منو سایت

Daily Crunch: Peloton Guide with Body Tracking Camera اکنون با قیمت 295 دلار به فروش می رسد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Daily Crunch: Peloton Guide with Body Tracking Camera اکنون با قیمت 295 دلار به فروش می رسد.

برای دریافت نمای کلی از بزرگترین و مهم ترین داستان های TechCrunch که هر روز ساعت 15:00 PT به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود، در اینجا مشترک شوید.

به روز سه‌شنبه، 5 آوریل 2022، به «دیلی کرانچ» خوش آمدید. امروز یکی از روزهایی بود که خبرنگاران عاشق آن هستند – نوشتن دیوانه‌وار، جمع‌آوری منابع – همه ویژگی‌های یک خبرنامه خوب! به ما بپیوندید تا انگشتان ما ترکیبات شاد لیندی هاپ را روی صفحه کلیدمان می رقصند.

در حالی که ما شما را اینجا داریم: آیا ربات ها را دوست دارید؟ ما قطعا انجام می دهیم! در تاریخ 22 ژوئیه در بوستون به ما بپیوندید تا در مورد سلاح، مونتاژ، بیان، پیشرانه و گفتمان حقوقی عظیم بیاموزید. بیایید به آن فکر کنید، ما 12٪ مطمئن هستیم که بقیه الفبای رباتیک را پوشش خواهیم داد. – کریستین و سلام

TechCrunch برتر 3

 • سرعت آن به سرعت کاهش می یابد تا متوقف شود: اگرچه در سال گذشته پول نقد زیادی جمع آوری کرد، اما به نظر می رسد شرکت پرداخت سریع با یک کلیک کند بوده است. با این حال، همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد. جمعه گذشته گزارش هایی منتشر شد مبنی بر اینکه Fast به دنبال خریدار است و سپس این شرکت امروز همه ما را غافلگیر کرد و اعلام کرد که درهای خود را می بندد، زیرا گزارش دادیم که “رشد درآمد آن در سال 2021 متوسط ​​بود، نقدینگی آن بسیار بالا است و توانایی جمع آوری سرمایه محدود است. ”
 • بازار سرمایه خطرپذیر همچنان در حال حرکت است: وقتی معاملات مالی در سال 2021 بسیار خوب بود، مقایسه کردن همیشه دشوار بود. بنابراین جای تعجب نیست که وقتی The Exchange داده های Crunchbase را در مورد معاملات سرمایه گذاری خطرپذیر در سه ماهه اول بررسی کرد، با تاخیر مواجه شد. با توجه به شرایط اقتصاد کلان فعلی، می توان انتظار داشت: تورم، نرخ بهره بالاتر، اندازه چک بالاتر، امتیازات بالاتر. توصیه بازار سهام؟ در این محیط فعال باشید.
 • Peloton قیمت راهنمای را کاهش می دهد: راهنمای رمزگشایی Peloton اکنون با قیمت کمتر 295 دلار برای فروش در دسترس است، زیرا قبلاً اعلام شده بود 495 دلار خواهد بود. این اولین محصولی نیست که غول تناسب اندام در آن قیمت را کاهش داده است – شاید به نام مقرون به صرفه بودن؟

راه اندازی و VC

سلام، دیوانگان شروع کننده. ما با دور دیگری از اخبار از دنیای استارت‌آپ‌ها بازمی‌گردیم، با مقاله‌ای از مارک شرودر، شریک مدیریت MGV، در مورد اینکه چگونه سرمایه‌گذاری خطرپذیر نباید نگران کند شدن فعالیت‌های مالی باشد. پیشنهاد برای VC – همانطور که کانی در مقاله خود به بررسی آن پرداخته است، بزرگترین شرکت های VC دارایی های بیشتری از آنچه شما ممکن است آگاه باشید تحت مدیریت دارند.

