منو سایت

D&D Beyond با قراردادی 146 میلیون دلاری تحت عنوان Wizards of the Coast قرار می گیرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
D&D Beyond با قراردادی 146 میلیون دلاری تحت عنوان Wizards of the Coast قرار می گیرد

شرکت مادر ناشر Dungeons & Dragons Wizards of the Coast D&D Beyond، مجموعه دیجیتالی محبوب ابزارهای نقش آفرینی را خریداری خواهد کرد. این شرکت این هفته در یک بیانیه مطبوعاتی این خبر را اعلام کرد و فاش کرد که D&D Beyond را از مالک فعلی Fandom در یک معامله نقدی به مبلغ 146.3 میلیون دلار خریداری خواهد کرد. Wizards of the Coast یکی از شرکت های تابعه اسباب بازی ساز Hasbro است که این شرکت را در سال 1999 خریداری کرد.

Fandom که میزبان سایت‌های طرفداران عناوین محبوب در فیلم‌ها، بازی‌ها و تلویزیون است، D&D Beyond و سایر دارایی‌های رسانه‌ای شرکت را در سال ۲۰۱۷ از مد بازی و ابزار جامعه Curse خریداری کرد که در حال تصاحب در معامله Shake بود.

سینتیا ویلیامز، رئیس جادوگران ساحل و دیجیتال گفت: “D&D Beyond یکی از با ارزش ترین شرکای ما در فضای دیجیتال در شش سال گذشته بوده است و ما هیجان زده هستیم که بهترین استعدادهای خود را در کلاس خود به تیم خود بیاوریم.” . “تیم D&D Beyond یک پلت فرم دیجیتال شگفت انگیز ساخته است و ما با هم بهترین تجربه Dungeons & Dragons را برای بازیکنان در سراسر جهان ارائه خواهیم کرد.”

D&D Beyond یک همراه بازی دیجیتالی است که در همه جا حضور دارد و نمی توان به خاطر اینکه فکر می کنید جادوگران قبلاً آن را دارند، سرزنش شوید. وب‌سایت و اپلیکیشن این شرکت به‌عنوان نوعی چاقوی دیجیتالی ارتش سوئیس برای بازیکنان D&D عمل می‌کند که همه چیز را از ایجاد شخصیت‌ها و ساختن مسابقات گرفته تا تاس‌های دیجیتالی ارائه می‌دهد (از آن‌ها با مسئولیت خود استفاده کنید تا بر اساس جدول خود قضاوت کنید). این برنامه که سطوح اشتراک پولی را همراه با دسترسی رایگان اولیه ارائه می‌کند، اکنون بیش از 10 میلیون کاربر دارد.

قبل از این معامله، Wizards و D&D Beyond از نزدیک با هم کار می کردند و دومی میزبان دسترسی دیجیتالی انحصاری به تمام کتاب های منبع رسمی D&D بود. این ترتیب مدت‌هاست که در میان بازیکنانی که تمایلی به خرید یک نسخه دیجیتالی مجدد از کتاب فیزیکی که قبلاً دارند، منبع وحشت بوده است و برخی امیدوارند که جفت کردن دسترسی دیجیتال با کتاب‌های کاغذی ممکن است در کارت‌های خرید وجود داشته باشد.

ویزاردز یک رویداد ویژه را به صورت زنده در YouTube و Twitch در 21 آوریل در ساعت 9 صبح به وقت محلی برگزار می کند، بنابراین ممکن است در آن زمان درباره برنامه های او بیشتر بدانیم. تیزر تریلر یک نقشه بازی، یک مینی و یک کنترلر Xbox کمی نامناسب را نشان می دهد، بنابراین می توان در مورد عناوین بازی جدید یا تاریخ مناسبی برای عرضه Baldur’s Gate 3، ماجراجویی نقش آفرینی آینده که توسط Divinity: Original Sin ساخته شده است، شنید. سازنده لاریان.

این تجارت برای Wizards of the Coast رونق گرفت که همچنین یک بازی کارت استراتژی Magic: The Gathering را منتشر کرد. بین همه گیری که مردم را مجبور به خلاقیت در مورد ارتباطات از راه دور می کند و نمایش گسترده بازی های موفق زنده مانند Critical Role – پردرآمدترین Twitch – به نظر می رسد Wizards در حال گسترش مخاطبان نقش آفرینی خود است. این شرکت در سال 2021 بیش از 1.3 میلیارد دلار درآمد ایجاد کرده است و با رشد فانتزی چندگانه برای فیلم‌ها و تلویزیون‌های رومیزی در حال کار است، تنها رشد خواهد کرد.

پخش‌کننده‌های توییچ پس از یک افشای بزرگ به سازندگان پول پاسخ می‌دهند

Twitch برای راه‌اندازی مجدد Curse، که سال گذشته به‌عنوان یک اپلیکیشن دسک‌تاپ اجتماعی‌تر Twitch خریداری شد