منو سایت

Diligent، یک شرکت رباتیک پرستاری، 30 میلیون دلار جمع آوری کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Diligent، یک شرکت رباتیک پرستاری، 30 میلیون دلار جمع آوری کرده است

کمبود پرستار مدت ها قبل از اینکه بیمارستان های ما تحت تاثیر یک بیماری همه گیر قرار بگیرند یک مشکل بود. دو سال و سیستم‌های پربار بیشتر به فرسودگی شغلی، استرس و سایر عواملی که باعث آزار افرادی می‌شود که برای رفاه خود به آنها اعتماد می‌کنیم، کمک کرده است. ما اخیراً تقریباً در هر زمینه دیگری رباتیک را دیده‌ایم، پس چرا پرستاران را ندیده‌ایم، حوزه‌ای که به یک میلیون نفر جدید نیاز دارد تا تنها در ایالات متحده با تقاضا مطابقت داشته باشند؟

دیلیجنت مدتی است که عهده دار این هزینه خاص بوده است. اواخر سال گذشته، ما با آندریا توماز، دانشیار فناوری جورجیا، که شرکت را در سال 2017 بنیان‌گذاری کرد، با ویویان چو صحبت کردیم تا دقیقاً در مورد اینکه دو سال گذشته چقدر بر شرکت تأثیر گذاشته است، صحبت کردیم. وی در بخشی از سخنان خود خاطرنشان کرد:

این در واقع فقط یک تغییر چشمگیر در بازار کار در بسیاری از صنایع مختلف است. همچنین به نظر می رسد به این موضوع مربوط می شود که وقتی مردم تصمیم می گیرند که می خواهند کارهای متفاوتی انجام دهند، تسلیم بزرگی دارند. و بسیاری از افراد شغل خود را تغییر می دهند. ما این را در تمام کارهای تکنولوژیکی، بیشتر در صنعت و مراقبت های بهداشتی خود می بینیم. بسیاری از افراد فقط تصمیم می گیرند کار دیگری انجام دهند. قبل از همه‌گیری، چالش‌هایی برای نیروی کار وجود داشت و اکنون آنها به سطوح بحرانی رسیده‌اند.

Diligent آخرین دور بودجه خود را کاملاً تنظیم کرد و در مارس 2020، درست قبل از زیر آب رفتن بسیاری از بیمارستان‌های ایالات متحده، 10 میلیون دلار درآمد کسب کرد. این هفته، شرکت رباتیک اعلام کرد که این مبلغ را برای سری N از «بیش از 30 میلیون دلار» سه برابر کرده است. تایگر گلوبال، که به نظر می رسد پنجه های راه راه خود را در تمام امور مالی رباتیک دارد، رهبری را بر عهده گرفته است. سرمایه‌گذاران موجود True Ventures، DNX Venture، Ubiquity Ventures، E14 Fund، Next Coast Ventures، Boom Capital و Gaingels به همراه شرکت‌های جدید Cedars-Sinai Health Ventures پیوسته‌اند.

توماز در یک بیانیه خبری گفت: “این دور جدید بودجه به ما کمک می کند تا شرکت را برای پاسخگویی به تقاضای باورنکردنی برای ربات مراقبت های بهداشتی خود افزایش دهیم.” با تشکر از حمایت سرمایه‌گذاران و تیم Diligent، ما بر گسترش پشتیبانی خودکار برای تیم‌های بالینی متمرکز شده‌ایم تا پرستاران و پزشکان بتوانند بر مهمترین وظایف، یعنی مراقبت از بیمار تمرکز کنند.

Diligent می گوید که از این بودجه برای کمک به رفع برخی از مشکلات زنجیره تامین استفاده خواهد کرد، زیرا همچنان به استقرار ربات دستیار خود برای یک پرستار به نام Moxie ادامه می دهد. این دور جدید بودجه راه اندازی را به کمتر از 50 میلیون دلار می رساند.