اخباری که برای تماشا انتخاب می کنم:

 • بعد از والمارت، کیک با تسلط بر Target به سلامت جنسی استراحت می‌دهد: شرکت سلامت جنسی کیک قبلاً در Walmart بود – اکنون قفسه های Target را نیز تزئین می کند.
 • لایتنینگ در حال افزایش ذخایر نقدی خود برای کمک به سبک کردن سکه های پایدار است: او 70 میلیون دلار برای انتقال سکه های پایدار از طریق شبکه بیت کوین جمع آوری کرد.
 • Boba Networks circ دارای مزایای آتش بازی در مقیاس اترنت است: این شرکت با جمع آوری حدود 1.5 میلیارد دلار، 45 میلیون دلار به خزانه خود اضافه کرد تا به اتریوم در مرحله رشد بعدی خود کمک کند.
 • آرام بنشینید، Airbyte قصد دارد با رفتن به خارج از سایت شما را خوشحال کند: پلت فرم یکپارچه سازی داده های منبع باز در حال راه اندازی یک سرویس ابری برای خدمت به پایگاه مشتریان گسترده تر است.
 • Warp Corp برای عالی ساختن ترمینال، Raise می کند: خط فرمان متوسط ​​به ندرت شاهد نوآوری زیادی است، اما Warp سرمایه گذاران را متقاعد کرده است که 23 میلیون دلار برای نوآوری جمع آوری کنند.
 • ReadySet متعهد به ساخت بهترین مجموعه داده های شرکتی تا به امروز است: داده های کل سازمانی می تواند استخراج PITA سلطنتی باشد. ReadySet خود را به عنوان یک واسطه بین سیستم های قدیمی و نیازهای داده های نسل فعلی قرار می دهد.
 • Allseated به متافورس شرکتی که تاکنون ناتمام مانده است می پردازد: با حرکت از مجازی‌سازی رویدادها، Allseated می‌خواهد به شرکت‌ها کمک کند تا جهان‌های فراجهانی خود را بسازند و در این فرآیند 15 میلیون دلار جمع‌آوری کنند.
 • Workrise باید با کاهش شگفت انگیز بررسی شود: علیرغم برآورد 2.9 میلیارد دلاری در سال گذشته، Workrise در حال تجربه اصلاحاتی است و بخشی از نیروی کار خود را 600 نفر کاهش می دهد.
 • Ghost آشپزخانه‌های ارواح پخته و بلعیده را اداره می‌کند. هدف مالی: آشپزخانه های ارواح فقط در برنامه های تحویل وجود دارند. Ghost Financial با ابزارهای مالی به آنها کمک می کند تا به رشد و اجرای تجارت خود کمک کنند
 • TinyBird بر اساس داده‌های ناشناخته، بر معیارهای کمتر تار تمرکز می‌کند: TinyBird در حال جمع آوری 37 میلیون دلار برای کمک به تبدیل داده ها به تجزیه و تحلیل بلادرنگ است.
 • ولسوم بر طبل تحکیم می زند: این شرکت 50 میلیون دلار در سری A جمع آوری کرد تا دسته ای از فروشندگان شخص ثالث را جمع کند.
 • ریموت با شادی 3 میلیارد دلاری گلویش را می گیرد: کار از راه دور هنوز داغ است، و Remote 300 میلیون دلار برای ادامه توسعه جعبه ابزار خود برای کمک به مدیریت همه چیز جمع آوری کرده است.
 • Gotrade برای کمک می‌پرد و سهام سفارشی را تقسیم می‌کند: همه نمی توانند 700 دلار سهام بخرند. Gotrade با ارائه فروش جزئی سهام در بازارهای بین المللی کمک می کند و به تازگی 15 میلیون دلار برای تسریع رشد خود جمع آوری کرده است.
 • کورشا:… برای نامی که قافیه کردن با آن غیرممکن است به انتهای خبرنامه می رود. متاسفم، مردم؛ من قوانین را ایجاد نمی کنم. با این حال، 12 میلیون دلار جمع آوری کرد تا امنیت چند عاملی را به ترافیک API اضافه کند، بنابراین تمیز است.

