Day One Ventures یک شریک متمرکز بر آب و هوا به نام Sanjiv Sanghavi را اضافه می کند

Day One Ventures یک شریک متمرکز بر آب و هوا به نام Sanjiv Sanghavi را اضافه می کند

Day One Ventures – که در میان چیزهای دیگر، در Superhuman، Truebill، DuckDuckGo و دیگران سرمایه گذاری می کند – Sanjeev Sanghavi یکی از بنیانگذاران ClassPass را به عنوان شریکی که منحصراً بر روی فناوری آب و هوا متمرکز است جذب می کند.

سنقوی در نظر دارد 20 درصد از صندوق 50 میلیون دلاری خود را در شرکت‌های در مراحل اولیه با تمرکز بر تغییرات اقلیمی تامین کند. این شرکت قبلاً در برخی از شرکت های متمرکز بر آب و هوا (از جمله BluumBio و Living Carbon) سرمایه گذاری کرده است. روز اول در مراحل اولیه شرکت ها – قبل از ایجاد، راه اندازی و سری A – سرمایه گذاری می کند و بخش “پول هوشمند” معادله این است که شرکت تجربه روابط عمومی عمیقی دارد و با پرداخت هزینه به شرکت هایی که در آنها سرمایه گذاری می کند کمک می کند. ارتباطات .

“من فکر می کنم بخشی از حرفه من همیشه فقط زمانی بوده است که فرصت بعدی برای رشد شخصی را دیدم، کمی خودخواه بودم. و فکر می کنم از این فرصت استفاده کردم. و من واقعاً به خاطر رشد شخصی‌ام پاداش خوبی دریافت کردم. آخرین توقف من به عنوان CPO در Arcadia بود که بر تحول انرژی تمرکز دارد. ما در مورد تغییرات آب و هوایی جهانی بسیار فکر کردیم. سنگاوی، جدیدترین شریک روز اول ونچرز، توضیح می دهد که وقتی به آرکادیا پیوستم، آن گونه که اکنون هستم، فعال آب و هوا نبودم. «شرکت‌های تهویه مطبوع باید مانند شرکت‌های فناوری مقیاس شوند. روز اول در بیشتر موارد یک صندوق جهانی است – و از آنجایی که فقط یک صندوق آب و هوا نیست، چیزهای زیادی برای یادگیری از بقیه مجموعه وجود دارد. درس هایی که می توانیم به مجموعه شرکت هایمان بیاوریم.»

تمرکز بر اقلیم در سنگوی عمیق است، که اشاره می کند که بیشتر صحبت ها در مورد افزایش متوسط ​​دما به میزان 1.5 درجه و تأثیرات فاجعه باری است که می تواند داشته باشد. نظر او این است که این عدد یک شاه ماهی قرمز کوچک است.

«اگر به 1.4 درجه افزایش دمای کره زمین برسیم، هیچ اتفاقی نخواهد افتاد. درست؟ بسیاری از تأثیرات تغییرات آب و هوایی در حال حاضر اتفاق افتاده است. سنگوی گفت: «ما شاهد آتش سوزی ها و آسیب های بیشتری در سیاره خود هستیم. “حفاظت از کشاورزی، جلوگیری از آتش سوزی، مهاجرت آب و هوا… همه اینها در ذهن است. منظورم این است که اگر نتوانیم به راحتی گروه کوچکی از پناهندگان را مهاجرت کنیم، چگونه با کل میامی، کل نیویورک کنار بیاییم؟ چگونه مهاجرت خواهیم کرد؟»

روز اول معمولاً چک های 300000-500000 دلاری را در مراحل از پیش تنظیم و تنظیم می نویسد. این شرکت به ندرت محافل را رهبری می کند.

جدول زمانی برای افق رویداد فاجعه در حال کوتاه‌تر شدن است و سنگوی معتقد است که ما به افق زمانی نزدیک می‌شویم که معمولاً سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز در آن کار می‌کند – معمولاً در محدوده 10-15 سال.

“و این حوزه ای است که فکر می کنم سرمایه گذاری خطرپذیر می تواند کمک کند. بسیاری از باهوش ترین افراد جهان کار نکرده اند [the climate change] مشکل قبل سنگوی می گوید: اینجا کتابی دارم که در دهه 60 درباره تغییرات آب و هوایی نوشته شده است. «آنچه من می گویم این است که این مشکل جدیدی نیست. مردم در طول زندگی حرفه ای 50 ساله خود روی آن کار کرده اند. کاری که سرمایه گذاری خطرپذیر می تواند انجام دهد این است که افراد ساده لوح بیشتری مانند من را به این مشکل جذب کند تا بتوانند مهارت های خود را با کسانی که سال ها روی آن کار کرده اند ترکیب کنند.

14 سرمایه گذار در فناوری های اقلیمی استراتژی های خود را برای نیمه اول سال 2022 به اشتراک می گذارند

ما شاهد تعدادی تغییرات در جامعه سرمایه گذاری در آب و هوا هستیم – صندوق های بیشتر رویکردی بلندمدت دارند و شرکای محدود بیشتری (سازمان ها و افراد با ارزش خالص بالای سرمایه گذاری در صندوق های سرمایه گذاری خطرپذیر) تمرکز خود را از بازدهی صرفاً مالی به سمت دیگر تغییر می دهند. بازدهی صرفاً مالی. ایده کلی این است که بله، سود مهم است، اما اگر به ضرر مردم یا کره زمین باشد، نمی توان آن را یک “پیروزی” در نظر گرفت.

“من فکر می کنم همه ما می دانیم که تغییرات آب و هوایی در حال وقوع است اکنون. و آنقدر سریع پیش می رود که می تواند برای ما واقعاً بد باشد. من فکر می کنم آنچه واقعا مهم است این است که ما استعدادهای زیادی را وارد فضا کنیم. اگر تصمیم دیگری گرفته شود و تغییر اقلیم نباشد، مهم نیست، اینطور نیست؟ بنابراین نمی‌دانم، شاید این را بگویم: هرکسی که روی چیزی کار می‌کند باید روی تغییرات آب و هوا کار کند. و من نمی توانم تصور کنم که چرا چیز دیگری می تواند مهم تر باشد.”