریباً غیرقابل توقف خانه: استارت آپ کره جنوبی Bucketplace که اپلیکیشن دکوراسیون داخلی و خانه OHouse را اجرا می کند، به دنبال این است که با جمع آوری 182 میلیون دلار برای افزودن مقداری AR به ترکیب، از روند DIY استفاده کند.

راهنمای موسس برای محاسبه صحیح CAC و LTV

ماشین حساب آبی و نمودار ساخته شده از فلش های رنگی

اعتبار تصویر: مارینا ترلتسکا (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

در مورد شاخص های کلیدی عملکرد خود چقدر مسلط هستید؟

اندازه های گرد در حال کاهش است، اما سرمایه گذاران انتظارات را افزایش می دهند. بلر سیلوربرگ، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران Hum Capital، می گوید که بنیانگذاران باید قبل از ارسال آزمایش، اطلاعات کاملی در مورد LTV (ارزش مادام العمر) و هزینه های جذب مشتری (CAC) به دست آورند.

سیلوربرگ نوشت: «در حالی که بنیانگذاران بلندپایه ممکن است تمایلی به اتخاذ رویکرد محافظه کارانه نداشته باشند، این ممکن است برای ایجاد اعتماد سرمایه گذاران کلیدی باشد.

این نشریه چندین عامل را شناسایی می کند که به محاسبه دقیق LTV / CAC کمک می کند و در عین حال شفافیت را برای سرمایه گذاران بالقوه افزایش می دهد.

به‌عنوان یک سرمایه‌گذار سابق، من همیشه به بنیان‌گذاران می‌گویم که قوی‌ترین ابزاری که می‌توانند در حین جمع‌آوری پول از آن استفاده کنند، عملکرد مبتنی بر داده است.

(TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و استارت آپ ها کمک می کند تا به جلو حرکت کنند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید.)

راهنمای موسس برای محاسبه صحیح CAC و LTV

شرکت بزرگ فناوری

امروز خبرهای زیادی در مورد تحرک بود: بیایید با Lordstown Motors شروع کنیم که 90 میلیون دلار ضرر گزارش کرد (سازنده کامیون برقی هنوز خودرویی تولید نکرده است) و هنوز نگفته است که آیا قرارداد پیشنهادی تجهیزات با فاکسکان مهلت 14 می را برآورده می کند یا خیر. Rivian، یکی دیگر از تولیدکنندگان کامیون های عمومی برای وسایل نقلیه الکتریکی، پس از آن با انتشار خبر فروش بخشی از سهام فورد در این شرکت، شاهد افت سهام خود بود. سپس دو داستان Uber داریم – اولین داستان این است که غول اشتراک گذاری سفر داوری را برای حل و فصل اختلاف با رانندگان در کنیا بر سر کاهش هزینه های سفر انتخاب کرده است. مورد دوم این است که سهامداران اوبر باید امروز در مورد پیشنهادی رای می دادند که فعالیت های لابی شرکت را باز می کرد. این پیشنهادی است که Teamsters سال گذشته سعی کرد مطرح کند، اما رای نداشت. مثل این همه صحبت ماشین؟ کرستن در خبرنامه خود The Station بهترین ها را برای شما تعریف می کند.

آیا شما از طرفداران دفتر هستید؟ نه، نه نمایش، جایی که در آن کار می کنید. رون با گروهی از شرکت های فناوری صحبت کنید تا احساسات آنها را در مورد آینده محتمل بدون دفاتر ارزیابی کنید. برخی از دفاتر در شروع همه گیری تعطیل و سپس بازگشت. برخی دیگر برای همیشه از اجاره دفاتر منصرف شده اند. دیگران متوجه شدند که لازم نیست هر روز در یک غرفه باشید. بدیهی است که اکثر شرکت ها باید بدانند که آینده آنها چه خواهد بود.

امروز اتفاق دیگری رخ داد:

 • Aurora Acquisition، شرکت Better.com، که Better.com با آن در SPAC ادغام خواهد شد، در اواخر آوریل ارسالی از SEC ارائه کرد که در آن جزئیاتی از ظرافت‌های آبدار در مورد آنچه در Better.com رخ داد، ارائه کرد. هشدار اسپویلر، برخی تغییرات در سود وجود دارد که منجر به اخراج و انتقال رهبری شده است. در اینجا می توانید کل حماسه Better.com را دنبال کنید.
 • اینستاگرام در حال آزمایش NFT با برخی از سازندگانش است.
 • فیس بوک تصمیم گرفته است سرویس «دوستان نزدیک» را ببندد.
 • Cloudflare در حال کار با Deno و تک تک همکاران پروژه منبع باز Node.js است تا جاوا اسکریپت را با هم کار کند.