زیان ارزهای دیجیتال در سه ماهه اول پس از هک های گسترده سالانه 695 درصد افزایش می یابد

تصویری از یک نارنجک ساخته شده از کلیدهای کامپیوتر روی پس زمینه زرد نئون.

اعتبار تصویر: پیتر دیزلی (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

ارزش کل ارزهای دیجیتال در سال گذشته به نزدیک به 2.3 تریلیون دلار رسید، اما با افزایش این تعداد، علاقه به بازیگران مخربی که می‌خواهند از اشکالات، کدهای بد و هک‌ها برای مهندسی اجتماعی سوء استفاده کنند، افزایش یافته است.

ژاکلین گفت که اکوسیستم وب 3 تنها در سه ماهه اول سال 2022 1.23 میلیارد دلار از بهره برداری ها از دست داده است که تقریباً هشت برابر افزایش نسبت به سال قبل است و به گفته ژاکلین، این تعداد احتمالاً با گسترش فضا همچنان افزایش خواهد یافت.

(TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیان‌گذاران و استارت‌آپ‌ها کمک می‌کند تا پیشرفت کنند. می‌توانید در اینجا ثبت‌نام کنید.)

زیان ارزهای دیجیتال در سه ماهه اول پس از هک های گسترده سالانه 695 درصد افزایش می یابد

شرکت بزرگ فناوری

 • Instacart حذف نکات را دشوار می کند: نکات یک مشکل دائمی در Instacart برای سال‌هاست، بنابراین خوب است ببینید که غول مواد غذایی چگونه کاری در مورد آن انجام می‌دهد. اکنون کاربران باید مشکلی را برای تنظیم مجدد نوک گزارش دهند و Instacart تا 10 دلار را پوشش می دهد. این شروع خوبی است و ما نظرات خود را برای کاربرانی که بدون دلیل این کار را انجام می دهند حفظ خواهیم کرد.
 • دکمه ویرایش توییتر ناموفق بود: امروز برای شما سه خبر در مورد ایلان ماسک / توییتر داریم. ابتدا آماندا سیلبرلینگ فکر می‌کند که چرا دکمه ویرایش تصمیم چندانی نمی‌گیرد، سپس به الکس ویلهلم و کایل ویگرز می‌پیوندد تا در مورد انگیزه‌های ماسک از خرید این همه سهام در توییتر صحبت کند، و در نهایت، ویلهلم درباره پیوستن ماسک به هیئت مدیره توییتر بحث می‌کند.
 • مدیرعامل فلاترویو روی صندلی داغ: یک مقام سابق، مدیر عامل Flutterwave، Olugbenga ‘GB’ Agboola را متهم به آزار و اذیت ادعا کرد که دو طرف به عنوان بخشی از یک دعوی قضایی به توافق نرسیدند. TechCrunch به دنبال اظهار نظر در مورد این ادعاها بود و در پاسخ، این شرکت گفت: “ما تایید می کنیم که در زمان استعفا، تمام پول بدهی به کارمند سابق ما در آن زمان بلافاصله پرداخت شد و ما سوابقی برای تایید این موضوع داریم. با این حال، ما صمیمانه از شرایطی که منجر به اختلاف شد متاسفیم و می خواهیم به موقع تر به آن رسیدگی شود.» با ما همراه باشید.
 • گوگورو وارد بازار عمومی می شود: شرکت تعویض باتری دو چرخ تایوانی SPAC خود را بسته است و انتظار دارد 335 میلیون دلار پول نقد ثروتمندتر شود. اینها باتری های زیادی هستند که می توانم آنها را تعویض کنم. ما گزارش می دهیم که “با حمایت شرایط بازار مطلوب تر و آب و هوای بسیار بهتر، Gogoro موفق شده دستور العمل مورد نیاز برای مقیاس بندی سیستم تعویض باتری خود را باز کند.” حالا فقط باید این طرف دریاچه را بگیرید.