منو سایت

Dig برای کمک به سازمان‌ها از داده‌های خود در ابرهای عمومی محافظت می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Dig برای کمک به سازمان‌ها از داده‌های خود در ابرهای عمومی محافظت می‌کند

Dig، یک استارت آپ مستقر در تل آویو برای امنیت داده های ابری، با سرمایه گذاری 11 میلیون دلاری از مخفی کاری پدید آمد تا به سازمان ها کمک کند از داده های ذخیره شده در محیط های ابری عمومی محافظت کنند.

به گفته دیگ، این راز نیست که داده ها اغلب هدف نهایی برخی از مجرمان سایبری است، اما بسیاری از سازمان ها هیچ دید، زمینه یا کنترلی بر داده های ذخیره شده در محیط های ابری عمومی – مانند مواردی که توسط آمازون، گوگل و مایکروسافت مدیریت می شوند – ندارند. به همین دلیل است که استارت‌آپ راه‌حلی برای کشف و پاسخ داده (DDR) ایجاد کرده است که می‌گوید می‌تواند به کسب‌وکارها در کشف، محافظت و مدیریت داده‌های ابری خود در زمان واقعی کمک کند.

شرکت‌ها نمی‌دانند چه داده‌هایی را در فضای ابری ذخیره می‌کنند، کجا هستند یا مهم‌تر از همه، چگونه از آنها محافظت کنند. آن‌ها ابزارهایی برای محافظت از نقاط پایانی، شبکه‌ها، APIها دارند، اما هیچ چیز برای محافظت فعال از داده‌هایشان در ابرهای عمومی وجود ندارد.» قبل از تأسیس دیگ در اکتبر گذشته، بنجامین امنیت را در بسیاری از ابرها در مایکروسافت رهبری می کرد و به مدیران ارشد فنی در Google Cloud for Startups راهنمایی می کرد.

اگر امروز با تیم‌های امنیت داده در سازمان‌های بزرگ صحبت می‌کنید، اکثر آنها با گزارش‌های دستی کار می‌کنند و اسکن‌های دستی انجام می‌دهند. ما به سازمان‌ها کمک می‌کنیم تا نحوه استفاده از این داده‌ها را تحلیل و درک کنند.

ادعاهای دیگ، بر خلاف راه حل های موجود، تهدیدات مربوط به داده های ابری را تجزیه و تحلیل کرده و فوراً به آنها پاسخ می دهد، فعالیت های مشکوک یا غیرعادی، توقف حملات، نشت داده ها و سوء استفاده از داده های کارکنان را آغاز می کند. این راه حل – یک برنامه نرم افزاری به عنوان یک سرویس – تمام دارایی های داده را در ابرهای عمومی شناسایی می کند و زمینه را به روش استفاده از آنها می آورد، و همچنین ردیابی می کند که آیا هر منبع داده مطابق با SOC2 و HIPAA است یا خیر.

“تنها هفته گذشته ما با یک شرکت بزرگ مالی آمریکایی ادغام شدیم و پنج دقیقه بعد سیگنال هایی دریافت کردیم. بنجامین گفت: «چیزی که ما دریافتیم این بود که تمام صورت‌های مالی در یک حساب خارجی AWS کپی شده بود که به آن‌ها تعلق نداشت. ما همیشه چنین چیزهایی را می بینیم، زیرا هیچ کس به نحوه استفاده از این داده ها دسترسی واقعی ندارد.

بنجامین، که با کارآفرینان کهنه کار، ایدو آزران و گاد آکوکا، استارت آپ را بنیانگذاری کرد – اولین حروف نام بنیانگذاران “Dig” است – به TechCrunch گفت که دیگ در حال حاضر با Microsoft Azure و AWS کار می کند و پشتیبانی از گوگل نیز در راه است. به زودی. پلتفرم ابری. با این حال، هدف نهایی آن گسترش فراتر از ابرهای عمومی برای ارائه یک راه حل حفاظت از داده ها در هر کجای سازمان است.

“داده ها در پنج مکان اصلی برای یک شرکت معمولی هستند. بنجامین می‌گوید: نقاط پایانی، ایمیل، محلی، SaaS و ابرهای عمومی. ما فقط ابرهای عمومی را پوشش می دهیم، اما من معتقدم که در نهایت مشتریان یک پلت فرم واحد می خواهند که از داده ها در هر کجا که هستند محافظت کند.

دیگ با استارتاپ 11 میلیون دلاری خود به رهبری Team8، شامل CrowdStrike، CyberArk و Merlin Ventures، قصد دارد تا پایان سال کارکنان خود را از 30 به 50 نفر، از جمله در ایالات متحده، افزایش دهد. او همچنین قصد دارد این محصول را گسترش دهد و بنجامین خاطرنشان کرد که این استارت‌آپ از نظر شناسایی، زمینه و محافظت در برابر تهدیدات “هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن دارد”.

به چالش های امنیتی ابر عمومی رسیدگی کنید