منو سایت

DeLorean ماشین مفهومی EV خود را آزار می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
DeLorean ماشین مفهومی EV خود را آزار می دهد

DeLorean، خودروساز پشت نماد ماشین فرهنگ پاپ با بال‌های مرغ دریایی، یک تصویر تیزر جدید و تاریخ معرفی کانسپت خودروی تمام الکتریکی، که هدف آن دمیدن روح تازه ای به برند است.

مفهوم خودروی الکتریکی آینده آخرین تلاش استفن وین است که صاحب نام DeLorean است و در حال تامین قطعات برای 6000 خودروی باقی مانده برای احیای این برند است. Wynne با چندین مدیر تگزاس که اخیراً با Karma Automotive مرتبط شده اند، شریک شده است. مدیر عامل شرکت DeLorean Motors Jost de Vries قبلا در Karma کار کرده است.

تصویر تیزر یک را نشان می دهد عکس سه چهارم ماشین، به ویژه شانه چپ و چراغ عقب خودرو مفهومی. اطلاعات زیادی در دست نیست، اما اگر DeLorean مسیر تقریباً هر خودروساز دیگری را دنبال کند، می‌توانیم منتظر تیزرهای بیشتری باشیم.

د وریس در پستی در لینکدین نوشت: «بله، تیزر، زیرا هنوز کل وسیله نقلیه را نشان نمی دهد، اما یک عکس عالی از پشت! ما انتظار داریم به زودی موارد بیشتری را به اشتراک بگذاریم … ”

این شرکت روز دوشنبه گفت که مفهوم جدید EV که برای اولین بار در یک کمپین رسانه های اجتماعی قبل از Super Bowl LVI معرفی شد، در هفته خودروی Monterey در ماه آگوست معرفی خواهد شد. DeLorean همزمان با رونمایی، نام رسمی خودرو را نیز اعلام خواهد کرد. کانسپت DeLorean EV در 21 آگوست در چمن مفهومی Pebble Beach در هفته اتومبیل مونتری رونمایی خواهد شد.

این شرکت در بیانیه‌ای اعلام کرد که «گذشته، حال و آینده DeLorean در هفته اتومبیل مونتری از طریق یک سری فعال‌سازی‌ها و رویدادهایی که این خودرو را نشان می‌دهد، آشکار خواهد شد.»

مفهوم کلمه مهم در اینجا است، به این معنی که آینده آن به عنوان وسیله نقلیه ای که مصرف کنندگان می توانند بخرند و رانندگی کنند نامشخص است. می تواند، مانند بسیاری از خودروهای مفهومی قبل از خود، در سطل زباله تصویری قرار گیرد. تولید خودرو به سرمایه نیاز دارد – و مقدار زیادی از آن. فقط از Fisker، Rivian، Lucid و ده ها استارت آپ دیگر EV که سعی در توسعه و تولید EV داشته اند بپرسید.