منو سایت

Do Kwon از Terra به دنبال رستگاری با تناسخ نشانه لونا است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Do Kwon از Terra به دنبال رستگاری با تناسخ نشانه لونا است

Do Kwon از Terra به دنبال رستگاری با تناسخ نشانه لونا است

اعتبار تصویر: TechCrunch

آیا Terra’s Do Kwon Bernie Madoff از Crypto است؟

سلام و خوش آمدید به واکنش زنجیره ای پادکستی که در آن ما آخرین اخبار، درام و روندهای رمزنگاری را باز می کنیم و توضیح می دهیم، آنها را بلوک به بلوک برای کنجکاوی های رمزنگاری تجزیه می کنیم.

این هفته، Terra توکن Luna خود را پس از سقوط چشمگیر ارز دیجیتال و سکه پایدار مرتبط با آن، از سر گرفت. توکن جدید به دارندگان سکه قبلی منتقل شد که اکنون به Luna Classic تغییر نام داده است. اما صرفاً گذاشتن یک سکه جدید در کیف پول مشتریان، صدمات ده ها میلیارد دلاری ناشی از فروپاشی اکوسیستم را از بین نمی برد. ما در مورد توکن جدید و مبارزات حقوقی فزاینده ای صحبت کردیم که ممکن است به زودی آزمایشگاه های Do Kwon و Terraform با شروع حفاری توسط مقامات کره جنوبی روبرو شوند.

علاوه بر اخبار مربوط به Terra، در مورد برخی از تلاش های اخیر مدیریتی Coinbase صحبت کردیم که روز به روز در موقعیت دشواری قرار می گیرد. ما همچنین آخرین تلاش‌های تیم استوکلی، بنیانگذار OnlyFans را که به تازگی NFT را راه‌اندازی کرده است، کشف کردیم.

مهمان ما: تای هانی، بنیانگذار Outdoor Voices

در مصاحبه این هفته با تای هانی به گفت و گو نشستیم. هانی بیشتر به عنوان بنیانگذار امپراتوری پوشاک ورزشی Outdoor Voices شناخته می شود، اما پس از بازنشستگی اخیر از این شرکت، در NFT مشارکت دارد و در تلاش است تا با استارت آپ خود Try Your Best، آینده رمزنگاری جدیدی را برای برندها ترسیم کند. ما در مورد تلاش‌های جدید آن و چالش‌های ایجاد یک تجارت ارز دیجیتال پایدار در بحبوحه رکود بازار صحبت کردیم.

قسمت های پادکست Chain Reaction هر پنجشنبه ساعت 12:00 PDT منتشر می شود. در Apple، Spotify یا پلتفرم جایگزین پادکست خود که انتخاب می‌کنید، مشترک ما شوید تا هر هفته با ما همراه باشید.

تای هنی، نماد ورزش Athleisure، 9.8 میلیون دلار بودجه جدید برای راه اندازی جوایز بلاک چین جمع آوری کرد.